Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 20 maj 2025, 22:00

https://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog- ... /250520172
Koliko su samo urlali po forumu, slali slike instagram profila Lensa, hvalili se transferom, dizali momka u nebesa, a na moj komentar da je karijera momka upropaštena i da nikada neće minutu dobiti u prvom timu jer je cijeli transfer menadžerska prevara, dobijao sam komentare šizofrenih pitara kako pričam gluposti...sljedi surova realnost posudbe u neki lijevi klub i nakon par godina patnje povratak u BIH...
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Vorovus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 20 maj 2025, 22:04

avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 21:52
Vorovus je napisao/la:
20 maj 2025, 21:34
avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 20:39
Da li ima ijedan razlog da navijaci Borca i Zrinjskog bojkotuju superkup?
Ako nisi previse zauzet nizim rangom i stizes da pratis Premijer ligu znao bi da skoro sve grupe od ove polusezone bojkotuju gostovanja za koja im MUP trazi spisak navijaca sa JMBG.
Cak i da je normalna situacija, nisam siguran kakav bi bio stav grupa prema jednoj realno revijalnoj utakmici koja nema tradiciju na nasim prostorima.
Ne vidim da bojkotuju jer vidio sam proslo kolo Ultrase u Posusju a i Lesinare u Bijeljini a koliko znam MUP ZDK nema nikakve uslove za dolazak gostujucih navijaca pa me zanima zasto vas ne zanima superkup. To je zvanican trofej NSBIH kojeg je oživio Vico Zeljković. Kakva su to opravdanja, cuj nema utakmica tradiciju pa nece navijaci podrzati svoj klub :rol:
U Bijeljinu se moglo bez ikakvih uslova, zato se i islo.
To za MUP ZDK provjeri jos jednom, mozda je vama u nizim rangovima dozvoljeno, vi ste i u koroni radili sta ste htjeli po kantonu dok su u PL bile stroge zabrane.

Nemoj da spinujes za tradiciju, nisam napisao da je to razlog nedolaska u cetvrtak.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 20 maj 2025, 22:04

Mene samo cudi sto suspendovase Kazlagica ?

Ovdje se doktorske disertacije napravile kako je penal bio za Velez...

Mozda ga suspendovali jer nije predlozio Halkicu i crveni karton za Unusica, trebao je samo reci malo je dva... :urnebes: :urnebes:

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 20 maj 2025, 22:08

Vanja8 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:04
Mene samo cudi sto suspendovase Kazlagica ?

Ovdje se doktorske disertacije napravile kako je penal bio za Velez...

Mozda ga suspendovali jer nije predlozio Halkicu i crveni karton za Unusica, trebao je samo reci malo je dva... :urnebes: :urnebes:
Procitaj cijeli tekst a ne samo naslov kao pravi bosanac.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 20 maj 2025, 22:11

Antesportas9AP je napisao/la:
20 maj 2025, 22:08
Vanja8 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:04
Mene samo cudi sto suspendovase Kazlagica ?

Ovdje se doktorske disertacije napravile kako je penal bio za Velez...

Mozda ga suspendovali jer nije predlozio Halkicu i crveni karton za Unusica, trebao je samo reci malo je dva... :urnebes: :urnebes:
Procitaj cijeli tekst a ne samo naslov kao pravi bosanac.
"U centru pažnje je Haris Halkić, ali sporni poziv iz VAR sobe oko penala kojeg su samo sudije vidjele stigao je upravo od spomenutog Kazlagića."

Mislis,ovo sam trebao procitati ?

