FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

fks74
Postovi: 13462
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 maj 2025, 20:02

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:50
H8Z7 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:45
Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:42


Evo samo na ovo da odgovorim, posto stalno pitate za dokaze.

Da li stvarno mislite da bi HZ izdale onakvo saopstenje na osnovu nicega? Mislite da ce na osnovu mahalskih spekulacija grupa optuziti klub onako? Iskreno. Moze li neko da odgovori na ovo? Je li fakat to mislite?

Postoje prepiske, dokazi, sve je doslo do grupe. Da se javno iznese, to ide do uefe, to je oduzimanje bodova, izbacivanje u nize rangove, raspad sistema.

Je li vam treba bas sve crtati?
Problem iznijeti dokaze, ali nije problem javno optužiti klub. :clap:
Hajde molim te jos jednom procitaj sta sam napisao.
Kao što Zekić reče, problemi se rješavaju unutar kuće ako ih ima naravno.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 22 maj 2025, 20:04

fks74 je napisao/la:
22 maj 2025, 20:02
Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:50
H8Z7 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:45


Problem iznijeti dokaze, ali nije problem javno optužiti klub. :clap:
Hajde molim te jos jednom procitaj sta sam napisao.
Kao što Zekić reče, problemi se rješavaju unutar kuće ako ih ima naravno.
Pokusalo se rijesiti unutar kuce prvo, ali ne moze. Ne bi izaslo nista javno da to nije propalo. Nemojte vjerovati u nelogicne stvari.

Rokitansky
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 maj 2025, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rokitansky » 22 maj 2025, 20:06

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 20:04
fks74 je napisao/la:
22 maj 2025, 20:02
Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:50


Hajde molim te jos jednom procitaj sta sam napisao.
Kao što Zekić reče, problemi se rješavaju unutar kuće ako ih ima naravno.
Pokusalo se rijesiti unutar kuce prvo, ali ne moze. Ne bi izaslo nista javno da to nije propalo. Nemojte vjerovati u nelogicne stvari.
Objasni nam onda kako se to probalo riješiti
Nakon što je klub javno prozvan, nema smisla ništa više kriti i šutjeti

Avatar
nokee
Postovi: 3508
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 22 maj 2025, 20:09

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 20:04
fks74 je napisao/la:
22 maj 2025, 20:02
Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:50


Hajde molim te jos jednom procitaj sta sam napisao.
Kao što Zekić reče, problemi se rješavaju unutar kuće ako ih ima naravno.
Pokusalo se rijesiti unutar kuce prvo, ali ne moze. Ne bi izaslo nista javno da to nije propalo. Nemojte vjerovati u nelogicne stvari.
:urnebes: :urnebes:

Ma makni se sa teme ofiran si ba.

"nemojte vjerovati u nelogične stvari" :facepalm: :facepalm:

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 22 maj 2025, 20:10

Mene samo zanima gdje imaju prijave da i ja budem bot?
Haman jedini ja ne hajrujem od pisanja na forumu, tuga :(
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
nokee
Postovi: 3508
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 22 maj 2025, 20:16

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
22 maj 2025, 20:10
Mene samo zanima gdje imaju prijave da i ja budem bot?
Haman jedini ja ne hajrujem od pisanja na forumu, tuga :(
Iskacu ko iz pastete. Nevjerovatno.

Pa ovdje i jeste fazon da se napravi prica da se krene lagano tjerati Mirvic. A kako napraviti priču? Pa najbolje da je u paktu sa Vicom i da je namjestio utakmicu protiv koga? Najomraženijeg protivnika. Samo kasno su se sjetili, dali podršku poslije utakmice, tu je greška. Pa daj sad operi se na sve načine.

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 22 maj 2025, 20:17

Nikakve logike da se namjesti protiv SB,2 tekme da nas puste tj kup za bodove u ligi u kojoj ce ostati i 3 boda od kojih nemaju neke benefite znaci logika 0.

Hordas1990
Postovi: 991
Pridružen/a: 13 maj 2025, 18:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hordas1990 » 22 maj 2025, 20:18

nokee je napisao/la:
22 maj 2025, 20:16
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
22 maj 2025, 20:10
Mene samo zanima gdje imaju prijave da i ja budem bot?
Haman jedini ja ne hajrujem od pisanja na forumu, tuga :(
Iskacu ko iz pastete. Nevjerovatno.

Pa ovdje i jeste fazon da se napravi prica da se krene lagano tjerati Mirvic. A kako napraviti priču? Pa najbolje da je u paktu sa Vicom i da je namjestio utakmicu protiv koga? Najomraženijeg protivnika. Samo kasno su se sjetili, dali podršku poslije utakmice, tu je greška. Pa daj sad operi se na sve načine.
Dobro. Ja sam bot. Evo da tebe pitam, ti nisi bot sigurno, da li ti mislis da bi HZ izdale onakvo saopstenje bez razloga? Ili bilo koja navijacka grupa na svijetu? Je li mislis da je to 'nako, bez nekih saznanja, dokaza, kako hoces? Znaci grupa koja je u svakoj bitnoj bitci za klub bila cista i izasla iz nje kao pobjednik, sad odjednom radi protiv kluba iz nekih nedefinisanih razloga i bukvalno laze i izmislja? To vjerujes? Izmislili sve, nicim izazvani? Moze se u ovoj drzavi uzeti trofej bez Vicinog aminovanja, inace? Je li to vjerujes, fakat?

Hajde budi posten, i ti i drugi, pa odgovori na ova pitanja. Obrazlozi, argumentovano, sta i kako. Mani se uvreda i smajlija. Hajde da vidimo, kako su to HZ preko noci odjednom neprijatelji kluba i pod kontrolom nekakvih drugih sila. Hajde objasni da cujemo.

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 22 maj 2025, 20:25

Nikakve veze nema klub sa namještanjem. Bilo je problema ( pojedini) navijaci vs uprava.

Rokitansky
Postovi: 79
Pridružen/a: 15 maj 2025, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Rokitansky » 22 maj 2025, 20:29

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 20:18
nokee je napisao/la:
22 maj 2025, 20:16
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
22 maj 2025, 20:10
Mene samo zanima gdje imaju prijave da i ja budem bot?
Haman jedini ja ne hajrujem od pisanja na forumu, tuga :(
Iskacu ko iz pastete. Nevjerovatno.

Pa ovdje i jeste fazon da se napravi prica da se krene lagano tjerati Mirvic. A kako napraviti priču? Pa najbolje da je u paktu sa Vicom i da je namjestio utakmicu protiv koga? Najomraženijeg protivnika. Samo kasno su se sjetili, dali podršku poslije utakmice, tu je greška. Pa daj sad operi se na sve načine.
Dobro. Ja sam bot. Evo da tebe pitam, ti nisi bot sigurno, da li ti mislis da bi HZ izdale onakvo saopstenje bez razloga? Ili bilo koja navijacka grupa na svijetu? Je li mislis da je to 'nako, bez nekih saznanja, dokaza, kako hoces? Znaci grupa koja je u svakoj bitnoj bitci za klub bila cista i izasla iz nje kao pobjednik, sad odjednom radi protiv kluba iz nekih nedefinisanih razloga i bukvalno laze i izmislja? To vjerujes? Izmislili sve, nicim izazvani? Moze se u ovoj drzavi uzeti trofej bez Vicinog aminovanja, inace? Je li to vjerujes, fakat?

Hajde budi posten, i ti i drugi, pa odgovori na ova pitanja. Obrazlozi, argumentovano, sta i kako. Mani se uvreda i smajlija. Hajde da vidimo, kako su to HZ preko noci odjednom neprijatelji kluba i pod kontrolom nekakvih drugih sila. Hajde objasni da cujemo.
Nisi mi odgovorio ,
Kako se to pokušalo riješiti na relaciji horde-mirvić
Ili samo prenosis rekla-kazala i time potvrđuješ da je grupa svjesno nanijela zlo klubu bez dokaza

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mosarajvosa83 » 22 maj 2025, 20:34

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 20:18
nokee je napisao/la:
22 maj 2025, 20:16
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
22 maj 2025, 20:10
Mene samo zanima gdje imaju prijave da i ja budem bot?
Haman jedini ja ne hajrujem od pisanja na forumu, tuga :(
Iskacu ko iz pastete. Nevjerovatno.

Pa ovdje i jeste fazon da se napravi prica da se krene lagano tjerati Mirvic. A kako napraviti priču? Pa najbolje da je u paktu sa Vicom i da je namjestio utakmicu protiv koga? Najomraženijeg protivnika. Samo kasno su se sjetili, dali podršku poslije utakmice, tu je greška. Pa daj sad operi se na sve načine.
Dobro. Ja sam bot. Evo da tebe pitam, ti nisi bot sigurno, da li ti mislis da bi HZ izdale onakvo saopstenje bez razloga? Ili bilo koja navijacka grupa na svijetu? Je li mislis da je to 'nako, bez nekih saznanja, dokaza, kako hoces? Znaci grupa koja je u svakoj bitnoj bitci za klub bila cista i izasla iz nje kao pobjednik, sad odjednom radi protiv kluba iz nekih nedefinisanih razloga i bukvalno laze i izmislja? To vjerujes? Izmislili sve, nicim izazvani? Moze se u ovoj drzavi uzeti trofej bez Vicinog aminovanja, inace? Je li to vjerujes, fakat?

Hajde budi posten, i ti i drugi, pa odgovori na ova pitanja. Obrazlozi, argumentovano, sta i kako. Mani se uvreda i smajlija. Hajde da vidimo, kako su to HZ preko noci odjednom neprijatelji kluba i pod kontrolom nekakvih drugih sila. Hajde objasni da cujemo.
Covjeku koji ulaze ovoliko novca nije sigurno u cilju da osvoji a jos gore namjesti pisljivi kup i da uzme 300k euro od Konf.lige,znaci fulas opet ajmo dalje?

Haksss
Postovi: 227
Pridružen/a: 10 jan 2025, 18:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haksss » 22 maj 2025, 20:40

Raja nije suplja cim je Lorenzo Lapor objavio imate njegov broj pa ga pitajte na Whatcapp ja sam danas mu se javio da pitam za onog iz Celja
slika

Haksss
Postovi: 227
Pridružen/a: 10 jan 2025, 18:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haksss » 22 maj 2025, 20:42

Evo da ne bude da supljiram
slika

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8125
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 22 maj 2025, 20:42

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:42
Amcho1 je napisao/la:
22 maj 2025, 18:38
Kome odgovarate? Malom plavom koji baca kosku ovdje. Nemojte se ložiti, nema dokaza, nema činjenica i sve je laž u korist pojedinaca za lične interese. Blatiti svoj klub javno e zato nema opravdanja da mi je otac rođeni. Pozzzz
Evo samo na ovo da odgovorim, posto stalno pitate za dokaze.

Da li stvarno mislite da bi HZ izdale onakvo saopstenje na osnovu nicega? Mislite da ce na osnovu mahalskih spekulacija grupa optuziti klub onako? Iskreno. Moze li neko da odgovori na ovo? Je li fakat to mislite?

Postoje prepiske, dokazi, sve je doslo do grupe. Da se javno iznese, to ide do uefe, to je oduzimanje bodova, izbacivanje u nize rangove, raspad sistema.

Je li vam treba bas sve crtati?
Haveru, ljudi su raspakovali Sky aplikaciju prije 5-6 godina i eto koliko je to relevantno niko nije osudjen za nista, a kamoli Viber prepiske koje moze montirat bakir izetbegovic koji je zavrsio sa 6 ticon izenjerski fakultet i nikad uzivotu cumez nije nacrto.

Poznato tije REKLA SAB, i sta bi kurcina.

I sta ce bit sutra kad, se ustanovi da je to vama podmetnutoreci cete mi smo se bojali da nebi FK SARAJEVO zacepilo, a dotad stetu koju klub pretrpi samim tim i Mirvic koce platit tu ostetu.

Zeljo bi sad dao da mi budemo 7 godina prvaci u zamjenu da ih Mirvic preuzmu uz to da mu koplet grbavicu prepisu 1/1..


Politiku kluba HZ nemogu voditi, imali su sansu da kupe glasacka prava koliko su to HZ I VOJNICI KLUBA KUPILI 5% isti


Mirvicu ako obo citas stavi KAMERE PO TRIBINAMA, i zatvori sjevet.. HZ NISU FK SARAJEVO, niti su oni imaju ikakvo vece pravo od ostali ljudi koji dodju na istok zapad

visokohz
Postovi: 4622
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 22 maj 2025, 20:43

Haksss je napisao/la:
22 maj 2025, 20:40
Raja nije suplja cim je Lorenzo Lapor objavio imate njegov broj pa ga pitajte na Whatcapp ja sam danas mu se javio da pitam za onog iz Celja
slika
I šta kaže za onog iz Celja?

eccehomo
Postovi: 479
Pridružen/a: 30 jul 2021, 15:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la eccehomo » 22 maj 2025, 20:47

Braćo, dobri moji pitari, ne odgovarajte, molim vas ovom plavom smeću, pleme mu je b em! Sve je i krenulo od naših najvećih dušmana sa druge strane Miljacke, što će se ubrzo razotkriti. Njima je Mirvić trn u oku. Plavo smeće je došlo ovdje da piše i da dodatno unese razdor među nas.
Ne nasjedajte na providne igre plave paščadi i zbijmo dodatno redove i svi ko jedan.
PS čudi me da se HZ ne oglašavanju i ne izvini kako su nasjeli na režiju manijaka.

Haksss
Postovi: 227
Pridružen/a: 10 jan 2025, 18:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Haksss » 22 maj 2025, 20:48

visokohz je napisao/la:
22 maj 2025, 20:43
Haksss je napisao/la:
22 maj 2025, 20:40
Raja nije suplja cim je Lorenzo Lapor objavio imate njegov broj pa ga pitajte na Whatcapp ja sam danas mu se javio da pitam za onog iz Celja
slika
I šta kaže za onog iz Celja?
Kaze da ce provjerit evo razgovor
slika

Turo
Postovi: 1031
Pridružen/a: 06 maj 2025, 19:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Turo » 22 maj 2025, 20:49

Nema šanse da dođe.bio je možda njihov najbolji igrač u Evropi.ispod 1.0 Mio € sigurno neće ići.

Pena
Postovi: 587
Pridružen/a: 30 jun 2023, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pena » 22 maj 2025, 20:50

Bi lego Bego.

Avatar
nokee
Postovi: 3508
Pridružen/a: 10 feb 2012, 22:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nokee » 22 maj 2025, 20:52

Hordas1990 je napisao/la:
22 maj 2025, 20:18
nokee je napisao/la:
22 maj 2025, 20:16
GospodinIzSarajeva je napisao/la:
22 maj 2025, 20:10
Mene samo zanima gdje imaju prijave da i ja budem bot?
Haman jedini ja ne hajrujem od pisanja na forumu, tuga :(
Iskacu ko iz pastete. Nevjerovatno.

Pa ovdje i jeste fazon da se napravi prica da se krene lagano tjerati Mirvic. A kako napraviti priču? Pa najbolje da je u paktu sa Vicom i da je namjestio utakmicu protiv koga? Najomraženijeg protivnika. Samo kasno su se sjetili, dali podršku poslije utakmice, tu je greška. Pa daj sad operi se na sve načine.
Dobro. Ja sam bot. Evo da tebe pitam, ti nisi bot sigurno, da li ti mislis da bi HZ izdale onakvo saopstenje bez razloga? Ili bilo koja navijacka grupa na svijetu? Je li mislis da je to 'nako, bez nekih saznanja, dokaza, kako hoces? Znaci grupa koja je u svakoj bitnoj bitci za klub bila cista i izasla iz nje kao pobjednik, sad odjednom radi protiv kluba iz nekih nedefinisanih razloga i bukvalno laze i izmislja? To vjerujes? Izmislili sve, nicim izazvani? Moze se u ovoj drzavi uzeti trofej bez Vicinog aminovanja, inace? Je li to vjerujes, fakat?

Hajde budi posten, i ti i drugi, pa odgovori na ova pitanja. Obrazlozi, argumentovano, sta i kako. Mani se uvreda i smajlija. Hajde da vidimo, kako su to HZ preko noci odjednom neprijatelji kluba i pod kontrolom nekakvih drugih sila. Hajde objasni da cujemo.
Pa jedno jesi sigurno. Ili bot ili bas poglup da mislis da ce neko to sve tako prihvatiti..
Ne možeš jednostavno ne mozes biti ozbiljna grupa i izdati onakvo saopstenje bez dokaza. Boli me nrka stvar sta sr desava poslije. Ako si krenuo s tim da napadas vlastiti klub onda ide dokaz na to. Ovako je sve to rekla kazala i ti od mene trazis argumentovano a dosao ovdje da nam serres o stvarima koje smo vec procitali i u koje niko ne vjeruje zna se zbog cega.
A provjereni momci iz grupe su rekli da je bilo sukoba unutar grupe tako da ne lazi opet.
Razligu sad virto te ceka

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Haksss i 34 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []