FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Pendulum
Postovi: 5305
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 03 apr 2025, 00:15

Neza je napisao/la:
02 apr 2025, 23:11
Gdje su ovi sad s foruma sto su me prije 7 dana pljuvali kako nisam navijac Sarajeva jer sam kritikovao Mirvica i Sarajevo? Gdje su oni sto su govorili kako smo mi prejaki, nego nas sudije J***? Ljudi su nas otresli 2x u 7 dana, a vi i dalje zivite u lazima..
A gdje je članska? Gdje si na stadionu večeras?
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

stokastoka23
Postovi: 94
Pridružen/a: 17 okt 2023, 12:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la stokastoka23 » 03 apr 2025, 00:24

Citajuci komentare shvatam da velika vecina pratioca da ne kazem navijaca zivi u zabludi ovdje, sto napoleon iznad kaze uvijek se gleda jesul nas zakinuli, ko je kad zadnji put dao go i koje su sanse da ce zabit bas borcu i sta bi bilo kad bi bilo. Sve neke pretpostavke

Realnost nam je da puno ovisimo o jednom igracu, par njih ima kvaliteta, ostalo sve goli k. Al evo sreca u nesreci je mozda bas ozljeda guly-a, protiv gabele bez njega sa drugom formacijom pa da vidimo na cemu smo.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 apr 2025, 00:36

zagorski je napisao/la:
03 apr 2025, 00:09
jurisicduska je napisao/la:
02 apr 2025, 23:15
Nadogradit ekipu dogodine pa se probat pomjerit.
Nikog ne tjerat.
Ima par igrača ne zaslužuju dres Sarajeva njima se svakako zahvaliti.
Nece je ni dogodine nadograditi kao sto nisu ni sada, bar ne na nivo da mozemo ozbiljno konkurisati za trofeje.
Treneri se mijenjaju kao na traci,razni igraci defiluju kroz klub i nema uspjeha, a jedina konstanta je Mirvic koji ili fkt ne zna ili nece. Bitno je da svake sezone bude neki igrac ili vise njih za koje ce se uzeti masna lova i to je sustina.
Pa to bi jedino ispravno bilo dok je Vice,ide 100 godina Borca sljedece godine.

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 03 apr 2025, 00:37

Za 4 godine zadnje, koliko je promjenjeno trenera i igrača ?
I na kraju uvijek isti rezultat, isti bodovni zaostatak i ista količina razočarenja i pišanja po nama navijačima.

I vi i dalje mislite da je kriv Zekić, Mehmedović, Kyeremeh itd itd ?
Smješno je i diskutovati o tome.
Da se razumijemo, ima igrača koji ne zaslužuju biti dio ekipe, ali hoću da kažem sljedeće...
Rukovodstvo našeg kluba čak i da ne zna da radi svoj posao, a da ima iskren nijet za dobrim rezultatima i trofejima, za ove četiri godine uradili bi bar nešto pozitivno makar i slučajno pa bi bar nekada u nčemu bili konkurentni ili u Evropi ili u ligi Zrinjskom i Borcu...

Pametnom je dosta. I čudimo se što je posjeta 3/4 milje, što je broj članova malan, što smo nervozni i na svaki rezultat reagujemo burno.
Sve je to sasvim normalno i odraz višegodišnjeg javašluka i nerada u i oko kluba.
Sunce mu yebem osjećam se kao navijač Veleža ili Širokog koji igraju prosječno, ganjaju Evropu i katkad bljesnu u derbi utakmicama. Boli me to, željan sam pobjeda, radosti, uspjeha, titula, kupova, Evrope i šta sve ne.

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 03 apr 2025, 00:42

ajdohordas je napisao/la:
03 apr 2025, 00:37
Za 4 godine zadnje, koliko je promjenjeno trenera i igrača ?
I na kraju uvijek isti rezultat, isti bodovni zaostatak i ista količina razočarenja i pišanja po nama navijačima.

I vi i dalje mislite da je kriv Zekić, Mehmedović, Kyeremeh itd itd ?
Smješno je i diskutovati o tome.
Da se razumijemo, ima igrača koji ne zaslužuju biti dio ekipe, ali hoću da kažem sljedeće...
Rukovodstvo našeg kluba čak i da ne zna da radi svoj posao, a da ima iskren nijet za dobrim rezultatima i trofejima, za ove četiri godine uradili bi bar nešto pozitivno makar i slučajno pa bi bar nekada u nčemu bili konkurentni ili u Evropi ili u ligi Zrinjskom i Borcu...

Pametnom je dosta. I čudimo se što je posjeta 3/4 milje, što je broj članova malan, što smo nervozni i na svaki rezultat reagujemo burno.
Sve je to sasvim normalno i odraz višegodišnjeg javašluka i nerada u i oko kluba.
Sunce mu yebem osjećam se kao navijač Veleža ili Širokog koji igraju prosječno, ganjaju Evropu i katkad bljesnu u derbi utakmicama. Boli me to, željan sam pobjeda, radosti, uspjeha, titula, kupova, Evrope i šta sve ne.
Bravo u srz problematike.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 03 apr 2025, 00:43

napoleon72 je napisao/la:
03 apr 2025, 00:14
ŠTA_JE je napisao/la:
02 apr 2025, 23:23
Kazu bio cist penal? S tribine nije se bas vidjelo jasno.
Na to je klub i dosao vecini navijaca. Gledaj gdje si zakinut, kukaj i kad jest i kad nije, analiziraj tudje utakmice kadar po kadar (ne ti, da me ne shvatis pogresno, nego ti sto kazu da je bio penal).

Ljudi ovdje od pocetka sezone prave neke slike spornih situacija, kome ba, u cemu je fazon? Ne smijes pisnut protiv Mirvica nit reci da je problem u nama, odmah halabuka na sve strane. Uaa neprijatelj kluba, plava fekalija, strumf.

Najgore sto se raja ufurala da smo mi level Ajaksa pa bismo bili ubjedljivo prvi da je sve drugacije. A kod nas ekipa jedva i za top 4, izbaci Guliashvilija koji je vanserijski igrac, plus et Bubanju i Gojkovica, i dobijes realno igrace koji su u pet deka sa onim koje ima Velez. Maloprije momku odgovaram na post da je Zeljo u pet deka s nama, pa i kad prokontam, njihovi Muftic, Boljevic, Radovac, Al Jaber, Sosic i Krpic bi hladno kod nas sad mogli u prvu postavu. I tako mozes prosarat iz svake ekipe. Gledam Sirokog nocas, lete ljudi ba...

Samo treba smanjit ocekivanja, i pocet gledat SAMO SEBE. Zaboli me kakve penale ko Borcu svira, kae igraci su nam psihicki ubijeni jer vide lakrdiju. Pa i Partizan je gledao lakrdiju u sezoni 16/17 pa lagano mlatnuse Zvezdu nasred Marakane za titulu, a pride i u finalu kupa. E to je mentalitet a ne plakanje "heljp UEFA, bad boy Vico fixing matches for bad boys Borac". Igraj pizzda ti materina, sto kae onaj dedica iz Hrvatske. Evo imali smo priliku da sa odlicnim sudjenjem 2 puta dobijemo Borca, oba puta smo fasovali. Nismo bolji, moramo radit, radit i mnogo radit na sebi da bismo bili bolji. Odyebat Poture i Ajle, odyebat gace od 100 maraka, neke fan evente u SCCu... daj mi bolan dobre igrace i borbu za trofej, yebe mi se za dan u SCCu.
Ok ima dosta stvari gdje si upravu,bil ti ulozio pare u skupe igrace u ovakvoj ligi i situaciji? Ja iskreno ni marke,moras biti svjestan da Borac i Zrinjski guraju zivotom,cim zapne ide crveni i penal zadnji primjer ti je Gosk da nebi dalje navodio. Opet je Vicko izabran,jedno su zelje a drugo realnost,tek je sve ovo pocelo jer tek sad je vidio da moze,da smo svi kolektivno smijesni i da moze da samara balije za male pare,zivi bili pa vidjeli,sto mi rece jedan covjek iz saveza jedina je sansa da se balije pobune u savezu jer samo oni i ujke osvajaju pa da se nekom nasem timu obeca titula.

Avatar
Mourinhokilledbarca
Postovi: 607
Pridružen/a: 15 maj 2010, 14:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mourinhokilledbarca » 03 apr 2025, 00:44

napoleon72 je napisao/la:
03 apr 2025, 00:14
ŠTA_JE je napisao/la:
02 apr 2025, 23:23
Kazu bio cist penal? S tribine nije se bas vidjelo jasno.
Na to je klub i dosao vecini navijaca. Gledaj gdje si zakinut, kukaj i kad jest i kad nije, analiziraj tudje utakmice kadar po kadar (ne ti, da me ne shvatis pogresno, nego ti sto kazu da je bio penal).

Ljudi ovdje od pocetka sezone prave neke slike spornih situacija, kome ba, u cemu je fazon? Ne smijes pisnut protiv Mirvica nit reci da je problem u nama, odmah halabuka na sve strane. Uaa neprijatelj kluba, plava fekalija, strumf.

Najgore sto se raja ufurala da smo mi level Ajaksa pa bismo bili ubjedljivo prvi da je sve drugacije. A kod nas ekipa jedva i za top 4, izbaci Guliashvilija koji je vanserijski igrac, plus et Bubanju i Gojkovica, i dobijes realno igrace koji su u pet deka sa onim koje ima Velez. Maloprije momku odgovaram na post da je Zeljo u pet deka s nama, pa i kad prokontam, njihovi Muftic, Boljevic, Radovac, Al Jaber, Sosic i Krpic bi hladno kod nas sad mogli u prvu postavu. I tako mozes prosarat iz svake ekipe. Gledam Sirokog nocas, lete ljudi ba...

Samo treba smanjit ocekivanja, i pocet gledat SAMO SEBE. Zaboli me kakve penale ko Borcu svira, kae igraci su nam psihicki ubijeni jer vide lakrdiju. Pa i Partizan je gledao lakrdiju u sezoni 16/17 pa lagano mlatnuse Zvezdu nasred Marakane za titulu, a pride i u finalu kupa. E to je mentalitet a ne plakanje "heljp UEFA, bad boy Vico fixing matches for bad boys Borac". Igraj pizzda ti materina, sto kae onaj dedica iz Hrvatske. Evo imali smo priliku da sa odlicnim sudjenjem 2 puta dobijemo Borca, oba puta smo fasovali. Nismo bolji, moramo radit, radit i mnogo radit na sebi da bismo bili bolji. Odyebat Poture i Ajle, odyebat gace od 100 maraka, neke fan evente u SCCu... daj mi bolan dobre igrace i borbu za trofej, yebe mi se za dan u SCCu.
:salut:

Samo Šampioni zasluzuju fan evente u SCCu i slicno
1946

bordobijeli
Postovi: 18324
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 apr 2025, 00:56

Najviše mi smeta što mi ne pokušavamo da igramo fudbal. Već duže vrijeme se to vidi a ove dvije utakmice s Borcem definitivno su to potvrdile . Nema igre kroz sredinu ,pas igre,duplog pasa ,vezni red ne postoji ,igramo široko i izbi nabi do gulya . Aktobe,Trnava,Zeljeznicar,Borac 2x ,Zrinjski 2x ni jednu od ovih 7 kuci nismo dobili ,znaci ni jednog ozbiljnog protivnika ne mozemo kuci dobiti ,cim trba kreirati i nesto odigrati mi jednostavno ne igramo . U gostima ide lakse malo presing malo na kontru i to i prolazi . Nemam apsolutno vise povjerenje u ovaj tim a razlog je ne igraju fudbal .

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 apr 2025, 00:58

E jest ih sredio na pripremama,ubio ih sto bi strucnjaci rekli.
Ja sam na prvoj pripremnoj tamo vidio da ce pripreme bit fula a evo to sada vide oni sto su me ubjedjivali da smo strasno spremni.Jesmo,pop.isa nas ekipa sa 20 evropski utakmice 2 puta u 7 dana bez ispaljenog metka

Mat.er vam yebem svima redom!Ovakvo ponizenje ne pamtim.Mozda prosle sezone kad nam je Listica mogla 5 komada sloziti na Kosevu i prije 20ak godina kad su nas kone 0-3 uzele.

Bitno je da smo mi od prve sekunde stvorili pritisak na sudjenje i to stavili na glavni fokus.Borba ko ce dobiti vise faulova.Bespotrebno nervoza,dobro si sudjenje imao oba puta i vidio si da im do koljena nisi,ko je sad kriv?

Rekao bi svasta ali nemam ni snage ni volje.Ko vidi neki napredak od prije godinu dana svaka njemu cast.Ja vidim nazadovanje i to debelo.Nek nam je sretno
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

NajvecaRadosti
Postovi: 10168
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 03 apr 2025, 01:07

napoleon72 je napisao/la:
03 apr 2025, 00:14
ŠTA_JE je napisao/la:
02 apr 2025, 23:23
Kazu bio cist penal? S tribine nije se bas vidjelo jasno.
Na to je klub i dosao vecini navijaca. Gledaj gdje si zakinut, kukaj i kad jest i kad nije, analiziraj tudje utakmice kadar po kadar (ne ti, da me ne shvatis pogresno, nego ti sto kazu da je bio penal).

Ljudi ovdje od pocetka sezone prave neke slike spornih situacija, kome ba, u cemu je fazon? Ne smijes pisnut protiv Mirvica nit reci da je problem u nama, odmah halabuka na sve strane. Uaa neprijatelj kluba, plava fekalija, strumf.

Najgore sto se raja ufurala da smo mi level Ajaksa pa bismo bili ubjedljivo prvi da je sve drugacije. A kod nas ekipa jedva i za top 4, izbaci Guliashvilija koji je vanserijski igrac, plus et Bubanju i Gojkovica, i dobijes realno igrace koji su u pet deka sa onim koje ima Velez. Maloprije momku odgovaram na post da je Zeljo u pet deka s nama, pa i kad prokontam, njihovi Muftic, Boljevic, Radovac, Al Jaber, Sosic i Krpic bi hladno kod nas sad mogli u prvu postavu. I tako mozes prosarat iz svake ekipe. Gledam Sirokog nocas, lete ljudi ba...

Samo treba smanjit ocekivanja, i pocet gledat SAMO SEBE. Zaboli me kakve penale ko Borcu svira, kae igraci su nam psihicki ubijeni jer vide lakrdiju. Pa i Partizan je gledao lakrdiju u sezoni 16/17 pa lagano mlatnuse Zvezdu nasred Marakane za titulu, a pride i u finalu kupa. E to je mentalitet a ne plakanje "heljp UEFA, bad boy Vico fixing matches for bad boys Borac". Igraj pizzda ti materina, sto kae onaj dedica iz Hrvatske. Evo imali smo priliku da sa odlicnim sudjenjem 2 puta dobijemo Borca, oba puta smo fasovali. Nismo bolji, moramo radit, radit i mnogo radit na sebi da bismo bili bolji. Odyebat Poture i Ajle, odyebat gace od 100 maraka, neke fan evente u SCCu... daj mi bolan dobre igrace i borbu za trofej, yebe mi se za dan u SCCu.
Bravo :salut: :salut:

Ja sam siguran da cemo svi stati prvi u odbranu ekipe u slucaju lakrdije ako pokazu mu.da i odigraju muski ali ljudi,mi
VEZE SA VEZOM NEMAMO!
Odigrao si kako treba derbi i Zrinju u Mostaru,ovo ostalo bol za oci.Sta li su oni uigravali da mi je znati.Mora neko preuzeti odgovornost za lose rezultate.Sezona apsolutna propast.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 03 apr 2025, 01:09

Fali nam desetka, fali nam Djordjevic, fali nam Gojkovic, fali nam desni wing bek.
Ne znam kako Pavicic i Lulic odigraju perfektno protiv zrinjskog u gostima pa onda 5 puta ko karine odigraju kao da nisu loptu nikad dodali

Imamkarbarum
Postovi: 428
Pridružen/a: 21 nov 2024, 19:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Imamkarbarum » 03 apr 2025, 01:10

E jeste mi **** noc necu mkc ni zaspat picke od igraca zna. Da citate forum,karinasi jedni niste mogli sanse napravit,da meni cetnicki klub u sred Sarajeva dva put pobjedi ......

Avatar
Medjed
Postovi: 217
Pridružen/a: 24 mar 2025, 17:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Medjed » 03 apr 2025, 01:11

Nasi igraci sa loptom:



slika



Sve potpuno isto kao kad pustim kerove u dvoriste pa bacim loptu i oni je mrljave i ganjaju jedan drugoga a pojma nemaju sta treba da rade sa njom. Nikakve razlike nema izmedju njih i ovih nasih gowana na terenu.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 03 apr 2025, 01:12

Kad igraju Viveros i Renan ? To je izgleda najbitnije.
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
Pendulum
Postovi: 5305
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 03 apr 2025, 01:31

Medjed je napisao/la:
03 apr 2025, 01:11
Nasi igraci sa loptom:



slika



Sve potpuno isto kao kad pustim kerove u dvoriste pa bacim loptu i oni je mrljave i ganjaju jedan drugoga a pojma nemaju sta treba da rade sa njom. Nikakve razlike nema izmedju njih i ovih nasih gowana na terenu.
Uslikaj člansku, **** štrumfovska.
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

TarpiTarpi
Postovi: 568
Pridružen/a: 01 feb 2020, 15:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TarpiTarpi » 03 apr 2025, 01:40

Rogić, Rockov, Unušić, Soldo, Kuprešak, Balta, Lulić, Mustafić, Mehmedović, Turkeš, Gordeziani, Paskalev, 12 igrača koji u najboljem slučaju mogu biti rezerva u ekipi koja hoće da bude šampion, precjenjujemo mi obične prosjeke od igrača i mislimo da smo neko i nešto, vadimo se na sudije a prvo trebamo krenuti od sebe, imaš pare i godinama ti samo prosjeci prolaze kroz klub i opet će na ljeto otići ovi i doći ista ****, yebo ga Mirvić i majka više.

Avatar
sonpenn
Postovi: 3516
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 03 apr 2025, 01:46

Ko je sljedeci, Husref, Čačić, Goran Tomić, Sušić, Nalilć, Kodro, i ( trijestri ) tacke................
Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7203
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 03 apr 2025, 01:50

Mourinhokilledbarca je napisao/la:
03 apr 2025, 00:44
napoleon72 je napisao/la:
03 apr 2025, 00:14
ŠTA_JE je napisao/la:
02 apr 2025, 23:23
Kazu bio cist penal? S tribine nije se bas vidjelo jasno.
Na to je klub i dosao vecini navijaca. Gledaj gdje si zakinut, kukaj i kad jest i kad nije, analiziraj tudje utakmice kadar po kadar (ne ti, da me ne shvatis pogresno, nego ti sto kazu da je bio penal).

Ljudi ovdje od pocetka sezone prave neke slike spornih situacija, kome ba, u cemu je fazon? Ne smijes pisnut protiv Mirvica nit reci da je problem u nama, odmah halabuka na sve strane. Uaa neprijatelj kluba, plava fekalija, strumf.

Najgore sto se raja ufurala da smo mi level Ajaksa pa bismo bili ubjedljivo prvi da je sve drugacije. A kod nas ekipa jedva i za top 4, izbaci Guliashvilija koji je vanserijski igrac, plus et Bubanju i Gojkovica, i dobijes realno igrace koji su u pet deka sa onim koje ima Velez. Maloprije momku odgovaram na post da je Zeljo u pet deka s nama, pa i kad prokontam, njihovi Muftic, Boljevic, Radovac, Al Jaber, Sosic i Krpic bi hladno kod nas sad mogli u prvu postavu. I tako mozes prosarat iz svake ekipe. Gledam Sirokog nocas, lete ljudi ba...

Samo treba smanjit ocekivanja, i pocet gledat SAMO SEBE. Zaboli me kakve penale ko Borcu svira, kae igraci su nam psihicki ubijeni jer vide lakrdiju. Pa i Partizan je gledao lakrdiju u sezoni 16/17 pa lagano mlatnuse Zvezdu nasred Marakane za titulu, a pride i u finalu kupa. E to je mentalitet a ne plakanje "heljp UEFA, bad boy Vico fixing matches for bad boys Borac". Igraj pizzda ti materina, sto kae onaj dedica iz Hrvatske. Evo imali smo priliku da sa odlicnim sudjenjem 2 puta dobijemo Borca, oba puta smo fasovali. Nismo bolji, moramo radit, radit i mnogo radit na sebi da bismo bili bolji. Odyebat Poture i Ajle, odyebat gace od 100 maraka, neke fan evente u SCCu... daj mi bolan dobre igrace i borbu za trofej, yebe mi se za dan u SCCu.
:salut:

Samo Šampioni zasluzuju fan evente u SCCu i slicno
Bravo +1 :clap:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Madafaka
Postovi: 3331
Pridružen/a: 04 jun 2009, 19:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Madafaka » 03 apr 2025, 01:55

Hajde Zekicu lagano i povedi sa sobom Baltu kojeg si upravo ti otjerao iz ekipe pa ga onda stavis da igra najbitniju utakmicu u sezoni nakon sto nije igrao 5 mjeseci. Povedi i Pavicica i Lulica a možeš i onoga ko je zadužen za dovođenje igraca, ko god to bio.

3 mjesto i polufinale kupa možemo imati i kad bi nas neko sa foruma vodio. Anti-fudbal negdje drugo provodi.

U Statutu kluba treba napisati da je zabranjeno igrati s 3 stopera.

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3381
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 03 apr 2025, 01:59

Nije problem ni ta nepopularna reorganizacija kada bi jedna od zadnjih 10 dala rezultat. Da je barem ima ko napraviti i sklopiti makro plan za narednih 15 godina.
Da od pjetlica do juniora gajis jedan fudbal, da onaj bek u pionirima zna da se mora vratiti nazad po cijenu zivota, a ne dizati ruku i ici sudiji. Da zna da je moguce vratiti 3-0, da zna da moze sa 23 god igrati u marseju, da zna kad izadje iz juniora da mu nece trebati trogodisnja adaptacija u seniorski fudbal, posudbe po prvoj i drugoj ligi federacije i dok nama stigne nema vise ni 21 godinu, a mora da se navikava na 6 razlicitih fudbala i 3 trenera za godinu dana dok je tu i to na neprirodnoj poziciji.

Dug je to proces koji bi, da je amidza znao 2015 zapoceti, uklesao takvu masineriju do sada da bi bili ko Dinamo. A imao si sve uslove tada. Novac, moc, navijace, podrsku i najveci klub u drzavi.
Umjesto toga, nama sabrine, aylahh i nekakve poture u klubu, aylahi izjavljuju da cemo biti dinamo (ne zna ko je dinamo), u akademiji svaka 3 mjeseca se mjenjaju treneri, a ustvari sve nestrucnije do nestrucnijeg itd itd itd.
Nije to nista bajno ni u ovim klubovima iznad ali oni imaju privremenu vlast i rade zajedno, tako da si ti sad u mat poziciji, sa svakim programom si zakasnio.
Sta je rjesenje i kako dalje, Bog sami zna.

Evo mi u 2 sata poslije ponoci, koji ustajemo za 4-5 sati i dalje razmisljamo o utakmici i Sarajevu, sta je trebalo a sta nije. Bas me zanima kako spavaju nasi puleni, od igraca do trenera.
I onda kad mi stavi osobu iznad kluba, tacno bih mu samarcinu svezo samo da znam ko je.



Ps. Kad vec nemas sistema ni plana, za narednu sezonu daj ibraku 3 miliona i odrijesene ruke, nek radi sta hoce. Nek pronevjeri, vara, kupuje, prodaje ali ce ti donijeti titulu prije nego ijedan igrac i trener.
Otici ces u grupe konferencije s pola snage i to ce ti se vratiti 5x vise. Cijene igraca ce porasti duplo, jos vise ces od prodaja uzimati, bolji koeficijent za dalje, odlicno polje za lakse dovodjenje novih igraca itd. Prosto.
Zadnja izmjena: ErosViverosViv, dana/u 03 apr 2025, 02:11, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: laznokrilo, Marokanci58, Seipronto, ubipara i 12 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []