Premijer liga BiH - aktuelno
-
bordobijeli
- Postovi: 18303
- Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Nisam dugo bio na temi ima li virtualnog prica li o
FK Sarajevo ??
FK Sarajevo ??
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zekić produžio ugovor, odmah počeli spominjati navijače Želje. Kao da to nas nešto dotiče.
Pitaš ih zašto su toliko pomahnitali?
Zašto kmečite, karaj ih Zorane.
Ovo stvarno nema nigdje.
Pitaš ih zašto su toliko pomahnitali?
Zašto kmečite, karaj ih Zorane.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Junak gruzije bio je napadač Sarajeva, Vasilios Gordeziani koji je postigao gol za pobjedu od 2:1 u četvrtoj minuti sudijske nadoknade vremena.
A sta ces, ko da je bilo pitanje u kom klubu igra...
A sta ces, ko da je bilo pitanje u kom klubu igra...
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zvanicno


-
Paromlinac
- Postovi: 330
- Pridružen/a: 04 avg 2023, 02:46
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko je osudjen ? Koji je sud donio presudu ? Kada je to tuzilastvo pokrenulo bilo kakav postupak ?NajvecaRadosti je napisao/la: ↑11 jun 2025, 22:30Najveca legenda vam je osudjena za namjestanje utakmica.Kraj price,bezveze se mora mrtav covjek ovdje spominjati ali zao mi je sto navijaci njegovog kluba pocinju price o postenju
Isto bodova ali izdominirao sva 3 derbija,za jedno 20 golvoa bolju gol razliku i donio pehar u vitrine.Jadni su vam ti pokusaji pokazivanja da smo tu negdje i da ste imali istu sezonu kao mi a smijesno uopste porediti kakvo ste vi optimalno sudjenje imali osim mozda 2 utakmice a kakav mi teror prozivljavamo od prvog kola.Prosla sezona je epski uspjeh sa nase strane koliko god vam krivo bilo istina bilo je oscilacija u igri ali otom potom.
Kakav ste vi to teror trpili ? Ko je jedini klub u PL BiH za kojeg ne vazi pravilo U -21 ? Kako je moguce da se neke utakmice registruju sluzbenim rezultatom 0:3 zbog nepostovanja tog pravila, a neke postignutim rezultatom ? Taj bod koji vam je Vico poklonio mogao je vrlo lako odlucivati o tome ko ce igrati Evropu, ali, eto, neko se pobrinuo i za to, pa je sve sredjeno na " bezbolan ", ali vrlo, vrlo neposten nacin. Vi o postenju ?
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Istrazi maloParomlinac je napisao/la: ↑11 jun 2025, 23:10Ko je osudjen ? Koji je sud donio presudu ? Kada je to tuzilastvo pokrenulo bilo kakav postupak ?NajvecaRadosti je napisao/la: ↑11 jun 2025, 22:30Najveca legenda vam je osudjena za namjestanje utakmica.Kraj price,bezveze se mora mrtav covjek ovdje spominjati ali zao mi je sto navijaci njegovog kluba pocinju price o postenju
Isto bodova ali izdominirao sva 3 derbija,za jedno 20 golvoa bolju gol razliku i donio pehar u vitrine.Jadni su vam ti pokusaji pokazivanja da smo tu negdje i da ste imali istu sezonu kao mi a smijesno uopste porediti kakvo ste vi optimalno sudjenje imali osim mozda 2 utakmice a kakav mi teror prozivljavamo od prvog kola.Prosla sezona je epski uspjeh sa nase strane koliko god vam krivo bilo istina bilo je oscilacija u igri ali otom potom.
Kakav ste vi to teror trpili ? Ko je jedini klub u PL BiH za kojeg ne vazi pravilo U -21 ? Kako je moguce da se neke utakmice registruju sluzbenim rezultatom 0:3 zbog nepostovanja tog pravila, a neke postignutim rezultatom ? Taj bod koji vam je Vico poklonio mogao je vrlo lako odlucivati o tome ko ce igrati Evropu, ali, eto, neko se pobrinuo i za to, pa je sve sredjeno na " bezbolan ", ali vrlo, vrlo neposten nacin. Vi o postenju ?
O kojoj utakmici pricas?Trebali ste izgubiti 0-3 nakoj ulijetanja navijaca protiv Sloge kako uvijek i bude praksa,poklopite se.Necete ovakvu sezonu naguzove sigurno ponoviti,nemate kvaliteta a pusete se nesto
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Zar nije pipa zavrnuta europol interpol u klubu? Otkud sad takva ponuda da ostaje?Virtu4l je napisao/la: ↑11 jun 2025, 22:12
Zoki je shvatio da takve pare nikad više u karijeri neće dobiti, pa je moral i obraz malo gurnuo u stranu. Nema tog trenera na planeti zemlji koji bi ostao na klupi da su ga navijači optužili da je namještao utakmice. Zato se onako zajapurio i zarumenio kad je gostovao kod Mime Šahinpašića, pa je kao papagaj ponavljao ja sam došao da pričamo o nogometu.
Po rezultatima prosječan, osim ako se i dalje od namještenog kupa neće praviti finale lige šampiona. Na kraju je imao isto bodova kao Željezničar.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Fora je u tome što oni pametniji i upućeniji znaju sve šta se dešava i šta se dešavalo, ostalo je još samo par ovih krezavih da verglaju ove retardirane priče. Oni pametniji, koje sam već spomenuo, se stide i sramota ih je svega što se radilo u proteklih godinu dana.
