Reda radi?
Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ne nego iz postovanja prema preko 50% stanovnistva koji vole ove drzavu i njima je svetinja.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★★
YNWA <3
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Nek oni igraju i pobjedjuju, yebo ostalo..
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Volio bih da svjedocim dan kad veliki ponosni neo-krizari europe i ostale grane radikalne desnice europe procackaju haplogrupe i skontaju da je tamo neki Hamza iz okoline Zenice bar 30x bjelji nego. Taj isti Hamza sa starosjediocima kontinenta unazad nekoliko hiljada godinaCoolpanda24 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 17:35
Pazite ovih Rumuna jesu se upalili, ispizdili smo ih sinoć načisto.
❤️🖤
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
A ja ću iskoristiti priliku da ti se pridružim da slučajno miševi ne ostanu gladni
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1516
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Haj ziv bio nemoj se provaljivati.invincible1921 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 18:54Na onom dje pise koji igraci igraju za kogaGG3 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 13:17invincible1921 je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:34
Pa evo ne znaju ljudi pa ni ja 5 rumuna nabrojat a kamol kiprana..a skidamo gace prije tekme, mislim po atmosferi i stavu...Naravno da se ne lazemo mogli smo mi sinoc odigrat lose sto nam se cesto desi i izgubit 3:0...ali realno smo na papiru bar malo iznad rumunije i bar dva tri puta iznad kipra...Treba se i postavit tako.
Sto se motivacije tice...Ovo nije sansa generacije nego 100% sam siguran da naredna 4 ili 5 SP nes bit cak ni blizu da odes sto je znaci 20 godina.. jer samo prvi ide...a braz nismo mogli ni prije a kamol sad sa ovim sistemom
Na kojem Papiru smo mi Bili iznad rumunije??
2godine nismo nikog pobijedili, Lux nas pobijedivao, oni tamo negdje ok 30mjesta mi 70 mjesto na listi.
Cijena ekipe, tu negdje, oni igrali EP mi bili zadnji u kvalifikacijama.
Ne mozemo dobiti opusteno haman nikoga od onih najmanjih,s najvecim smo sve vidjeli, evo od Peteva.
Reci mi tekmu koju smo rutinirali zadnjih par godina?
Ko god misli da cemo strpati hladno tri komada kipranima taj fudbal vjerovatno dozivljava kroz soccer i fifu.
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Argumentovali sa "neoborivim činjenicama"Sveti je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:49Bitno je jel da su sve fino argumentovaliMadal je napisao/la: ↑22 mar 2025, 12:19Maloumnici. Visok presing, uigrani prekidi, kompaktna odbrana apsolutno je sve staro. Da formacija drugacija u pronalasku Memica, Malic, Sunjica ali koncept je isti. A liga nacija valjda i sluzi da isprobavas i vidis ko moze ko ne moze. Ali jbg nije se moglo strucnjacima objasnit
Al sto ih je milina gledat kako se koprcaju u spinovima i lizu sto su posrali zadnjih mjeseci
Barem da su se sklonili u rupe iz kojih su izgmizali da ih niko ne gleda kako se goste posranim.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
-
TrofejiSuTu
- Postovi: 1516
- Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
I ne samo to,nego smo mi jako dugo na svjetskoj fudbalskoj mapi goli qrac,realno.BIHfan je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:15Bas iz tog razloga, ne treba ih ponoziti i misliti da su kanta za nabijanje, vec sa puno snagom i koncetracijom na njih. Vidjeli smo u proslosti da nam ne leze i imamo uzasna iskustva protiv njih.DjaniTarik je napisao/la: ↑22 mar 2025, 15:10Ja nerazumijem, jel ljudi ovo stvarno smatraju kipar ko neku ekipu, ako je kuci ne zgazimo jedno 2,3 -0 nemamo sta traziti. Kosova ih nabija a mi ovdje polako nesto kofol, treba reci moramo pobjediti i pobjedit cemo, cemu ovaj strah
Proslo je davno vrijeme kad odigramo s nekim malo jacim iz prvog razreda X pa se desi opsti delirijum i loziona da u prvoj sljedecoj natamburamo strasnu Estoniju.
Sad ne mozes ni to,nemas se za sta uhvatiti da se ono makar subjektivno nalozis.
Ja npr. sad ovu tekmu protiv Kipra ne mogu cak ni da dozivim na taj nacin i pomislim kako cemo ih vec do poluvremena apsolvirati.
Jednostavno nemam bas neku vjeru jer vidim koliko ne mozemo i koliko smo jalovi prema naprijed.
Doslovno nema ko uzeti loptu i zabiti ako nije Dzeko unutra.
Nazalost,skroz smo nisko pali.
I koliko god mi je drago sinoc bilo istovremeno sam i gledao tekmu na drugi nacin,i bio utucen dok gledam kako nas neka usrana Rumunija pritiska i igra viktoriju 75 min.,to sto nisu znali zabiti nema veze s nama i nasim kvalitetom.
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!
-
Coolpanda24
- Postovi: 3180
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
- Kontakt:
- QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
zaboravio sam da hadzikic prica njemacki tecno zato ga i zove barbarez jer se lako uklapa s ovim igracima s tog podneblja.. opravdan poziv za osmana
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Ne pričaj punih usta mišuQUARTERBACK je napisao/la: ↑22 mar 2025, 19:53pogledaj ova dva tri pacenika sta pisu ko da smo izdominirali tamo pa oni bili u pravu za kockara
zaboravio sam da hadzikic prica njemacki tecno zato ga i zove barbarez jer se lako uklapa s ovim igracima s tog podneblja.. opravdan poziv za osmana![]()
![]()
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
- QUARTERBACK
- Postovi: 12666
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
- Kontakt:
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
prvih pola sata odlicno tu se vidi napredak, al mi se tek trebamo uciti da igramo bez edina i to se vidjelo sinoc.. pobjeda je epska zbog nacina na koji smo je izvojevali borbom i dobrom defanzivnom postavkom,pohvale za to barbarezu.
al kako ce to shvatiti glupko perunko nit je sve od sinoc bijelo niti crno kako se to pokusava predstaviti
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Bez uvrede.
Da ima toga kome se moliš bavio bi se Palestinom a ne fudbalom.
Mi u Zenici kao i ubuduće, uzdati se samo u se i u svoje kljuse, što kaže narodna.
Iskustvo iz rata je, ako ne pomognemo sami sebi nitko nam neće pomoći.
Re: Rumunija - BiH 21.03.2025. / BiH - Kipar 24.03.2025.
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, ArtemisFowl, b00t, Bosanac90, Brokula, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, Elddar, enobarca, FerdinandF, Frankie, Fudo, Google [Bot], Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Helemnejse, jasmin10, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, komax, Kylian, lakilone, LeCoq, lol89, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Micron, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shevko, Sheyi, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, VivaLaStella, Xaniesta, Zaxon i 306 gostiju.



