Ima šanse i naravno bitan je novac ali je bitnije selekcija igraca koji dolaze. Moze se dovesti ako se radi kako treba i ako se ne uzimaju talovi i guraju svoji jarani. Primjer 2022 proljece kada je Edis gurao Bekrica kojem je Tomo Ivkovic pokazao mjesto a to je zadnjih 5 minuta.Hansestadt je napisao/la: ↑18 maj 2025, 09:32Vidi, neovisno ko je sportski direktor dosta toga je definisano koliki budzet klub ima na raspolaganju na plate igraca. Bas bih volio da se uporedi sadasnji budzet na plate, naspram onda kad je Kovacevic bio u klubu a Bekric SD. Da imas Marottu i da ti uprava da budzet kao sto smo mi imali prije par sezona, nema sanse da on tu puno moze da napravi.
Tada je doveden Vučenovic koji se naigrao kod nas, Resic i jos plejada sumnjivih igraca.
Pos Bekricem smo uzeli Santosa i Amoaha iz Prijedora koji je ispao ali koji su otisli za nula km. Dogovorio je i Armina Hodzica takodjer 0 km.
Sada su takvog lika koji veliča gospodski klub stavili blizu djece i evo opet hajka ne valja Rahimic a zohar se velica.



