FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
E cuj butic nezainteresovan 
joj ne mogu
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11459
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Može neko stručniji da samo kaže koliko zagarantovano koeficijenta dobijamo učešćem u 2. pretkolu?
Nadam se da bi mogli podići koeficijent u odnosu na trenutni.
Bar na 6500 - 7000.
Nadam se da bi mogli podići koeficijent u odnosu na trenutni.
Bar na 6500 - 7000.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka
Re: FK Sarajevo
Ona 2 malca opet dali golove za reprezentaciju.
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sad sam ovo htjeo napisati, ali ti si sve napisao kako treba. Lažovi iz Udruženja nisu ni slova o osvajanju kupa, pravi petokolonasi. Mišljenja sam da klub se treba distancirati od HZ doke se ne izjasne zbog koga i zbog čega su nanijeli najveću ljagu na FKSarajevo. Svi u 19:00 da dočekamo igrače, stručni štab i upravu , jer su to zaslužili.robertkosar je napisao/la: ↑15 maj 2025, 11:33Gdje nestadose oni silni lazni profili?????? Po meni ovo se vec duze vrijeme kuhalo samo se cekao pogodan trenutak za njih da otvoreno krenu protiv kluba. BORDO NEPRIJATELJI, TURKOVIC, RUNDA, FKSINFO (Udruzenje lika i djela HM) i normalo ljudi iz sjene koji bi da ponovo se nadju na celu FK Sarajeva. Nisu dzaba razni tipovi sa laznim profilima iz dana u dan napadali Mirvica![]()
Evo i oni tebe selame!
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.
Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.
…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!
Svi u Mostar, u inat svima!
Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.
Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.
Sta sad ovo znači?
Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.
…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!
Svi u Mostar, u inat svima!
Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.
Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.
Sta sad ovo znači?
- NeSamSafetee
- Postovi: 288
- Pridružen/a: 14 apr 2024, 11:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ono što se i znalo do sad: dokaze neće iznositi nego će sve završiti na ovim polovičnim rečenicama, parolama i sl.head88 je napisao/la: ↑15 maj 2025, 16:56U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.
Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.
…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!
Svi u Mostar, u inat svima!
Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.
Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.
Sta sad ovo znači?
Re: FK Sarajevo
Znaci da bar ligu nismo nastimalihead88 je napisao/la: ↑15 maj 2025, 16:56U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.
Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.
…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!
Svi u Mostar, u inat svima!
Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.
Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.
Sta sad ovo znači?
BOSNA I HERCEGOVINA FK SARAJEVO FC BARCELONA
- robertkosar
- Postovi: 3626
- Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Tako je druze ili ti gospodineobrijanopile je napisao/la: ↑15 maj 2025, 16:50Sad sam ovo htjeo napisati, ali ti si sve napisao kako treba. Lažovi iz Udruženja nisu ni slova o osvajanju kupa, pravi petokolonasi. Mišljenja sam da klub se treba distancirati od HZ doke se ne izjasne zbog koga i zbog čega su nanijeli najveću ljagu na FKSarajevo. Svi u 19:00 da dočekamo igrače, stručni štab i upravu , jer su to zaslužili.robertkosar je napisao/la: ↑15 maj 2025, 11:33Gdje nestadose oni silni lazni profili?????? Po meni ovo se vec duze vrijeme kuhalo samo se cekao pogodan trenutak za njih da otvoreno krenu protiv kluba. BORDO NEPRIJATELJI, TURKOVIC, RUNDA, FKSINFO (Udruzenje lika i djela HM) i normalo ljudi iz sjene koji bi da ponovo se nadju na celu FK Sarajeva. Nisu dzaba razni tipovi sa laznim profilima iz dana u dan napadali Mirvica![]()
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Isto djeca ona od 13 godinahead88 je napisao/la: ↑15 maj 2025, 16:56U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.
Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.
…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!
Svi u Mostar, u inat svima!
Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.
Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.
Sta sad ovo znači?
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Dokaze ne mogu iznositi jer ih nemaju, jer su slagali. Petokolonasi!!! Odjednom nestadose oni koji su ih branili, koji su ih podržavali i pokušali unijeti još više nemira u ekipu. FujjjjNeSamSafetee je napisao/la: ↑15 maj 2025, 17:00Ono što se i znalo do sad: dokaze neće iznositi nego će sve završiti na ovim polovičnim rečenicama, parolama i sl.head88 je napisao/la: ↑15 maj 2025, 16:56U nedjelju od 17 sati očekuje nas utakmica u Mostaru protiv Veleža.
Nakon što se finale Kupa privelo kraju, vrijeme je da se okrenemo sljedećoj ligaškoj utakmici. U ovom trenutku nećemo puno trošiti riječi a momcima na terenu i treneru nastavljamo biti podrška iza gola.
…neki bi da budu Sarajevo, ali su nebitni!
Svi u Mostar, u inat svima!
Uplate za gostovanje će se vršiti u prostorijama shopa Skenderija u petak i subotu od 15 do 19 sati.
Cijena puta je 25KM, a cijena ulaznice 5KM.
Sta sad ovo znači?
Zadnja izmjena: obrijanopile, dana/u 15 maj 2025, 17:07, ukupno mijenjano 1 put.
Evo i oni tebe selame!
Re: FK Sarajevo
Sta kaze, "necemo previse trositi rijeci" hahahahahahahahahah u yebem li vam
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
YEBEM TE LISTICO
- Osttribine
- Postovi: 2892
- Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Cestitke igracima i strucnom stabu, svi na docek ekipe u 19h na Koševo, ko moze naravno. Niko nama nista poklonio nije, najbolje ste mogli vidjeti tokom ceremonije dodjele medalja kakva je to pogan i ono ulijetanje u teren nekoliko njihovih navijaca, sa njima dogovora nema. E sad sto je neko zamislio osvojiti Kup i izbaciti SB iz lige je drugi par cipela i gotovo nemoguca misija uz raspored kakav oni imaju u preostala tri kola. Osvojili smo Kup sasvim zasluzeno uz najteze protivnike do trofeja.
Ne znam za vas ali ja slavim od sinoc jos, Volimo te Saraj"vo vec godinama !!!
Ne znam za vas ali ja slavim od sinoc jos, Volimo te Saraj"vo vec godinama !!!
-
obrijanopile
- Postovi: 1158
- Pridružen/a: 10 mar 2021, 13:35
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
.... a neki su bili Sarajevo, a sada su prodane duše i nebitni!!!
Evo i oni tebe selame!
Re: FK Sarajevo
Trebalo mi je vremena da procesuiram oba trofeja osvojena sinoć
Svaka čast momcima, Zekiću i njegovom stručnom štabu, kao i svima koji su dali doprinos.
Vjerovatno najkrvavije osvojen trofej od osnivanja kluba, obzirom na sva dešavanja ove sezone.
KUP KUP KUP JE NAŠ!
Svaka čast momcima, Zekiću i njegovom stručnom štabu, kao i svima koji su dali doprinos.
Vjerovatno najkrvavije osvojen trofej od osnivanja kluba, obzirom na sva dešavanja ove sezone.
KUP KUP KUP JE NAŠ!
Obzirom na činjenicu da branimo 2.5 iz sezone 20/21, morali bi se plasirati u play-off da bi nam koeficijent ostao isti i one tamo sezone.GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑15 maj 2025, 16:18Može neko stručniji da samo kaže koliko zagarantovano koeficijenta dobijamo učešćem u 2. pretkolu?
Nadam se da bi mogli podići koeficijent u odnosu na trenutni.
Bar na 6500 - 7000.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×8
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐𝘅𝟴
K : ⭐𝘅𝟳
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++
𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂
L : ⭐×7
K : ⭐×8
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐𝘅𝟴
K : ⭐𝘅𝟳
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++
𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂
-
Uvijeknapravojstrani
- Postovi: 207
- Pridružen/a: 16 apr 2023, 09:45
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Zna li neko da li su manijaci nekada bojkotovali svoj klub. Ja se ne mogu sjetiti toga.
Re: FK Sarajevo
Što bi bojkotovali kad im vođe uzimaju prvo pare od svake karte koju prodaju, drugo dobijaju stan u zgradi koja se pravi kod stadiona.
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
- robertkosar
- Postovi: 3626
- Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Obavijest: Od 12 05 2025 UNFKS Horde Zla su promjenili ime i sada se zovu HORDE LAŽOVA!!!! Tako ce se zvati sve dok ne pokazu crno na bijelo da je klub namjestio utakmicu protiv ubica iz listice.

KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM
- PeppermintSA
- Postovi: 3518
- Pridružen/a: 11 avg 2014, 17:16
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Evo mojih želja:
Golmani: osim ako nam se ne ukaze prilika da dovedemo fkt vrhunskog golmana, ne bih dirao golmansku poziciju. Rogić je sasvim pristojan golman, a Rockov kao bekap je manje vise okej uzimajući u obzir da ima ugovor i da bi nas koštao raskid s njim. Dakle, vrhunski golman koji bi nam obezbijedio desetak bodova kad zaškripi, da. Ali dovoditi Rogića ver.II, ne.
Štoperi: Zadržati Jovića, Paskaleva, Gojkovića, riješiti se Solde jer je najveća krampa u ekipi. Dovesti dva štopera - jednog u rangu Jovića, drugog u rangu Gojkovića. Tu je i Mujkić koji može odigrati na štoperu.
Bekovi: riješiti se Durakovića, Kapetanovića. Forsirati Kuprešaka na wing-backu na kontru nozi, dovesti boljeg igrača kojem bi Beganović bio rezerva. Unušića se riješiti, prosto nije kvalitet za Sarajevo i dovesti zamjenu. Preko glave mi je štednja na bekovima. U savremenom fudbalu je to najosjetljivija pozicija. Volio bih da dovedemo EU pojačanja na bekovskoj poziciji/pozicijama.
Vezni red: ja bih probao s Bubanjom na ofanzivnom veznom jer mi je tu bolji nego na DM. Kad ga je god Zekić primakao golu bio je mnogo bolji. Na njegovo mjesto forsirati Jattu kao novi klupski projekt. Pokušati zadržati Pavičića svim silama, dovesti jedino Cimirota od potencijalnih povratnika ako nam se ukaže prilika. Ako ne, dovesti veznjaka koji je klasan na lopti. Za Lulića zaista ne znam. Drugu polusezonu je bio mrtva kobila, beskrvan, mada je dobar igrač. Raskid s Baltom, Mehmedovićem i Krdzalićem. Mustafića bih ostavio za klupe jer ima odredjene kvalitete i djeluje mi kao pozitivan lik. Moliti dragog boga da se Đorđević oporavi.
Napad: prodati Guliašvilija jer teško on može ponoviti ovakvu sezonu u bh. ligi. Kako je sezona odmicala, čak i prije povrede, bio je u downhillu. Ako već možemo uzeti silne milione za njega, prodati ga i dovesti klasnog napadača sličnih karakteristika. Turkeša zadržati, Butića kao opciju s klupe takodje jer ima dug ugovor, Gordezianija vratiti u Gruziju. Ristiću dati još polusezonu.
Golmani: osim ako nam se ne ukaze prilika da dovedemo fkt vrhunskog golmana, ne bih dirao golmansku poziciju. Rogić je sasvim pristojan golman, a Rockov kao bekap je manje vise okej uzimajući u obzir da ima ugovor i da bi nas koštao raskid s njim. Dakle, vrhunski golman koji bi nam obezbijedio desetak bodova kad zaškripi, da. Ali dovoditi Rogića ver.II, ne.
Štoperi: Zadržati Jovića, Paskaleva, Gojkovića, riješiti se Solde jer je najveća krampa u ekipi. Dovesti dva štopera - jednog u rangu Jovića, drugog u rangu Gojkovića. Tu je i Mujkić koji može odigrati na štoperu.
Bekovi: riješiti se Durakovića, Kapetanovića. Forsirati Kuprešaka na wing-backu na kontru nozi, dovesti boljeg igrača kojem bi Beganović bio rezerva. Unušića se riješiti, prosto nije kvalitet za Sarajevo i dovesti zamjenu. Preko glave mi je štednja na bekovima. U savremenom fudbalu je to najosjetljivija pozicija. Volio bih da dovedemo EU pojačanja na bekovskoj poziciji/pozicijama.
Vezni red: ja bih probao s Bubanjom na ofanzivnom veznom jer mi je tu bolji nego na DM. Kad ga je god Zekić primakao golu bio je mnogo bolji. Na njegovo mjesto forsirati Jattu kao novi klupski projekt. Pokušati zadržati Pavičića svim silama, dovesti jedino Cimirota od potencijalnih povratnika ako nam se ukaže prilika. Ako ne, dovesti veznjaka koji je klasan na lopti. Za Lulića zaista ne znam. Drugu polusezonu je bio mrtva kobila, beskrvan, mada je dobar igrač. Raskid s Baltom, Mehmedovićem i Krdzalićem. Mustafića bih ostavio za klupe jer ima odredjene kvalitete i djeluje mi kao pozitivan lik. Moliti dragog boga da se Đorđević oporavi.
Napad: prodati Guliašvilija jer teško on može ponoviti ovakvu sezonu u bh. ligi. Kako je sezona odmicala, čak i prije povrede, bio je u downhillu. Ako već možemo uzeti silne milione za njega, prodati ga i dovesti klasnog napadača sličnih karakteristika. Turkeša zadržati, Butića kao opciju s klupe takodje jer ima dug ugovor, Gordezianija vratiti u Gruziju. Ristiću dati još polusezonu.
- Lobudaraczapamcenje
- Postovi: 4858
- Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ne moraju ni to.. nek izadje na vidjelo ko je idejni tvorac saopstenja, da ga vidimo rodi majka. Grehota je HZ kao grupu blatiti, to su pojedincirobertkosar je napisao/la: ↑15 maj 2025, 17:18Obavijest: Od 12 05 2025 UNFKS Horde Zla su promjenili ime i sada se zovu HORDE LAŽOVA!!!! Tako ce se zvati sve dok ne pokazu crno na bijelo da je klub namjestio utakmicu protiv ubica iz listice.![]()
![]()
![]()
- 1 9 4 6 -
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
pored nas ovakvih, dusmani nam nisu potrebni!
MI NIKAD ODUSTATI NECEMO!
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], johntravolta123, ronaldo99, skoJaa i 36 gostiju.
