Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Shategabri
Postovi: 18977
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 21 maj 2025, 11:20

Beli98 je napisao/la:
21 maj 2025, 11:16
Jutro, jel ostalo karata za super-kup?
Braca, zakasnio si.
Puklo jučer svih 48 dok si reko keks!
Koševo Zapad

Avatar
rishovski
Postovi: 5005
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 maj 2025, 11:22

Beli98 je napisao/la:
21 maj 2025, 11:16
Jutro, jel ostalo karata za super-kup?
Još 13882 :beba: :urnebes:
Ne bi me iznenadilo da pozovu sve osnovne skole i skole fudbala u Zenici da djeca dođu besplatno gledat :D
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Yokohama » 21 maj 2025, 11:26

Porodična atmosfera na temi fk zeljeznicar.

Avatar
Neutral
Postovi: 36468
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Neutral » 21 maj 2025, 11:27

Jso Zelje :rol:

Ma Coric prodavao, namjerno pustao h klubovima, ja, ja, teorije zavjere.

NoProfit
Postovi: 2779
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NoProfit » 21 maj 2025, 11:27

Yokohama je napisao/la:
21 maj 2025, 11:26
Porodična atmosfera na temi fk zeljeznicar.
E čuj ima papir da je lud. :tokralju:

Tatamata1946
Postovi: 2547
Pridružen/a: 09 dec 2019, 11:22
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tatamata1946 » 21 maj 2025, 11:27

Ali stvarno je glupost ovaj super kup. Makar da ga organizuju nekad na pocetku proljetnog dijela kad se raja zazeljela utakmica a ne sad.
Ili da ga makar organizuju u nekom manjem bh gradu gdje su ljudi zeljni utakmica kao neki vid promocije fudbala

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 5253
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la tutankamon1905 » 21 maj 2025, 11:30

rishovski je napisao/la:
21 maj 2025, 11:22
Beli98 je napisao/la:
21 maj 2025, 11:16
Jutro, jel ostalo karata za super-kup?
Još 13882 :beba: :urnebes:
Ne bi me iznenadilo da pozovu sve osnovne skole i skole fudbala u Zenici da djeca dođu besplatno gledat :D
Nije raja vidila vijest da se ne igra u Emiratima, nego u Zenici.

Superkup poprilicno glupa ideja. Ne vjerujem ni da bi Sarajevo-Zeljo skupilo vise od 3tisuce navijaca

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Yokohama » 21 maj 2025, 11:31

NoProfit je napisao/la:
21 maj 2025, 11:27
Yokohama je napisao/la:
21 maj 2025, 11:26
Porodična atmosfera na temi fk zeljeznicar.
E čuj ima papir da je lud. :tokralju:
DNK

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la hazarder » 21 maj 2025, 11:32

Sreća pa treneri ne idu na detaljne ljekarske.

Avatar
rishovski
Postovi: 5005
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 maj 2025, 11:37

tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2025, 11:30
rishovski je napisao/la:
21 maj 2025, 11:22
Beli98 je napisao/la:
21 maj 2025, 11:16
Jutro, jel ostalo karata za super-kup?
Još 13882 :beba: :urnebes:
Ne bi me iznenadilo da pozovu sve osnovne skole i skole fudbala u Zenici da djeca dođu besplatno gledat :D
Nije raja vidila vijest da se ne igra u Emiratima, nego u Zenici.

Superkup poprilicno glupa ideja. Ne vjerujem ni da bi Sarajevo-Zeljo skupilo vise od 3tisuce navijaca
Imas puno raje iz Žepča,Maglaja,Zavidovica,Visokog,Kaknja,koji navijaju i za Želju i Sarajevo,bilo bi više 100%...
Ako Čelik može sa Stupčanicom okupit 4 hiljade sto ne bi mogli Sarajevo-Željo 10.000+... Na tu utakmicu dolaze ljudi iz 2 kantona...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la EastMadness » 21 maj 2025, 11:38

NoProfit je napisao/la:
21 maj 2025, 11:08
Hahahahahhaha

K'o da sam im ja lično birao trenera. :rol: :tokralju:
ma ja bi im opet uvalio Basica :urnebes:

Direktorcic
Postovi: 2590
Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Direktorcic » 21 maj 2025, 11:49

tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2025, 11:30
rishovski je napisao/la:
21 maj 2025, 11:22
Beli98 je napisao/la:
21 maj 2025, 11:16
Jutro, jel ostalo karata za super-kup?
Još 13882 :beba: :urnebes:
Ne bi me iznenadilo da pozovu sve osnovne skole i skole fudbala u Zenici da djeca dođu besplatno gledat :D
Nije raja vidila vijest da se ne igra u Emiratima, nego u Zenici.

Superkup poprilicno glupa ideja. Ne vjerujem ni da bi Sarajevo-Zeljo skupilo vise od 3tisuce navijaca
Lesinarima je svejedno svakako nece doci

Vorovus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 21 maj 2025, 11:51

Direktorcic je napisao/la:
21 maj 2025, 11:49
tutankamon1905 je napisao/la:
21 maj 2025, 11:30
rishovski je napisao/la:
21 maj 2025, 11:22

Još 13882 :beba: :urnebes:
Ne bi me iznenadilo da pozovu sve osnovne skole i skole fudbala u Zenici da djeca dođu besplatno gledat :D
Nije raja vidila vijest da se ne igra u Emiratima, nego u Zenici.

Superkup poprilicno glupa ideja. Ne vjerujem ni da bi Sarajevo-Zeljo skupilo vise od 3tisuce navijaca
Lesinarima je svejedno svakako nece doci
Ultrasi kao hoce?

Vorovus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 13 feb 2025, 18:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vorovus » 21 maj 2025, 12:02

Zbog cega se navijaci Sarajeva i Zeljeznicara gade domacih trenera (Adzema, Mulalica, Varesanovica, Husrefa...)?
Uvijek se prizivaju i velicaju stranci iz Hrvatske, Slovenije...

U Banjaluci je obrnuto, svi su prije za Maksimovica, Trivunovica, Marinovica itd. nego za neke iz Srbije ili Hrvatske.

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10891
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 21 maj 2025, 12:06

Oni moraju prvo prihvatiti da su organizacijski i strukturalno na nivou klubova koje je Adžem prethodno trenirao. Ništa bolji. Čak su u Bihaću redovne plate, a Gorazde ima sigurno bolju perspektivu finansijsku. Iz prazne ne puca, go se ne skida. To vam je što vam je.

19vendetta87
Postovi: 10267
Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 19vendetta87 » 21 maj 2025, 12:09

Vorovus je napisao/la:
21 maj 2025, 12:02
Zbog cega se navijaci Sarajeva i Zeljeznicara gade domacih trenera (Adzema, Mulalica, Varesanovica, Husrefa...)?
Uvijek se prizivaju i velicaju stranci iz Hrvatske, Slovenije...

U Banjaluci je obrnuto, svi su prije za Maksimovica, Trivunovica, Marinovica itd. nego za neke iz Srbije ili Hrvatske.
Pa jel treba da se radujemo trenerima koje smo vec jednom tjerali iz kluba?
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎

Avatar
rishovski
Postovi: 5005
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 21 maj 2025, 12:18

:rol: :rol: Šta kažu u Banja Luci,ne žele Savu Miloševića za trenera jer je javno govorio da je navijač Željezničara :rol: :rol:
Kakvi debili... :urnebes:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
relativizam
Postovi: 1728
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 21 maj 2025, 12:24

Tek plate pozajmice dugovanja od ove sezone kada je ekipe 3 puta skuplja, pa onaj skorasnji izvjestaj će biti med i mlijeko, eto duga opet na 7,8 miliona.

Moli Boga da El Džabedošao makar ode za neke malo veće pare, a realno vrijedi

bvsic
Postovi: 4854
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 21 maj 2025, 12:31

relativizam je napisao/la:
21 maj 2025, 12:24
Tek plate pozajmice dugovanja od ove sezone kada je ekipe 3 puta skuplja, pa onaj skorasnji izvjestaj će biti med i mlijeko, eto duga opet na 7,8 miliona.

Moli Boga da El Džabedošao makar ode za neke malo veće pare, a realno vrijedi
Vrijedi Lagani finih para, al da igra kod nas. Ovako ako uzmu 500k eura nek se udare nogom u guzicu i hadz da mu uplate od tog.

Avatar
Combattente87
Postovi: 1391
Pridružen/a: 03 jan 2025, 10:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Combattente87 » 21 maj 2025, 12:33

rishovski je napisao/la:
21 maj 2025, 12:18
:rol: :rol: Šta kažu u Banja Luci,ne žele Savu Miloševića za trenera jer je javno govorio da je navijač Željezničara :rol: :rol:
Kakvi debili... :urnebes:
Dobro shvatamo da si ograničen, ali čemu ovo cerekanje?
Šta je sporno u tome da navijači neće trenera koji je javno za više medija rekao kako je navijač Željezničara !? :crazy:
BORAC U SRCU VRBAS U VENAMA !

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ErosViverosViv, Giuseppe1 i 19 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []