da bas ce zekic sa 3-5-2 bez gulija prociTrofejiSuTu je napisao/la: ↑03 apr 2025, 09:25Nisam jedan od tih,ali me zanima kako ti vidis to sve i da je tacno?EastMadness je napisao/la: ↑02 apr 2025, 23:00Oni sto su pisali da nam je kup namješten i da smo borca pustili u prvenstvu zelim sve najgore
Da pobijedimo 3:0 sinoc,lagano uz dva penala?
Kad se stele tekme upravo se ovako nesto i desi pa u revansu uzmes i prodjes,na penale ili u regularnom toku.
Naravno ne mislim da ce nam bilo ko i bilo sta pokloniti u sezoni najvece pljacke i kriminala ikad.
Ali nemojte tako usko gledati na neke pojave.
i to borcu 2 komada uvaliti , kako da ne
pa da se sklanjaju nasim butic bi se gradio i fulio

