NK Jedinstvo Bihać
Moderator/ica: GracanicaAA
Re: NK Jedinstvo Bihać
Imam ja mnogo toga za reći ali ne ovako na ovaj dječji način po forumima. Nije mi samo jasno i nikad neće biti, zašto se krijete iza nickova i pišete gluposti. Koga to zanima više. Pa brate moj imaš li m...pisati imenom i prezimenom.

Re: NK Jedinstvo Bihać
Il mi ti spinovao pod nickom il pod licnim imenom, isto ti je
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
- superFrankie
- Postovi: 2393
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
“Imam ja mnogo toga za reci ali..” klasicna prica svakog interesdzije, iz supljeg u prazno. I sto onda legendo pises ovdje ako ti nije jasno?
Re: NK Jedinstvo Bihać
Smješan si. Pišem tu jer sam prozvan imenom i prezimenom od nekoga ko očito nema m...da piše iza svog pravog identitetasuperFrankie je napisao/la: ↑25 apr 2025, 20:45“Imam ja mnogo toga za reci ali..” klasicna prica svakog interesdzije, iz supljeg u prazno. I sto onda legendo pises ovdje ako ti nije jasno?
- superFrankie
- Postovi: 2393
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Jedini ko ovdje ispada sm(i)jesan si ti sa svojom providnom pricom. Za jednog novinara bih ocekivao da si barem pismen, ali izgleda da si samo interesdzijabihac1968 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 20:52Smješan si. Pišem tu jer sam prozvan imenom i prezimenom od nekoga ko očito nema m...da piše iza svog pravog identitetasuperFrankie je napisao/la: ↑25 apr 2025, 20:45“Imam ja mnogo toga za reci ali..” klasicna prica svakog interesdzije, iz supljeg u prazno. I sto onda legendo pises ovdje ako ti nije jasno?![]()
Re: NK Jedinstvo Bihać
superFrankie je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:09Jedini ko ovdje ispada sm(i)jesan si ti sa svojom providnom pricom. Za jednog novinara bih ocekivao da si barem pismen, ali izgleda da si samo interesdzijabihac1968 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 20:52Smješan si. Pišem tu jer sam prozvan imenom i prezimenom od nekoga ko očito nema m...da piše iza svog pravog identitetasuperFrankie je napisao/la: ↑25 apr 2025, 20:45
“Imam ja mnogo toga za reci ali..” klasicna prica svakog interesdzije, iz supljeg u prazno. I sto onda legendo pises ovdje ako ti nije jasno?![]()
![]()
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ime i prezime pismenibihac1968 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:11superFrankie je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:09Jedini ko ovdje ispada sm(i)jesan si ti sa svojom providnom pricom. Za jednog novinara bih ocekivao da si barem pismen, ali izgleda da si samo interesdzija![]()
![]()
Re: NK Jedinstvo Bihać
Hahahha price, Gdje si ti bio a Gdje si sada? Hahhah
**** Price ko u oni pravi nacionalista
Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.
**** Price ko u oni pravi nacionalista
Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ime i prezime?GG3 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:19Hahahha price, Gdje si ti bio a Gdje si sada? Hahhah
**** Price ko u oni pravi nacionalista
Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ja i ?bihac1968 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:26Ime i prezime?GG3 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:19Hahahha price, Gdje si ti bio a Gdje si sada? Hahhah
**** Price ko u oni pravi nacionalista
Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.![]()
Glup si care s tim imenom i prezimenom!
Vrijeme te prevazislo …
Barbine Barbike vole Tika-taku 🚨🚨
Re: NK Jedinstvo Bihać
Važno je da si ti pametan ali jbg bez m...GG3 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:38Ja i ?bihac1968 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:26Ime i prezime?GG3 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:19Hahahha price, Gdje si ti bio a Gdje si sada? Hahhah
**** Price ko u oni pravi nacionalista
Care Hoces, neces haj vozdra! Sa gradskom rajom uvijek ista prica, kad ne ide nema nikog, cim se euforija malo digne izlaze neki spasioci i dobrocinitelji jedinstva, Ali.![]()
Glup si care s tim imenom i prezimenom!
Vrijeme te prevazislo …
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti. 

Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati
Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati
Re: NK Jedinstvo Bihać
Smijesna izvlakusa hahaha
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
- superFrankie
- Postovi: 2393
- Pridružen/a: 20 mar 2025, 17:03
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Ma stoji sve to, ali ime i prezime..
Re: NK Jedinstvo Bihać
Stamby je napisao i objavio prije nastavka sezone da nas niko neće dobiti i stojim iza svojih riječi. Tako da se ne trebaš puno sekiratinebeskasila je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:46Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti.
Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati
Re: NK Jedinstvo Bihać
A tvoje ime i prezime?nebeskasila je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:46Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti.
Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledati
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nisam ja bezimeni. Ovo ti je forum, i na forumu svi koriste neki nick, kao sto i ti koristis, nisi napisao svoje ime i prezime pa se prijavio ovdje. Forum sluzi za komentarisanje i rasprave, nebitno kako se ko zove. Sta sad ako te prozove neko iz Zenice, hoces i od njega traziti ime? Mozda bi i tuzio nekog bezimeni. Priznaj da smo u pravu svi sto pisemo ovdje, bice ti lakse.bihac1968 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:55Stamby je napisao i objavio prije nastavka sezone da nas niko neće dobiti i stojim iza svojih riječi. Tako da se ne trebaš puno sekiratinebeskasila je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:46Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti.
Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledatiMjerilo je i kad SN nije bilo na tribinama a ja sam bio tu. Tako da šuplja ti je priča bezimeni.
@harden
Re: NK Jedinstvo Bihać
Nermin Stambolija je pod ovim nickom tako da se zna. Eto ako će ti biti lakše. Ma vi ste najpametniji nema šta I sve ste u pravunebeskasila je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:59Nisam ja bezimeni. Ovo ti je forum, i na forumu svi koriste neki nick, kao sto i ti koristis, nisi napisao svoje ime i prezime pa se prijavio ovdje. Forum sluzi za komentarisanje i rasprave, nebitno kako se ko zove. Sta sad ako te prozove neko iz Zenice, hoces i od njega traziti ime? Mozda bi i tuzio nekog bezimeni. Priznaj da smo u pravu svi sto pisemo ovdje, bice ti lakse.bihac1968 je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:55Stamby je napisao i objavio prije nastavka sezone da nas niko neće dobiti i stojim iza svojih riječi. Tako da se ne trebaš puno sekiratinebeskasila je napisao/la: ↑25 apr 2025, 21:46Procitali ljudi, odgovorili su ti i na fb ljudi koji imaju ime i prezime. Napisao kao neka prenosi RTVUSK pa onda kao mogu i ja, ko zeli pogurati moze uplatiti.
Pa odigramo li do kraja sezone ovako, dosta "Vas" ce se okupiti oko kluba. Tacno cu pozeliti da pocnemo gubiti, da se odmaknete svi vi isti. Za vrijeme Interototo kupa je uz klub bio svaki stanovnik Bihaca, tako da mi to nije mjerilo koliko se voli klub. Mjerilo je kad imamo 7-8 poraza u nizu pa se dodje gledatiMjerilo je i kad SN nije bilo na tribinama a ja sam bio tu. Tako da šuplja ti je priča bezimeni.
@hardenIme i prezime od osobe koja se krije ispod nicka harden?
![]()
Čast pojedincima!!
-
nebeskasila
- Postovi: 3693
- Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
- Kontakt:
Re: NK Jedinstvo Bihać
Pa znam ja tko je iza nicka, msm to svi znamo, jer ovdje jedini Nermin Stambolija moze braniti Stamboliju, niko drugi
Bez zajebancije, pogrijesio si sto si napao upravu kluba javno, unosis nemir, zbog gluposti. Nema prenosa utakmica ima tri godine, i sad si zapeo za to. Nije nam potrebno to sad pred kraj sezone. Gledao si korist, a ne ljubav prema klubu i to ne mozes oprati sad, koliko god komentarisao ovdje. Vjerujem da volis klub, ali ovaj potez ti je bio greska. Ja kazem svoje misljenje, bez vrijedjanja ili proviciranja
Bez zajebancije, pogrijesio si sto si napao upravu kluba javno, unosis nemir, zbog gluposti. Nema prenosa utakmica ima tri godine, i sad si zapeo za to. Nije nam potrebno to sad pred kraj sezone. Gledao si korist, a ne ljubav prema klubu i to ne mozes oprati sad, koliko god komentarisao ovdje. Vjerujem da volis klub, ali ovaj potez ti je bio greska. Ja kazem svoje misljenje, bez vrijedjanja ili proviciranja
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