U pravu si, hvalaaa

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 20 maj 2025, 22:12

Vorovus je napisao/la:
20 maj 2025, 22:04
avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 21:52
Vorovus je napisao/la:
20 maj 2025, 21:34


Ako nisi previse zauzet nizim rangom i stizes da pratis Premijer ligu znao bi da skoro sve grupe od ove polusezone bojkotuju gostovanja za koja im MUP trazi spisak navijaca sa JMBG.
Cak i da je normalna situacija, nisam siguran kakav bi bio stav grupa prema jednoj realno revijalnoj utakmici koja nema tradiciju na nasim prostorima.
Ne vidim da bojkotuju jer vidio sam proslo kolo Ultrase u Posusju a i Lesinare u Bijeljini a koliko znam MUP ZDK nema nikakve uslove za dolazak gostujucih navijaca pa me zanima zasto vas ne zanima superkup. To je zvanican trofej NSBIH kojeg je oživio Vico Zeljković. Kakva su to opravdanja, cuj nema utakmica tradiciju pa nece navijaci podrzati svoj klub :rol:
U Bijeljinu se moglo bez ikakvih uslova, zato se i islo.
To za MUP ZDK provjeri jos jednom, mozda je vama u nizim rangovima dozvoljeno, vi ste i u koroni radili sta ste htjeli po kantonu dok su u PL bile stroge zabrane.

Nemoj da spinujes za tradiciju, nisam napisao da je to razlog nedolaska u cetvrtak.
Od 1995 do danas MUP ZDK nikoga nije vratio. Ni kad je proslih godina dolazilo po 8-9 hiljada gostujucih navijaca u finalu kupa.
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

PapakIzSa
Postovi: 419
Pridružen/a: 13 sep 2024, 18:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PapakIzSa » 20 maj 2025, 22:12

Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:00
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog- ... /250520172
Koliko su samo urlali po forumu, slali slike instagram profila Lensa, hvalili se transferom, dizali momka u nebesa, a na moj komentar da je karijera momka upropaštena i da nikada neće minutu dobiti u prvom timu jer je cijeli transfer menadžerska prevara, dobijao sam komentare šizofrenih pitara kako pričam gluposti...sljedi surova realnost posudbe u neki lijevi klub i nakon par godina patnje povratak u BIH...
Iiii hocel izet svojih 2.5m€ nazad il? Jesul ti javili
Za bordobijele boje

Antesportas9AP
Postovi: 114
Pridružen/a: 18 maj 2025, 10:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Antesportas9AP » 20 maj 2025, 22:12

Vanja8 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:11
Antesportas9AP je napisao/la:
20 maj 2025, 22:08
Vanja8 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:04
Mene samo cudi sto suspendovase Kazlagica ?

Ovdje se doktorske disertacije napravile kako je penal bio za Velez...

Mozda ga suspendovali jer nije predlozio Halkicu i crveni karton za Unusica, trebao je samo reci malo je dva... :urnebes: :urnebes:
Procitaj cijeli tekst a ne samo naslov kao pravi bosanac.
"U centru pažnje je Haris Halkić, ali sporni poziv iz VAR sobe oko penala kojeg su samo sudije vidjele stigao je upravo od spomenutog Kazlagića."

Mislis,ovo sam trebao procitati ?

U pravu si, hvalaaa
Rekao sam citav tekst .

Naime, Mirza Kazlagić je kažnjen Zabranom suđenja od mjesec dana, počevši od 17.05.2025. godine od strane Disciplinske komisije Druge lige FBiH.

Razlog je njegovo sušenje na utakmici između NK Vitez i FK Vitez, kada je Kazlagić odlučio "cirkuzijati", a sve je na kraju završilo tučom između nogometaša dva kluba.

Avatar
tabba77
Postovi: 3788
Pridružen/a: 16 feb 2023, 11:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tabba77 » 20 maj 2025, 22:13

NoDi80 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:31
tabba77 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:12
mnon46 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:05


Klasika da vam je ovo jedino mjerilo svega unazad 10 godina. I švrakino kad ste potpisali Šukilovića reče, ovaj je dobar zabio je Sarajevu gol. Samo ste onda trebali ganjat honaja, on nikad nije derbi izgubio.
Ne bi valjalo da Mulalić preuzme. Ipak se igraju četiri derbija naredne sezone.

Za nadati se da će ovaj put razmišljati o sebi prvenstveno pa tek onda kako nama uzeti koji bod.
Zeljo je svima uzeo bodove
Mislim evo tabele ispred ste, ali opet Zeljo ima vise pobjeda
Zeljeznicar 18 pobjeda, s Sarajevo 17
Ne ide nekako u prilog ta recenica da se borimo samo protiv vas
Otišao si u pogrešnom smjeru. Mislio sam samo na derbi utakmice. Tu je Mulalić fakat dobar.

A što se tiče tabele, prikazuje realno stanje samo onom ko neće da prizna koliko je neregularnosti bilo, prije svega prema Sarajevu.
Nikad poraz, samo lekcija.

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MSOZ101 » 20 maj 2025, 22:13

Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:00
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog- ... /250520172
Koliko su samo urlali po forumu, slali slike instagram profila Lensa, hvalili se transferom, dizali momka u nebesa, a na moj komentar da je karijera momka upropaštena i da nikada neće minutu dobiti u prvom timu jer je cijeli transfer menadžerska prevara, dobijao sam komentare šizofrenih pitara kako pričam gluposti...sljedi surova realnost posudbe u neki lijevi klub i nakon par godina patnje povratak u BIH...
A što stavljaš link ovog teksta i nakon njega ovakav komentar. Koristiš priliku da pljuješ dijete od 18g samo jer je plaćen koliko jeste. Očekivao si da će nakon 10 treninga biti u početnoj postavi ekipe koja je malo prije toga napravila najveći izlazni transfer u historiji kluba sa iste pozicije. Očekivao si od igrača kojem nije dozvoljeno igrati odbranu protiv, najvećih konkurenata, kriminalnih organizacija, a ne sportskih klubova jer sve što uradi, a što je njegova obaveza, napravi "faul" i dobije karton. Period adaptacije ti je stran pojam, kao i nivo fudbala koji je u Francuskoj u odnosu na BiH. Njega su u Lensu spremni čekati još 3-4 godine kada će postati potpuno novi igrač u odnosu na ono što je bio u BiH jer će i tada biti mlad sa 21-22 godine, da li je to rezervni tim, kluba, trening, rotacija ili posudba.
Stavljaš link teksta kao da je Nidal sam donio odluku da igra za rezervni tim iako nije imao pravo zbog datuma dolaska u klub, kao da to nije greška kluba zbog nepoznavanja pravila lige u kojoj se rezervni tim takmiči.
Ako želiš da se neko oduševi na tvoje poznavanje fudbala, sposobnost za prepoznavanje talenata i antitalenata evo ja ću, bravo majmune.

Avatar
Vanja8
Postovi: 14076
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 20 maj 2025, 22:18

Antesportas9AP je napisao/la:
20 maj 2025, 22:12
Vanja8 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:11
Antesportas9AP je napisao/la:
20 maj 2025, 22:08


Procitaj cijeli tekst a ne samo naslov kao pravi bosanac.
"U centru pažnje je Haris Halkić, ali sporni poziv iz VAR sobe oko penala kojeg su samo sudije vidjele stigao je upravo od spomenutog Kazlagića."

Mislis,ovo sam trebao procitati ?

U pravu si, hvalaaa
Rekao sam citav tekst .

Naime, Mirza Kazlagić je kažnjen Zabranom suđenja od mjesec dana, počevši od 17.05.2025. godine od strane Disciplinske komisije Druge lige FBiH.

Razlog je njegovo sušenje na utakmici između NK Vitez i FK Vitez, kada je Kazlagić odlučio "cirkuzijati", a sve je na kraju završilo tučom između nogometaša dva kluba.
:rol: :rol: :rol: :rol:

I kakve veze ima odluka Disciplinske komisije Premijer lige sa kaznom Disciplinske komisije Druge lige FBiH...????

Avatar
mnon46
Postovi: 5188
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mnon46 » 20 maj 2025, 22:19

tabba77 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:12
mnon46 je napisao/la:
20 maj 2025, 21:05
1921boy je napisao/la:
20 maj 2025, 20:45
"Plavi" su bili bolji rival i zasluženo savladali indisponirano Sarajevo, a posebno je ostalo upečatljivo "bockanje" trenera Želje Admira Adžema, koji je u videoizjavi rekao "Dvaput je dvaput".
Klasika da vam je ovo jedino mjerilo svega unazad 10 godina. I švrakino kad ste potpisali Šukilovića reče, ovaj je dobar zabio je Sarajevu gol. Samo ste onda trebali ganjat honaja, on nikad nije derbi izgubio.
Ne bi valjalo da Mulalić preuzme. Ipak se igraju četiri derbija naredne sezone.

