Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
TefalTava
Postovi: 1074
Pridružen/a: 20 mar 2024, 10:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la TefalTava » 04 jun 2025, 22:43

bordobijeli je napisao/la:
04 jun 2025, 22:33
Sramota da jedan gospodin Mehmed Janjos Čala dobije manje glasova od ovog Hasanbegovica.
toliko svi vjeruju u vasu pravednost i borbu za bolje sutra sarajevskog nogometa :mrgreen: :mrgreen: :kafa:

NajvecaRadosti
Postovi: 10169
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la NajvecaRadosti » 04 jun 2025, 23:11

bordobijeli je napisao/la:
04 jun 2025, 22:33
Sramota da jedan gospodin Mehmed Janjos Čala dobije manje glasova od ovog Hasanbegovica.
Sta znaju papci
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!

Avatar
bhsport
Postovi: 13541
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bhsport » 04 jun 2025, 23:14

Čala je gospodin za ove kokošare i uvijek ce biti.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

bordobijeli
Postovi: 18330
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bordobijeli » 04 jun 2025, 23:17

TefalTava je napisao/la:
04 jun 2025, 22:43
bordobijeli je napisao/la:
04 jun 2025, 22:33
Sramota da jedan gospodin Mehmed Janjos Čala dobije manje glasova od ovog Hasanbegovica.
toliko svi vjeruju u vasu pravednost i borbu za bolje sutra sarajevskog nogometa :mrgreen: :mrgreen: :kafa:
Žao mi Čale zato sto je veliki gospodin da tamo neki levat dobije više glasova. Al eto i to je pokazatelj gdje smo . Ne možemo u kantonu imati predstavnika , ne možemo mi pera odbiti Vici i Beusu .

bvsic
Postovi: 4875
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la bvsic » 04 jun 2025, 23:25

Riquelme1921 je napisao/la:
04 jun 2025, 17:24
Napaceni87 je napisao/la:
04 jun 2025, 17:16
Ima li ijedan stoper u omladinskom pogonu da fizikom moze odgovorit zahtjevima prvog tima, visina duel tehnika
Ima, juniori nam kidaju. Jučer nisu uspjeli kadete pobjediti.
:rol:
Riqelme jedan od jacih i normalnih :salut:

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 04 jun 2025, 23:44

vico mirvic konekcija je na snazi

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jun 2025, 23:52

Kako sad ovo, zar nisu imali 24 sigurna glasa i samo im je Željezničar bio problem? :o

Gdje nestade ova sila koju su potpisivali na kraju svakog saopštenja?
SFK 2000 Sarajevo, GFC Sarajevo, FK Sarajevo, FK Radnik Hadžići, FK Respekt, FK Famos, FK Unis, FK Moščanica, FK Baton, FK Stup, FK Pofalički, NK Jedinstvo Ljubnići, NK Omladinac Doglodi, FK Butmir, FK Saobraćajac, FK Mladost Župča, FK Vratnik, FK Ozren, FK Igman, NK Ilijaš, NK Sašk Napredak, FC Academica i Udruženje sudija i instruktora Kantona Sarajevo

Kako je moguće da ovi nisu glasali za Čalu?


Najveći petljanci u istoriji našeg fudbala. Bravo divovi. :salut:

Evo ja da imam pravo glasa, sutra bih gospodinu Čali dao blanko podršku.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 05 jun 2025, 00:08

bhsport je napisao/la:
04 jun 2025, 23:14
Čala je gospodin za ove kokošare i uvijek ce biti.

Zamisli kandiduješ GOSPODINA Mehmeda Janjoša i ne obezbijediš mu 13 glasova.

Je li se Trbić oglasio? :sick:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

mosarajvosa83
Postovi: 10366
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la mosarajvosa83 » 05 jun 2025, 00:09

bhsport je napisao/la:
04 jun 2025, 23:14
Čala je gospodin za ove kokošare i uvijek ce biti.
U ovoj zemlji prolaze samo kriminalci i likovi kao ovaj Junuzovic,ljudine kao Cala u ovoj drzavi nece dobit ni mjesto portira,Cala je covijek koji je jednostavno previse dobar i koji sigurno nebi radio nista lose po bilo koji klub al eto.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2661
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la LegendKiller » 05 jun 2025, 00:23

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2025, 23:52
Kako sad ovo, zar nisu imali 24 sigurna glasa i samo im je Željezničar bio problem? :o

Gdje nestade ova sila koju su potpisivali na kraju svakog saopštenja?
Hajde nemoj i ti sada izvrtati činjenice. 24 glasa su bila konta Čolpe i Čolpica, a samo je Željo bio za Čolpu, odosno nije bio direktno za Čolpu ali je željo vagao kome se prikloniti. Možeš mrziti Sarajevo koliko hoćeš ali je činjenice da Sarajevo i Magoda nisu pogurali ovo i dalje bi Čolpa i njegove Čolpice vedrile i oblačile. Dokaz za to su ti drugi kantoni, gdje nemaš nikoga da pokrene stvari pa isti ljudi rade šta žele za svoj interes a klubove niko nšta ne pita.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 05 jun 2025, 00:31

LegendKiller je napisao/la:
05 jun 2025, 00:23
Hajde nemoj i ti sada izvrtati činjenice. 24 glasa su bila konta Čolpe i Čolpica, a samo je Željo bio za Čolpu, odosno nije bio direktno za Čolpu ali je željo vagao kome se prikloniti. Možeš mrziti Sarajevo koliko hoćeš ali je činjenice da Sarajevo i Magoda nisu pogurali ovo i dalje bi Čolpa i njegove Čolpice vedrile i oblačile. Dokaz za to su ti drugi kantoni, gdje nemaš nikoga da pokrene stvari pa isti ljudi rade šta žele za svoj interes a klubove niko nšta ne pita.

Nikakvo izvrtanje činjenica. Željo se nikome nije priklonio, i najbitnije nije se priklonio igri Trbića, Mirvića, Ibrakovića i kompanije, na kraju se ispostavilo kao ispravnim.

Tresla se gora, rodio se miš. Vrijeme je majstorsko rešeto. :salut:

Živ ti meni bio.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1978
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Riquelme1921 » 05 jun 2025, 01:10

bvsic je napisao/la:
04 jun 2025, 23:25
Riquelme1921 je napisao/la:
04 jun 2025, 17:24
Napaceni87 je napisao/la:
04 jun 2025, 17:16
Ima li ijedan stoper u omladinskom pogonu da fizikom moze odgovorit zahtjevima prvog tima, visina duel tehnika
Ima, juniori nam kidaju. Jučer nisu uspjeli kadete pobjediti.
:rol:
Riqelme jedan od jacih i normalnih :salut:
Pa šta ću, ubili ih jučer kadeti a ovdje pojedinci zamišljaju da su nam u juniorima Gojak, Džeko i Hadžiahmetović. Sarajevo nas dobija po 5-0 već u pionirima.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
relativizam
Postovi: 1729
Pridružen/a: 11 sep 2024, 08:43
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la relativizam » 05 jun 2025, 02:06

jurisicduska je napisao/la:
04 jun 2025, 18:42
Gledaj samo ovog na 100 tema opleo o Nidalu :
Da ti ne vadim druge, ovaj vam je najpametniji.
Ovo su samo postovi sa 2 stranice pretrage. Zanimljivo je da i jučer pjeni.

slika

slika
Ma on je baš zglajzno, njemu nije ni hatoriti on od toga živi za razliku od bečkih baustelaca

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19889
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 05 jun 2025, 08:04

slika





Objavljeno koliko će Željezničar dobiti novca za Al Jabera
U medijima se pisalo o raznim iznosima, a većinom se nagađalo o oko pet miliona KM. Međutim, čini se da je u pitanju manji iznos

Abdulmalik Al Jaber napustio je Željezničar i karijeru će nastaviti u Saudijskoj Arabiji.
Novi klub doskorašnjeg veznjaka tima sa Grbavice je Al Nassr.

Plavi su se pohvalili da ovaj transfer predstavlja rekordno obeštećenje u historiji kluba. No, o detaljima nisu pisali. Iznos koji je su uplatili bh. premijerligašu nije objavio ni klub iz Saudijske Arabije.






U medijima se pisalo o raznim iznosima, a većinom se nagađalo o oko pet miliona KM (2,5 miliona eura).


Transfermarkt, najpopularnija svjetske stranice koja se bavi procjenom vrijednosti fudbalera, objavila je da se radi o nešto manjem iznosi nego što se spekulisalo. Navedeno je da će Al Nassr platiti Željezničaru nešto više od 3,5 miliona KM (1,8 milion eura).




Dobre pare
Najbolje je vratit nešto duga PU FBiH , kupit zemljište za kamp da bude Željino 1/1 , ostavit nešto i za južnu tribinu - naravno što se tiče juga i mi navijači cemo skuckat par stotina hiljada maraka i pojacat se sa Šutom,Kaćunkom i ovim iz Nizozemske - Holandije bekom i obavezno produžiti ugovore Vedadu i Madžidu i podebljat im platu jer bez njih ispadamo ko fišek iz lige 10



GOLEM SI ŽELJO

Avatar
KONTRASVIH
Postovi: 5685
Pridružen/a: 07 maj 2016, 22:19
Lokacija: Zanzibar
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la KONTRASVIH » 05 jun 2025, 08:05

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2025, 23:52
Kako sad ovo, zar nisu imali 24 sigurna glasa i samo im je Željezničar bio problem? :o
I nije neka razlika izmedju sigurnih glasova i raskidamo saradnju :rol:
FK Sarajevo se oglasio saopštenjem i najavio prekid saradnje sa 17 klubova
Napokon procitan hinjaluk, dobro jutro svima :ljepota:
HEROJI SU IZ ULICE A NE IZ NEREALNOG FILMA

Tempero
Postovi: 1091
Pridružen/a: 07 nov 2022, 19:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Tempero » 05 jun 2025, 08:26

Virtu4l je napisao/la:
04 jun 2025, 23:52
Kako sad ovo, zar nisu imali 24 sigurna glasa i samo im je Željezničar bio problem? :o

Gdje nestade ova sila koju su potpisivali na kraju svakog saopštenja?
SFK 2000 Sarajevo, GFC Sarajevo, FK Sarajevo, FK Radnik Hadžići, FK Respekt, FK Famos, FK Unis, FK Moščanica, FK Baton, FK Stup, FK Pofalički, NK Jedinstvo Ljubnići, NK Omladinac Doglodi, FK Butmir, FK Saobraćajac, FK Mladost Župča, FK Vratnik, FK Ozren, FK Igman, NK Ilijaš, NK Sašk Napredak, FC Academica i Udruženje sudija i instruktora Kantona Sarajevo

Kako je moguće da ovi nisu glasali za Čalu?


Najveći petljanci u istoriji našeg fudbala. Bravo divovi. :salut:

Evo ja da imam pravo glasa, sutra bih gospodinu Čali dao blanko podršku.
Vico im reko tako. Ne moze. Mora se mijenjati ploca.

Objavljujute ratove
lazete ko psi

Avatar
jurisicduska
Postovi: 10892
Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jurisicduska » 05 jun 2025, 10:16

Evo ih opet o Sarajevu
Neopterećeni since 1988

Nigdje oni ne komentarisu.
Al tako je to kad postaneš nebitan baviš se svim osim sobom i tražiš imaginarnog neprijatelja jer ne možeš sebi da priznaš da si kar.ina obična
Zadnja izmjena: jurisicduska, dana/u 05 jun 2025, 10:17, ukupno mijenjano 1 put.

Zvornicka
Postovi: 278
Pridružen/a: 16 dec 2022, 18:10
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Zvornicka » 05 jun 2025, 10:17

rishovski je napisao/la:
04 jun 2025, 18:09
bhfanatic14 je napisao/la:
04 jun 2025, 18:04
@rishovski hvala na objasnjenju. Takva pravila jos nisam nigdje vidio ni cuo ali eto za sve ima prvi put. Ali jos veci cirkus je da 3 ekipe ispadaju a niko ne ulazi. Liga 10 ce biti nocna mora za par klubova jer je to cetnik uveo inteligentno niko nije skuzio, ubacio sebi 3 srpske ekipe gdje ima 36 bodova fiksnih pa ti gledaj. Nista se ne desava slucajno na ovom bolesnom svitu
Sami smo sebi krivi što nam je Čelik druga liga pa sad i Sloboda a Jedinstvo iz Bihaća je posebna priča.Da je normalno stanje ovo ne bi bilo moguće... Politika je čudo.
Ako Bog da da im se i Velez iz Vrapcica pridruzi

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19889
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 05 jun 2025, 11:04

Sjećaš li se petog šestog? Sretan Zubandan!











💙💙💙💙💙💙💙💙

Manijakdokraja9
Postovi: 947
Pridružen/a: 09 dec 2024, 20:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Manijakdokraja9 » 05 jun 2025, 11:21

Sretan Zubandan konama... Zuban je najbolje opisao taj dan rekavsi kako je fks u ratu putovalo po svijetu, "sirilo istinu" o Bosni, dok je Zeljo ostao zarobljen i platio najvecu cijenu time sto je stadion bio prva linija otpora, a pojedini igraci isli i na liniju. Sve se to vratilo tog petog sestog devedeset i osme godine. Borile se kone za pravdu tad isto ko i sad. Sretan Zubandan jos jednom.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86 i 2 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []