Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
Vanja8
Postovi: 14087
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 31 maj 2025, 06:36

svrakino1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:32
Vanja8 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:24
Cuj prizivaju Dzeku da se vrati... :rol: :rol:

Ko da je covjek lud da za pola godine ostane bez marke , bez svega sto je za cijelu karijeru zaradio...

Srecom, nasa Amrica je tu pa ona to kontrolise... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Nije tačno
Većina forumaša piše da ne dolazi kod nas a i ako ode u Hajduk da ce od Torce ne samo dobit uvrede nego i degenek jer teško Hajduk može do titulu u Hrvatskoj
Oni ne mogu ništa Rijeci a kamoli Dinamu
Pravo ce im Edin donijet titulu
A sta nije tacno ?
Da ga ne prizivate da se vrati ?

Ili to u stavljas u kontekst ono, "trebao bi doci kod nas, ali nema sanse jos uvijek...", pa ga ne prizivate ?

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19886
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 31 maj 2025, 06:54

Vanja8 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:36
svrakino1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:32
Vanja8 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:24
Cuj prizivaju Dzeku da se vrati... :rol: :rol:

Ko da je covjek lud da za pola godine ostane bez marke , bez svega sto je za cijelu karijeru zaradio...

Srecom, nasa Amrica je tu pa ona to kontrolise... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Nije tačno
Većina forumaša piše da ne dolazi kod nas a i ako ode u Hajduk da ce od Torce ne samo dobit uvrede nego i degenek jer teško Hajduk može do titulu u Hrvatskoj
Oni ne mogu ništa Rijeci a kamoli Dinamu
Pravo ce im Edin donijet titulu
A sta nije tacno ?
Da ga ne prizivate da se vrati ?

Ili to u stavljas u kontekst ono, "trebao bi doci kod nas, ali nema sanse jos uvijek...", pa ga ne prizivate ?
Nije tačno da ga svi prizivaju
Još tačnije većina je da ne dolazi kod nas al i u Hajduk
Sve ce pokvarit što je dosad uradio
Pa oni su jednog Perišića s noge na nogu

Jel to treba da kod nas završava karijeru i da mu Njegomirović sudi faul u napadu i da ga pravi budalom po stare dane
Mi nemamo nikoga u Savezu
Vidiš koliko se Vi borite da imate čovjeka u Savezu da uzmete titulu

Nema kod nas šta tražit

Avatar
Vanja8
Postovi: 14087
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 31 maj 2025, 07:00

svrakino1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:54
Vanja8 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:36
svrakino1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:32


Nije tačno
Većina forumaša piše da ne dolazi kod nas a i ako ode u Hajduk da ce od Torce ne samo dobit uvrede nego i degenek jer teško Hajduk može do titulu u Hrvatskoj
Oni ne mogu ništa Rijeci a kamoli Dinamu
Pravo ce im Edin donijet titulu
A sta nije tacno ?
Da ga ne prizivate da se vrati ?

Ili to u stavljas u kontekst ono, "trebao bi doci kod nas, ali nema sanse jos uvijek...", pa ga ne prizivate ?
Nije tačno da ga svi prizivaju
Još tačnije većina je da ne dolazi kod nas al i u Hajduk
Sve ce pokvarit što je dosad uradio
Pa oni su jednog Perišića s noge na nogu

Jel to treba da kod nas završava karijeru i da mu Njegomirović sudi faul u napadu i da ga pravi budalom po stare dane
Mi nemamo nikoga u Savezu
Vidiš koliko se Vi borite da imate čovjeka u Savezu da uzmete titulu

Nema kod nas šta tražit
Ovo je vec korektnije...

Ali i pored svih cinjenica koje si iznio, je li JEDNOM EDINU DZEKI :bow: , na kraju karijere ovo treba da bude trener


slika

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la StrikeWarzone » 31 maj 2025, 07:33

Jutro svima osim utajivacima poreza.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5684
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 31 maj 2025, 07:55

Dobro jutro svima :ljepota:

Neka ostane zapisano>
Sto se tice njihovog stanja, bukvalno svaki navijac Sarajeva kojeg poznajem podrzava HZ. Online stanje nije nikakvo mjerilo, ovdje je sve puno botova Bog zna odakle i Mirvicevih ovaca koji su tu sa drugim namjerama. Njima je zadatak da guse svaku kritiku, da iskrivljuju stvarnost i da pokusaju odbraniti ono sto se vise ne moze braniti, standardno. Vrijeme je njihov najgori neprijatelj.
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 31 maj 2025, 08:26

Pazi, sad će i tu biti svašta, Trbić je vodio te botove, to je čovjek koji je kreirao mišljenje javnog mnijenja. Pa nisu ovi nepismeni likovi sa foruma izmislili gluposti tipa Renan ne smije kod frizera, neko im je rekao da to napišu.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Oikamid
Postovi: 2828
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Oikamid » 31 maj 2025, 08:32

Ukucaš u search "Renan ne smije kod frizera" i vidiš da je to jedno 15 puta ponovio upravo virtual, koji je u posljednjem postu i projektirao šta to on radi na forumu. Valjda je širenje propagande dobar side hustle ako ništa, u tom slučaju aplaudiram, ako je za džaba onda je tužno.