Za nadati se da će ovaj put razmišljati o sebi prvenstveno pa tek onda kako nama uzeti koji bod.
Ma jok, kakvi o sebi. Da su razmišljali o sebi Denis ne bi bio bivši
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Vorovus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 20 maj 2025, 22:24

avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 22:12
Vorovus je napisao/la:
20 maj 2025, 22:04
avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 21:52


Ne vidim da bojkotuju jer vidio sam proslo kolo Ultrase u Posusju a i Lesinare u Bijeljini a koliko znam MUP ZDK nema nikakve uslove za dolazak gostujucih navijaca pa me zanima zasto vas ne zanima superkup. To je zvanican trofej NSBIH kojeg je oživio Vico Zeljković. Kakva su to opravdanja, cuj nema utakmica tradiciju pa nece navijaci podrzati svoj klub :rol:
U Bijeljinu se moglo bez ikakvih uslova, zato se i islo.
To za MUP ZDK provjeri jos jednom, mozda je vama u nizim rangovima dozvoljeno, vi ste i u koroni radili sta ste htjeli po kantonu dok su u PL bile stroge zabrane.

Nemoj da spinujes za tradiciju, nisam napisao da je to razlog nedolaska u cetvrtak.
Od 1995 do danas MUP ZDK nikoga nije vratio. Ni kad je proslih godina dolazilo po 8-9 hiljada gostujucih navijaca u finalu kupa.
Ne pricam o vracanju vec o licnim podacima. Otkad je to uvedeno, nasima su trazili za sva gostovanja u FBiH.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 20 maj 2025, 22:34

MSOZ101 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:13
Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:00
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog- ... /250520172
Koliko su samo urlali po forumu, slali slike instagram profila Lensa, hvalili se transferom, dizali momka u nebesa, a na moj komentar da je karijera momka upropaštena i da nikada neće minutu dobiti u prvom timu jer je cijeli transfer menadžerska prevara, dobijao sam komentare šizofrenih pitara kako pričam gluposti...sljedi surova realnost posudbe u neki lijevi klub i nakon par godina patnje povratak u BIH...
A što stavljaš link ovog teksta i nakon njega ovakav komentar. Koristiš priliku da pljuješ dijete od 18g samo jer je plaćen koliko jeste. Očekivao si da će nakon 10 treninga biti u početnoj postavi ekipe koja je malo prije toga napravila najveći izlazni transfer u historiji kluba sa iste pozicije. Očekivao si od igrača kojem nije dozvoljeno igrati odbranu protiv, najvećih konkurenata, kriminalnih organizacija, a ne sportskih klubova jer sve što uradi, a što je njegova obaveza, napravi "faul" i dobije karton. Period adaptacije ti je stran pojam, kao i nivo fudbala koji je u Francuskoj u odnosu na BiH. Njega su u Lensu spremni čekati još 3-4 godine kada će postati potpuno novi igrač u odnosu na ono što je bio u BiH jer će i tada biti mlad sa 21-22 godine, da li je to rezervni tim, kluba, trening, rotacija ili posudba.
Stavljaš link teksta kao da je Nidal sam donio odluku da igra za rezervni tim iako nije imao pravo zbog datuma dolaska u klub, kao da to nije greška kluba zbog nepoznavanja pravila lige u kojoj se rezervni tim takmiči.
Ako želiš da se neko oduševi na tvoje poznavanje fudbala, sposobnost za prepoznavanje talenata i antitalenata evo ja ću, bravo majmune.
Ja ne želim nikakvo oduševljenje, jer je ovo žalosna priča, koliko god ti pokušavao da opravdaš ovaj propali tranfer...Klasični Mirvahov bot, koji se potrudio da sklopi par prostoproširenih rečenica sve kako bi zamaskirao kriminalnu hobotnicu....
Te pare se legendo ne daju da ti neko igra petu ligu i to samo 3 utakmice za rezervni tim, da je Barselona u pitanju koja je zaradila ove godine 950 miliona ;)
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 22:34

Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:00
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog- ... /250520172
Koliko su samo urlali po forumu, slali slike instagram profila Lensa, hvalili se transferom, dizali momka u nebesa, a na moj komentar da je karijera momka upropaštena i da nikada neće minutu dobiti u prvom timu jer je cijeli transfer menadžerska prevara, dobijao sam komentare šizofrenih pitara kako pričam gluposti...sljedi surova realnost posudbe u neki lijevi klub i nakon par godina patnje povratak u BIH...
Mi buraz uzeli 5 milona maraka :D i procenat :D Decko ima 18 godina. Osamnaest godina.
Šta ćemo kad dobije minute u prvom timu, hoćeš li izvinjenje napisati ?

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 20 maj 2025, 22:35

Neki maesto na lobotomiji napisa za tiktokera
koji se u svojoj prvoj "pravoj" sezoni, borio za duplu krunu, koja mu je izmakla za jedan jedini gol, al bukvalno. Zrinjski nam titulu uzeo za taj jedan gol, isti broj bodova imali Željo i Zrinjski, uzeli titulu na gol razliku.
:bow:

jest da ovdje ima pacijenata iz svih klubova ali tamo im je centrala izgleda. :rol:
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 20 maj 2025, 22:37

jurisicduska je napisao/la:
20 maj 2025, 22:34
Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:00
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog- ... /250520172
Koliko su samo urlali po forumu, slali slike instagram profila Lensa, hvalili se transferom, dizali momka u nebesa, a na moj komentar da je karijera momka upropaštena i da nikada neće minutu dobiti u prvom timu jer je cijeli transfer menadžerska prevara, dobijao sam komentare šizofrenih pitara kako pričam gluposti...sljedi surova realnost posudbe u neki lijevi klub i nakon par godina patnje povratak u BIH...
Mi buraz uzeli 5 milona maraka :D i procenat :D Decko ima 18 godina. Osamnaest godina.
Šta ćemo kad dobije minute u prvom timu, hoćeš li izvinjenje napisati ?
Naravno ! meni je žao momka ništa drugo !!!
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Avatar
avenija
Postovi: 10834
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la avenija » 20 maj 2025, 22:42

Vorovus je napisao/la:
20 maj 2025, 22:24
avenija je napisao/la:
20 maj 2025, 22:12
Vorovus je napisao/la:
20 maj 2025, 22:04


U Bijeljinu se moglo bez ikakvih uslova, zato se i islo.
To za MUP ZDK provjeri jos jednom, mozda je vama u nizim rangovima dozvoljeno, vi ste i u koroni radili sta ste htjeli po kantonu dok su u PL bile stroge zabrane.

Nemoj da spinujes za tradiciju, nisam napisao da je to razlog nedolaska u cetvrtak.
Od 1995 do danas MUP ZDK nikoga nije vratio. Ni kad je proslih godina dolazilo po 8-9 hiljada gostujucih navijaca u finalu kupa.
Ne pricam o vracanju vec o licnim podacima. Otkad je to uvedeno, nasima su trazili za sva gostovanja u FBiH.
Šta ako vam niko nista nije tražio za superkup?
DVA NAJTRAGIČNIJA DATUMA U HISTORIJI ZENICE:
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 20 maj 2025, 22:46

Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:37
jurisicduska je napisao/la:
20 maj 2025, 22:34
Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:00
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog- ... /250520172
Koliko su samo urlali po forumu, slali slike instagram profila Lensa, hvalili se transferom, dizali momka u nebesa, a na moj komentar da je karijera momka upropaštena i da nikada neće minutu dobiti u prvom timu jer je cijeli transfer menadžerska prevara, dobijao sam komentare šizofrenih pitara kako pričam gluposti...sljedi surova realnost posudbe u neki lijevi klub i nakon par godina patnje povratak u BIH...
Mi buraz uzeli 5 milona maraka :D i procenat :D Decko ima 18 godina. Osamnaest godina.
Šta ćemo kad dobije minute u prvom timu, hoćeš li izvinjenje napisati ?
Naravno ! meni je žao momka ništa drugo !!!
Pošteno sačekajmo 18 godina ima.

