FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 07 maj 2025, 21:18

PeppermintSA je napisao/la:
07 maj 2025, 21:17
NazorUso je napisao/la:
07 maj 2025, 21:13
Kako se popisa i Zekic a jos vise Kupresak, koji je odigrao kao Dani Alves na desnom beku !!!
Svaka cast svima, ali ako Kupresak ovako nastavi, imamo vrhunskog igraca na duge staze...
ako ovako nastavi Kuprešak, prodaćemo ga za 5 miliona eura
Ne bih pretjerivao iako ga ja gotivim jos dok je igrao u Listici. Nek ostane kalsa za nase lige i nek zavrsi karijeru kod nas, meni dosta :D
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 07 maj 2025, 21:21

AVNOJ je napisao/la:
07 maj 2025, 16:27
slika
slika

:opaopa: :opaopa:
Niko ništa ha!
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 07 maj 2025, 21:21

NazorUso je napisao/la:
07 maj 2025, 21:18
PeppermintSA je napisao/la:
07 maj 2025, 21:17
NazorUso je napisao/la:
07 maj 2025, 21:13
Kako se popisa i Zekic a jos vise Kupresak, koji je odigrao kao Dani Alves na desnom beku !!!
Svaka cast svima, ali ako Kupresak ovako nastavi, imamo vrhunskog igraca na duge staze...
ako ovako nastavi Kuprešak, prodaćemo ga za 5 miliona eura
Ne bih pretjerivao iako ga ja gotivim jos dok je igrao u Listici. Nek ostane kalsa za nase lige i nek zavrsi karijeru kod nas, meni dosta :D
Ništa prodaja. Na toj poziciji nabodemo igrača svakih 7 godina otprilike. Ima dobar ugovor, neka ga kod nas.

HyperOS
Postovi: 813
Pridružen/a: 01 mar 2025, 18:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HyperOS » 07 maj 2025, 21:21

mosarajvosa83 je napisao/la:
07 maj 2025, 20:16
HyperOS je napisao/la:
07 maj 2025, 20:12
Rapsodija i ubijanje sirokog koja se nije vidjela nikad do sada
Nije ovo za tebe strumfe,idi pisi o bilbordima.
Uzivaj papak u finalu i pobjedi.

Eno jos uvijek velika slika na velikom ekranu stadiona kosevo stoji cestitka Mirvicu. Idi klanjaj mu se

Avatar
mnon46
Postovi: 5195
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 07 maj 2025, 21:23

Smrt pogani koja zagađuje temu
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
NazorUso
Postovi: 6866
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NazorUso » 07 maj 2025, 21:24

HyperOS je napisao/la:
07 maj 2025, 21:21
mosarajvosa83 je napisao/la:
07 maj 2025, 20:16
HyperOS je napisao/la:
07 maj 2025, 20:12
Rapsodija i ubijanje sirokog koja se nije vidjela nikad do sada
Nije ovo za tebe strumfe,idi pisi o bilbordima.
Uzivaj papak u finalu i pobjedi.

Eno jos uvijek velika slika na velikom ekranu stadiona kosevo stoji cestitka Mirvicu. Idi klanjaj mu se
Ja bi samo usri da se klanjamo, on je ipak saraj'vo pajel
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

TrofejiSuTu
Postovi: 1520
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TrofejiSuTu » 07 maj 2025, 21:25

Cestitke momcima i sefu.
Kakva trka i zalaganje.

Perfektna utakmica i procepilo kad je trebalo.

Sto bi se reklo neki vid satisfakcije za teror koji smo prezivjeli.

Revans shvatiti ozbiljno,lopta je okrugla.


Kupresak prekuco i moze biti samo jos bolji.
Puca od samopouzdanja.

Hvala Gospodaru i svima koji istinski vole Sarajevo.

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Pendulum
Postovi: 5304
Pridružen/a: 14 jun 2024, 23:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pendulum » 07 maj 2025, 21:26

Ja bih prvo da čestitam svima nama koji smo došli na utakmicu. Bilo je sigurno 10-tak hiljada ljudi (+/-). Drugo, čestitao bih Zekiću, vrhunski trener. Izmjene pravovremene. Kapa do poda Šefe!

A treće, pljuvači (kad je loša tekma, kad se desi Sloboda) i ovi što su se "upalili" na *ebeni bilbord - želim vam laku noć!

KUP KUP KUP JE NAŠ!
Postao/la 19vendetta87 » 14 sep 2024, 22:48

Samo Allah zna koliko smo ja i moja porodica sretni (Sarajevo igralo 2:2 sa Posušjem)

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 07 maj 2025, 21:27

Perfektno od igre do tribina, svaka cast svima!

Pozdrav za bracu iz tunela ako se iko potrefio tad :opaopa:

NoProfit
Postovi: 2781
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 07 maj 2025, 21:31

What a day! :ljepota: :bih:

Avatar
JuricaSpindl
Postovi: 371
Pridružen/a: 31 jul 2023, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la JuricaSpindl » 07 maj 2025, 21:32

Koga bi sad radije gledali, turkesa ili butica?

Avatar
Oikamid
Postovi: 2828
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Oikamid » 07 maj 2025, 21:33

Nešto ne vjerujem da će Turkeš ostati, ali vidjet ćemo :mrgreen:

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 07 maj 2025, 21:39

Butić za onih par minuta solidan, napravio par šansi, dobar u duelu. Nadam se da će ostati zdrav, biće nam od koristi.