Vico ih drži u šaci na toliko načina da je porazno da su to sebi dozvolili.
Još jedna laž i podmetačina. Svi znamo da nemamo kvalitet, čvrsto smo na zemlji i svjesni smo dometa ekipe kojom raspolažemo. Napisano mali milion puta da nam je četvrto mjesto plafon i da su ekipe iznad nas mnogo jače i bolje.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑11 jun 2025, 23:20Necete ovakvu sezonu naguzove sigurno ponoviti,nemate kvaliteta a pusete se nesto
Ipak, to nema veze sa cirkusom koji dolazi od strane FKS, sa licemjernim potezima koje rade tokom cijele godine, sa očiglednim šurovanjem sa Vicom Zeljkovićem i svim onim za šta su optuživali druge.
Pametan i svjestan navijač Sarajeva ne bi kročio na ovu temu nakon svega, a vi se i dalje obadate i nešto pokušavate.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Lijepo je vidjeti da i kod njih jos ima normalnih i da nisu svi ćaci. Jes da su apsolutna manjina ali ima ih jos.
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Ko je to napisao i kakve veze vaši problemi sa UEFA-om imaju sa tim?
Zekić je sam izabrao da ostane u klubu kojeg su navijači optužili da je namjetio kup. To nam samo govori da pare čine čuda.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10160
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
- Kontakt:
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Vi ne bi trebali krociti nakon sprdnje koju svi prave sa vama vec 10+ godina.Sta mislis sto se svelo na 3-4 vas na ovoj temiVirtu4l je napisao/la: ↑11 jun 2025, 23:27Fora je u tome što oni pametniji i upućeniji znaju sve šta se dešava i šta se dešavalo, ostalo je još samo par ovih krezavih da verglaju ove retardirane priče. Oni pametniji, koje sam već spomenuo, se stide i sramota ih je svega što se radilo u proteklih godinu dana.
Vico ih drži u šaci na toliko načina da je porazno da su to sebi dozvolili.
Još jedna laž i podmetačina. Svi znamo da nemamo kvalitet, čvrsto smo na zemlji i svjesni smo dometa ekipe kojom raspolažemo. Napisano mali milion puta da nam je četvrto mjesto plafon i da su ekipe iznad nas mnogo jače i bolje.NajvecaRadosti je napisao/la: ↑11 jun 2025, 23:20Necete ovakvu sezonu naguzove sigurno ponoviti,nemate kvaliteta a pusete se nesto
Ipak, to nema veze sa cirkusom koji dolazi od strane FKS, sa licemjernim potezima koje rade tokom cijele godine, sa očiglednim šurovanjem sa Vicom Zeljkovićem i svim onim za šta su optuživali druge.
Pametan i svjestan navijač Sarajeva ne bi kročio na ovu temu nakon svega, a vi se i dalje obadate i nešto pokušavate.
Šurovanje?Ako imas neki dokaz sto se ne skupite i ne prijavite pa nek nam uzmu kup.Dosli ste do polufinala najlaksim zrijebom u historiji dok smo mi krv propisali i sam znas.Onda pucali price dogovorili sa Zrinjskim bodove za kup,dodje Zrinjski treba mu za titulu ne osutaju na gol na Kosevu.Svoju nesposobnost pokusavate opravdati necijim znojem i uspjehom.To je vasa filozofija odnosno nemoc i tako citav zivot.
Vi da ste svjesni toga i zadovoljni vi ne bi ni pomislili o promjeni trenera i pola ekipe.Manite me suplji poznajem vas ja dugo dugo,od kad znam za sebe otp.Laku noc
Zadnja izmjena: NajvecaRadosti, dana/u 11 jun 2025, 23:35, ukupno mijenjano 1 put.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Da ponovimo i na ovoj stranici.
Virtu4l je napisao/la: ↑11 jun 2025, 22:49Da se podsjetimo kako je izgledao taj epski uspjeh.
Doživjeli totalni fijasko na izborima kantonalnog fudbalskog saveza. Pola godine su podmetali, lagali, petljali i na kraju legendi kluba nisu uspjeli obezbijediti 13 glasova. Bruka i sramota neviđenih razmjera.
Željezničaru podmetali šurovanje sa Vicom Zeljkovićem, na kraju je taj Željezničar Vici Zeljkoviću izbio titulu i 10+ miliona maraka, a samoprozvani Divovi dogovorili kup sa dotičnim, pozive igrača u reprezentaciju, nisu smjeli da pisnu kad je odgađao utakmice.
Dva ključna operativca kluba dobili ekspresne otkaze zbog raznih malverzacija koje su debelo ugrozile klub.
I posljednje, ono najbitnije, sopstveni navijači ih optužili za namještanje utakmica i odbili da slave namješten trofej kupa pa se isti proslavio u krugu porodice i prijatelja, njih 100-150.
Slažem se, epska godina/sezona. Nikad više prokilizavanja i brukanja.![]()
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: Premijer liga BiH - aktuelno
Još jedna maliciozna insinuacija.
Nas je na ovom forumu uvijek bilo duplo više dok se nije prešlo na drugi forum. Naša tema je imala oko 5000 stranica više i trebalo vam je godinu dana da nas stignete.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


