Slazem se al jbg nismo vise ta ekipa. Borbeni smo, igramo na dosta trke al nema previse tehnike, zato su nak ove utakmice sa Kiprom, F.Otocima npr i slicno poseban problem.TrofejiSuTu je napisao/la: ↑24 mar 2025, 10:31O tome se brate i radi. Nisu to nikakve velesile,o Kipru je suvisno pricati.invincible1921 je napisao/la: ↑23 mar 2025, 12:20Nismo jaki da mozemo rutinirat ikoga...mozda mozemo San marino. Ocekuje protiv kipra tesku utakmicu i 2:0 za nas.TrofejiSuTu je napisao/la: ↑22 mar 2025, 19:24
Haj ziv bio nemoj se provaljivati.
Ne mozemo dobiti opusteno haman nikoga od onih najmanjih,s najvecim smo sve vidjeli, evo od Peteva.
Reci mi tekmu koju smo rutinirali zadnjih par godina?
Ko god misli da cemo strpati hladno tri komada kipranima taj fudbal vjerovatno dozivljava kroz soccer i fifu.
Medjutim ne treba pravit od rumuna i kiprana brazil...
Vidis gdje smo sletili dole da ovdje naglabamo kako se postaviti i odigrati kontra Kipra,covjece kao da nam dolazi u najmanju ruku Skotska.
A nekad smo ekipe ovog levela samarali samo tako.
Veceras bi kljucno bilo pokusat postic gol u prvih pola sata