Merso1993
Postovi: 27
Pridružen/a: 28 feb 2025, 16:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Merso1993 » 07 maj 2025, 21:44

Pitar6785 je napisao/la:
07 maj 2025, 21:13
Merso1993 je napisao/la:
07 maj 2025, 20:52
Pitar6785 je napisao/la:
07 maj 2025, 20:29


Kaka bolan tri boda, ovo je osvajanje KUP. Haveru ti il si Aldin il si mu brat babo il muz. Covjek je bio krampa teska, al svaka ti cas kad si na osnovu lakrdije koju je Aldin pokazivao znao da je on igracina..


Al da se zna GULISA je bolji 800x od aldina i nista nezamjeram ZORANU, cak ako odluci i da otjera Turkesa. Sef ima moju podrsku taman da otjera Gulija i gojkovica
Pa da ti si jedan od tih koji je pljuvao momka i normalno da ti sada ne ide u prilog kada momak zabija golove. Niti sam mu brat, niti babo, a homosexualac nisam jarane samo sam se vodio logikom da momak koji je rasetao u svici ne moze biti toliko los u bh ligi, za koju ne smatram uopste da je losa ali je smatram ispod lige u kojoj je Aldin igrao (ne mislim na drugu CH ligu) govorili ste kako je Butic bolji pa cak i gordeziani svi su bili bolji za vas pojedince od Aldina a danas kada Butic dobije 32 minute da nesto pokaze zasto ne zabije u pola sata bar 1 ? A od Aldina se trszilo da kada ufje u 90 da u sudijskoj nadoknadi zabije ? Nisu pojedini sa ovog foruma travnjaka s tribine vidjeli a kamoli igrali na njemu.
Hvala Turkisu i fala sto sam bio u krivu, al ja nebi mogo reci da je Turkes fudbaler nakon onakvih igara taman da je iz barselone doso a ne iz 2ge lige svicarske.. korektno pises izvini sto sam koristio ruzan atribut za te izgledas korektan javno cu priznat bio si upravu za Turkesa ja bio u krivu i fala bogu da je tako. Ziv bio
Sretno bilo svima i neka Sarajevo samo napreduje a igraci su prolazni 💪

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 07 maj 2025, 21:47

Maroon1946 je napisao/la:
07 maj 2025, 20:25
Nevjerovatno koliko je tih forum, da smo izgubili bilo bi 1000+ aktivnih. :kafa:

Sljedeće sezone dupla kruna aBd! Zoran Zekić!!!!
Očisti se brate tema od prosjaka i fekalija

johntravolta123
Postovi: 1666
Pridružen/a: 16 maj 2019, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johntravolta123 » 07 maj 2025, 21:49

Kako je fino pisati kad odu ovi seratori i provokatori .

Rahatluk !

ZZ opet cu se ponovit prije svega gospodin a i majstor !

Svjestan je i on da je imao gresaka (nedavno je priznao) u nekim experimentima koje igraci nisu ispratili.

Kup je nas !

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 07 maj 2025, 21:51

hazarder je napisao/la:
07 maj 2025, 21:39
Butić za onih par minuta solidan, napravio par šansi, dobar u duelu. Nadam se da će ostati zdrav, biće nam od koristi.
Covjek nije spic koji daje golove, ali zato posla uradi bruku, ostavio par lopti komotno da sutaju i zabiju. Agresivan bolji s loptom od Turkesa
Turkes obrnuto od Butica, nema ga al zato dodje i zabije 5 komada u 2 utakmice. Samo nek ovako nastavi aBd
Butic i Guli oporavak i da ih zaobiju povrede

ventilateur
Postovi: 112
Pridružen/a: 24 nov 2020, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ventilateur » 07 maj 2025, 21:52

Ubistvo ubica na Koševu lagano. Tacno bi halalio da damo pobjedu Radniku na sred Koševa samo da ove vidim da ispadnu aBd. Čestitke svima u klubu na bitnoj pobjedi a i svima koji su dosli na stadion :bih:
„Ne razumeš ti mene, moja Vahdo, ja volim Sarajevo više nego sebe" - Asim Ferhatovic Hase

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 07 maj 2025, 21:57

JuricaSpindl je napisao/la:
07 maj 2025, 21:32
Koga bi sad radije gledali, turkesa ili butica?
Dva totalno razlicita napadaca,Turkes do sad nije imao lopti iz veznog reda,on zivi pd tih lopti,nije tip koji ce trcat kao Butic,biti agresivan al ima nos za gol,uvijek je u prilici i treba mu sekunda da zabije. Ovdje se pisalo da bez Gulija mi pojma nemamo,toliko se ljudi razumiju u loptu.

Avatar
Noke995
Postovi: 1072
Pridružen/a: 27 sep 2024, 09:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Noke995 » 07 maj 2025, 22:02

U jednom trenutku sezone i jeste izgledalo ako nam zatvore Gulija da nema ništa od nas.
Zekić sve lijepo posložio, igrači koji su bili van ritma totalno vratili se u formu i ovo su sad plodovi.
Ne pamtim kad smo nekog ovako izdominirali, široki bez šanse bukvalno.
Turkeš je toliko iskren i predan i hvala Bogu sve mu se vraća, dobar je momak zaslužio je ovo.
MNON

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []