Ma jok biti ću interesantan i pisati imena po forumu kao što si ti radio. Još izmišljati neka bježanja največih navijača koje je ovaj grad rodio. Nemoj da te sramota šagoljanja na tome ste nastali na tome i živitetutankamon1905 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:18Nevjerovatno je kolicina gluposti koja zraci iz tvojih komentara. Nadjebo si najvece debile ovog foruma,a konkurencija je paklenaPletaraSaVinom je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:02Jeli ovaj škutor pisao imena po forumu i govorio za največeg navijača kojeg je Mostar rodio kako je pobjegao na Sandžak? Sigurno mu je Smiljlko Šagolj karo staru u onoj autobuskoj kućari dok su čekali bus za Mostar iz Ljutog Doca pa ga napraviotutankamon1905 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 01:50Mislim da bi rjesenje bilo da se velez gurne u provaliju, vratite nam celik. nizeligaski mentalitet imaju i jedni i drugi, al da promjenimo malo godinu dvije. Postali su nepodnosljivi, ne predstavljaju nikakav faktor u ovoj ligi, a uvijek najglasniji
Premijer liga BiH - aktuelno
- PletaraSaVinom
- Postovi: 67
- Pridružen/a: 28 dec 2024, 02:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
- tutankamon1905
- Postovi: 5266
- Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sramota ovog grada, citava grupa sa doticnim na celuPletaraSaVinom je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:23Ma jok biti ću interesantan i pisati imena po forumu kao što si ti radio. Još izmišljati neka bježanja največih navijača koje je ovaj grad rodio. Nemoj da te sramota šagoljanja na tome ste nastali na tome i živitetutankamon1905 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:18Nevjerovatno je kolicina gluposti koja zraci iz tvojih komentara. Nadjebo si najvece debile ovog foruma,a konkurencija je paklenaPletaraSaVinom je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:02
Jeli ovaj škutor pisao imena po forumu i govorio za največeg navijača kojeg je Mostar rodio kako je pobjegao na Sandžak? Sigurno mu je Smiljlko Šagolj karo staru u onoj autobuskoj kućari dok su čekali bus za Mostar iz Ljutog Doca pa ga napravio
Fejk degenu. Koliko profila imas na ovom forumu?
- PletaraSaVinom
- Postovi: 67
- Pridružen/a: 28 dec 2024, 02:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Gdje smo se najviše osramotili? U Drežnici, Lepenici ili na Španskom? Ili zato jer smo mislili da ste navijači i da nikada nečete uraditi onu sramotu koje se svaki pravi navijač stiditutankamon1905 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:45Sramota ovog grada, citava grupa sa doticnim na celuPletaraSaVinom je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:23Ma jok biti ću interesantan i pisati imena po forumu kao što si ti radio. Još izmišljati neka bježanja največih navijača koje je ovaj grad rodio. Nemoj da te sramota šagoljanja na tome ste nastali na tome i živitetutankamon1905 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:18
Nevjerovatno je kolicina gluposti koja zraci iz tvojih komentara. Nadjebo si najvece debile ovog foruma,a konkurencija je paklena
Fejk degenu. Koliko profila imas na ovom forumu?
- OldTownDistrict
- Postovi: 1635
- Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
- Lokacija: Maršala Tita 38b
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Alfabet svakog fetivog Mostarca sadrži samo Ć. Vidi se da si podveležac.PletaraSaVinom je napisao/la: ↑19 maj 2025, 03:02Gdje smo se najviše osramotili? U Drežnici, Lepenici ili na Španskom? Ili zato jer smo mislili da ste navijači i da nikada nečete uraditi onu sramotu koje se svaki pravi navijač stiditutankamon1905 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:45Sramota ovog grada, citava grupa sa doticnim na celuPletaraSaVinom je napisao/la: ↑19 maj 2025, 02:23
Ma jok biti ću interesantan i pisati imena po forumu kao što si ti radio. Još izmišljati neka bježanja največih navijača koje je ovaj grad rodio. Nemoj da te sramota šagoljanja na tome ste nastali na tome i živite
Fejk degenu. Koliko profila imas na ovom forumu?
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
E kakvog je Velez trenera doveo...
Moj Jankovicu, trener predstavlja klub, tebi u jucerasnjem cirkusu problem sto su igraci Sarajeva sa dva crvena kartona cesto lezali na travi?
Mozda si ocekivao da trce da donose lopte umjesto one djece pored aut linije ili da daju sami sebi golove?
Uci Jankovicu od ljudi koji se znaju ponasati i predstavljati klub, a to si juce vec mogao na pressu...
Moj Jankovicu, trener predstavlja klub, tebi u jucerasnjem cirkusu problem sto su igraci Sarajeva sa dva crvena kartona cesto lezali na travi?
Mozda si ocekivao da trce da donose lopte umjesto one djece pored aut linije ili da daju sami sebi golove?
Uci Jankovicu od ljudi koji se znaju ponasati i predstavljati klub, a to si juce vec mogao na pressu...
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kad vec spominjes saopstenje HZ sto vi ne napisete neko nakon lakrdije u Mostaru il nemate obraza? Kad je vama svirano protiv Sarajeva omjer faulova 4-24,10 zutih,2 crvena i penal? Lazni moralisti i nista vise,boli me vise k i da pustimo i da namjestamo,boli me k i da nam svira svaku tekmu kao vama u Vrapcicima ovu tekmu,nismo vam se sklonili i tu se prica zavrsava,mozda smo sa dva igraca manje trebali da budemo fer u utakici gdje nas je nagrdio al sresceno se opet jer mi imamo kvalitet za razliku od vas,ni sudija vam nije mogao pomoci.Rodjeni81 je napisao/la: ↑19 maj 2025, 01:28Pa kad ti cijela klupa u 15 minuti orkestrirano skace i krece aplaudirati Halkicu na dosudjeno nesto Sarajevu vidis da se utakmica posebno pripremala, a i ne cudi sto je tako nakon sto su ih najvjerniji navijaci prozvali, vjerujem da je ovo bila za upravu jedna od vaznijih utakmica nakon svega, i opet kazem odlicno se po njih zavrsila. Da ste nas mlatnuli 0-3 samo bi kontraefekat bio, i bila bi jos jedan dilema navijacima sto nije ovako protiv Sirokog bilo. Sad bi se pisalo jos o Listici, ne bi o Halkicu.LaHeina je napisao/la: ↑19 maj 2025, 00:47Pa kad ih je Mirvic izdresirao za te situacije ako nije poslao sudiju? U hodu jel? U sedmoj minuti zvao na klupu i reko im pravite cirkus ovaj će nas krast pa da budemo malo žrtve?
Tačno vi rođeni živite u nekom svom rozom balonu i ne vidite dalje od nosa. Zato vam se i dešava sve ovo.
S ovakvim suđenjem ne pobijedit danas pa to je veći fejl nego borčevo drugo mjesto sa lakrdijama kroz sezonu.
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Odavno neki klub nije "izmasakriran" kao Sarajevo: Kako će Zekić sastaviti tim za Radnik?
Fudbaleri Sarajeva remizirali su danas protiv Veleža (2:2) u derbiju Bosne i Hercegovine.
Sudar starih rivala obilježile su sudija - glavni Haris Halkić, njegovi pomoćnici Amir Hušidić i Hasan Nanić, uz "nadzor" Mirze Kazlagića u VAR kombiju.
Epilog odluka ljudi u crnom
Za pomenutu četvorku FK Sarajevo je u saopćenju za javnost tražilo da se trajno odstrane iz svih domaćih takmičenja.A zbog "izvedbe" ljudi u crnom Zoran Zekić, trener Bordo tima, imat će težak zadaka da sastavi ekipe za naredno kolo, u kojem će na Koševu ugostiti Radnik iz Bijeljine.Odavno neki klub nije "izmasakriran" kartonima kao što je Sarajevo u danas u Mostaru.
Četiri igrača zbog kartona neće igrati protiv Bijeljinaca, a to su: Amar Beganović, Domagoj Pavičić (crveni kartoni), Giorgi Guliashvili i Vladan Bubanja (žuti kartoni). Osim njih na klupi Sarajeva zbog crvenih kartona neće moći sjediti pomoćni trener Mario Kuić, fizioterapeut Eldin Jarović i predstavnik kluba Mustafa Beridan.
Fudbaleri Sarajeva remizirali su danas protiv Veleža (2:2) u derbiju Bosne i Hercegovine.
