Pact1921 je napisao/la: ↑25 maj 2025, 23:10A cekajte sekunde vi tvrdite da su zeljo hajduk i tresnjavka jedini presudjeni za namjestanje a sta je sa sezonom 1986/87 . Pitari nesto lahko zaboravljaju da su tad trebali ispasti iz lige jer je 10 timova dobilo -6 bodova kazne zbog namjestanja utakmica gdje jedino nisu dobili vardar , dinamo vinkovci , sloboda , pristina , osijek , hajduk , spartak subotica , i radnicki nis. I tada je na kraju ukinuta kazna tih 6 bodova i onda je sarajevo ko je trebalo ispasti iz lige nije i onda umjesto njih je ispao dinamo iz vinkovca a vardaru je ponistena titula i priznata partizanu . Naravno tu medju tih 10 nalazili su se pored sarajeva i zeljo ,celik, sutjeska , buducnost titograd , rijeka , dinamo zagreb , crvena zvezda , partizan i velez. I naravno i vi ste tad trebali ispasti iz lige ali je jugoslavija odlucila da ukine kazne kako bi partizan mogao osvojiti titulu .
SUD JE UTVRDIO LAZIRANJE UTAKMICA
Fudbalski savez Jugoslavije (FSJ), nakon detaljne istrage, utvrdio je kako su rukovodstvo i igrači “Željezničara” dobili novac kako bi odigrali dvije namještene utakmice. “Željezničar”, “Hajduk” i “Trešnjevka” izbačeni su iz Prve lige, rukovodstva klubova trajno suspendirana, a Ivica Osim i Drago Smajlović kažnjeni jednogodišnjom zabranom igranja

















