Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
SanaBosna
- Postovi: 1365
- Pridružen/a: 10 jun 2017, 12:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la SanaBosna » 21 maj 2025, 06:36
Ja neznam zasto je toliki pritisak da momak dobije poziv, Kerim je nas i igrace za nas nema to veze da li je za par mjeseci ili 2 godine uglavom nas je.
Meni vise smeta spisak, Bicakcic vise nema sta da trazi u Reprezentaciji kao i Mujakic, cuj momak gine na teren, pa i ja bi kao i vi, ali to neznaci da imam kvalitet za Reprezentaciju, Basic isto sto se mene tice nije za Reprezentaciju trenutno kao i Kulasin, Bazdar isto tako nije zasluzio poziv.
Ovo oko Muftica uopste nije bitno.
-
DeeWa
- Postovi: 2474
- Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la DeeWa » 21 maj 2025, 06:48
Bivsi selektor mladih reprezentacija Nikola Nikic je nedavno na Face tv rekao jednu pametnu...iako ima mnogo neozbiljnih izjava. Ali ovaj put je rekao nesto sto i ja mislim i svako normalan valjda a to je da dok god se oslanjamo na drugoligase ne mozemo ocekivati da pobjedjujemo neke ozbiljne reprezentacije. Uz duzno poštovanje prema svim tim klubovima.
To nam se oslikalo i protiv njemacke izmedju ostalog kad smo imali u timu nekoliko njemackih drugoligasa i rasuli su nas kao rizu.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.
-
izdzezveubrazil
- Postovi: 3323
- Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la izdzezveubrazil » 21 maj 2025, 07:48
DeeWa je napisao/la: ↑21 maj 2025, 06:48
Bivsi selektor mladih reprezentacija Nikola Nikic je nedavno na Face tv rekao jednu pametnu...iako ima mnogo neozbiljnih izjava. Ali ovaj put je rekao nesto sto i ja mislim i svako normalan valjda a to je da dok god se oslanjamo na drugoligase ne mozemo ocekivati da pobjedjujemo neke ozbiljne reprezentacije. Uz duzno poštovanje prema svim tim klubovima.
To nam se oslikalo i protiv njemacke izmedju ostalog kad smo imali u timu nekoliko njemackih drugoligasa i rasuli su nas kao rizu.
Pa problem je što ne možemo izmisliti prvoligaše. Imamo to što imamo.
-
Zglavkar
- Postovi: 1213
- Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
-
Kontakt:
Post
Postao/la Zglavkar » 21 maj 2025, 09:38
Kakav je ovaj Cvjetinović što je potpisao Kiel, ima li potencijala?
-
Sheyi
- Postovi: 13904
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 21 maj 2025, 10:08
Zglavkar je napisao/la: ↑21 maj 2025, 09:38
Kakav je ovaj Cvjetinović što je potpisao Kiel, ima li potencijala?
Ja sam ga ispratio, odlican put ima za razvoj hvala Bogu
Sheyi je napisao/la: ↑25 feb 2024, 19:37
Od toliko talenata po Njemackoj u zadnje vrijeme jedino Mladen Cvjetinovic igra i napreduje, nakon povrede standardan opet u Ingolstadtu u trecoj ligi. Kad bi se mogao kako dokopati cvajte iduce sezone to bi bio top napredak iz regionalne do cvajte za dvije sezone
Sheyi je napisao/la: ↑24 okt 2023, 13:18
Arvid je napisao/la: ↑24 okt 2023, 10:35
A jes' propao taj Ingolstadt.
I Mladen Cvjetinovic igra standardno, mislim da bi on mogao do cvajte iduce sezone
Poslije njega, ocekujem Dulica da stigne do cvajte

-
Cartman
- Postovi: 20535
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 21 maj 2025, 10:12
Sjecam ga se iz juniorske kad su bili blizu da se plasiraju, i pred kraj izgubili od Francuske. Cini mi se da je i Muharemovic tada igrao, i Petar Sucic. Jak fizicki i borben kako se sjecam.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Ghuraba
- Postovi: 6123
- Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24
Post
Postao/la Ghuraba » 21 maj 2025, 10:19
Ja ga se sjecam po objavama na ig, u kojima proslavlja plasman Srbije na EP.

-
Sheyi
- Postovi: 13904
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 21 maj 2025, 10:29
Ghuraba je napisao/la: ↑21 maj 2025, 10:19
Ja ga se sjecam po objavama na ig, u kojima proslavlja plasman Srbije na EP.
Znam da je nesto bili, da su ga napali i onda se on izvinuo zbog toga jer je zbog prijatelja kojih ima iz Srbije to podijelio, ali mislim da on nije klasicni zatucani Srbin odrastao u manjem entitetu jer je gore i rodjen i odrastao
-
19vendetta87
- Postovi: 10273
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la 19vendetta87 » 21 maj 2025, 10:55
DeeWa je napisao/la: ↑21 maj 2025, 06:48
Bivsi selektor mladih reprezentacija Nikola Nikic je nedavno na Face tv rekao jednu pametnu...iako ima mnogo neozbiljnih izjava. Ali ovaj put je rekao nesto sto i ja mislim i svako normalan valjda a to je da dok god se oslanjamo na drugoligase ne mozemo ocekivati da pobjedjujemo neke ozbiljne reprezentacije. Uz duzno poštovanje prema svim tim klubovima.
To nam se oslikalo i protiv njemacke izmedju ostalog kad smo imali u timu nekoliko njemackih drugoligasa i rasuli su nas kao rizu.
Ni meni nije jasno sto zove cvajtase i buduce cvajtase umjesto igraca iz Dortmunda, Leipziga, Bayerna, itd...
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Imajednabrigada » 21 maj 2025, 11:30
Moze se i od cvajtasa izvuci solidni rezultati, ukoliko su strucno i planski vođeni i ono najbitnije ako igraju ekipno kao tim.
Svega mozda 5 ili 6 reprezentacija ima i moze se pohvaliti da im igraju samo igraci iz top klubova.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz
-
Arnelv52
- Postovi: 1603
- Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arnelv52 » 21 maj 2025, 12:28
Te koje se mogu pohvaliti, te i igraju na svjetskim i europskim prvenstvima.
-
bhfanatic14
- Postovi: 5991
- Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la bhfanatic14 » 21 maj 2025, 13:27
Zglavkar je napisao/la: ↑21 maj 2025, 09:38
Kakav je ovaj Cvjetinović što je potpisao Kiel, ima li potencijala?
Borben , sad cemo ga vidit u cvajti. Kiel je dobar Klub solidan imaju love ,navijace sve... bio je cvjetin u januaru u austriji na probi Bundesliga i nije zadovoljio poslali ga kuci. Cudno a sada preso u cvajtu koja je za dvije klase bolja od austrijske lige. Treba vidit sta je sa smajicem köln druga ekipa. Sada ce ih napustit, bilo bi dobro da uhavti 3 njemacku ili jos bolje cvajtu.
SAVEZ NAPOLJE ! ! ! NSBIH = 0% fudbal 100% kriminal
Stadion Koševo
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sindikat12 » 21 maj 2025, 14:29
Sljedece sezone cete imat 9-10 igraca u ligama 5. Sta hocete bolje

-
Coolpanda24
- Postovi: 3179
- Pridružen/a: 09 sep 2024, 19:21
-
Kontakt:
Post
Postao/la Coolpanda24 » 21 maj 2025, 14:39
Sindikat12 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 14:29
Sljedece sezone cete imat 9-10 igraca u ligama 5. Sta hocete bolje
Šta nam znači što igraju u L5 ako je to samo na papiru. Pitanje je koliko njih će imati značajnu ulogu u tim ekipama.
-
Carti
- Postovi: 2696
- Pridružen/a: 03 dec 2021, 15:25
-
Kontakt:
Post
Postao/la Carti » 21 maj 2025, 17:06
Kakva budala
-
QUARTERBACK
- Postovi: 12665
- Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
- Lokacija: Behind the offensive line
-
Kontakt:
Post
Postao/la QUARTERBACK » 21 maj 2025, 17:06
nema veze barem znamo na cemu smo s njim opravdano otpisan idemo dalje
-
Sindikat12
- Postovi: 2270
- Pridružen/a: 15 feb 2020, 21:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sindikat12 » 21 maj 2025, 17:18
Coolpanda24 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 14:39
Sindikat12 je napisao/la: ↑21 maj 2025, 14:29
Sljedece sezone cete imat 9-10 igraca u ligama 5. Sta hocete bolje
Šta nam znači što igraju u L5 ako je to samo na papiru. Pitanje je koliko njih će imati značajnu ulogu u tim ekipama.
Kolasinac
Demirovic
Vasilj
Hadzikadunic
Muharemovic
Gazibegovic
Huseinbasic
Svi oni ce imati bitnu ulogu u klubovima.
Vidjet cemo sta ce biti sa Dedicem, Barisicem i Gigovicem ali sigurno su kvalitetom za ligu 5.
Tabakovic nema neku ulogu tu se slazem.
-
fanatik19
- Postovi: 2943
- Pridružen/a: 05 mar 2024, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la fanatik19 » 21 maj 2025, 17:24
Koliko god da se cini lud potez ja totalno razumijem Jasica, hoce covjek da se na vrijeme osigura finansijski i tjt. Sve se manjee fudbal danas igra iz ljubavi shvatite to vec jednom isto kao sto se kod odabira reprezentacije prvo gleda perspektiva a ne patriotizam(cast izuzecima).
-
Mogli
- Postovi: 5905
- Pridružen/a: 08 mar 2024, 06:15
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mogli » 21 maj 2025, 17:44
QUARTERBACK je napisao/la: ↑21 maj 2025, 17:06
nema veze barem znamo na cemu smo s njim opravdano otpisan idemo dalje
Odavno govorim da ga periguzani sa foruma uzdizu bez pokrica. Vjerovatno mu je domet bio prosjecni klub cvajte tako da mu je pametnije uzeti dobar kes.

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Alucard, AzRimiRzA, boki86, CAGarfia, CHR, D97, dariolovrinovic00, denza, dsulejm, feniksptica, invincible1921, jasmin10, Kaunas, KockarVicin007, Matterhorn22, Mocvara1991, Pensioner26, prisonbreak, RaZuti, Redfire16, samirr, seha77, Slobodanpad1945, TETRAPAK, unavita, Uprava i 212 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []