MaroonBjelave je napisao/la: ↑26 maj 2025, 23:20Trailabe, trailabe
Samo je pitanje ko je Refko, a ko Čombe![]()
Što me nasmija
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
MaroonBjelave je napisao/la: ↑26 maj 2025, 23:20Trailabe, trailabe
Samo je pitanje ko je Refko, a ko Čombe![]()

Sto ne kazes sad Zekic i Mirvah taldzije kao sto kazes za Husrefa?? Sad si malo kao corav pa ne vidis dogovaranje?NazorUso je napisao/la: ↑26 maj 2025, 17:54Bit na !Sanchez87hz je napisao/la: ↑26 maj 2025, 11:23Ne bitna za nas al zato bitna za obraz i karakter a ne da smo u Vicinim igrama kao i svi drugi...
De nisi treboPendulum je napisao/la: ↑26 maj 2025, 11:47I ti ideš na listu gnjavatora. Valjda mi neće nestati prostora.Sanchez87hz je napisao/la: ↑26 maj 2025, 11:23Ne bitna za nas al zato bitna za obraz i karakter a ne da smo u Vicinim igrama kao i svi drugi...
Pola tih su ili bas prestari i preskupi ili strumfovi. Treba biti realan. Amar i Cimi su kontaktirani, odbili obojica. Besirovica bi vec volio vidjeti kod nas, pa i Hrvoja bi vratio. Memisevic bi bio strasno pojacanje i da mogu jednog od tih igraca izabrati, njega bi izabrao, ali ne mogu ni zamisliti kakav ugovor je imao u Emiratima. Tesko da bi dosao ovamo.
Hrvoje,GOjko,Rahman. BOlje njima dati platu kako treba a ne davati obestecenja za igraca iz Kiparske lige
Ne BitnaSanchez87hz je napisao/la: ↑27 maj 2025, 00:33Sto ne kazes sad Zekic i Mirvah taldzije kao sto kazes za Husrefa?? Sad si malo kao corav pa ne vidis dogovaranje?NazorUso je napisao/la: ↑26 maj 2025, 17:54Bit na !Sanchez87hz je napisao/la: ↑26 maj 2025, 11:23
Ne bitna za nas al zato bitna za obraz i karakter a ne da smo u Vicinim igrama kao i svi drugi...
Herson je napisao/la: ↑26 maj 2025, 22:00Provjereni i kvalitetni igrači su Guli, Kyeremeh, Bubanja, Pavičić i Gojković. Bez njih, ovi ostali nisu u stanju pobijediti ni Slobodu, što su i dokazali. Previše je igrača u rosteru, jako dobro su plaćeni, a učinak velikog broja njih je čista 0. Promjene su očekivane, ali ne u ovoj mjeri.Rokitansky je napisao/la: ↑26 maj 2025, 21:45E čuj pustiti 90% ekipe, i to provjerene kvalitetne igrače
Pa nije Football manager

Izvini uciteljicemosarajvosa83 je napisao/la: ↑27 maj 2025, 08:21Ne BitnaSanchez87hz je napisao/la: ↑27 maj 2025, 00:33Sto ne kazes sad Zekic i Mirvah taldzije kao sto kazes za Husrefa?? Sad si malo kao corav pa ne vidis dogovaranje?
likovi ko ti su najveci kancer naseg kluba, samo da je srat, pa kad ti covjek pogleda historiju komentara nikad nista pozitivno nisi rekao. Idi lijeci frustracije negdje drugo pusti nas da volimo Sarajevo i podrzavamo Mirvica, Zekica i ostatak nama dragog kluba!Sanchez87hz je napisao/la: ↑27 maj 2025, 10:47Izvini uciteljicemosarajvosa83 je napisao/la: ↑27 maj 2025, 08:21Ne BitnaSanchez87hz je napisao/la: ↑27 maj 2025, 00:33
Sto ne kazes sad Zekic i Mirvah taldzije kao sto kazes za Husrefa?? Sad si malo kao corav pa ne vidis dogovaranje?samo bi bilo dobro da opazite tako i druge vece greske oko kluba,al dobro dok je Mirvaha i Vice nesto ce se vec srediti,nema brige ima ona pjesma ja tebi ti meni
![]()
Tebi ok podrzavat taldzijuplisek je napisao/la: ↑27 maj 2025, 11:18likovi ko ti su najveci kancer naseg kluba, samo da je srat, pa kad ti covjek pogleda historiju komentara nikad nista pozitivno nisi rekao. Idi lijeci frustracije negdje drugo pusti nas da volimo Sarajevo i podrzavamo Mirvica, Zekica i ostatak nama dragog kluba!Sanchez87hz je napisao/la: ↑27 maj 2025, 10:47Izvini uciteljicesamo bi bilo dobro da opazite tako i druge vece greske oko kluba,al dobro dok je Mirvaha i Vice nesto ce se vec srediti,nema brige ima ona pjesma ja tebi ti meni
![]()
Još jedna plava fekalija na našem forumu. Ništa novo u zadnja 2 i po mjeseca.plisek je napisao/la: ↑27 maj 2025, 11:18likovi ko ti su najveci kancer naseg kluba, samo da je srat, pa kad ti covjek pogleda historiju komentara nikad nista pozitivno nisi rekao. Idi lijeci frustracije negdje drugo pusti nas da volimo Sarajevo i podrzavamo Mirvica, Zekica i ostatak nama dragog kluba!Sanchez87hz je napisao/la: ↑27 maj 2025, 10:47Izvini uciteljicesamo bi bilo dobro da opazite tako i druge vece greske oko kluba,al dobro dok je Mirvaha i Vice nesto ce se vec srediti,nema brige ima ona pjesma ja tebi ti meni
![]()
Trenutno korisnika/ca: nedimmmm1337 i 18 gostiju.