MSOZ101
Postovi: 928
Pridružen/a: 11 avg 2020, 19:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la MSOZ101 » 20 maj 2025, 22:51

Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:34
MSOZ101 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:13
Combattente87 je napisao/la:
20 maj 2025, 22:00
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zbog- ... /250520172
Koliko su samo urlali po forumu, slali slike instagram profila Lensa, hvalili se transferom, dizali momka u nebesa, a na moj komentar da je karijera momka upropaštena i da nikada neće minutu dobiti u prvom timu jer je cijeli transfer menadžerska prevara, dobijao sam komentare šizofrenih pitara kako pričam gluposti...sljedi surova realnost posudbe u neki lijevi klub i nakon par godina patnje povratak u BIH...
A što stavljaš link ovog teksta i nakon njega ovakav komentar. Koristiš priliku da pljuješ dijete od 18g samo jer je plaćen koliko jeste. Očekivao si da će nakon 10 treninga biti u početnoj postavi ekipe koja je malo prije toga napravila najveći izlazni transfer u historiji kluba sa iste pozicije. Očekivao si od igrača kojem nije dozvoljeno igrati odbranu protiv, najvećih konkurenata, kriminalnih organizacija, a ne sportskih klubova jer sve što uradi, a što je njegova obaveza, napravi "faul" i dobije karton. Period adaptacije ti je stran pojam, kao i nivo fudbala koji je u Francuskoj u odnosu na BiH. Njega su u Lensu spremni čekati još 3-4 godine kada će postati potpuno novi igrač u odnosu na ono što je bio u BiH jer će i tada biti mlad sa 21-22 godine, da li je to rezervni tim, kluba, trening, rotacija ili posudba.
Stavljaš link teksta kao da je Nidal sam donio odluku da igra za rezervni tim iako nije imao pravo zbog datuma dolaska u klub, kao da to nije greška kluba zbog nepoznavanja pravila lige u kojoj se rezervni tim takmiči.
Ako želiš da se neko oduševi na tvoje poznavanje fudbala, sposobnost za prepoznavanje talenata i antitalenata evo ja ću, bravo majmune.
Ja ne želim nikakvo oduševljenje, jer je ovo žalosna priča, koliko god ti pokušavao da opravdaš ovaj propali tranfer...Klasični Mirvahov bot, koji se potrudio da sklopi par prostoproširenih rečenica sve kako bi zamaskirao kriminalnu hobotnicu....
Te pare se legendo ne daju da ti neko igra petu ligu i to samo 3 utakmice za rezervni tim, da je Barselona u pitanju koja je zaradila ove godine 950 miliona ;)
Ako si ti upravu onda očigledno u Lensu pojma nemaju o transfer politici ali kupovina Khusanova za fazon pola miliona eura i prodaja za 40 miliona eura ne govori da ne znaju šta rade. Ne poredim Khusanova i Čelika, ne govorim da je Čelik blizu Khusanova čak ne mogu ni tvrditi da se stvari neće odviti onako kako ti iz čiste mržnje, a ne nekog pretjeranog razumijevanja u fudbal priželjkuješ, ali pljuvati dijete od 18 godina, zbog čega? Jer ga je neko možda puno platio, jer je iz FK Sarajevo ili šta treće? I to sve nakon novinarskog teksta o pogrešno postupku Lensa. Tako kako ti zboriš slično sam čuo i od onog mutavog Stefana Pupovca sa vječnom borbom da sastavi normalnu rečenicu. Sarajevo koliko god pokušavate da ukanalite nekako vam ne uspijeva pogotovo vi iz prelijepe bosanskohercegovačke čaršije Banja Luke.

I ti si svjestan činjenice da je jedina kriminalna hobotnica vezana za fudbal u BiH na relaciji fk borac - sve strukture nfsBiH.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: rimljanin90 i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []