FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

keli
Postovi: 3604
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 15 maj 2025, 16:16

E cuj butic nezainteresovan 😂😂 joj ne mogu
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11459
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 15 maj 2025, 16:18

Može neko stručniji da samo kaže koliko zagarantovano koeficijenta dobijamo učešćem u 2. pretkolu?
Nadam se da bi mogli podići koeficijent u odnosu na trenutni.
Bar na 6500 - 7000.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

fks74
Postovi: 13468
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 15 maj 2025, 16:45

Ona 2 malca opet dali golove za reprezentaciju.

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 15 maj 2025, 16:50

robertkosar je napisao/la:
15 maj 2025, 11:33
Gdje nestadose oni silni lazni profili?????? Po meni ovo se vec duze vrijeme kuhalo samo se cekao pogodan trenutak za njih da otvoreno krenu protiv kluba. BORDO NEPRIJATELJI, TURKOVIC, RUNDA, FKSINFO (Udruzenje lika i djela HM) i normalo ljudi iz sjene koji bi da ponovo se nadju na celu FK Sarajeva. Nisu dzaba razni tipovi sa laznim profilima iz dana u dan napadali Mirvica :kafa:
Sad sam ovo htjeo napisati, ali ti si sve napisao kako treba. Lažovi iz Udruženja nisu ni slova o osvajanju kupa, pravi petokolonasi. Mišljenja sam da klub se treba distancirati od HZ doke se ne izjasne zbog koga i zbog čega su nanijeli najveću ljagu na FKSarajevo. Svi u 19:00 da dočekamo igrače, stručni štab i upravu , jer su to zaslužili.
Evo i oni tebe selame!

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 15 maj 2025, 16:53

fks74 je napisao/la:
15 maj 2025, 16:45
Ona 2 malca opet dali golove za reprezentaciju.
I jedan drugom asistirali u pogocima :opaopa:
Evo i oni tebe selame!

head88
Postovi: 259
Pridružen/a: 27 nov 2014, 15:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la head88 » 15 maj 2025, 16:56

U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.

Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.

…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!

Svi u Mostar, u inat svima!

Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.

Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.

Sta sad ovo znači?

Avatar
NeSamSafetee
Postovi: 288
Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NeSamSafetee » 15 maj 2025, 17:00

head88 je napisao/la:
15 maj 2025, 16:56
U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.

Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.

…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!

Svi u Mostar, u inat svima!

Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.

Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.

Sta sad ovo znači?
Ono što se i znalo do sad: dokaze neće iznositi nego će sve završiti na ovim polovičnim rečenicama, parolama i sl.

Avatar
Beli98
Postovi: 3272
Pridružen/a: 06 jul 2019, 00:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli98 » 15 maj 2025, 17:00

head88 je napisao/la:
15 maj 2025, 16:56
U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.

Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.

…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!

Svi u Mostar, u inat svima!

Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.

Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.

Sta sad ovo znači?
Znaci da bar ligu nismo nastimali :D
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA

Avatar
robertkosar
Postovi: 3626
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 15 maj 2025, 17:02

obrijanopile je napisao/la:
15 maj 2025, 16:50
robertkosar je napisao/la:
15 maj 2025, 11:33
Gdje nestadose oni silni lazni profili?????? Po meni ovo se vec duze vrijeme kuhalo samo se cekao pogodan trenutak za njih da otvoreno krenu protiv kluba. BORDO NEPRIJATELJI, TURKOVIC, RUNDA, FKSINFO (Udruzenje lika i djela HM) i normalo ljudi iz sjene koji bi da ponovo se nadju na celu FK Sarajeva. Nisu dzaba razni tipovi sa laznim profilima iz dana u dan napadali Mirvica :kafa:
Sad sam ovo htjeo napisati, ali ti si sve napisao kako treba. Lažovi iz Udruženja nisu ni slova o osvajanju kupa, pravi petokolonasi. Mišljenja sam da klub se treba distancirati od HZ doke se ne izjasne zbog koga i zbog čega su nanijeli najveću ljagu na FKSarajevo. Svi u 19:00 da dočekamo igrače, stručni štab i upravu , jer su to zaslužili.
Tako je druze ili ti gospodine :salut: :salut:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 15 maj 2025, 17:02

head88 je napisao/la:
15 maj 2025, 16:56
U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.

Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.

…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!

Svi u Mostar, u inat svima!

Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.

Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.

Sta sad ovo znači?
Isto djeca ona od 13 godina

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 15 maj 2025, 17:04

NeSamSafetee je napisao/la:
15 maj 2025, 17:00
head88 je napisao/la:
15 maj 2025, 16:56
U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.

Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.

…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!

Svi u Mostar, u inat svima!

Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.

Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.

Sta sad ovo znači?
Ono što se i znalo do sad: dokaze neće iznositi nego će sve završiti na ovim polovičnim rečenicama, parolama i sl.
Dokaze ne mogu iznositi jer ih nemaju, jer su slagali. Petokolonasi!!! Odjednom nestadose oni koji su ih branili, koji su ih podržavali i pokušali unijeti još više nemira u ekipu. Fujjjj
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 15 maj 2025, 17:07, ukupno mijenjano 1 put.
Evo i oni tebe selame!

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 15 maj 2025, 17:06

Sta kaze, "necemo previse trositi rijeci" hahahahahahahahahah u yebem li vam
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Osttribine
Postovi: 2892
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 15 maj 2025, 17:06

Cestitke igracima i strucnom stabu, svi na docek ekipe u 19h na Koševo, ko moze naravno. Niko nama nista poklonio nije, najbolje ste mogli vidjeti tokom ceremonije dodjele medalja kakva je to pogan i ono ulijetanje u teren nekoliko njihovih navijaca, sa njima dogovora nema. E sad sto je neko zamislio osvojiti Kup i izbaciti SB iz lige je drugi par cipela i gotovo nemoguca misija uz raspored kakav oni imaju u preostala tri kola. Osvojili smo Kup sasvim zasluzeno uz najteze protivnike do trofeja.
Ne znam za vas ali ja slavim od sinoc jos, Volimo te Saraj"vo vec godinama !!!

obrijanopile
Postovi: 1158
Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la obrijanopile » 15 maj 2025, 17:09

Aduka87 je napisao/la:
15 maj 2025, 17:06
Sta kaze, "necemo previse trositi rijeci" hahahahahahahahahah u yebem li vam
.... a neki su bili Sarajevo, a sada su prodane duše i nebitni!!!
Evo i oni tebe selame!

Avatar
PikachuSA
Postovi: 967
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PikachuSA » 15 maj 2025, 17:12

Trebalo mi je vremena da procesuiram oba trofeja osvojena sinoć :urnebes:

Svaka čast momcima, Zekiću i njegovom stručnom štabu, kao i svima koji su dali doprinos. :salut:
Vjerovatno najkrvavije osvojen trofej od osnivanja kluba, obzirom na sva dešavanja ove sezone.
KUP KUP KUP JE NAŠ!
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
15 maj 2025, 16:18
Može neko stručniji da samo kaže koliko zagarantovano koeficijenta dobijamo učešćem u 2. pretkolu?
Nadam se da bi mogli podići koeficijent u odnosu na trenutni.
Bar na 6500 - 7000.
Obzirom na činjenicu da branimo 2.5 iz sezone 20/21, morali bi se plasirati u play-off da bi nam koeficijent ostao isti i one tamo sezone.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×8
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐𝘅𝟴
K : ⭐𝘅𝟳
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Uvijeknapravojstrani
Postovi: 207
Pridružen/a: 16 apr 2023, 09:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Uvijeknapravojstrani » 15 maj 2025, 17:14

Zna li neko da li su manijaci nekada bojkotovali svoj klub. Ja se ne mogu sjetiti toga.

Avatar
mnon46
Postovi: 5198
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 15 maj 2025, 17:17

Što bi bojkotovali kad im vođe uzimaju prvo pare od svake karte koju prodaju, drugo dobijaju stan u zgradi koja se pravi kod stadiona.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3626
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 15 maj 2025, 17:18

Obavijest: Od 12 05 2025 UNFKS Horde Zla su promjenili ime i sada se zovu HORDE LAŽOVA!!!! Tako ce se zvati sve dok ne pokazu crno na bijelo da je klub namjestio utakmicu protiv ubica iz listice. :bih: :bih: :bih:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
PeppermintSA
Postovi: 3518
Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeppermintSA » 15 maj 2025, 17:19

Evo mojih želja:

Golmani: osim ako nam se ne ukaze prilika da dovedemo fkt vrhunskog golmana, ne bih dirao golmansku poziciju. Rogić je sasvim pristojan golman, a Rockov kao bekap je manje vise okej uzimajući u obzir da ima ugovor i da bi nas koštao raskid s njim. Dakle, vrhunski golman koji bi nam obezbijedio desetak bodova kad zaškripi, da. Ali dovoditi Rogića ver.II, ne.

Štoperi: Zadržati Jovića, Paskaleva, Gojkovića, riješiti se Solde jer je najveća krampa u ekipi. Dovesti dva štopera - jednog u rangu Jovića, drugog u rangu Gojkovića. Tu je i Mujkić koji može odigrati na štoperu.

Bekovi: riješiti se Durakovića, Kapetanovića. Forsirati Kuprešaka na wing-backu na kontru nozi, dovesti boljeg igrača kojem bi Beganović bio rezerva. Unušića se riješiti, prosto nije kvalitet za Sarajevo i dovesti zamjenu. Preko glave mi je štednja na bekovima. U savremenom fudbalu je to najosjetljivija pozicija. Volio bih da dovedemo EU pojačanja na bekovskoj poziciji/pozicijama.

Vezni red: ja bih probao s Bubanjom na ofanzivnom veznom jer mi je tu bolji nego na DM. Kad ga je god Zekić primakao golu bio je mnogo bolji. Na njegovo mjesto forsirati Jattu kao novi klupski projekt. Pokušati zadržati Pavičića svim silama, dovesti jedino Cimirota od potencijalnih povratnika ako nam se ukaže prilika. Ako ne, dovesti veznjaka koji je klasan na lopti. Za Lulića zaista ne znam. Drugu polusezonu je bio mrtva kobila, beskrvan, mada je dobar igrač. Raskid s Baltom, Mehmedovićem i Krdzalićem. Mustafića bih ostavio za klupe jer ima odredjene kvalitete i djeluje mi kao pozitivan lik. Moliti dragog boga da se Đorđević oporavi.

Napad: prodati Guliašvilija jer teško on može ponoviti ovakvu sezonu u bh. ligi. Kako je sezona odmicala, čak i prije povrede, bio je u downhillu. Ako već možemo uzeti silne milione za njega, prodati ga i dovesti klasnog napadača sličnih karakteristika. Turkeša zadržati, Butića kao opciju s klupe takodje jer ima dug ugovor, Gordezianija vratiti u Gruziju. Ristiću dati još polusezonu.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4858
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 15 maj 2025, 17:22

robertkosar je napisao/la:
15 maj 2025, 17:18
Obavijest: Od 12 05 2025 UNFKS Horde Zla su promjenili ime i sada se zovu HORDE LAŽOVA!!!! Tako ce se zvati sve dok ne pokazu crno na bijelo da je klub namjestio utakmicu protiv ubica iz listice. :bih: :bih: :bih:
ne moraju ni to.. nek izadje na vidjelo ko je idejni tvorac saopstenja, da ga vidimo rodi majka. Grehota je HZ kao grupu blatiti, to su pojedinci
- 1 9 4 6 -

pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!

MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ammko99, Seipronto i 25 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []