Mamić je lijepo odgovorio u emisiji na to pitanje: Imam prijatelje u svim klubovima,pa tako i u Sarajevu i Želji i ne želi da to remeti na taj način sto ce ući u bilo koji klub..caffetin je napisao/la: ↑31 maj 2025, 12:04rishovski je napisao/la: ↑31 maj 2025, 11:55Ovo je isto što su Mamića i Dinama optuživali novinari u Hrvatskoj..Uefa istražuje ovo-ono... Na kraju ništa!
Optužila ga država a što se tiče UEFE sad može osnovat kao bjegunac od zakona klub NK.MAMIĆ i da hara premijer ligom i da igra kako on kaže Čempions ligu...
pasta mislis stoje zainteresiran zafks
Dakle čovjek jasno i glasno rekao da nije zainteresovan..
To što novinari pišu nema veze sa istinom.