Sudar starih rivala obilježile su sudija - glavni Haris Halkić, njegovi pomoćnici Amir Hušidić i Hasan Nanić, uz "nadzor" Mirze Kazlagića u VAR kombiju.
Epilog odluka ljudi u crnom
Za pomenutu četvorku FK Sarajevo je u saopćenju za javnost tražilo da se trajno odstrane iz svih domaćih takmičenja.A zbog "izvedbe" ljudi u crnom Zoran Zekić, trener Bordo tima, imat će težak zadaka da sastavi ekipe za naredno kolo, u kojem će na Koševu ugostiti Radnik iz Bijeljine.Odavno neki klub nije "izmasakriran" kartonima kao što je Sarajevo u danas u Mostaru.
Četiri igrača zbog kartona neće igrati protiv Bijeljinaca, a to su: Amar Beganović, Domagoj Pavičić (crveni kartoni), Giorgi Guliashvili i Vladan Bubanja (žuti kartoni). Osim njih na klupi Sarajeva zbog crvenih kartona neće moći sjediti pomoćni trener Mario Kuić, fizioterapeut Eldin Jarović i predstavnik kluba Mustafa Beridan.
- feniksptica
- Postovi: 19118
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
I mi se s gradskim rivalom borimo za 3. mjesto.
Ni Velez nije nema izaso u susret kad je nama trebalo, zasto bi mi njima kad njima treba.
Samo lagano.
A ostat ce i trebaju ostat, tu brige nema
Ni Velez nije nema izaso u susret kad je nama trebalo, zasto bi mi njima kad njima treba.
Samo lagano.
A ostat ce i trebaju ostat, tu brige nema
Plavo oko plakalo je.
BOT (ponude u inbox)
BOT (ponude u inbox)
-
legendarnadruga
- Postovi: 587
- Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Neka je sramota Nanica i prezimena koje nosi
- KONTRASVIH
- Postovi: 5686
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo je tacno onaj narativ koji Mirviceve ovce i slicni pokusavaju da isforsiraju da bi skrenuli paznju sa namjestanja i malverzacija. I nemojte se zavaravati, jucerasnja tekma im je dosla kao porucena, samo da bi mogli jos jace gurati ovu pricu i praviti se zrtvama.
Dobro jutro svima
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Forumski pitari su odvojeni od stvarnosti, poseban je oblak u kojem žive.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
- jurisicduska
- Postovi: 10893
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mislim da npr ako Radnik bude deveti postoji scenarij ok opravdan da Stupcanica ne uđe, ali zar onda ne ulazi slijedeci klub koji ima uslove. Dakle Radnik ako bude deveti on je ispao, uci će neko , ne mora to biti Stupcanica. Momak 100% upravu.avenija je napisao/la: ↑18 maj 2025, 23:44Mladost je ispala jer je prijavila Bilino Polje bez potpisa i pristanka i dogovora sa Čelikom kojeg su zaobisli i dogovarali se sa gradom pa su se opekli i ostali bez licence zbog stadiona. Ne treba iza ledja Čeliku raditi pogotovo o njegovom stadionu.rishovski je napisao/la: ↑18 maj 2025, 23:15Ma za Stupčanicu se uopšte ne zna ni da li može ući..jer nemaju stadion,nemaju pomoćni teren.. Mladost Kakanj je istjerana iako je bila obezbjedila opstanak u ligi i prijavila Bilino Polje kao domaći stadion.. Tako se isto može desiti Stupčanici dok se klubovima iz RS gledalo kroz prste i moglo se igrati kao domaćin u Modriči...
Ali to je nebitno bilo proslo bitna je činjenica da Sarajevo i Zeljo odlucuju hoce li Stupcanica bez baraza unutra ili ce oba kluba osam puta igrati sa Radnik iduce sezone pa neka vide jel bitno ili nebitno.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Navijači Veleža koji piskaraju po forumu postaju najveći licemjeri u Državi.
Prošle godine kad je cvjetalo cvijeće u njihovo preduzeće svaki drugi post je bio njihov, "zdrava priča".... "sir klaf"..... "milion sponzorski ugovor"...bla,bla,bla a ove sezone se neko upiše na sedmičnoj bazi.
Dobro im je crnogorac rekao da im je prošla sezona anomalija koja će se teško ponoviti.
Nakon što su u sezoni promjenili 5 uprava, 8 trenera, autobus igrača nisu bili u stanju pobjediti ekipe koje su decembru ispale iz lige, u maju mjesecu se doveli da im je opsranak upitan, odjednom su se pojavili majstori spinai našli prozivati FK Sarajevo zašto su igrali pošteno.
Da licemjerstvo bude još veće, klub koji kao navodno gaki tradiciju socijalizma bez nacionalizma i prapadnosti nekom narodu, klub koji se pere od nacionalne obojenosti, proziva ili poziva na neko "bošnjaštvo" i jedinstvo.
Nije im uredu igra Sarajeva jer su htjeli pobjediti ali je zato uredno podmazati debelog krmka i pravdati njegove odluke, zaboraviti Jelića i kriviti Sarajevo za ispadanje iz Lige.
Prošle godine kad je cvjetalo cvijeće u njihovo preduzeće svaki drugi post je bio njihov, "zdrava priča".... "sir klaf"..... "milion sponzorski ugovor"...bla,bla,bla a ove sezone se neko upiše na sedmičnoj bazi.
Dobro im je crnogorac rekao da im je prošla sezona anomalija koja će se teško ponoviti.
Nakon što su u sezoni promjenili 5 uprava, 8 trenera, autobus igrača nisu bili u stanju pobjediti ekipe koje su decembru ispale iz lige, u maju mjesecu se doveli da im je opsranak upitan, odjednom su se pojavili majstori spinai našli prozivati FK Sarajevo zašto su igrali pošteno.
Da licemjerstvo bude još veće, klub koji kao navodno gaki tradiciju socijalizma bez nacionalizma i prapadnosti nekom narodu, klub koji se pere od nacionalne obojenosti, proziva ili poziva na neko "bošnjaštvo" i jedinstvo.
Nije im uredu igra Sarajeva jer su htjeli pobjediti ali je zato uredno podmazati debelog krmka i pravdati njegove odluke, zaboraviti Jelića i kriviti Sarajevo za ispadanje iz Lige.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Čitao sam do državi velikim početnim slovom. Dosta.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko će drugi nego veliki mislilac, dok koristi neradni dan u blagajskom supermarketu danas će ordinirati cijeli dan na forumu.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Šta se ljutiš odmah, pa valjda mogu sam sebi odlučiti šta ću i koliko čitati.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
-
zeljovolimte
- Postovi: 3778
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako ce ekipa koja zavrsi na sestom mjestu biti clan 1.Lige FBiH?senad82 je napisao/la: ↑18 maj 2025, 20:24Nije stvarno, zato ste danas umjesto u 1. Ligi FBiH clanovi wwin ligezeljovolimte je napisao/la: ↑18 maj 2025, 20:23Samo nek Zeljeznicar nije dio ili neki faktor ove ere zvane "Vico sitnije".
Ostali svakako stida nemaju.![]()
Zadnja izmjena: zeljovolimte, dana/u 19 maj 2025, 08:46, ukupno mijenjano 1 put.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Pa u pitanju su ljudi koji opravdaju dovođenje nekakvog Buza i hvale ga da je to pravi potez, trener s iskustvom
Ljudi koji u dovođenju svakog polovnjaka vide prvobitno dobar potez. Ljudi kojim ja početku sezone kažeš da je očigledno da će se Velež boriti za opstanak, jer su loši, ali i jer su se u više od pola sezona u historiji postojanja borili za opstanak, a oni kao ismijavaju to. Ljudi kojim Kevelj lupa gluposti, a oni vjeruju i vjeruju dok ne pukne. Ljudi kojim kažeš da stadion ne može biti završen za milion i po i u roku pola godine, a oni opet ismijavaju, jer je veliki Kevelj rekao drugačije. Ljudi koji su iz budžeta dobili desetine miliona KM, ugruhali u stadion fine pare, i opet su dalje od UEFA kategorizacije nego recimo NK Tomislav. I sve to opravdavaju, bez imalo stida.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ni san upitne kvalitete nije pomogao. Smetljaru džaba go.vnaš, iz aviona (i Himalaja) se vidi iz kojeg smjera to dolazi 
Zadnja izmjena: Balorda, dana/u 19 maj 2025, 08:49, ukupno mijenjano 1 put.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja
Online
Trenutno korisnika/ca: Marokanci58, mnon46, Vanja8, Venom i 22 gosta.




