FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
FKSzuti
Postovi: 2362
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSzuti » 24 mar 2025, 11:52

Korektan sudija
slika
R.I.P. Edin Avdić (1979. - ∞)

propoklopac
Postovi: 723
Pridružen/a: 16 jun 2021, 09:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la propoklopac » 24 mar 2025, 12:04

FKSzuti je napisao/la:
24 mar 2025, 11:52
Korektan sudija
slika
Ovo onaj s utakmice Zelejznicar-Borac, odlican bio, do zadnjih 15 min kad je malo navlacio prema BL...

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8139
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 24 mar 2025, 12:49

Prvih 11 protiv bojca

Rogic
Bugar Gojkovic soldo
Krdzalic bubanja pavici lulic beganovic
Gulasin keremech

Izmjene
Butic Mehmedovic Mustafic Mujakic jovic

Naravno ovi mladi ako budu imali pravo igrat

Borac je po meni bolja ekipa od veleza B, ali mislim da su ekipa koja nama vise lezi nego ovi i capljine. Borac mi nekako visocije (slicno nama) a smatram da imamo brzi napad i stednji blok od njih..oni definitivno imaju brze stopere i krila

Naravno netreba zaboravit 13 tog igraca koji moze kroz ekran da djeluje, NETREBA ZABORAVIT KAKO JE MUSA SUDIO I DOBIO OCJENU 8,3

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 24 mar 2025, 13:00

kakvi smo mi pehovi sa kisom

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 24 mar 2025, 13:10

FKSzuti je napisao/la:
24 mar 2025, 11:52
Korektan sudija
slika
Mene vise i ne brinu glavne sudije nego sufleri iz var sobe .

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 24 mar 2025, 13:15

Rogic
Paskalev Gojkovic Soldo
Beganovic Krdzalic Bubanja Kyeremeh
Lulic
Gordeziani Gulisa.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5305
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 24 mar 2025, 13:36

Nirton je napisao/la:
24 mar 2025, 11:41
Zekic kaze da Guli tek sutra navecer dolazi. :shifty:
Ja sam ga čuo da kaže "tek navečer dolazi".
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 24 mar 2025, 14:16

Pendulum je napisao/la:
24 mar 2025, 13:36
Nirton je napisao/la:
24 mar 2025, 11:41
Zekic kaze da Guli tek sutra navecer dolazi. :shifty:
Ja sam ga čuo da kaže "tek navečer dolazi".
Ma bit ce nas Gulisha spreman za smradove iz Banja luke. :opaopa:

boki86
Postovi: 5144
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 24 mar 2025, 14:24

Sta je sa Buticem, je li se oporavio

Avatar
Pendulum
Postovi: 5305
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 24 mar 2025, 16:07

boki86 je napisao/la:
24 mar 2025, 14:24
Sta je sa Buticem, je li se oporavio
Jeste. I on i Jović su par dana tu sa ekipom, treniraju.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

vedinjo98
Postovi: 2341
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la vedinjo98 » 24 mar 2025, 17:23

Protiv Borca najvjerovatnije gubimo u ligi. S druge strane, u kupu ce nam se dati fer sansa da ih izbacimo. Mada nas ni tu nece pustiti.

U srijedu bez nekog pretjeranog nerviranja jer je za ocekivati tesku lakrdiju. S pobjedom bi mi ostali u kakvoj-takvoj konkurenciji za titulu, dok bi Borcu puno puno otezali put ka istoj. Kuha se i sa sudijom i s ovim kofol pozivanjem nasih U21 igraca, gdje iskusno jedino Mehmedovica ne pozivaju.
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 24 mar 2025, 17:42

U srijedu s razglasa na zagrijavanju zelim da grmi
vojnik srece i branioci Sarajeva. I vratiti Baltu za ovu tekmu da nekog nabode .

Avatar
skoJaa
Postovi: 725
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 24 mar 2025, 18:29

Nirton je napisao/la:
24 mar 2025, 11:48
skoJaa je napisao/la:
24 mar 2025, 11:47
Nirton je napisao/la:
24 mar 2025, 11:41
Zekic kaze da Guli tek sutra navecer dolazi. :shifty:
Rekao je da večeras dolazi.
- Iskoristili smo kadar na pauzi koji smo imali da odradimo dosta taktičkih detalja i to na zadovoljavajući način. Očekujemo prvu u nizu teških utakmica. Mene veseli da nas to zanima. Butić i Jović su već par dana sa nama radili u kontinuitetu, nadam se da će nam što prije biti na raspolaganju. Nažalost, Đorđević još nije. Guliashvili će se tek navečer sutra pojaviti. Pitanje je koliko će nam biti na raspolaganju U-21 igrači.
Pogledaj video sa pressa i cut ćeš da kaže večeras dolazi.

Avatar
luckystrike
Postovi: 3246
Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la luckystrike » 24 mar 2025, 19:08

luckystrike je napisao/la:
23 mar 2025, 22:55
Tbilisi - Istanbul - Sarajevo

Stiže Guliashvili uvijek izrazito spreman a sada i vrlo raspoložen!
Večeras.

Zadovoljan sam dodjeljenim sudijama. Možda nešto manje VAR sudijama. Ako nas ne budu klali, a djeluje da ne bi trebali, imamo se čemu nadati.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5305
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 24 mar 2025, 21:00

luckystrike je napisao/la:
24 mar 2025, 19:08
luckystrike je napisao/la:
23 mar 2025, 22:55
Tbilisi - Istanbul - Sarajevo

Stiže Guliashvili uvijek izrazito spreman a sada i vrlo raspoložen!
Večeras.

Zadovoljan sam dodjeljenim sudijama. Možda nešto manje VAR sudijama. Ako nas ne budu klali, a djeluje da ne bi trebali, imamo se čemu nadati.
Mene je strah da nam se ne ponovi suđenje kao na Grbavici od 60 minute pa do kraja. Sitni faulovi i svaki 50/50 faul da ide u korist četnika. Nadam se da ćemo do 60 minute imati barem jedan (idealno dva) gola prednosti.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 24 mar 2025, 21:06

Mislim da cemo lakse u Kupu sa njima nego u ligi.
Mogla bi biti patnja na Kosevu u srijedu sad.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 24 mar 2025, 21:10

bordobijeli je napisao/la:
24 mar 2025, 17:42
U srijedu s razglasa na zagrijavanju zelim da grmi
vojnik srece i branioci Sarajeva. I vratiti Baltu za ovu tekmu da nekog nabode .
Da donosimo tekbire ko u Lukavici 2007. :beba:
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Tatamata1946 » 24 mar 2025, 21:27

Vozim se maloprije po onoj kisi i ne izlazi mi iz glave da nam pod hitno treba natkrivena tribina. Mora se to traziti svaku utakmicu, parole praviti, proteste, lobirati....mora se nesto uraditi i za navijace.
Ko ce djecu povesti po onakvoj kisi

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 24 mar 2025, 21:36

Sad će ti se javiti nekoliko dijabola sa pričom....kakvi smo to mi navijači kad na sve smeta kiša, hladnoča ono obuci se, jakna, duks, kišobran, kabanica ko da se spemamo za igmanski marš a ne za utakmicu.
Koja će budala voditi djecu po kiši u martu mjesecu i to u 9 sati navečer ili neki penzioner da ide.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
egocentrik
Postovi: 1359
Pridružen/a: 09 jun 2014, 23:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la egocentrik » 24 mar 2025, 22:17

AVNOJ je napisao/la:
24 mar 2025, 21:36
Sad će ti se javiti nekoliko dijabola sa pričom....kakvi smo to mi navijači kad na sve smeta kiša, hladnoča ono obuci se, jakna, duks, kišobran, kabanica ko da se spemamo za igmanski marš a ne za utakmicu.
Koja će budala voditi djecu po kiši u martu mjesecu i to u 9 sati navečer ili neki penzioner da ide.
Dijabola?
Moj jarane izgleda nikad nisi bez kisobrana bio na Koševu
VEDRAN PULJIĆ !!!!!!!!!
Mine's a Guinness

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], johntravolta123, rimljanin90, ristagrad, robertkosar i 33 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []