Premijer liga BiH - aktuelno

TrofejiSuTu
Postovi: 1515
Pridružen/a: 26 sep 2020, 12:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TrofejiSuTu » 19 maj 2025, 17:17

Pazi ovo,sve tekme isti dan,ista satnica,da slucajno ne bi neko nesto smuljao i da sve prodje korektno do zadnje sekunde. Ahahahahahahahahaha

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
„Neki pojedinci imaju dosta upitnika kad ne igraju, a ja imam upitnike kad igraju.“ ZZ
Biti srcem vezan,u tome lezi snaga!

Avatar
Aduka87
Postovi: 10644
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Aduka87 » 19 maj 2025, 17:22

osam je napisao/la:
19 maj 2025, 16:53
slika

Vrijeme je :bih:
slika
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
godrina
Postovi: 4803
Pridružen/a: 17 avg 2014, 17:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la godrina » 19 maj 2025, 17:25

Ocigledno je da sledece sezone napadamo i grupe i ubjedljivu dvostruku krunu cim ovom sezonom u upravi nisu zadovoljni.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2318
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kockoglavi » 19 maj 2025, 17:47

Pojedini ljudi iz uprave su razgovarali sa coricem o tome da se Velezu daju bodovi, coric odbio peijedlog ka on je prodap svojima i to je to. I odmah otkaz jutros. Slucajno

Avatar
rishovski
Postovi: 5009
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 19 maj 2025, 17:49

TrofejiSuTu je napisao/la:
19 maj 2025, 17:17
Pazi ovo,sve tekme isti dan,ista satnica,da slucajno ne bi neko nesto smuljao i da sve prodje korektno do zadnje sekunde. Ahahahahahahahahaha

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Regularnost prvenstva je na prvom mjestu :mrgreen:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

vedinjo98
Postovi: 2341
Pridružen/a: 22 nov 2020, 14:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la vedinjo98 » 19 maj 2025, 17:54

Prvenstvo nam je tako da se sad za svaku utakmicu sumnja da je namjestena. Realnost je da je to i tacno. Onda se cudimo kad neki ozbiljan trener ili trener s potencijalom odu. Kada vidis s cime imas posla i nema smisla da nesto radis. Mozda s Denisom ovo i nije slucaj, ali djeluje da jeste. Osvojiti 60 bodova nakon sto si borio za opstanak ne moze nikako biti za otkaza.
FK SARAJEVO
Titula: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐
Kup: ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

Avatar
AjkulaCekicarka
Postovi: 1355
Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AjkulaCekicarka » 19 maj 2025, 18:13

Kockoglavi je napisao/la:
19 maj 2025, 17:47
Pojedini ljudi iz uprave su razgovarali sa coricem o tome da se Velezu daju bodovi, coric odbio peijedlog ka on je prodap svojima i to je to. I odmah otkaz jutros. Slucajno
Istina.

Denis reko:
-Ne može, taman im je ovaj bod što su im divovi dali.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!

Pact1921
Postovi: 1083
Pridružen/a: 05 mar 2024, 19:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Pact1921 » 19 maj 2025, 18:20

Evo ja iskreno ne volim sto je denis coric otisao . Ne bi volio adzem da se vrati ja bi iskreno trazio da se vrati nas najborbeniji igrac ikada a to je edis mulalic sablja . Ljudi puno nesto govore protiv njega igra ruzan fudbal itd. Ali ti njemu daj 11 najgorih igraca on ce doci protiv zrinjskog odigrati 0-0. Jest neatraktivan je fudbal vrlo defanzivan sto je rekao kedan propali trener nermin basic horuk fudbal ali ja svoju podrsku dajem njemu. Naravno volio bi da se vrati najvise najtrofejniji trener u historiji bosne i hercegovine ali se to nece desiti zbog navijaca .
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici

NajvecaRadosti
Postovi: 10164
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 19 maj 2025, 18:28

Pact1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 18:20
Evo ja iskreno ne volim sto je denis coric otisao . Ne bi volio adzem da se vrati ja bi iskreno trazio da se vrati nas najborbeniji igrac ikada a to je edis mulalic sablja . Ljudi puno nesto govore protiv njega igra ruzan fudbal itd. Ali ti njemu daj 11 najgorih igraca on ce doci protiv zrinjskog odigrati 0-0. Jest neatraktivan je fudbal vrlo defanzivan sto je rekao kedan propali trener nermin basic horuk fudbal ali ja svoju podrsku dajem njemu. Naravno volio bi da se vrati najvise najtrofejniji trener u historiji bosne i hercegovine ali se to nece desiti zbog navijaca .
Vama je najveci problem sto vam tribina diriguje kako i sta ce bit.To ti je tako kad klub nije privatizovan ili nema nikoga iza sebe pa sto bi se reklo,ne zna se ko pije a ko placa.
Navijacke grupe ne smiju ama bas nista odlucivati ni u jednom klubu,naravno ako mislis nesto ozbiljno.Prvo kod nas kad su one bojkote i slicne gluposti zbog Mirze pucali,sad ova saopstenja itd.

Liga 10 ce bit haos yebena.Pojacat ce se sigurno Velez i Siroki.Vi para da pratite prve 3 ekipe nemate tako da najbolje da fatate taj voljni momenat.Nije mi samo jasno sta kontate za narednih 10-15 godina posto bez vlasnika isto vas ceka.Ne samo vas vec sve.Bili su vam ljudi voljni uloziti ali znas i sam ko ih je rastjerao

Mi moramo ostaviti Zekica pod svaku cijenu i dovest mu sta trazi,mada titulu osvojit ne mozemo.U Evropi krecemo iz 2.pretkola,dat sve od sebe pa sta bude
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 19 maj 2025, 18:41

NajvecaRadosti je napisao/la:
19 maj 2025, 18:28
Pact1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 18:20
Evo ja iskreno ne volim sto je denis coric otisao . Ne bi volio adzem da se vrati ja bi iskreno trazio da se vrati nas najborbeniji igrac ikada a to je edis mulalic sablja . Ljudi puno nesto govore protiv njega igra ruzan fudbal itd. Ali ti njemu daj 11 najgorih igraca on ce doci protiv zrinjskog odigrati 0-0. Jest neatraktivan je fudbal vrlo defanzivan sto je rekao kedan propali trener nermin basic horuk fudbal ali ja svoju podrsku dajem njemu. Naravno volio bi da se vrati najvise najtrofejniji trener u historiji bosne i hercegovine ali se to nece desiti zbog navijaca .
Vama je najveci problem sto vam tribina diriguje kako i sta ce bit.To ti je tako kad klub nije privatizovan ili nema nikoga iza sebe pa sto bi se reklo,ne zna se ko pije a ko placa.
Navijacke grupe ne smiju ama bas nista odlucivati ni u jednom klubu,naravno ako mislis nesto ozbiljno.Prvo kod nas kad su one bojkote i slicne gluposti zbog Mirze pucali,sad ova saopstenja itd.

Liga 10 ce bit haos yebena.Pojacat ce se sigurno Velez i Siroki.Vi para da pratite prve 3 ekipe nemate tako da najbolje da fatate taj voljni momenat.Nije mi samo jasno sta kontate za narednih 10-15 godina posto bez vlasnika isto vas ceka.Ne samo vas vec sve.Bili su vam ljudi voljni uloziti ali znas i sam ko ih je rastjerao

Mi moramo ostaviti Zekica pod svaku cijenu i dovest mu sta trazi,mada titulu osvojit ne mozemo.U Evropi krecemo iz 2.pretkola,dat sve od sebe pa sta bude
Tribina otjerala corica :kralj:

Avatar
Vanja8
Postovi: 14081
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 19 maj 2025, 18:54

Pact1921 je napisao/la:
19 maj 2025, 18:20
Evo ja iskreno ne volim sto je denis coric otisao . Ne bi volio adzem da se vrati ja bi iskreno trazio da se vrati nas najborbeniji igrac ikada a to je edis mulalic sablja . Ljudi puno nesto govore protiv njega igra ruzan fudbal itd. Ali ti njemu daj 11 najgorih igraca on ce doci protiv zrinjskog odigrati 0-0. Jest neatraktivan je fudbal vrlo defanzivan sto je rekao kedan propali trener nermin basic horuk fudbal ali ja svoju podrsku dajem njemu. Naravno volio bi da se vrati najvise najtrofejniji trener u historiji bosne i hercegovine ali se to nece desiti zbog navijaca .
A zasto nece Dino Djurbuzovic, zasto mu sad nedate priliku nakon prosle sezone gdje vas je ostavio u zivotu ?

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la osam » 19 maj 2025, 19:02

Covjek napravio iskorak i umjesto nagrade dobio otkaz.
:puke: :puke: :puke:

Avatar
Riziko
Postovi: 6086
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riziko » 19 maj 2025, 19:10

Kako Virto po temi Želje progoni drugačije misljenje :bow:
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2025, 19:13

Riziko je napisao/la:
19 maj 2025, 19:10
Kako Virto po temi Želje progoni drugačije misljenje :bow:
Netačno.

Sa drugačijim mišljenjem normalno diskutujem, suočimo argumente, ljudski i civilizovano.

Sa ubačenim elementima nema diskusije, a zašto im administracija to dozvoljava, to je drugo pitanje.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

MarkoMaterazzi
Postovi: 285
Pridružen/a: 04 jul 2020, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MarkoMaterazzi » 19 maj 2025, 19:18

Kako je moguće da se pet utakmica igra u isto vrijeme ako savez na raspolaganju ima samo 3 var sistema?

visokohz
Postovi: 4626
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 19 maj 2025, 19:19

Prodali nego šta su a cijenu platio Ćorić

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59755
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 19 maj 2025, 19:21

Riziko je napisao/la:
19 maj 2025, 19:10
Kako Virto po temi Želje progoni drugačije misljenje :bow:

Čisto da shvatiš protiv čega se mi borimo na našoj temi,

slika
slika

Ovaj lik danas uredno piše na forumu, iako je promašio nick na našoj temi, par dana se uhinjio da vidi šta će biti i onda ponovo krenuo jako. Neko sve to dozvoljava iz nekog razloga.

Vjerujem da ima i naših na temi Sarajeva, ali oni imaju urednu moderaciju.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la maroon46 » 19 maj 2025, 19:48

osam je napisao/la:
19 maj 2025, 19:02
Covjek napravio iskorak i umjesto nagrade dobio otkaz.
:puke: :puke: :puke:
Pa nagrađen je, ne mora više voditi one panjeve.

Avatar
Kockoglavi
Postovi: 2318
Pridružen/a: 13 mar 2019, 19:25

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Kockoglavi » 19 maj 2025, 20:03

AjkulaCekicarka je napisao/la:
19 maj 2025, 18:13
Kockoglavi je napisao/la:
19 maj 2025, 17:47
Pojedini ljudi iz uprave su razgovarali sa coricem o tome da se Velezu daju bodovi, coric odbio peijedlog ka on je prodap svojima i to je to. I odmah otkaz jutros. Slucajno
Istina.

Denis reko:
-Ne može, taman im je ovaj bod što su im divovi dali.

Ja kad sam ovdje i o dugovima pisao bilo je sta ti zbas ovo ono. A na kraju sve istina bilo.

Tuce11
Postovi: 462
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 19 maj 2025, 20:15

Naravno da nikada ne podržavam očite sudijske greške pa ni one koje idu u korist mog kluba
Znamo svi ko je Haris Halkić, znamo odakle sve ovo ide, ali je nevjerojatna ta histerična rijeka licemjerstva koja se sinoć razlila po čaršiji koja ima status glavnog grada

Ne sam Zorane Zekiću, polahko "braćo pitari" pa nismo od jučer, nije u svakog kratko pamćenje.

Zoran Zekić nije napuštao konferencije ni u Banja Luci, ni u Širokom, ni u Posušju
Nije nigdje osim u Mostaru
Na ostalim terenima nije htio komentirati sudačke odluke!
Nije problem ni što je taj Zekić izveo 8 prvotimaca u ligaškom susretu protiv Širokog Brijega, a protiv Veleža izveo najjači mogući tim.
Velež je sam sebi kriv što se doveo u ovu poziciju.
Sarajevo ima apsolutno pravo da bira protiv koga će igrati "na nož" a protiv koga "pod ručnom",
Koliko je moralno što ste izabrali klub čiji su vam navijači ubili Vedrana Puljića, umjesto kluba čiji su navijači toga dana prevozili povrijeđene u mostarsku bolnicu je vaš obraz i vašeg predsjednika
Problem je što ste zajedno sa vašim medijima osuli rafalnu paljbu prema klubu koji je kao malo koji drugi osjetio svu nepravdu od strane raznih Halkića, Gigovića, Kazlagića, Njegomirovića.
Zoran Zekić možda ne zna, ali treba li biste mu reći da je Velež klub kojem su oduzeta 3 boda i koji je kažnjen za 6 utakmica igranja pred praznim tribinama zbog incidenta koji se dogodio 50 km od stadiona i za koji nikada nije utvrđena niti dokazana bilo kakva umješanost kluba.
Zekić bi trebao znati da je predsjednik Veleža Šemsudin Hasić prvi pokrenuo inicijativu za spas klupskog nogometa u BiH pod nazivom 4R, sa ciljem ujedinjenja klubova u zajedničkoj borbi za ravnopravnost. Indikativno je da Sarajevo inicijativu napustilo dolaskom Mirvića na čelo kluba. Hasić je na 2 godine izbačen iz nogometa, a svoju borbu je platio zdravljem.
O lakrdijama Petrovića na Koševu i u Mostaru u ranijim sezonama nećemo, o tituli u vrijeme COVID-a, pa onom Kupu u trening centru u Zenici kada je Marko Maksimović uveo juniore da izvode penale.....
Halkić je poslan po zadatku, a bod Veležu ne znači puno, jer ako i vi i gradski rival budete protiv Radnika i Posušja igrali ko protiv Širokog nama je baraž
To što ste skupa odlučili da preko hrvatskih trenera i menadžera ostavite Široki i Posušje u ligi, a Velež gurnete u niži rang, to je vaše pravo, kao što je naše pravo da ne sjedimo skrštenih ruku i gledamo kako nas po ko zna koji put prodajete
I da ne zaboravim,
Danas je godišnjica našeg jedinog poslijeratog trofeja
Braćo pitari halalite za ovaj KUP
Možda nije bilo zasluženo ali jeste POŠTENO.
Iskreno govoreći najsretniji bih bio da ako već moramo ostati u ovoj ligi da idemo u baraž sa Stupčanicom pa šta bude!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Frankie, mnon46, Zigazaga i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []