FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11455
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Malo se izrotirao sastav za danas. Turkeš bi trebao krenuti od prve min, kao i Mujkić, Krdžalić..
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Šta je sa Amarom? Kakva je njegova povreda? Valja opet Turkeša gledati kako skakuće po terenu. 
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nema izgovora!
Svi na Koševo!
Svi na Koševo!
Re: FK Sarajevo
I sta onda? Opet isto, 10 raskida, novi trener, kasna pojacanja, jedno pretkolo, nafur do zime, razocarenje za titulu i opet u krug tako? Jel nam to sve sto hocemo?Lecler je napisao/la: ↑29 mar 2025, 11:54Vala i nek digne ruke ako mu se dižu,previše mi nešta strepimo od toga. Nije Ferguson.plisek je napisao/la: ↑29 mar 2025, 11:40Svi sto su bili dobri zavrsili su u povredama.. Samo se nadat da stignemo Gulija prodat prije nego neka nesreca i njega stigne. Mozda i najnesretnija sezona u zadnjih 10 godina… Djordjevic, Jovic, Renato sa tezim povredama, sitne za Butica Kyeremeha Beganovica. Steta, nadam se samo da Zekic nece dici ruke na kraju sezone, valja onda opet 10 raskida ugovora i sve ispocetka..
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Imao sam osjecaj da ce skroz zarotirati vezni red.Lulic i Pavicic jedva cekaju da zavrse sa posudbom.
Zanimljiva promjena na golu.
Eto ti Aldine od prve minute,da vidimo sta ces uraditi
Zanimljiva promjena na golu.
Eto ti Aldine od prve minute,da vidimo sta ces uraditi
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: FK Sarajevo
To nam slijedi svakako i sa njim i bez njega.plisek je napisao/la: ↑29 mar 2025, 14:38I sta onda? Opet isto, 10 raskida, novi trener, kasna pojacanja, jedno pretkolo, nafur do zime, razocarenje za titulu i opet u krug tako? Jel nam to sve sto hocemo?Lecler je napisao/la: ↑29 mar 2025, 11:54Vala i nek digne ruke ako mu se dižu,previše mi nešta strepimo od toga. Nije Ferguson.plisek je napisao/la: ↑29 mar 2025, 11:40Svi sto su bili dobri zavrsili su u povredama.. Samo se nadat da stignemo Gulija prodat prije nego neka nesreca i njega stigne. Mozda i najnesretnija sezona u zadnjih 10 godina… Djordjevic, Jovic, Renato sa tezim povredama, sitne za Butica Kyeremeha Beganovica. Steta, nadam se samo da Zekic nece dici ruke na kraju sezone, valja onda opet 10 raskida ugovora i sve ispocetka..
Brate klub nema nikakvog pravca čudi me da to ne vidiš.
ISTINA ZA VEDRANA!
Re: FK Sarajevo
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
Re: FK Sarajevo
Lulic na onom podcastu kaze da bi volio da ostane josNajvecaRadosti je napisao/la: ↑29 mar 2025, 14:40Imao sam osjecaj da ce skroz zarotirati vezni red.Lulic i Pavicic jedva cekaju da zavrse sa posudbom.
Zanimljiva promjena na golu.
Eto ti Aldine od prve minute,da vidimo sta ces uraditi
-
strahmeipomisliti
- Postovi: 1099
- Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Hamza prosle godine nekad ovako u martu protiv Igmana proradio do kraja nije stao,sad ce se isto desiti sa Aldinom aBd
Re: FK Sarajevo
Kada ćemo mi dočekati da dobijemo 5 utakmica u nizu...?
Sretno SARAJEVO danas


Sretno SARAJEVO danas
Re: FK Sarajevo
Vidim ja to pasa moj, samo kontam ako ostane Zekic preko ljeta ce se taj ciklus razbiti malo. Sve neko nadanje, a napretka slabo..Lecler je napisao/la: ↑29 mar 2025, 14:48To nam slijedi svakako i sa njim i bez njega.
Brate klub nema nikakvog pravca čudi me da to ne vidiš.
2x šampion Jugoslavije
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
5x šampion Bosne i Hercegovine
8x osvajač Kupa BiH
1x osvajač Superkupa BiH
--Najtrofejniji klub u Bosni i Hercegovini--
---------Saraj'vo, za tebe zivimo!!--------
Re: FK Sarajevo
Rogic je sa svoim glupim nepotrebnim potezima, driblanje napucavanje igraca u ledja sebe kostao da ostane na goli i da moze nac solidan angazman u junu, nazalost Rockiv ce nsm upropastit sasvim ok sezonu dosad.
Neznam zasto je odjednom sve ove drugorazredne igrace odlucio od prve minute da igraju. Igmanu gori pod nogama nisu ekipa koja se raspala vec naprotiv nista nisu slabi od zelje i sloge i mogu napravit mnogim ekipama problem.
Sretno
Imal ko LINK
Neznam zasto je odjednom sve ove drugorazredne igrace odlucio od prve minute da igraju. Igmanu gori pod nogama nisu ekipa koja se raspala vec naprotiv nista nisu slabi od zelje i sloge i mogu napravit mnogim ekipama problem.
Sretno
Imal ko LINK
Re: FK Sarajevo
Dajemo danas bodove Igmanu za opstanak zbog toga je ova postava sigurno svakako smo se oprostili od titule 
-
miguelramos
- Postovi: 26
- Pridružen/a: 16 maj 2021, 22:05
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jesu li ovo provjerene informacije za Lulica i Pavicica ? Ako jesu, zasto ?NajvecaRadosti je napisao/la: ↑29 mar 2025, 14:40Imao sam osjecaj da ce skroz zarotirati vezni red.Lulic i Pavicic jedva cekaju da zavrse sa posudbom.
Zanimljiva promjena na golu.
Eto ti Aldine od prve minute,da vidimo sta ces uraditi
Re: FK Sarajevo
Brate nemamo ambicije za titulu od toga su se oprostili i danas dajemo bodove Igmanu za opstanak i zbog toga je ova postavaPitar6785 je napisao/la: ↑29 mar 2025, 15:35Rogic je sa svoim glupim nepotrebnim potezima, driblanje napucavanje igraca u ledja sebe kostao da ostane na goli i da moze nac solidan angazman u junu, nazalost Rockiv ce nsm upropastit sasvim ok sezonu dosad.
Neznam zasto je odjednom sve ove drugorazredne igrace odlucio od prve minute da igraju. Igmanu gori pod nogama nisu ekipa koja se raspala vec naprotiv nista nisu slabi od zelje i sloge i mogu napravit mnogim ekipama problem.
Sretno
Imal ko LINK
Evo link https://wwwtvbosnacom.****/?m=1
Trebalo bi da bude tu na Bosna tv
Re: FK Sarajevo
Evo ti za Lulica 4:05miguelramos je napisao/la: ↑29 mar 2025, 15:38Jesu li ovo provjerene informacije za Lulica i Pavicica ? Ako jesu, zasto ?NajvecaRadosti je napisao/la: ↑29 mar 2025, 14:40Imao sam osjecaj da ce skroz zarotirati vezni red.Lulic i Pavicic jedva cekaju da zavrse sa posudbom.
Zanimljiva promjena na golu.
Eto ti Aldine od prve minute,da vidimo sta ces uraditi
Zadnja izmjena: bvsic, dana/u 29 mar 2025, 15:46, ukupno mijenjano 1 put.
- jurisicduska
- Postovi: 10891
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ekipa za danas je kriminalno losa i kao takva bi trebala opet hladno dobit Igmana , mislim da je pojedinim igračima ova utakmica hoce li u budućnosti nositi dres Sarajeva ili neće.
A razmišlja se i o kupu.
A razmišlja se i o kupu.
Re: FK Sarajevo
Dobro jasno nam je da nemam sanse za titulu, ali nije bas da bjezimo zelji 15 bodova u borbi za trece mjesto pa da mozemo davati bodove
Re: FK Sarajevo
Mozesli ti meni u pp direktan link poslatHaksss je napisao/la: ↑29 mar 2025, 15:43Brate nemamo ambicije za titulu od toga su se oprostili i danas dajemo bodove Igmanu za opstanak i zbog toga je ova postavaPitar6785 je napisao/la: ↑29 mar 2025, 15:35Rogic je sa svoim glupim nepotrebnim potezima, driblanje napucavanje igraca u ledja sebe kostao da ostane na goli i da moze nac solidan angazman u junu, nazalost Rockiv ce nsm upropastit sasvim ok sezonu dosad.
Neznam zasto je odjednom sve ove drugorazredne igrace odlucio od prve minute da igraju. Igmanu gori pod nogama nisu ekipa koja se raspala vec naprotiv nista nisu slabi od zelje i sloge i mogu napravit mnogim ekipama problem.
Sretno
Imal ko LINK
Evo link https://wwwtvbosnacom.****/?m=1
Trebalo bi da bude tu na Bosna tv
Sto se tice ako je stvarno zoran odlucio da se preda 11 kola prije kraja nek se ubije i nek ide iz kluba..
Ovo sto duska kaze da se ocjeni ko ce bit otjeran zasto se to nije moglo uradit sa nekom minutazom ko i dosad po 10-25 minuta po tekmi
Jarane nema predavanja ovo je FK SARAJEVO, taman i kad matematike nema nema predavanja. Ja zelim 3 boda danas u skucaju da ove ojebine ne deliveruju 3 boda zekic sanjima moze da ide, dosad sam 1 milion % podrzavo i posrzavam zorana al ako je ovo predavanje ili ako je pristo pod pritiskom da prodava utakmice paomi je u ocima
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

