Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
PletaraSaVinom
Postovi: 67
Pridružen/a: 28 dec 2024, 02:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PletaraSaVinom » 19 maj 2025, 02:23

tutankamon1905 je napisao/la:
19 maj 2025, 02:18
PletaraSaVinom je napisao/la:
19 maj 2025, 02:02
tutankamon1905 je napisao/la:
19 maj 2025, 01:50
Mislim da bi rjesenje bilo da se velez gurne u provaliju, vratite nam celik. nizeligaski mentalitet imaju i jedni i drugi, al da promjenimo malo godinu dvije. Postali su nepodnosljivi, ne predstavljaju nikakav faktor u ovoj ligi, a uvijek najglasniji
Jeli ovaj škutor pisao imena po forumu i govorio za največeg navijača kojeg je Mostar rodio kako je pobjegao na Sandžak? Sigurno mu je Smiljlko Šagolj karo staru u onoj autobuskoj kućari dok su čekali bus za Mostar iz Ljutog Doca pa ga napravio
Nevjerovatno je kolicina gluposti koja zraci iz tvojih komentara. Nadjebo si najvece debile ovog foruma,a konkurencija je paklena
Ma jok biti ću interesantan i pisati imena po forumu kao što si ti radio. Još izmišljati neka bježanja največih navijača koje je ovaj grad rodio. Nemoj da te sramota šagoljanja na tome ste nastali na tome i živite

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5266
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 19 maj 2025, 02:45

PletaraSaVinom je napisao/la:
19 maj 2025, 02:23
tutankamon1905 je napisao/la:
19 maj 2025, 02:18
PletaraSaVinom je napisao/la:
19 maj 2025, 02:02


Jeli ovaj škutor pisao imena po forumu i govorio za največeg navijača kojeg je Mostar rodio kako je pobjegao na Sandžak? Sigurno mu je Smiljlko Šagolj karo staru u onoj autobuskoj kućari dok su čekali bus za Mostar iz Ljutog Doca pa ga napravio
Nevjerovatno je kolicina gluposti koja zraci iz tvojih komentara. Nadjebo si najvece debile ovog foruma,a konkurencija je paklena
Ma jok biti ću interesantan i pisati imena po forumu kao što si ti radio. Još izmišljati neka bježanja največih navijača koje je ovaj grad rodio. Nemoj da te sramota šagoljanja na tome ste nastali na tome i živite
Sramota ovog grada, citava grupa sa doticnim na celu

Fejk degenu. Koliko profila imas na ovom forumu?

Avatar
PletaraSaVinom
Postovi: 67
Pridružen/a: 28 dec 2024, 02:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PletaraSaVinom » 19 maj 2025, 03:02

tutankamon1905 je napisao/la:
19 maj 2025, 02:45
PletaraSaVinom je napisao/la:
19 maj 2025, 02:23
tutankamon1905 je napisao/la:
19 maj 2025, 02:18

Nevjerovatno je kolicina gluposti koja zraci iz tvojih komentara. Nadjebo si najvece debile ovog foruma,a konkurencija je paklena
Ma jok biti ću interesantan i pisati imena po forumu kao što si ti radio. Još izmišljati neka bježanja največih navijača koje je ovaj grad rodio. Nemoj da te sramota šagoljanja na tome ste nastali na tome i živite
Sramota ovog grada, citava grupa sa doticnim na celu

Fejk degenu. Koliko profila imas na ovom forumu?
Gdje smo se najviše osramotili? U Drežnici, Lepenici ili na Španskom? Ili zato jer smo mislili da ste navijači i da nikada nečete uraditi onu sramotu koje se svaki pravi navijač stidi

Avatar
OldTownDistrict
Postovi: 1635
Pridružen/a: 04 okt 2023, 10:14
Lokacija: Maršala Tita 38b
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la OldTownDistrict » 19 maj 2025, 05:32

A ko ce drugi no balija
slika
"Nemam vremena da se vise bavim Zeljom, a dok investitor ne udje ne interesuje me vise ni kad ni s kim igra" - NoDi80

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8590
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Rigoletto » 19 maj 2025, 06:04

PletaraSaVinom je napisao/la:
19 maj 2025, 03:02
tutankamon1905 je napisao/la:
19 maj 2025, 02:45
PletaraSaVinom je napisao/la:
19 maj 2025, 02:23

Ma jok biti ću interesantan i pisati imena po forumu kao što si ti radio. Još izmišljati neka bježanja največih navijača koje je ovaj grad rodio. Nemoj da te sramota šagoljanja na tome ste nastali na tome i živite
Sramota ovog grada, citava grupa sa doticnim na celu

Fejk degenu. Koliko profila imas na ovom forumu?
Gdje smo se najviše osramotili? U Drežnici, Lepenici ili na Španskom? Ili zato jer smo mislili da ste navijači i da nikada nečete uraditi onu sramotu koje se svaki pravi navijač stidi
Alfabet svakog fetivog Mostarca sadrži samo Ć. Vidi se da si podveležac.
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka

Avatar
Vanja8
Postovi: 14095
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 19 maj 2025, 06:46

E kakvog je Velez trenera doveo... :rol: :rol: :rol:

Moj Jankovicu, trener predstavlja klub, tebi u jucerasnjem cirkusu problem sto su igraci Sarajeva sa dva crvena kartona cesto lezali na travi?
Mozda si ocekivao da trce da donose lopte umjesto one djece pored aut linije ili da daju sami sebi golove?

Uci Jankovicu od ljudi koji se znaju ponasati i predstavljati klub, a to si juce vec mogao na pressu...

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 19 maj 2025, 07:25

Rodjeni81 je napisao/la:
19 maj 2025, 01:28
LaHeina je napisao/la:
19 maj 2025, 00:47
Rodjeni81 je napisao/la:
19 maj 2025, 00:36

To tvoj mozak mozda shvata iz napisanog da sam rekao da je Sarajevo poslalo, medjutim to nema veze sa tim. Rekao sam samo da je doslo ko kec na desetku upravi Sarajeva zbog situacije sa HZ, i da je iskusno iskoristavaju.
Pa kad ih je Mirvic izdresirao za te situacije ako nije poslao sudiju? U hodu jel? U sedmoj minuti zvao na klupu i reko im pravite cirkus ovaj će nas krast pa da budemo malo žrtve?
Tačno vi rođeni živite u nekom svom rozom balonu i ne vidite dalje od nosa. Zato vam se i dešava sve ovo.
S ovakvim suđenjem ne pobijedit danas pa to je veći fejl nego borčevo drugo mjesto sa lakrdijama kroz sezonu.
Pa kad ti cijela klupa u 15 minuti orkestrirano skace i krece aplaudirati Halkicu na dosudjeno nesto Sarajevu vidis da se utakmica posebno pripremala, a i ne cudi sto je tako nakon sto su ih najvjerniji navijaci prozvali, vjerujem da je ovo bila za upravu jedna od vaznijih utakmica nakon svega, i opet kazem odlicno se po njih zavrsila. Da ste nas mlatnuli 0-3 samo bi kontraefekat bio, i bila bi jos jedan dilema navijacima sto nije ovako protiv Sirokog bilo. Sad bi se pisalo jos o Listici, ne bi o Halkicu.
Kad vec spominjes saopstenje HZ sto vi ne napisete neko nakon lakrdije u Mostaru il nemate obraza? Kad je vama svirano protiv Sarajeva omjer faulova 4-24,10 zutih,2 crvena i penal? Lazni moralisti i nista vise,boli me vise k i da pustimo i da namjestamo,boli me k i da nam svira svaku tekmu kao vama u Vrapcicima ovu tekmu,nismo vam se sklonili i tu se prica zavrsava,mozda smo sa dva igraca manje trebali da budemo fer u utakici gdje nas je nagrdio al sresceno se opet jer mi imamo kvalitet za razliku od vas,ni sudija vam nije mogao pomoci.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 19 maj 2025, 07:30

Odavno neki klub nije "izmasakriran" kao Sarajevo: Kako će Zekić sastaviti tim za Radnik?

Fudbaleri Sarajeva remizirali su danas protiv Veleža (2:2) u derbiju Bosne i Hercegovine.
Sudar starih rivala obilježile su sudija - glavni Haris Halkić, njegovi pomoćnici Amir Hušidić i Hasan Nanić, uz "nadzor" Mirze Kazlagića u VAR kombiju.
Epilog odluka ljudi u crnom
Za pomenutu četvorku FK Sarajevo je u saopćenju za javnost tražilo da se trajno odstrane iz svih domaćih takmičenja.A zbog "izvedbe" ljudi u crnom Zoran Zekić, trener Bordo tima, imat će težak zadaka da sastavi ekipe za naredno kolo, u kojem će na Koševu ugostiti Radnik iz Bijeljine.Odavno neki klub nije "izmasakriran" kartonima kao što je Sarajevo u danas u Mostaru.
Četiri igrača zbog kartona neće igrati protiv Bijeljinaca, a to su: Amar Beganović, Domagoj Pavičić (crveni kartoni), Giorgi Guliashvili i Vladan Bubanja (žuti kartoni). Osim njih na klupi Sarajeva zbog crvenih kartona neće moći sjediti pomoćni trener Mario Kuić, fizioterapeut Eldin Jarović i predstavnik kluba Mustafa Beridan.

Avatar
feniksptica
Postovi: 19118
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la feniksptica » 19 maj 2025, 07:34

I mi se s gradskim rivalom borimo za 3. mjesto.
Ni Velez nije nema izaso u susret kad je nama trebalo, zasto bi mi njima kad njima treba.

Samo lagano.

A ostat ce i trebaju ostat, tu brige nema
Plavo oko plakalo je.

BOT (ponude u inbox)

legendarnadruga
Postovi: 587
Pridružen/a: 11 maj 2025, 20:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la legendarnadruga » 19 maj 2025, 07:42

Neka je sramota Nanica i prezimena koje nosi

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5685
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 19 maj 2025, 07:56

mosarajvosa83 je napisao/la:
19 maj 2025, 07:30
Odavno neki klub nije "izmasakriran" kao Sarajevo
Ovo je tacno onaj narativ koji Mirviceve ovce i slicni pokusavaju da isforsiraju da bi skrenuli paznju sa namjestanja i malverzacija. I nemojte se zavaravati, jucerasnja tekma im je dosla kao porucena, samo da bi mogli jos jace gurati ovu pricu i praviti se zrtvama.

Dobro jutro svima :ljepota:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 19 maj 2025, 08:01

Forumski pitari su odvojeni od stvarnosti, poseban je oblak u kojem žive.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 19 maj 2025, 08:03

avenija je napisao/la:
18 maj 2025, 23:44
rishovski je napisao/la:
18 maj 2025, 23:15
avenija je napisao/la:
18 maj 2025, 22:56
Sarajevo i Željo mogu umjesto radnika ubaciti Stupčanicu u PL.
Što bi im mnogo značilo iduce sezone ali balije ne vide dalje ispred nosa kao npr čovićevi i dodikovi poltroni
Ma za Stupčanicu se uopšte ne zna ni da li može ući..jer nemaju stadion,nemaju pomoćni teren.. Mladost Kakanj je istjerana iako je bila obezbjedila opstanak u ligi i prijavila Bilino Polje kao domaći stadion.. Tako se isto može desiti Stupčanici dok se klubovima iz RS gledalo kroz prste i moglo se igrati kao domaćin u Modriči...
Mladost je ispala jer je prijavila Bilino Polje bez potpisa i pristanka i dogovora sa Čelikom kojeg su zaobisli i dogovarali se sa gradom pa su se opekli i ostali bez licence zbog stadiona. Ne treba iza ledja Čeliku raditi pogotovo o njegovom stadionu.

Ali to je nebitno bilo proslo bitna je činjenica da Sarajevo i Zeljo odlucuju hoce li Stupcanica bez baraza unutra ili ce oba kluba osam puta igrati sa Radnik iduce sezone pa neka vide jel bitno ili nebitno.
Mislim da npr ako Radnik bude deveti postoji scenarij ok opravdan da Stupcanica ne uđe, ali zar onda ne ulazi slijedeci klub koji ima uslove. Dakle Radnik ako bude deveti on je ispao, uci će neko , ne mora to biti Stupcanica. Momak 100% upravu.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 19 maj 2025, 08:22

Navijači Veleža koji piskaraju po forumu postaju najveći licemjeri u Državi.
Prošle godine kad je cvjetalo cvijeće u njihovo preduzeće svaki drugi post je bio njihov, "zdrava priča".... "sir klaf"..... "milion sponzorski ugovor"...bla,bla,bla a ove sezone se neko upiše na sedmičnoj bazi.
Dobro im je crnogorac rekao da im je prošla sezona anomalija koja će se teško ponoviti.
Nakon što su u sezoni promjenili 5 uprava, 8 trenera, autobus igrača nisu bili u stanju pobjediti ekipe koje su decembru ispale iz lige, u maju mjesecu se doveli da im je opsranak upitan, odjednom su se pojavili majstori spinai našli prozivati FK Sarajevo zašto su igrali pošteno.
Da licemjerstvo bude još veće, klub koji kao navodno gaki tradiciju socijalizma bez nacionalizma i prapadnosti nekom narodu, klub koji se pere od nacionalne obojenosti, proziva ili poziva na neko "bošnjaštvo" i jedinstvo.
Nije im uredu igra Sarajeva jer su htjeli pobjediti ali je zato uredno podmazati debelog krmka i pravdati njegove odluke, zaboraviti Jelića i kriviti Sarajevo za ispadanje iz Lige.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 19 maj 2025, 08:24

Čitao sam do državi velikim početnim slovom. Dosta.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 19 maj 2025, 08:30

Ko će drugi nego veliki mislilac, dok koristi neradni dan u blagajskom supermarketu danas će ordinirati cijeli dan na forumu.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 19 maj 2025, 08:32

Šta se ljutiš odmah, pa valjda mogu sam sebi odlučiti šta ću i koliko čitati.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

zeljovolimte
Postovi: 3778
Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zeljovolimte » 19 maj 2025, 08:45

senad82 je napisao/la:
18 maj 2025, 20:24
zeljovolimte je napisao/la:
18 maj 2025, 20:23
Samo nek Zeljeznicar nije dio ili neki faktor ove ere zvane "Vico sitnije".

Ostali svakako stida nemaju.
Nije stvarno, zato ste danas umjesto u 1. Ligi FBiH clanovi wwin lige 😂😂
Kako ce ekipa koja zavrsi na sestom mjestu biti clan 1.Lige FBiH?
Zadnja izmjena: zeljovolimte, dana/u 19 maj 2025, 08:46, ukupno mijenjano 1 put.

zaostrog
Postovi: 1792
Pridružen/a: 11 nov 2021, 23:34
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la zaostrog » 19 maj 2025, 08:45

Pa u pitanju su ljudi koji opravdaju dovođenje nekakvog Buza i hvale ga da je to pravi potez, trener s iskustvom :D Ljudi koji u dovođenju svakog polovnjaka vide prvobitno dobar potez. Ljudi kojim ja početku sezone kažeš da je očigledno da će se Velež boriti za opstanak, jer su loši, ali i jer su se u više od pola sezona u historiji postojanja borili za opstanak, a oni kao ismijavaju to. Ljudi kojim Kevelj lupa gluposti, a oni vjeruju i vjeruju dok ne pukne. Ljudi kojim kažeš da stadion ne može biti završen za milion i po i u roku pola godine, a oni opet ismijavaju, jer je veliki Kevelj rekao drugačije. Ljudi koji su iz budžeta dobili desetine miliona KM, ugruhali u stadion fine pare, i opet su dalje od UEFA kategorizacije nego recimo NK Tomislav. I sve to opravdavaju, bez imalo stida.

Avatar
Balorda
Postovi: 5131
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 19 maj 2025, 08:49

Ni san upitne kvalitete nije pomogao. Smetljaru džaba go.vnaš, iz aviona (i Himalaja) se vidi iz kojeg smjera to dolazi :)
Zadnja izmjena: Balorda, dana/u 19 maj 2025, 08:49, ukupno mijenjano 1 put.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []