FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Drago mi je sto je istok otvoren inace moja trbina, nekada davno sjever od 2007god pa ne znam unazad par godina vec nisam , mladja generacija dolazi , plus zapad top ce to da bude, taman da im mame malo **** kad bude pauza, pozelio sam iskreno!

Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
-
Imamkarbarum
- Postovi: 427
- Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ISTOK je najjaca tribina barem po meni,kad se sjetim 2006 kad je dosla Francuska sa Henrijem hahah,filmski dozivljaj,ja klinac od 12 god,pred pocetak tekme svi u glas Henry Henry hahha on se okrene pozdravi onaj njegov trk nesto neopisivo gledati uzivo tacno sto kaze Dzemo Berberovic nemos mu registraciju upisatKosevoZove je napisao/la: ↑30 mar 2025, 23:14Drago mi je sto je istok otvoren inace moja trbina, nekada davno sjever od 2007god pa ne znam unazad par godina vec nisam , mladja generacija dolazi , plus zapad top ce to da bude, taman da im mame malo **** kad bude pauza, pozelio sam iskreno!![]()
![]()
Re: FK Sarajevo
Sta ce se ljudi svako malo saltati sa tribine na tribinu i cirkus praviti, isto bi bilo i na istoku, ne bi niko doso u kop. Uostalom, kop na zapadu ima svoju draz zbog nekih ranijih vremenaTatamata1946 je napisao/la: ↑30 mar 2025, 22:42Mislim da bi i horde trebale ovu utakmicu radi bolje podrske preci na istok. Blize smo terenu a i bilo bi nas vise. Na zapadu se nekako raspemo na sve strane, kao da je tamo sramota biti u kopu, svi se negdje razbjeze po onako velikoj tribini
- relativizam
- Postovi: 1728
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
gradacacka zvijezda pokri cijelu tribinu ,projekat negdje oko 2 miliona.
ali opet i da je 10k ,ko ce ulagati u nesto sto nije tvoje i sto pored ovakve politike nikad ne znas kako ce se ophoditi prema tebi
ali opet i da je 10k ,ko ce ulagati u nesto sto nije tvoje i sto pored ovakve politike nikad ne znas kako ce se ophoditi prema tebi
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Najjaca tribina u drzavi definitivnoluckystrike je napisao/la: ↑31 mar 2025, 09:52Dobar je Zapad al' kad nema drugih opcija
Po meni neuporediv s Istokom, što zbog iole bližeg terena što zbog raje
Radujem se ponovo Istoku k'o dijete školskom izletu.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
- feniksptica
- Postovi: 19096
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Istok otvorili poslije Ramazana
nije slučajno.
Taman da mogu ljudi s tribine lijepo dat analizu odmah poslije kraja utakmice.
Taman da mogu ljudi s tribine lijepo dat analizu odmah poslije kraja utakmice.
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
Re: FK Sarajevo
Meni je vala ljepše na zapadu. 
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Znači bit' će svega, svima jasno.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Re: FK Sarajevo
Sabrija pretplacen na nas izgleda, ako nije u zadnjih 5 on 4 bio
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Stadion Leipziga kako je napravljen,nije sramota prepisat, samo volja,pare i eto bez pametovanja....
Re: FK Sarajevo
E cuj samo volja, pare, pa jbt za onakav stadion treba min 70,80 miliona eur-a, vjerovatno i vise. Gdje vi ljudite ziviteVolimoSarajevo je napisao/la: ↑31 mar 2025, 15:39Stadion Leipziga kako je napravljen,nije sramota prepisat, samo volja,pare i eto bez pametovanja....
-
KosevoZove
- Postovi: 1789
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma i mi pucamo negdje visoko i poredimo se sa gigant ligama top 5 itd, malo realnosti nam nebi skodilo.boki86 je napisao/la: ↑31 mar 2025, 15:45E cuj samo volja, pare, pa jbt za onakav stadion treba min 70,80 miliona eur-a, vjerovatno i vise. Gdje vi ljudite ziviteVolimoSarajevo je napisao/la: ↑31 mar 2025, 15:39Stadion Leipziga kako je napravljen,nije sramota prepisat, samo volja,pare i eto bez pametovanja....![]()
Tj da se pruzimo koliko je krevet dug mastamo o stadionima , otkud tolike pare da mirva da realno iako je bogat covjek.?
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
-
Tatamata1946
- Postovi: 2547
- Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ma nek nam natkriju istok kakvim limom i ne treba nam nista vise. Ili barem dio istoka. To za nas koji dokazimo redovno a za derbi navijace nas zaboli. Ne trazimo mi previseKosevoZove je napisao/la: ↑31 mar 2025, 16:00Ma i mi pucamo negdje visoko i poredimo se sa gigant ligama top 5 itd, malo realnosti nam nebi skodilo.boki86 je napisao/la: ↑31 mar 2025, 15:45E cuj samo volja, pare, pa jbt za onakav stadion treba min 70,80 miliona eur-a, vjerovatno i vise. Gdje vi ljudite ziviteVolimoSarajevo je napisao/la: ↑31 mar 2025, 15:39Stadion Leipziga kako je napravljen,nije sramota prepisat, samo volja,pare i eto bez pametovanja....![]()
Tj da se pruzimo koliko je krevet dug mastamo o stadionima , otkud tolike pare da mirva da realno iako je bogat covjek.?
Re: FK Sarajevo
Zašto iz Kluba nisu tražili strane sudije? Mislim da se na vrijeme reagovalo da se to moglo organizovati.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Nisam mislio bukvalno ovoliki stadion,mozes isti fazon sa 20.000 ili manje
Ne morate sve bukvalno shvatati...
Ne morate sve bukvalno shvatati...
-
VolimoSarajevo
- Postovi: 500
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 12:42
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
I niko ne pravi stadion od svojih para,turnir pravis pa nadjes sponzore...
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123 i 23 gosta.