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2783
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la StrikeWarzone » 31 maj 2025, 09:16

Virtu4l je napisao/la:
31 maj 2025, 08:26
Pazi, sad će i tu biti svašta, Trbić je vodio te botove, to je čovjek koji je kreirao mišljenje javnog mnijenja. Pa nisu ovi nepismeni likovi sa foruma izmislili gluposti tipa Renan ne smije kod frizera, neko im je rekao da to napišu.
Možda je Trbić jedan od insajdera s njihovog foruma, ko zna... :hmmmm:
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

maroon46
Postovi: 566
Pridružen/a: 16 jan 2025, 21:48

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la maroon46 » 31 maj 2025, 09:31

StrikeWarzone je napisao/la:
31 maj 2025, 07:33
Jutro svima osim utajivacima poreza.
:damn: :damn:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 31 maj 2025, 09:53

Oikamid je napisao/la:
31 maj 2025, 08:32
Ukucaš u search "Renan ne smije kod frizera" i vidiš da je to jedno 15 puta ponovio upravo virtual, koji je u posljednjem postu i projektirao šta to on radi na forumu. Valjda je širenje propagande dobar side hustle ako ništa, u tom slučaju aplaudiram, ako je za džaba onda je tužno.

To su pisali kvazi insajderi na vašoj temi, kad je bio navodni cirkus oko Ziljkića.


EDIT: Evo ga,


Bordobojausrcu je napisao/la:
10 mar 2024, 01:16
Renan ide kod frizera gdje idem i ja. I ja sam licno bio tu kad ga je renan zvao da mu dodje u stan da ga osisa jer ne smije izaci iz stana. U prvu ruku nisam znao sta ne razlog pa mi bilo smjesno.... Tek sad vidim da je ovo uzelo maha i da se prijeti igracima
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

caffetin
Postovi: 920
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la caffetin » 31 maj 2025, 10:00

pricase da ififa iuefa iztrazuju trbica i fks pricase onekom izvlacenju para znasli sta otome duska
menstrual

Avatar
Vanja8
Postovi: 14087
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Vanja8 » 31 maj 2025, 10:04

caffetin je napisao/la:
31 maj 2025, 10:00
pricase da ififa iuefa iztrazuju trbica i fks pricase onekom izvlacenju para znasli sta otome duska
I sta kaze, prica se... :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 31 maj 2025, 10:08

caffetin je napisao/la:
31 maj 2025, 10:00
pricase da ififa iuefa iztrazuju trbica i fks pricase onekom izvlacenju para znasli sta otome duska

Ja još uvijek neću to da spominjem, jer je preozbiljno. Isplate preko treće strane koje UEFA strogo zabranjuje, su im izgleda veliki problem.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 31 maj 2025, 10:48

svrakino1921 je napisao/la:
31 maj 2025, 06:27


Al Jaber je projekat SA - daj više skontaj to
Oni su pokušali napravit projekat od njega kad je dosao u Dinamo,samo sto on nije Olmo. Ako im je on projekat jos uvijek u ovakvoj ligi.. Bome su Saudijci prdnuli u fenjer.
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

mma_hz
Postovi: 11400
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mma_hz » 31 maj 2025, 10:57

Virtu4l je napisao/la:
31 maj 2025, 10:08
caffetin je napisao/la:
31 maj 2025, 10:00
pricase da ififa iuefa iztrazuju trbica i fks pricase onekom izvlacenju para znasli sta otome duska

Ja još uvijek neću to da spominjem, jer je preozbiljno. Isplate preko treće strane koje UEFA strogo zabranjuje, su im izgleda veliki problem.
A to ovaj polutan i ti znate.Sta UEfA i Fifa istrazuju
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59806
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 31 maj 2025, 10:59

mma_hz je napisao/la:
31 maj 2025, 10:57
A to ovaj polutan i ti znate.Sta UEfA i Fifa istrazuju
Jebbemliga, priča se, vidjećemo.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 31 maj 2025, 11:39

mma_hz je napisao/la:
31 maj 2025, 10:57
Virtu4l je napisao/la:
31 maj 2025, 10:08
caffetin je napisao/la:
31 maj 2025, 10:00
pricase da ififa iuefa iztrazuju trbica i fks pricase onekom izvlacenju para znasli sta otome duska

Ja još uvijek neću to da spominjem, jer je preozbiljno. Isplate preko treće strane koje UEFA strogo zabranjuje, su im izgleda veliki problem.
A to ovaj polutan i ti znate.Sta UEfA i Fifa istrazuju
Ne odustaje od price, respect iskreno. Stvarno treba pohvaliti upornost

Avatar
rishovski
Postovi: 5012
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la rishovski » 31 maj 2025, 11:55

Ovo je isto što su Mamića i Dinama optuživali novinari u Hrvatskoj..Uefa istražuje ovo-ono... Na kraju ništa!
Optužila ga država a što se tiče UEFE sad može osnovat kao bjegunac od zakona klub NK.MAMIĆ i da hara premijer ligom i da igra kako on kaže Čempions ligu...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

caffetin
Postovi: 920
Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la caffetin » 31 maj 2025, 12:04

rishovski je napisao/la:
31 maj 2025, 11:55
Ovo je isto što su Mamića i Dinama optuživali novinari u Hrvatskoj..Uefa istražuje ovo-ono... Na kraju ništa!
Optužila ga država a što se tiče UEFE sad može osnovat kao bjegunac od zakona klub NK.MAMIĆ i da hara premijer ligom i da igra kako on kaže Čempions ligu...

pasta mislis stoje zainteresiran zafks
menstrual

Tuce11
Postovi: 463
Pridružen/a: 13 avg 2024, 23:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tuce11 » 31 maj 2025, 12:14

DadoElazar je napisao/la:
31 maj 2025, 06:12
Tuce11 je napisao/la:
30 maj 2025, 21:06
DadoElazar je napisao/la:
30 maj 2025, 20:39

Tako je medeni niko ne zna etiketirati ko pametni bosnjo koji inace sve zna i sve se razumije
Moram te razočarati nemam ja ništa sa mostarom fali bogu
Ali si mi potvrdio ono što već odavno znam
pravi hercegovanac priča o svemu samo ne o onome o čemu treba.
sta si bola ovo napisao
bio ja poslom danas u mostaru
popio kafu na dva mjesta i ruco u restoranu
zamisli gdje nisam dobio račun
Banalizuješ ozbiljne teme. Ne možeš se zezat sa ljudima koji su doživjeli golgotu i koja i danas traje. Nisam ni ja mostarac, ali znam sabrati 2 i 2. Evo ti savjet.. poslušaj prof. Dragana Markovinu koji živi u zapadnom dijelu grada i nije Bošnjak. Druže, nemoj se ljutiit, al ti od drveta nr vidiš šumu. Ulaziš u glupave priče o bosancima i hercegovcima.. ko je bolji, jel to? Pa jbt život. Svako dobro!
Vidi rođo uopste se ne radi o tome
Ni ti ne znaš jesam li ja i kakvu golgotu prozivio i preživio a već generalizujes i etiketiras
Evo da ti kažem što sam bio u mostaru
Bavim se licenciranjem firmi ustanova preduzeca i sl
To je agencija imenovana od strane federalnog ministarstva i već dvije godine obilazim bih i dajem ili ne dajem odobrenja za licence
Od iduće godine neces se moci prijaviti na tender oglas javne nabavke pa cak ni raspisivati konkurse za prijem radnika bez te licence
I znaš ko životom traži licenciranje- bh hrvati bez iznimke
Znaš li ko neće i uporno govori da mu to ne treba - Bošnjaci da se tako izrazimo
Sta mislis što ti ovako rano odgovaram jer idem u livno po istom poslu
Sutra će vam opet hrvati biti krivi što su sve preuzeli a vi qurcem ne mrdate i povazdan pametujete
Čak iz rs-a traže tu licencu da mogu saradjivati sa firmama i javljati se na federalne oglase i davati ponude
Samo ste vi pametni a ostacete na nivou prodaje voca i suvenira uz cestu
Ovo licenciranje je zakonska obaveza koju jedino vi izbjegavate
Ne svi ali najviše problema imam sa ustanovama gdje su Bošnjaci direktori uslovno rečeno
Sutra kad vam budu hrvati postavljali direktore i vaše prijave odbacivali kao nepotpune ti opet malo o golgoti humanitarnoj računima itd
E moj tuce...
"valja meni sutra u mostar
srećom idem u zapadni dio
ko bi gledo ona potemkinova sela"
E rođo od ovog tvog komentara je krenulo. I ne priliči nekom ko radi u državnim institucijama takav vokubalar. Zao mi je, ali opet ne vidiš od drveta šumu. Vjerujem da si išao u osnovnu dok sam se borio protiv sda termita i zadnji sam koji bi branio tu politiku. Zaprava je ta politika zajedno s hdz-om i kreirala mostarsku krizu.. Dakle, mojne meni to. Ovdje se radi o FK Veležu, simbolu zajedništva, klubu prkosa.. a htijeli su ga ugasit, oteli mu stadion. Danas na tom stadionu igra klub iz ndh koji je za vrijeme SFRJ bio zabranjen. Na tom stadionu je na početku rata bio logor, uništeno je sve što bi podsjećalo na Velež. Bilo bi lijepo da uvažavaš činjenice. Ponavljam, bošnjačka politika je katastrofa, al to ne može prekrit zlo koje je inspirisala hdz politika u Mostaru. Jadne su institucije u kojima radi osoba koja koristi termin "hercegovanac", koji na takav način komunicira s ljudima. ŽALOSNO

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: mnon46 i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []