Brate moj evo 40 puta vracam snimak i isto vidim, direktno ga je u ruku pogodila... ne znam evo nek i drugi kazu ali gotovo je sadhz033 je napisao/la: ↑26 mar 2025, 21:57Mani se cini da jeste, krznula nogu i u padu ne vidi loptu a pogadja ga u ruku.
Sad sve to na stranu, kako arena nece da ponovi snimak iz vise uglova kad se treba svirati protiv borca. Mamu im i vici i svim njegovim kerovima!!!!
FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- SilaMoc1946
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sarajevo ljubavi moja 1946
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Niko i nije rekao da je sporan njihov penal . Ja ne vidim da ga je u nogu pogodilo .ronaldo99 je napisao/la: ↑26 mar 2025, 22:00Pa de opet pogledaj malo bolje, pogadja ga u nogu pa se odbija u ruku, nije penal i ides dalje. Sve je cisto, njihov penal cist kao suza za nas ono nije jer je sve po pravilima
Ko nam je kriv sto Butic sa 3 metra ne moze loptu u mrezu ugurati
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Direkt ga u ruku pogodila ovdje fakat nekima naočale trebaju
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Direktno ruka bila,samo balija prodana govori da nije
Re: FK Sarajevo
Prvi put da vidim da neko protiv borca ima manje faulova.
Re: FK Sarajevo
Vrati onu pocetnu kameru dok je akcija trajala, nemoj gledati onaj ponovljeni snimak iz daljine. Vidi se da ga je krznula po nozi!f0rest1946 je napisao/la: ↑26 mar 2025, 22:03Direkt ga u ruku pogodila ovdje fakat nekima naočale trebaju
U novi boj ...
- SilaMoc1946
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
A doci ce i njima kraj ako Bog da nije nicija do zore gorila
Sarajevo ljubavi moja 1946
Re: FK Sarajevo
Penal ko kuca bio!!!
Re: FK Sarajevo
Krenuo je sudac sa faulovima koji ne postoje.
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sad smo u 4-2-4 
-
johntravolta123
- Postovi: 1669
- Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bore se kidaju
Bas glupo otvorena utakmica
Bas glupo otvorena utakmica
Re: FK Sarajevo
Jos jednom se halalimo s titulom 10+ kola prije kraja...
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mehmedovic ni sam ne zna kako igra u prvih 11
Re: FK Sarajevo
Hadalji hadaljski
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin
-
KosevoZove
- Postovi: 1794
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Koje smo mi picke bog te **** pustas covjeka da se nastima na udarac ma mrs u tri picke materine!!!!!
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
-
SamoDaKazeem
- Postovi: 1529
- Pridružen/a: 21 jul 2023, 23:00
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Eto kako se utakmica igra i daju golovi.Mi smo tačno tu gdje nam je i mjesto.Trće pozicija i to je to.
Okrenut se kupu.
Okrenut se kupu.
- SilaMoc1946
- Postovi: 349
- Pridružen/a: 13 maj 2024, 17:13
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako covjeka pustise pa ovo je dno dna majke mi, pa pustite ga do gola da dodje levati jedni
Sarajevo ljubavi moja 1946
- f0rest1946
- Postovi: 3576
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma I Zekic je kreten jer gura Mehmedovica yebo li ga on usta, trčkara pored lika i pušta ga na sut
-
bordobijeli
- Postovi: 18324
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Okrenuti se kupu i to je to . Prvo puno bolje ovaj neki eksperiment s 4 napadaca i 2 vezna u drugom pol je ocajan .
-
Devedesetka
- Postovi: 1100
- Pridružen/a: 24 sep 2023, 18:09
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
familije im ebem komplet

