FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Mamba21
Postovi: 3612
Pridružen/a: 11 feb 2020, 00:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamba21 » 21 apr 2025, 00:05

Sve je ovo dobro?
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 21 apr 2025, 07:36

slika

Nakon blamaže u kupu ispisana je i historija.
Al eto haman dolaze naki spasioci.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 21 apr 2025, 07:44

AjkulaCekicarka je napisao/la:
21 apr 2025, 07:36
slika

Nakon blamaže u kupu ispisana je i historija.
Al eto haman dolaze naki spasioci.
Ovu fotografiju isprintati i zalijepiti im u svlačionicu da se podsjete svaki dan kada pomisle da su dobri igrači

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 21 apr 2025, 08:34

Manijakdokraja9 je napisao/la:
20 apr 2025, 23:44
Evo jedan za dusmane

Vau, suze me obliše, koja patetika.
Mora da mu je i dedo navijao za Želju, otud taj gen...
Šalu na stranu, mislim da se ostavljanjem Ćorića na klupi neće ništa postići.
Nikad gori Široki te izbaci, doziviš blago rečeno poniženje u Mostaru.
Nemam riječi...
Ovo oko bojkota igrača su priče za malu djecu...

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 21 apr 2025, 08:35

Hrasno15 je napisao/la:
21 apr 2025, 07:44
AjkulaCekicarka je napisao/la:
21 apr 2025, 07:36
slika

Nakon blamaže u kupu ispisana je i historija.
Al eto haman dolaze naki spasioci.
Ovu fotografiju isprintati i zalijepiti im u svlačionicu da se podsjete svaki dan kada pomisle da su dobri igrači
Ma to su beskičmenjaci par excellence, njima je svejedno.

Nego, slažem se 100% sa onim što je Džidić napisao.
Svi prihodi se unaprijed rastale kroz plate i ugovore ovih parmaka.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 21 apr 2025, 08:37

Basic je suto flasice oko sebe ovaj ih ne ispusta iz ruku cijelu utakmicu :urnebes:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 21 apr 2025, 08:39

dubioza144 je napisao/la:
21 apr 2025, 08:37
Basic je suto flasice oko sebe ovaj ih ne ispusta iz ruku cijelu utakmicu :urnebes:
Mora zaljevat, pjeva Grbavicu 90 minuta pa mu se usta osuše.

Patetika level pro.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
1921boy
Postovi: 7409
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 21 apr 2025, 08:46

mavi je napisao/la:
21 apr 2025, 08:34
Šalu na stranu, mislim da se ostavljanjem Ćorića na klupi neće ništa postići.
Izgubio je svlačionicu a ostanak na mjestu trenera je samo produžavanje agonije.
Brko iz druge galaksije!

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 21 apr 2025, 08:58

1921boy je napisao/la:
21 apr 2025, 08:46
mavi je napisao/la:
21 apr 2025, 08:34
Šalu na stranu, mislim da se ostavljanjem Ćorića na klupi neće ništa postići.
Izgubio je svlačionicu a ostanak na mjestu trenera je samo produžavanje agonije.
A jake ti svlacionice u pm, sve zvijezda do zvijezde. Ako se plasiramo u evropu lik je ispunio ocekivanja za ovu sezonu, a vi mozete pjevat borbene BOTOVI

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 21 apr 2025, 09:00

Pa izborit evropu moze samo ako Siroki ne uzme kupa :urnebes:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
1921boy
Postovi: 7409
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la 1921boy » 21 apr 2025, 09:04

dubioza144 je napisao/la:
21 apr 2025, 09:00
Pa izborit evropu moze samo ako Siroki ne uzme kupa :urnebes:
Jake priče. A sve se svodi na to da li će pitari igrati pošteno i osvojiti kup ili neče. A poznato je da više vole naš neuspjeh nego njihov uspjeh.
Brko iz druge galaksije!

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 21 apr 2025, 09:15

1921boy je napisao/la:
21 apr 2025, 08:46
mavi je napisao/la:
21 apr 2025, 08:34
Šalu na stranu, mislim da se ostavljanjem Ćorića na klupi neće ništa postići.
Izgubio je svlačionicu a ostanak na mjestu trenera je samo produžavanje agonije.
Isto mislim,stvarno sam očekivao da će neki trener ostati 2-3 godine,al neda se.
Brohra ribo se...

