NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
bihac1968
Postovi: 282
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 apr 2025, 20:39

Imam ja mnogo toga za reći ali ne ovako na ovaj dječji način po forumima. Nije mi samo jasno i nikad neće biti, zašto se krijete iza nickova i pišete gluposti. Koga to zanima više. Pa brate moj imaš li m...pisati imenom i prezimenom.🤣🤣

Avatar
harden
Postovi: 21973
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 25 apr 2025, 20:41

bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 20:39
Imam ja mnogo toga za reći ali ne ovako na ovaj dječji način po forumima. Nije mi samo jasno i nikad neće biti, zašto se krijete iza nickova i pišete gluposti. Koga to zanima više. Pa brate moj imaš li m...pisati imenom i prezimenom.🤣🤣
Il mi ti spinovao pod nickom il pod licnim imenom, isto ti je
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "


Avatar
superFrankie
Postovi: 2393
Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la superFrankie » 25 apr 2025, 20:45

bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 20:39
Imam ja mnogo toga za reći ali ne ovako na ovaj dječji način po forumima. Nije mi samo jasno i nikad neće biti, zašto se krijete iza nickova i pišete gluposti. Koga to zanima više. Pa brate moj imaš li m...pisati imenom i prezimenom.🤣🤣
“Imam ja mnogo toga za reci ali..” klasicna prica svakog interesdzije, iz supljeg u prazno. I sto onda legendo pises ovdje ako ti nije jasno?

Avatar
bihac1968
Postovi: 282
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 apr 2025, 20:52

superFrankie je napisao/la:
25 apr 2025, 20:45
bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 20:39
Imam ja mnogo toga za reći ali ne ovako na ovaj dječji način po forumima. Nije mi samo jasno i nikad neće biti, zašto se krijete iza nickova i pišete gluposti. Koga to zanima više. Pa brate moj imaš li m...pisati imenom i prezimenom.🤣🤣
“Imam ja mnogo toga za reci ali..” klasicna prica svakog interesdzije, iz supljeg u prazno. I sto onda legendo pises ovdje ako ti nije jasno?
Smješan si. Pišem tu jer sam prozvan imenom i prezimenom od nekoga ko očito nema m...da piše iza svog pravog identiteta🤣🤣

Avatar
superFrankie
Postovi: 2393
Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la superFrankie » 25 apr 2025, 21:09

bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 20:52
superFrankie je napisao/la:
25 apr 2025, 20:45
bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 20:39
Imam ja mnogo toga za reći ali ne ovako na ovaj dječji način po forumima. Nije mi samo jasno i nikad neće biti, zašto se krijete iza nickova i pišete gluposti. Koga to zanima više. Pa brate moj imaš li m...pisati imenom i prezimenom.🤣🤣
“Imam ja mnogo toga za reci ali..” klasicna prica svakog interesdzije, iz supljeg u prazno. I sto onda legendo pises ovdje ako ti nije jasno?
Smješan si. Pišem tu jer sam prozvan imenom i prezimenom od nekoga ko očito nema m...da piše iza svog pravog identiteta🤣🤣
Jedini ko ovdje ispada sm(i)jesan si ti sa svojom providnom pricom. Za jednog novinara bih ocekivao da si barem pismen, ali izgleda da si samo interesdzija :mrgreen:

Avatar
bihac1968
Postovi: 282
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 apr 2025, 21:11

superFrankie je napisao/la:
25 apr 2025, 21:09
bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 20:52
superFrankie je napisao/la:
25 apr 2025, 20:45


“Imam ja mnogo toga za reci ali..” klasicna prica svakog interesdzije, iz supljeg u prazno. I sto onda legendo pises ovdje ako ti nije jasno?
Smješan si. Pišem tu jer sam prozvan imenom i prezimenom od nekoga ko očito nema m...da piše iza svog pravog identiteta🤣🤣
Jedini ko ovdje ispada sm(i)jesan si ti sa svojom providnom pricom. Za jednog novinara bih ocekivao da si barem pismen, ali izgleda da si samo interesdzija :mrgreen:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Avatar
bihac1968
Postovi: 282
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 apr 2025, 21:13

bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:11
superFrankie je napisao/la:
25 apr 2025, 21:09
bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 20:52

Smješan si. Pišem tu jer sam prozvan imenom i prezimenom od nekoga ko očito nema m...da piše iza svog pravog identiteta🤣🤣
Jedini ko ovdje ispada sm(i)jesan si ti sa svojom providnom pricom. Za jednog novinara bih ocekivao da si barem pismen, ali izgleda da si samo interesdzija :mrgreen:
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ime i prezime pismeni🤣🤣

GG3
Postovi: 4184
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la GG3 » 25 apr 2025, 21:19

Hahahha price, Gdje si ti bio a Gdje si sada? Hahhah
**** Price ko u oni pravi nacionalista 😂

Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
bihac1968
Postovi: 282
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 apr 2025, 21:26

GG3 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:19
Hahahha price, Gdje si ti bio a Gdje si sada? Hahhah
**** Price ko u oni pravi nacionalista 😂

Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.
Ime i prezime? 🤣🤣🤣🤣🤣

GG3
Postovi: 4184
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la GG3 » 25 apr 2025, 21:38

bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:26
GG3 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:19
Hahahha price, Gdje si ti bio a Gdje si sada? Hahhah
**** Price ko u oni pravi nacionalista 😂

Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.
Ime i prezime? 🤣🤣🤣🤣🤣
Ja i ?
Glup si care s tim imenom i prezimenom!
Vrijeme te prevazislo …
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨

Avatar
bihac1968
Postovi: 282
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 apr 2025, 21:40

GG3 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:38
bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:26
GG3 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:19
Hahahha price, Gdje si ti bio a Gdje si sada? Hahhah
**** Price ko u oni pravi nacionalista 😂

Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.
Ime i prezime? 🤣🤣🤣🤣🤣
Ja i ?
Glup si care s tim imenom i prezimenom!
Vrijeme te prevazislo …
Važno je da si ti pametan ali jbg bez m...🤣

nebeskasila
Postovi: 3693
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 25 apr 2025, 21:46

Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti. 🤣🤣

Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati

Avatar
harden
Postovi: 21973
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 25 apr 2025, 21:49

Smijesna izvlakusa hahaha
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Avatar
superFrankie
Postovi: 2393
Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la superFrankie » 25 apr 2025, 21:53

Ma stoji sve to, ali ime i prezime..

Avatar
bihac1968
Postovi: 282
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 apr 2025, 21:55

nebeskasila je napisao/la:
25 apr 2025, 21:46
Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti. 🤣🤣

Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati
Stamby je napisao i objavio prije nastavka sezone da nas niko neće dobiti i stojim iza svojih riječi. Tako da se ne trebaš puno sekirati🤣🤣 Mjerilo je i kad SN nije bilo na tribinama a ja sam bio tu. Tako da šuplja ti je priča bezimeni.

Avatar
harden
Postovi: 21973
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 25 apr 2025, 21:55

nebeskasila je napisao/la:
25 apr 2025, 21:46
Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti. 🤣🤣

Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati
A tvoje ime i prezime?
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

nebeskasila
Postovi: 3693
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 25 apr 2025, 21:59

bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:55
nebeskasila je napisao/la:
25 apr 2025, 21:46
Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti. 🤣🤣

Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati
Stamby je napisao i objavio prije nastavka sezone da nas niko neće dobiti i stojim iza svojih riječi. Tako da se ne trebaš puno sekirati🤣🤣 Mjerilo je i kad SN nije bilo na tribinama a ja sam bio tu. Tako da šuplja ti je priča bezimeni.
Nisam ja bezimeni. Ovo ti je forum, i na forumu svi koriste neki nick, kao sto i ti koristis, nisi napisao svoje ime i prezime pa se prijavio ovdje. Forum sluzi za komentarisanje i rasprave, nebitno kako se ko zove. Sta sad ako te prozove neko iz Zenice, hoces i od njega traziti ime? Mozda bi i tuzio nekog bezimeni. Priznaj da smo u pravu svi sto pisemo ovdje, bice ti lakse.

@harden 🤣🤣🤣 Ime i prezime od osobe koja se krije ispod nicka harden? 🤣

Avatar
bihac1968
Postovi: 282
Pridružen/a: 03 avg 2013, 00:06
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihac1968 » 25 apr 2025, 22:03

nebeskasila je napisao/la:
25 apr 2025, 21:59
bihac1968 je napisao/la:
25 apr 2025, 21:55
nebeskasila je napisao/la:
25 apr 2025, 21:46
Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti. 🤣🤣

Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati
Stamby je napisao i objavio prije nastavka sezone da nas niko neće dobiti i stojim iza svojih riječi. Tako da se ne trebaš puno sekirati🤣🤣 Mjerilo je i kad SN nije bilo na tribinama a ja sam bio tu. Tako da šuplja ti je priča bezimeni.
Nisam ja bezimeni. Ovo ti je forum, i na forumu svi koriste neki nick, kao sto i ti koristis, nisi napisao svoje ime i prezime pa se prijavio ovdje. Forum sluzi za komentarisanje i rasprave, nebitno kako se ko zove. Sta sad ako te prozove neko iz Zenice, hoces i od njega traziti ime? Mozda bi i tuzio nekog bezimeni. Priznaj da smo u pravu svi sto pisemo ovdje, bice ti lakse.

@harden 🤣🤣🤣 Ime i prezime od osobe koja se krije ispod nicka harden? 🤣
Nermin Stambolija je pod ovim nickom tako da se zna. Eto ako će ti biti lakše. Ma vi ste najpametniji nema šta I sve ste u pravu🤣🤣🤣
Čast pojedincima!!

nebeskasila
Postovi: 3693
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 25 apr 2025, 22:08

Pa znam ja tko je iza nicka, msm to svi znamo, jer ovdje jedini Nermin Stambolija moze braniti Stamboliju, niko drugi

Bez zajebancije, pogrijesio si sto si napao upravu kluba javno, unosis nemir, zbog gluposti. Nema prenosa utakmica ima tri godine, i sad si zapeo za to. Nije nam potrebno to sad pred kraj sezone. Gledao si korist, a ne ljubav prema klubu i to ne mozes oprati sad, koliko god komentarisao ovdje. Vjerujem da volis klub, ali ovaj potez ti je bio greska. Ja kazem svoje misljenje, bez vrijedjanja ili proviciranja

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []