FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
Ko god Kyeremeha kritikuje neka još jednom utakmicu pogleda i shvatit će da su prva tri gola od njega krenula.
Re: FK Sarajevo
Samo da pozdravim par navijača sa istoka koji su u jednom momentu malo prije trećeg gola počeli zviždati našim igračima, da Bog da vise nikad ne došli na utakmicu, ljubi vas fačko… mrš
SARAJEVO SIAMO NOI <3
- Varijantas8
- Postovi: 272
- Pridružen/a: 01 nov 2022, 18:12
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Jedan zanimljiv podatak, od 22 igraca danas, 5 (dva od pocetka) ih je pod zastavom
, i od tih pet, četri su U21
Re: FK Sarajevo
Pavicic je tek poceo dolazit sebi, i danas je bio najbolji igrac. Pokusat ga odkupit, znam da nemamo to kriz ugovor pravo al pokusat popricat sanjim i sa klubom.ebi46 je napisao/la: ↑07 maj 2025, 23:05Razmišljam ko je najbolji bio, ali mislim da je nemoguće nekoga izdvojiti... Sva tri štopera perfektna, Kuprešak maestralan, Mujkić odličan, Pavičić i Bubanja nevjerovatni, Turkeš vrhunski, Kyeremeh i Jatta isto veoma dobri...
Ozbiljno se mora raditi na ostanku Pavičića. Prije dvije noći sam sanjao objavu o njegovom odlasku nakon završetka posudbe i probudio se u brigama...
Al prvo STO TREBA DA SE URADI JESTE PRODUZIT UGOVOR ZORANU ZEKICU A za ostale koliko ostane para.
Ako je Zekicu 22 k€ plata mjesecno TO JE MALO, al vjerujem da bi pristo na jos 2 godine kad bi mu dali 30 k€. Realno vrijedi covjek 40 k€ mjesecno..
Dosta vise mirzi dudica rozmana doveli 40 igraca jedan jos tu u roku od 3 godine
- Osttribine
- Postovi: 2892
- Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cestitke igracima i ZZ, ne pamtim da sam rahatnije pogledao utakmicu sa Istoka, ŠB je bio nemocan. Stvorili smo ogromnu prednost ali treba ozbiljno i u revansu nastupiti, pa aBd da ih docekamo na Koševu u srijedu sa peharom. Fina je i posjeta bila sve za 10 sem nekoliko idiota sa Istoka koji su zvizdali na nekoliko pasova nasih igraca prema nazad. Ovi bilbordi sa cestitkom rodjendana kao i cestitka na semaforu stadiona bolje da ne komentarisem, uzivajmo u gotovo sigurno novom trofeju sa kojim cemo se izjednaciti sa Željom i stvoriti sebi automatski sansu da utakmicom Superkupa postanemo i najtrofejniji klub u BiH. 
Re: FK Sarajevo
Kupresak nevjerovatno napredovao. Nekada jednostavno treba nekome dati vremena da se adaptira. Iz utakmice u utakmicu sve bolji. Nadam se da napokon imamo modernog beka.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
Re: FK Sarajevo

Kume znamo da ga ne gotivis jer ti ne gura malca !!! Ali popusti malo, ne se.ri po najboljem posleratnom treneru. Yebo te Krdzalic, ja sam ga ovde prizivao kao niko ali si mi ga ogadio, jedva cekam da ode iz kluba !!!
Pun mi je qrac vas koji stavljate pojedinca ispred kluba !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Re: FK Sarajevo
Olovska qurčino kao i inače tako i ovaj put pojma nemaš o čemu čovjek priča.NazorUso je napisao/la: ↑07 maj 2025, 23:16
Kume znamo da ga ne gotivis jer ti ne gura malca !!! Ali popusti malo, ne se.ri po najboljem posleratnom treneru. Yebo te Krdzalic, ja sam ga ovde prizivao kao niko ali si mi ga ogadio, jedva cekam da ode iz kluba !!!
Pun mi je qrac vas koji stavljate pojedinca ispred kluba !!!
Nabijem na qurac tebe i tu tvoju selendru iz koje pišeš, nemoj se ljutit ljubi te Faćko.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: FK Sarajevo
Zamisli sprccas 30 godina u guzzicu i furka ti "ljubi te facko"AVNOJ je napisao/la: ↑07 maj 2025, 23:23Olovska qurčino kao i inače tako i ovaj put pojma nemaš o čemu čovjek priča.NazorUso je napisao/la: ↑07 maj 2025, 23:16
Kume znamo da ga ne gotivis jer ti ne gura malca !!! Ali popusti malo, ne se.ri po najboljem posleratnom treneru. Yebo te Krdzalic, ja sam ga ovde prizivao kao niko ali si mi ga ogadio, jedva cekam da ode iz kluba !!!
Pun mi je qrac vas koji stavljate pojedinca ispred kluba !!!
Nabijem na qurac tebe i tu tvoju selendru iz koje pišeš, nemoj se ljutit ljubi te Faćko.
Nece ti se Usrivoje Zvezdaski vratiti, uzalud tjerate ZZ !!!
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Re: FK Sarajevo
Ne znate šta ste propustilistrahmeipomisliti je napisao/la: ↑07 maj 2025, 14:06Braca moj nisi jedini jedva sam zaspao sinoc,a kupio sam karte za istok,ne bi upalio Tv ili otisao na utakmicu nema tih para i necu nista od toga ni uraditi siguran sam do evrope
Re: FK Sarajevo
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mene je cudilo da nije za 3 klase iznad lige,pratio sam ga u HNL i ovdje hvalio,nakon nekog vremena kontam nesto sam totalno fulio u vezi njega jer se sjecam da je igrao perfektno,drago mi je da nisam pogrijesio.ebi46 je napisao/la: ↑07 maj 2025, 23:05Razmišljam ko je najbolji bio, ali mislim da je nemoguće nekoga izdvojiti... Sva tri štopera perfektna, Kuprešak maestralan, Mujkić odličan, Pavičić i Bubanja nevjerovatni, Turkeš vrhunski, Kyeremeh i Jatta isto veoma dobri...
Ozbiljno se mora raditi na ostanku Pavičića. Prije dvije noći sam sanjao objavu o njegovom odlasku nakon završetka posudbe i probudio se u brigama...
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pa nadam se da pratite i gledate utakmice nase lige? Kupresak je vrhunski igrao,najbolji bek vio ubjedljivo,nije mogao preko noci zaboraviti lopte,znaci trebalo mu je samo malo vremena i da se oslobodi,nekom treba vise vremena a nekom manje.
Re: FK Sarajevo
Skini mi se ba bogalju s qrcaNoke995 je napisao/la: ↑07 maj 2025, 22:14Zoveš nekog da se nađeš i psuješ preko foruma, tvrdiš da je željovac pa kad treba da se nađemo nestaneš i ne odgovaraš na poruke, **** mala jadna.Anex je napisao/la: ↑07 maj 2025, 21:47Očisti se brate tema od prosjaka i fekalijaMaroon1946 je napisao/la: ↑07 maj 2025, 20:25Nevjerovatno koliko je tih forum, da smo izgubili bilo bi 1000+ aktivnih.![]()
Sljedeće sezone dupla kruna aBd! Zoran Zekić!!!!
Izvinite moro sam.
Re: FK Sarajevo
KAKVO SARAJEVO, STRAŠNO SARAJEVO. Svaka cast ekipi na igri i Zekiću na postavci iste. Kuprešak iz utakmice u utakmicu sve bolji. Ja bi izdvojio i Pavicica koji je među rijetkim igracima koji prvim dodirom napravi prednost u odnosu na protivnika sto je i danas pokazao nekoliko puta. Sve pohvale i za tribine, u par navrata je sve grmilo kao da je 20k+ ljudi.

-
Sarajevo_BiH
- Postovi: 120
- Pridružen/a: 03 jan 2009, 22:47
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kako te vise nije stid covjece? Kakav crni Krdzalic. To sto si ti otisao u Zg spletom okolnosti, pa gore postao dobar sa njegovom familijom ti ne daje za pravo da pljujes po svemu ostalom jer on ne igra. Svima se daje sansa da igraju i pokazu sta znaju, a s obzirom da kod tebe dolazi verzija price samo sa jedne strane, morao bi ako nista saznati drugu stranu medalje, pa da malo izjednacis svoje kriterije pljuvanja.
Re: FK Sarajevo
KUP JE NAŠ, NAŠ, NAŠ, NAŠ, NAŠ
Bravo Zorane, bravo Francise, bravo Aldine, bravo Vladane i da ne nabrajam dalje.
Bravo Zorane, bravo Francise, bravo Aldine, bravo Vladane i da ne nabrajam dalje.
- luckystrike
- Postovi: 3246
- Pridružen/a: 19 okt 2023, 10:30
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mene je dojmio neki dan u Doboju kao insan i profesionalac. @AVNOJ je svjedok, ja ga malo "kritikovao", sve gospodski saslušao i još se zahvali na kraju razgovora.Lobudaraczapamcenje je napisao/la: ↑07 maj 2025, 22:59Sigurno da je dobar, sam ZZ kaze ali haman ga se treba drzati prizemnog.Noke995 je napisao/la: ↑07 maj 2025, 22:02U jednom trenutku sezone i jeste izgledalo ako nam zatvore Gulija da nema ništa od nas.
Zekić sve lijepo posložio, igrači koji su bili van ritma totalno vratili se u formu i ovo su sad plodovi.
Ne pamtim kad smo nekog ovako izdominirali, široki bez šanse bukvalno.
Turkeš je toliko iskren i predan i hvala Bogu sve mu se vraća, dobar je momak zaslužio je ovo.
Cim sef spominje da mu je veci ego ovaj momenat se ne bi desio, sta god mislioo pod momentom. Znaci nije ni Turkesovo maslo za Ramazana. Nadam se da je im je ovo pocetak dobre saradnje.
I treba se znati ko vodu nosi a ko kosi
A Šef je priča za sebe! Poslije izjave za TV, sačekamo ga nas dvojica ispred tunela da se pozdravimo i kratko promuhabetimo, za to vrijeme Aldin se nešto snima po terenu, a Zoran će ti njemu 'glumac, ulazi unutra šta se praviš tu, svaki gol si dao slučajno'
Online
Trenutno korisnika/ca: johntravolta123, nedimmmm1337, SamoTi4000, Turo i 19 gostiju.