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 21 apr 2025, 09:17

Pa cijelu sezonu se prica da ces biti cetvrti i da ti evropa ovisi o kupu, a sad vam odjednom to ne odgovara. Na tabeli si tacno tamo gdje trebas da budes, u kupu si dogurao tacno do svog maksimuma jer je siroki nakon zimske pauze bolja ekipa od tebe i tu nema nikakve sramote s obzirom na to koliko su se pojacali.

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 671
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 21 apr 2025, 09:22

Još jedan dodatak za utakmicu protiv Zrinjskog u Mostaru koji slabo ko spominje. Zrinjski je u drugom poluvremenu vidljivo smanjio tempo, kao da nisu željeli da nas do kraja ponize (mada je 5-0 za poluvrijeme za Želju historijsko poniženje). I bez obzira na to što su smanjili tempo i pazili se da se ne povrijede, kao što kaže Ivanković, imali su 2-3 čiste šanse, pa nas je Mufta spašavao.

Šta hoću reći, vrlo lako je moglo biti 7-0, 8-0. Mi ni pokušali nismo da spasimo obraz, pa da smanjimo na 5-2 i koliko-toliko malkice podignute glave se vratimo kući. To što je Krpić trčao kao muha bez glave, mačku o rep, mi nismo šanse kako treba imali u drugom poluvremenu.

Ovo sad nema veze sa Ćorićem, vjerujem da ih je on na poluvremenu pokušao vratiti u utakmicu i da im je rekao dajte da spasimo čast bar malo, a oni zamalo da prime još tri gola, ovo je kritika svih, ali svih igrača koji su upisali minute u Mostaru, koji su nam priredili neviđeno poniženje.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 21 apr 2025, 09:29

Manijakdokraja9 je napisao/la:
21 apr 2025, 08:58
1921boy je napisao/la:
21 apr 2025, 08:46
mavi je napisao/la:
21 apr 2025, 08:34
Šalu na stranu, mislim da se ostavljanjem Ćorića na klupi neće ništa postići.
Izgubio je svlačionicu a ostanak na mjestu trenera je samo produžavanje agonije.
A jake ti svlacionice u pm, sve zvijezda do zvijezde. Ako se plasiramo u evropu lik je ispunio ocekivanja za ovu sezonu, a vi mozete pjevat borbene BOTOVI
Hoćel bit organizovano navijanje u finalu Kupa, il ćemo nako, u sopstvenom aranžmanu?
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 21 apr 2025, 09:34

Vozim jučer kroz mjesta većinski naseljena "hrvatima", gledam onaj grb zakačen na srednji retrovizor i kontam, da li se ovi mještani sad meni smiju?


Pa yebo vam Odinaka svima gospoje u vaginu.

MRŠ!
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Hrasno15
Postovi: 720
Pridružen/a: 03 avg 2024, 23:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno15 » 21 apr 2025, 09:36

Manijakdokraja9 je napisao/la:
21 apr 2025, 09:17
Pa cijelu sezonu se prica da ces biti cetvrti i da ti evropa ovisi o kupu, a sad vam odjednom to ne odgovara. Na tabeli si tacno tamo gdje trebas da budes, u kupu si dogurao tacno do svog maksimuma jer je siroki nakon zimske pauze bolja ekipa od tebe i tu nema nikakve sramote s obzirom na to koliko su se pojacali.
Biti četvrti ove sezone nije bio neki problem jer su konkurenti za to četvrto mjesto imali užasnu sezonu. Jedini ozbiljni protivnik u kupu bio Široki i to nisu uspjeli pobijediti, tako da sada ta zacrtana Evropa zavisi od toga hoće li Sarajevo uzeti kup ili ne i hoće li kvota na kladionici biti zanimljiva pa da se mogu dobre pare uzeti na Širokom. Nakon ove blamaže u Mostaru, ne spominjem bruku u Širokom, niko od ovih "igračina" nebi trebao nikad više nositi dres Željezničara.

Manijakdokraja9
Postovi: 936
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 21 apr 2025, 09:56

Hrasno15 je napisao/la:
21 apr 2025, 09:36
Manijakdokraja9 je napisao/la:
21 apr 2025, 09:17
Pa cijelu sezonu se prica da ces biti cetvrti i da ti evropa ovisi o kupu, a sad vam odjednom to ne odgovara. Na tabeli si tacno tamo gdje trebas da budes, u kupu si dogurao tacno do svog maksimuma jer je siroki nakon zimske pauze bolja ekipa od tebe i tu nema nikakve sramote s obzirom na to koliko su se pojacali.
Biti četvrti ove sezone nije bio neki problem jer su konkurenti za to četvrto mjesto imali užasnu sezonu. Jedini ozbiljni protivnik u kupu bio Široki i to nisu uspjeli pobijediti, tako da sada ta zacrtana Evropa zavisi od toga hoće li Sarajevo uzeti kup ili ne i hoće li kvota na kladionici biti zanimljiva pa da se mogu dobre pare uzeti na Širokom. Nakon ove blamaže u Mostaru, ne spominjem bruku u Širokom, niko od ovih "igračina" nebi trebao nikad više nositi dres Željezničara.
Ma uopste nije problem siroki niti je neko dizao halabuku nakon ispadanja iz kupa, sad im je odjednom problem petarda od zrinje kao da je i to nesto nemoguce. Realno veoma limitirana ekipa i psihicki i fizicki, a sirina ne da je tanka nego ne postoji uopste. Kao sto je i sam denis rekao vrtimo 13 14 igraca cijelu sezonu, ko god zna ista o fudbalu zna da to mora doci na naplatu, a pogotovo sada kada je nasa liga DRASTICNO napredovala, a mi kao po obicaju kasnimo na sve. Pisem sve ovo jer su smijesni ovi botovi sto tjeraju denisa, mozda je i on mogao bolje, ne kazem da nije niti ga branim nesto, problem je sto opet upiremo u pogresnu osobu. Isto ko da se Zeljo naosvajao titula zadnjih godina, pogotovo prosle godine, pa je sad ovo veliko razocarenje i neuspjeh. Veoma limitiran igracki kadar sa veoma limitiranim budzetom. Jedan manchester united zadnjih par godina prozivljava tezak period pa primi petardu kuci od liverpoola za 50 minuta igre i isto ovako dignu rucnu, onda primi 7 u gostima. To je fudbal, bio si ti i losiji nego sad al je liga bila dosta slabija.

Avatar
dubioza144
Postovi: 2495
Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la dubioza144 » 21 apr 2025, 10:24

Sastav protiv Borca Muftic Odinaka Cavnic Mahmic Radinovic Foco Simoni Vini Sabic Sosic Krpic ratnik :bow:
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!

Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.

Avatar
Ideneide
Postovi: 97
Pridružen/a: 02 apr 2025, 21:12
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Ideneide » 21 apr 2025, 10:24

b00t je napisao/la:
20 apr 2025, 20:28
Argentina je napisao/la:
20 apr 2025, 20:22
b00t je napisao/la:
20 apr 2025, 20:09
Denis ce ostat Trener 100% ima otkaza i napustanja ;D
Zasto bi ga iko otpustao, ispunjava sta treba.
Ovdje je do nasih ubleha u klubu. Treba im svaki dan govoriti da nisu sredili istok koji je zagarantovan izvor para, a u tom periodu su napravljene dvije zgrade iz temelja.
par osoba je napustilo upravni odbor ;D izgleda da je prpa uhvatila.. I u skupstini je havarija,i tu ce rezova biti velikih u ovih par dana..Prica se svasta opet,velike su sanse da se vrate pojedinci sto su tu prije bili dugi niz godina...
Podrška za Denisa, ali ako se kolovodže ovoga "bojkota" ili kako se već zove ne kazne, djaba se krecilo.
"Odlazim i gotovo je... Ono jedino što mogu da učinim za taj grad pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava"

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, GBBP87, nmkdak1ng, perodeformero, Stanceski i 61 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []