FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Beli98
Postovi: 3266
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 29 mar 2025, 17:39

Valja sad citat kako smo jaki ko Barcelona. :D
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
THEC
Postovi: 4480
Pridružen/a: 25 avg 2011, 21:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la THEC » 29 mar 2025, 17:39

KosevoZove je napisao/la:
29 mar 2025, 17:30
Evo o ovome pricam guli sam na golmana i fula, ja ne mogu da vjerujem moj guli lutko draga….

U konjicu im tricu uvalimo sada se patimo u cemu je stos?
evo, kad si navalio :mrgreen:
Pyro is not a crime !

Avatar
tabba77
Postovi: 3789
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tabba77 » 29 mar 2025, 17:39

Bravo ekipa ! Pojedincima bih poručio da sačekaju kraj utakmice pa daju komentare. Utakmica se igra 90 minuta.
Nikad poraz, samo lekcija.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la jurisicduska » 29 mar 2025, 17:39

Posejdon je napisao/la:
29 mar 2025, 17:32
NazorUso je napisao/la:
29 mar 2025, 17:25
E cuj ti navijaca i qrca "Bio je penal ali mi je zao sto je svirao" 🤔
Retardi i bolesnici moj prijatelju.
Vise bih volio da smo ga iz igre zabili. Nego iz penala jer će to maskirati ovako lošu partiju i necemo ništa naučiti. Kratkoročno ok, zabili go, dugoročno ćemo zaboravit da je Igman bio bliže pobjedi 70 minuta. Jel tako tako je.

A ako mislite da sam bolesnik i retard jer gledam malo drugačije od vas na situaciju, jer želim na duge staze da ovaj klub bude beton, ok.

Hvala vam.

Avatar
Manuel
Postovi: 9529
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Manuel » 29 mar 2025, 17:40

Guli je zabio 16 golova a fulio je bruku sansi i jos par penala.Kakva zvjer.Traziti 10 miliona na ljeto :kafa:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

fks74
Postovi: 13465
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 29 mar 2025, 17:41

Šta znači jedan penal, iz ničega do ubjedljive pobjede. Butić za Turkeša Leao.

Avatar
hz033
Postovi: 3183
Pridružen/a: 18 feb 2011, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hz033 » 29 mar 2025, 17:42

Beli98 je napisao/la:
29 mar 2025, 17:39
Valja sad citat kako smo jaki ko Barcelona. :D
Sad sam isto pomislio. Hahaha. Sad ce hvalospjevi da smo beton :urnebes:
U novi boj ...

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 mar 2025, 17:42

jurisicduska je napisao/la:
29 mar 2025, 17:39
Posejdon je napisao/la:
29 mar 2025, 17:32
NazorUso je napisao/la:
29 mar 2025, 17:25
E cuj ti navijaca i qrca "Bio je penal ali mi je zao sto je svirao" 🤔
Retardi i bolesnici moj prijatelju.
Vise bih volio da smo ga iz igre zabili. Nego iz penala jer će to maskirati ovako lošu partiju i necemo ništa naučiti. Kratkoročno ok, zabili go, dugoročno ćemo zaboravit da je Igman bio bliže pobjedi 70 minuta. Jel tako tako je.

A ako mislite da sam bolesnik i retard jer gledam malo drugačije od vas na situaciju, jer želim na duge staze da ovaj klub bude beton, ok.

Hvala vam.
Ako je bio penal nema razloga da se nesvira, igman nije bio bolji 70 minuta vec 45 minuta, tacnije dok su igrali odpisani

KosevoZove
Postovi: 1791
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 29 mar 2025, 17:42

THEC je napisao/la:
29 mar 2025, 17:39
KosevoZove je napisao/la:
29 mar 2025, 17:30
Evo o ovome pricam guli sam na golmana i fula, ja ne mogu da vjerujem moj guli lutko draga….

U konjicu im tricu uvalimo sada se patimo u cemu je stos?
evo, kad si navalio :mrgreen:
Sve mu je oprosteno nije mi jasno kad god zabijemo prvi, onda navalimo do tada sve nesto mlitavo, ali sada je sve puno bolje …. ;)
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
Mokes
Postovi: 16382
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 29 mar 2025, 17:43

Beli98 je napisao/la:
29 mar 2025, 17:39
Valja sad citat kako smo jaki ko Barcelona. :D
@duška već oštri tastaturu. 10 0 0 do kraja.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Kaunas
Postovi: 13513
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kaunas » 29 mar 2025, 17:43

Oerde je napisao/la:
29 mar 2025, 17:38
PS Guli da je zabio penale i ove neke stopostotne, srusio bi sve rekorde lige vala.
Da ima takvu efikasnost igrao bi u Arsenalu
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

mirzatele
Postovi: 12012
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mirzatele » 29 mar 2025, 17:44

Bolji od Guliše nije trčao Koševom decenijama

Avatar
brojjedan
Postovi: 482
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la brojjedan » 29 mar 2025, 17:44

Butic pravi igrač...
Zadnja izmjena: brojjedan, dana/u 29 mar 2025, 17:45, ukupno mijenjano 1 put.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 29 mar 2025, 17:45

Nije problem u napadacima,problem je vezni red koji ni na jednoj tekmi ne kreira sansu za napadaca.

Avatar
nokee
Postovi: 3511
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 29 mar 2025, 17:46

jurisicduska je napisao/la:
29 mar 2025, 17:20
strahmeipomisliti je napisao/la:
29 mar 2025, 17:17
jurisicduska je napisao/la:
29 mar 2025, 17:17
Penal je bio ali molim te ga nemoj svirnuti
Isto mislim Allahami
Zao mi je sto ga je svirnuo vjeruj eto
Kakavi moroncici allahami

Imamkarbarum
Postovi: 427
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 29 mar 2025, 17:46

mirzatele je napisao/la:
29 mar 2025, 17:44
Bolji od Guliše nije trčao Koševom decenijama
Slazem se maestro je covjek

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 mar 2025, 17:47

3 minutr SAMOO

Avatar
Beli98
Postovi: 3266
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 29 mar 2025, 17:47

Ne znamo pucat penale pa to ti je.
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 29 mar 2025, 17:49

Gulasvilije morao pucat ovaj penal

strahmeipomisliti
Postovi: 1099
Pridružen/a: 25 avg 2023, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la strahmeipomisliti » 29 mar 2025, 17:49

Vrban nikad nije ni trebao biti uvrsten u momcad,a kamoli dobiti priliku ili pucati penal,ima toliko momaka iz akademije koji bi trebali dobiti sansu da bi ja volio znati na osnovu cega ovo djete ugurase?

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []