Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider

Avatar
Mogli
Postovi: 5905
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mogli » 24 mar 2025, 23:01

kempes je napisao/la:
24 mar 2025, 22:56
Uvezat ce 4/4 jbte 😐
Vuce na to.

Treba pohvaliti za izmjene na poluvremenu. Shvatio da je Tahirovic smece i da Gigovic nema sta traziti na krilu.

Avatar
1921boy
Postovi: 7405
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la 1921boy » 24 mar 2025, 23:02

Svaka cast selektore, prvi sam pljuvao ali evo zasluzujem da se popisas po meni prvom, a onda i po ostalima. :mrgreen: Ne znam ko odradjuje takticki dio i oko izmjena, da li Zlatan ili Sergej, ali svaka cast, izmjene pravovremene i sto je najbitnije izmjene su i donijele prevagu (Bazdar i Saric). Samo naprijed, a sad jos dvije pobjede pa da gori protiv Austrije.
Brko iz druge galaksije!

fanatik19
Postovi: 2943
Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la fanatik19 » 24 mar 2025, 23:03

Hvala selektore što nas nastavljaš pišat i najiskrenije čestitke :salut: :bih:
Izmjene pun pogodak :thumbup:
Zanemarićemo kriminalno 1. Poluvrijeme, ostace misterija sta je bio cilj. Nadam se samo da Tahirovic nece vidjet zelenog terena kada se pojavi Janelt :kafa:

Avatar
kempes
Postovi: 2364
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 24 mar 2025, 23:03

Mogli je napisao/la:
24 mar 2025, 23:01
kempes je napisao/la:
24 mar 2025, 22:56
Uvezat ce 4/4 jbte 😐
Vuce na to.

Treba pohvaliti za izmjene na poluvremenu. Shvatio da je Tahirovic smece i da Gigovic nema sta traziti na krilu.
Izgleda da se brzo uci novim stvarima.

Jos je igrao sa hendikepom u vidu radeljica, dedica na krilu i tahirovicem :yawn:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59748
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Virtu4l » 24 mar 2025, 23:05

Odlične izmjene, Baždar i Šarić preokrenuli tok utakmice. Idemo sad odraditi San Marino, a onda spektakl.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Mogli
Postovi: 5905
Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Mogli » 24 mar 2025, 23:05

kempes je napisao/la:
24 mar 2025, 23:03
Mogli je napisao/la:
24 mar 2025, 23:01
kempes je napisao/la:
24 mar 2025, 22:56
Uvezat ce 4/4 jbte 😐
Vuce na to.

Treba pohvaliti za izmjene na poluvremenu. Shvatio da je Tahirovic smece i da Gigovic nema sta traziti na krilu.
Izgleda da se brzo uci novim stvarima.

Jos je igrao sa hendikepom u vidu radeljica, dedica na krilu i tahirovicem :yawn:
Vjerujem da je to neka takticka varka koju je pokupio sa kartanja. Blef. :yawn:

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19189
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 mar 2025, 23:06

moze pricati sat vremena a da nista zapravo ne kaze

ja imam dojam da on uopste ne vodi ovu reprezentaciju kao trener nego je tu kao figura, pojava a da vise to sklapaju i vode pomocnici
Don't believe the hype.

Avatar
Principatus
Postovi: 9462
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Principatus » 24 mar 2025, 23:07

Ovo pocinje da lici na nesto. Postepeno smo bolji. Drago mi je da nisam bio u pravu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

GG3
Postovi: 4144
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la GG3 » 24 mar 2025, 23:08

Kaze Barba da je mislio napraviti 5 izmjena na poluvremenu 😁
**** im zene, selektoru 😎
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
galia95
Postovi: 3871
Pridružen/a: 23 maj 2023, 00:42
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la galia95 » 24 mar 2025, 23:09

Barbarez: Na poluvremenu bih najradije napravio svih pet izmjena. 😊

Avatar
Madal
Postovi: 5975
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Madal » 24 mar 2025, 23:09

1921boy je napisao/la:
24 mar 2025, 23:02
Svaka cast selektore, prvi sam pljuvao ali evo zasluzujem da se popisas po meni prvom, a onda i po ostalima. :mrgreen: Ne znam ko odradjuje takticki dio i oko izmjena, da li Zlatan ili Sergej, ali svaka cast, izmjene pravovremene i sto je najbitnije izmjene su i donijele prevagu (Bazdar i Saric). Samo naprijed, a sad jos dvije pobjede pa da gori protiv Austrije.
Nek se ne pisa ni po kome molim te, jos mi imamo puno raditi ali realnost je da se radi, gradi to se vidjelo i u LN samo smo bili u kanalu i u minusu a protivnici brutalni.
Ja nisam bio za njega dok je bio u opticaju protiv Ivayla, nisam bio za njega ni sad kad je dosao, narocito mi se zgadio twitterom, ali kad je tu nisam ga imao potrebe blatiti sto se branimo protiv Nizozemske ili sto nas Njemacka raspe. Pogotovo sto su se vidjeli obrisi da se nesto radi. Presing, uigrani prekidi, trazenje pravih igraca i sl.

Nista se ne moze preko noci a mijenjati selektora svakih 5 utakmica je pucanje sebi u nogu. Pusti ljudima da rade i to je to.
Zadnja izmjena: Madal, dana/u 24 mar 2025, 23:10, ukupno mijenjano 1 put.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

Avatar
kempes
Postovi: 2364
Pridružen/a: 05 mar 2024, 22:00
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kempes » 24 mar 2025, 23:10

Kako se odvija situacija, mogao bi nadmudriti Ragnicka u medjusebnom duelu.

Avatar
SetoKaiba
Postovi: 1203
Pridružen/a: 22 avg 2024, 15:04
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la SetoKaiba » 24 mar 2025, 23:10

Treba pohvaliti kad se zasluži. Odlično odrađeno drugo poluvrijeme, totalno smo osujetili sve napade Kipra. Izmjene su odradile fantastičan posao. Nadam se da je Sergej uvidio kako Tahirović ne treba igrati u ovoj ekipi i da njegovim izlaskom dođe do poboljšanja u igri.

Avatar
CAGarfia
Postovi: 5833
Pridružen/a: 30 mar 2023, 01:47
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la CAGarfia » 24 mar 2025, 23:11

Mora shvatiti da Tahirović NEMA ŠTA TRAŽITI u prvih 11. Svaka mu čast na izmjenama i protiv Rumunije i ovdje.

Baždar je totalno dao novu dimenziju naprijed zbog tehnike, Šarić upgrade u odnosu na Benju, Katić isto VVD i Malić je baš plivao (potencijal je imao da dobro usere).

Uz Janelta sa svima se mi možemo poudarati ovdje.

MostarNeretva
Postovi: 726
Pridružen/a: 11 jul 2024, 09:30
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la MostarNeretva » 24 mar 2025, 23:11

DamirT je napisao/la:
24 mar 2025, 21:44
NaJbOLjI StRuCnI sTaB :lolno:

Da ih sad pitas, ne bi ni oni znali sta igramo. Jedino trka i borba valjaju, taktika qrcu ne valja...
Ociti primjer forumske neznalice koiji misli da poznaje fudbal, ili ima problema da se izrazi a petlja se da komentarise. Nisi jedini nemoj shvatiti nistalicno.

Sta kaze majstor "jedino trkai borba valjaju" ..

Pa to ti je 90% smisla modernog fudbala. Trka, borba, disciplina ..

Ovo je vec treci put gdje primjecujem da je protivnik maltene odustao negdje oko 80-te minute ( citaj ispuhali).

Barba to dobro pametno balancira, sa izmjenama kontrolise cijelu utakmicu, odrzavanje ritma i pritiska.

Sto se tiche kvalitete toga fali al bit ce to bolje. Dobar dio momaka je tek u usponu i dobijaju na samopouzdanju i povjerenju da zestoko rade sledecih mjeseci.

GG3
Postovi: 4144
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la GG3 » 24 mar 2025, 23:11

kempes je napisao/la:
24 mar 2025, 23:10
Kako se odvija situacija, mogao bi nadmudriti Ragnicka u medjusebnom duelu.
Jedno je sigurno Ragnick nece znati tko pocinje :mrgreen:
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

signalidunapark
Postovi: 1507
Pridružen/a: 07 sep 2024, 22:48
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la signalidunapark » 24 mar 2025, 23:12

akisarajevo92 je napisao/la:
24 mar 2025, 23:06
moze pricati sat vremena a da nista zapravo ne kaze

ja imam dojam da on uopste ne vodi ovu reprezentaciju kao trener nego je tu kao figura, pojava a da vise to sklapaju i vode pomocnici
Nešto ko Zlatko Dalić, samo su njegovi pomoćnici na terenu

Avatar
DamirT
Postovi: 30813
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 24 mar 2025, 23:12

Prvo poluvrijeme bukvalno cista 0 i pored gola. Drugo 10 puta bolje. Vidio je gdje skripi i popravio stvari. Nadam se Bazdaru od pocetka protiv San Marina. Tu je idealna prilika da zabije prvijenac.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je

Avatar
DamirT
Postovi: 30813
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Sergej Barbarez - selektor Bosne i Hercegovine

Post Postao/la DamirT » 24 mar 2025, 23:14

MostarNeretva je napisao/la:
24 mar 2025, 23:11
DamirT je napisao/la:
24 mar 2025, 21:44
NaJbOLjI StRuCnI sTaB :lolno:

Da ih sad pitas, ne bi ni oni znali sta igramo. Jedino trka i borba valjaju, taktika qrcu ne valja...
Ociti primjer forumske neznalice koiji misli da poznaje fudbal, ili ima problema da se izrazi a petlja se da komentarise. Nisi jedini nemoj shvatiti nistalicno.

Sta kaze majstor "jedino trkai borba valjaju" ..

Pa to ti je 90% smisla modernog fudbala. Trka, borba, disciplina ..

Ovo je vec treci put gdje primjecujem da je protivnik maltene odustao negdje oko 80-te minute ( citaj ispuhali).

Barba to dobro pametno balancira, sa izmjenama kontrolise cijelu utakmicu, odrzavanje ritma i pritiska.

Sto se tiche kvalitete toga fali al bit ce to bolje. Dobar dio momaka je tek u usponu i dobijaju na samopouzdanju i povjerenju da zestoko rade sledecih mjeseci.
E de sad procitaj zadnji post. Tebi ako je prvo poluvrijeme bilo dobro, nemam rijeci. Ja apsolutno nemam problem da pohvalim kad je zasluzeno. Isto kao i za kritike. Druga stvar sto pojedini nikad ne vide nista lose. A itekako je bilo lose prvo poluvrijeme.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Velid Spaho - Dobro je


Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: bh22, Fouzi1, GIBRA, Namibija, Shevko i 64 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []