BSK sam pravi plasticnu podlogu na svom terenu, to su zapoceli jos prosle sezone. To nema veze sa onim projektom hibridnih terena od strane saveza, niti ce se tamo igrati PL jer nemaju tribine uopste ni uslove za 1. ligu RS.bvsic je napisao/la: ↑28 maj 2025, 16:34Slazem se da u ligi ne bi trebalo biti vise njiva, ali valjda su ti klubovi zasluzili da dobiju hibrid i Stupcanica i Laktasi.rishovski je napisao/la: ↑28 maj 2025, 16:24A ne možeš vala više ni na livadi igrati.Dosta je i toga.. Ko god ne ispunjava uslove ne treba ni da igra.Rat je zavrsio prije 30 godina,do sad se trebalo uložiti u stadione.
I Stupčanica i Laktaši su znali i prije 3 godine da nemaju uslove za premijer ligu i ne znam šta su očekivali!
Stupčanica nema čak ni pomoćni teren,to je dovoljno koliko su razmisljali i koliko su spremni!
Trebali su vala i 9 i 10 igrat baraž riješit i Laktaše Stupčanicu,nema veze iz kojeg si entiteta...
Neko je pisao da se BSK-u pravi teren ako se ne varam?
Znaci politika je sve, klub koji nije prvi dobija stadion a 2 kluba koja osvoje ne dobiju.
Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Otkad su natkrivena mjesta uslov za PL? To nemaju ni Zrinjski ni Sarajevo, cak ni UEFA to ne trazi.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovako oni sebe forcaju na ove imbecilne fore. Mozga bez.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- KONTRASVIH
- Postovi: 5686
- Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
- Lokacija: Zanzibar
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ma citao sam neki članak kako Laktaši moraju imat minimum 3000 sjedista i da mora biti natkriveni dio kao pooštreni kriteriji uz to garanciju od 2 miliona za reflektore... A sjecam se da je i Sarajevo prošle godine najavilo da će se radit natkrivanje 2500 mjesta,jer tako trazi uefa...
A da li je se sta promijenilo u pravilniku,nemam pojma...Nasao sam onaj stari iz 2021 gdje se preporucuje da se ide na 1000 natkrivenih mjesta..A kod nas se normalno sve ostavlja do zadnjeg momenta,dok ih bukvalno ne natjeraju...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
- relativizam
- Postovi: 1729
- Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
A humanitarni broj od bolesne djece?A porezni dug koji dugujete godinama?A pogrešno popunjena uplatnica?
Vi ne možete prozivati nikoga
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)
-
Direktorcic
- Postovi: 2593
- Pridružen/a: 11 maj 2023, 21:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Mostar je klasicni qurac otisao.Napadaju se prolaznici,ovi drugi nocas hodaju u grupama,uzvikuju policija u autu iza njih polako vozi i prati ih.ali siguran grad kazu
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ovo je tačno. Nisam siguran koje je tačno pravilo za reflektore. Priča se da je Laktašima dovoljna bankarska garancija od 2 mil KM za reflektore, u smislu "evo imam novac za reflektore"... Apropo toga, Sloga uveliko radi na reflektorima (nisam siguran hoće li biti gotovo do početka nove sezone) i cijenim da na osnovu tih započetih radova dobijaju zeleno svjetlo po pitanju tog pravila.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926
ŽIŽOVIĆ MLADEN
ŽIŽOVIĆ MLADEN
-
akobasmoram13
- Postovi: 42
- Pridružen/a: 12 feb 2025, 09:21
- Lokacija: Tasovčići
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Trebao si im reć da idu kućiDirektorcic je napisao/la: ↑29 maj 2025, 07:54Mostar je klasicni qurac otisao.Napadaju se prolaznici,ovi drugi nocas hodaju u grupama,uzvikuju policija u autu iza njih polako vozi i prati ih.ali siguran grad kazu
- FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Jutros belaj bio u shopu, valjda Kugla stavio majice na njihovu policu.
- svrakino1921
- Postovi: 19909
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
- svrakino1921
- Postovi: 19909
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ja juče vodio jednog jarana u fan shop kluba koji vrši utaju poreza. I pored toga sto sam jarana nagovarao da ne baca pare na smeće , on je kupio dres i na kasi nakon što je platio očekivao je da mu se izda fiskalni račun. Ljubazna radnica na njegov upit o fiskalnom računu je odgovorila da su iz kluba rekli da u ovakvim slucajevima izdaje nota racune jer fiskalna kasa nije u funkciji.
Online
Trenutno korisnika/ca: ErosViverosViv i 24 gosta.





















