Dddddddrrrrruuuuuugggggaaaaaa lllllliiiiiiiggggggaaaaa aaaaaaaaSkver je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:48Njima to nikad nije smetalo, samo malo njihovim navijacima, pa na kraju svi zadovoljni daju zajednicko saopstenje i zivjeli su do kraja zivota sretno......Beus i Vico dali svojoj kujici Mirvicu kup zemlje koja im nista ne znaci....igrali bi oni posteno protiv Sirokog i Radnika al yebiga, moras vratiti uslugu.....
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nek pita svoje mostarce,svakako ih vise zivi u Sarajevu nego u MostaruuYokohama je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:58Kevelj će ti najbolje objasniti,ipak njegovi guzni haveri su na pozicijama koje vide brigu o građanima - Novi Grad.
Skoro isto kao sto on vodi brigu o vama,cvajtaši.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jesi, jesiRiquelme1921 je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:47Šta hoćeš reći, da sam infiltriran?![]()
Ti si naš plaćenik
-
mosarajvosa83
- Postovi: 10366
- Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Dobro vas je Vicko satro,izbacio u drugu ligu,lijepo vas je viditi kako cutite kao kuje bez da bilo sta poduzmete,cudo Fukare sta nisu organizovaleSkver je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:48Njima to nikad nije smetalo, samo malo njihovim navijacima, pa na kraju svi zadovoljni daju zajednicko saopstenje i zivjeli su do kraja zivota sretno......Beus i Vico dali svojoj kujici Mirvicu kup zemlje koja im nista ne znaci....igrali bi oni posteno protiv Sirokog i Radnika al yebiga, moras vratiti uslugu.....
- Osttribine
- Postovi: 2892
- Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sigurno neka zavjera u pm, provjeri ti to jesu li dobro sabrali ovi iz Savezasvrakino1921 je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:33
Dvije pobjede imamo više od Pitara i opet iza njiha smo
Nevjerojatno
- PletaraSaVinom
- Postovi: 67
- Pridružen/a: 28 dec 2024, 02:48
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ne radi se o tome vidiš kako si plitak. Radi se da ste kući pustili bodove direktnim konkurentima Veležu za ispadanje dok je Borac kojem ništa ne treba odigrao pošteno i pobjedio Posušje. Još kojim ekipama ste dali bodove. Ništa vas za ovo ne može oprati smećari jedni. I kada koristim uvrede one su upućene samo vašem klubu i onim debilima koji misle da je sve pošteno. Borci za bolje sutra bh fudbala. Fuj
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sarajevo je bilo u borbi za titulu sa Zrinskim dok nam vi niste otkinuli 2 boda početkom marta. A Zrinskom ste uredno puštali bodove tokom cijele sezone. Draže vam je da osvoji Zrinski nego Sarajevo. Fuj.PletaraSaVinom je napisao/la: ↑25 maj 2025, 18:01Ne radi se o tome vidiš kako si plitak. Radi se da ste kući pustili bodove direktnim konkurentima Veležu za ispadanje dok je Borac kojem ništa ne treba odigrao pošteno i pobjedio Posušje. Još kojim ekipama ste dali bodove. Ništa vas za ovo ne može oprati smećari jedni. I kada koristim uvrede one su upućene samo vašem klubu i onim debilima koji misle da je sve pošteno. Borci za bolje sutra bh fudbala. Fuj
Tvoja logika je nešto posebno.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nije nas taj cetnik izbacio, nas je izbacio domaci cetnik.....mosarajvosa83 je napisao/la: ↑25 maj 2025, 18:01Dobro vas je Vicko satro,izbacio u drugu ligu,lijepo vas je viditi kako cutite kao kuje bez da bilo sta poduzmete,cudo Fukare sta nisu organizovaleSkver je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:48Njima to nikad nije smetalo, samo malo njihovim navijacima, pa na kraju svi zadovoljni daju zajednicko saopstenje i zivjeli su do kraja zivota sretno......Beus i Vico dali svojoj kujici Mirvicu kup zemlje koja im nista ne znaci....igrali bi oni posteno protiv Sirokog i Radnika al yebiga, moras vratiti uslugu.....sad mozete slobodno na Sarajevo da lajete.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kako danas Sarajevo zavrsi?

-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Higijenicari iz metropole. Usa furdo jedna. Sve ste razvalili.Yokohama je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:58Kevelj će ti najbolje objasniti,ipak njegovi guzni haveri su na pozicijama koje vide brigu o građanima - Novi Grad.
Skoro isto kao sto on vodi brigu o vama,cvajtaši.
- svrakino1921
- Postovi: 19890
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Spolacentra?spolacentra je napisao/la: ↑25 maj 2025, 18:19Higijenicari iz metropole. Usa furdo jedna. Sve ste razvalili.
-
spolacentra
- Postovi: 199
- Pridružen/a: 04 sep 2024, 06:05
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zrinjskom dva trofeja
Sarajevu jedan
Borcu krompir
Velež, Posušje, GOŠK, Sloboda, Sloga i Igman standardno nebitni.
Željezničar i Radnik Bijeljina se mogu pohvaliti kako su sjebali Borac za titulu. Nije ni to loše.
Sarajevu jedan
Borcu krompir
Velež, Posušje, GOŠK, Sloboda, Sloga i Igman standardno nebitni.
Željezničar i Radnik Bijeljina se mogu pohvaliti kako su sjebali Borac za titulu. Nije ni to loše.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10170
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Druga liga druga liga smiju vam se sviSkver je napisao/la: ↑25 maj 2025, 17:48Njima to nikad nije smetalo, samo malo njihovim navijacima, pa na kraju svi zadovoljni daju zajednicko saopstenje i zivjeli su do kraja zivota sretno......Beus i Vico dali svojoj kujici Mirvicu kup zemlje koja im nista ne znaci....igrali bi oni posteno protiv Sirokog i Radnika al yebiga, moras vratiti uslugu.....
Bezveze se radujete kad cete opet bit 4.i pored 20 bodova na nafaku
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
KosevoZove
- Postovi: 1796
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Kakav si ti ozbiljan bolesnik i kod nas ih ima , treba tebi pasa ozbiljna ljekarska pomoc dok je jos vrijeme, nije bolest sve sto boli..
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Treba poslati SIPA prijavu za sljedeće kolo Velez-Sloga. Vrapčićani ne mogu pošteno dobiti nikoga, a godinama se varakaju u ligi ili ulaze u nju zahvaljujući namještanju. Vrhunac je bio kad su namjestili opstanak u federalnoj.
I naravno dati šansu juniorima u Posušju, nevažna utakmica.
I naravno dati šansu juniorima u Posušju, nevažna utakmica.
Online
Trenutno korisnika/ca: Hajdeee, svrakino1921 i 14 gostiju.




