FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
79
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 444

BihackiMangup
Postovi: 13
Pridružen/a: 31 maj 2025, 18:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BihackiMangup » 12 jun 2025, 13:01

Adzem je poveo iz Bihaća najbolje igrače, a nama Bišćanima sezona nije gotova jer imamo baraž/doigravanje za opstanak. Stvarno ovo nisam očekivao od Adzema, te ako se igrači ne vrate na te utakmice stvarno će mi pasti u očima, a odličan je trener.
Salkanović i Obradov su igrači koji su novi na treningu i obojca mogu igrati premijer ligu. Pozz iz Bihaca!

Avatar
b00t
Postovi: 1006
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 12 jun 2025, 13:27

Mi fakat se nismo oprzili 2000x pa opet cemo se zajebat.. Daj Ibrahimu ugovor 3/4godine jbemu majku,a nije da ode dzabe ko desetine igraca do sada… Ako je vjerovat 18godina,druze Gazela je to ko Dialiba,pruzi mu u for i gasss

Avatar
Arvid
Postovi: 24134
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Arvid » 12 jun 2025, 13:33

Isti Awoniyi iz Nottinghama, samo na dijeti :lol:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Lokomotifa
Postovi: 673
Pridružen/a: 23 feb 2025, 12:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Lokomotifa » 12 jun 2025, 13:48

Slažem se da je ovo profil igrača koje trebamo forsirati. Od Dialibe, pa do Santosa, pa Amoah, pa sada Ibrahim i Vini, nema igre dok se gore u vrhu svi ne razlete. Prošlo je vrijeme šetača.
"19.09.1921. Sarajevski podsavez je prihvatio novi klub u svoje okrilje i uvrstio ga u takmičarski kalendar za sezonu 1921/1922. Kao tada jedini radnički klub među nacionalno orijentisanim klubovima FK Željezničar se susreo sa mnogim teškoćama."

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 12 jun 2025, 13:49

BihackiMangup je napisao/la:
12 jun 2025, 13:01
Adzem je poveo iz Bihaća najbolje igrače, a nama Bišćanima sezona nije gotova jer imamo baraž/doigravanje za opstanak. Stvarno ovo nisam očekivao od Adzema, te ako se igrači ne vrate na te utakmice stvarno će mi pasti u očima, a odličan je trener.
Salkanović i Obradov su igrači koji su novi na treningu i obojca mogu igrati premijer ligu. Pozz iz Bihaca!
Mozda za premijer ligu ali ne za Zelju. Salkanovic se povrijedio nakon 10 minuta treninga.
Fk Željezničar.

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 12 jun 2025, 13:50

BihackiMangup je napisao/la:
12 jun 2025, 13:01
Adzem je poveo iz Bihaća najbolje igrače, a nama Bišćanima sezona nije gotova jer imamo baraž/doigravanje za opstanak. Stvarno ovo nisam očekivao od Adzema, te ako se igrači ne vrate na te utakmice stvarno će mi pasti u očima, a odličan je trener.
Salkanović i Obradov su igrači koji su novi na treningu i obojca mogu igrati premijer ligu. Pozz iz Bihaca!
Salkanović ima crveni karton da odradi,nebi igrao svakako,pozz
Brohra ribo se...

Sarun
Postovi: 395
Pridružen/a: 15 jan 2022, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarun » 12 jun 2025, 14:01

BihackiMangup je napisao/la:
12 jun 2025, 13:01
Adzem je poveo iz Bihaća najbolje igrače, a nama Bišćanima sezona nije gotova jer imamo baraž/doigravanje za opstanak. Stvarno ovo nisam očekivao od Adzema, te ako se igrači ne vrate na te utakmice stvarno će mi pasti u očima, a odličan je trener.
Salkanović i Obradov su igrači koji su novi na treningu i obojca mogu igrati premijer ligu. Pozz iz Bihaca!
Nije los Salkanovic?

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1978
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 12 jun 2025, 14:04

Sarun je napisao/la:
12 jun 2025, 14:01
BihackiMangup je napisao/la:
12 jun 2025, 13:01
Adzem je poveo iz Bihaća najbolje igrače, a nama Bišćanima sezona nije gotova jer imamo baraž/doigravanje za opstanak. Stvarno ovo nisam očekivao od Adzema, te ako se igrači ne vrate na te utakmice stvarno će mi pasti u očima, a odličan je trener.
Salkanović i Obradov su igrači koji su novi na treningu i obojca mogu igrati premijer ligu. Pozz iz Bihaca!
Nije los Salkanovic?
Dobro se pokazao na treningu, već kad su igrali ševe uspio se povrijediti.
Grupa iznad svakog pojedinca.

Avatar
b00t
Postovi: 1006
Pridružen/a: 25 apr 2019, 20:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la b00t » 12 jun 2025, 14:06

Riquelme1921 je napisao/la:
12 jun 2025, 14:04
Sarun je napisao/la:
12 jun 2025, 14:01
BihackiMangup je napisao/la:
12 jun 2025, 13:01
Adzem je poveo iz Bihaća najbolje igrače, a nama Bišćanima sezona nije gotova jer imamo baraž/doigravanje za opstanak. Stvarno ovo nisam očekivao od Adzema, te ako se igrači ne vrate na te utakmice stvarno će mi pasti u očima, a odličan je trener.
Salkanović i Obradov su igrači koji su novi na treningu i obojca mogu igrati premijer ligu. Pozz iz Bihaca!
Nije los Salkanovic?
Dobro se pokazao na treningu, već kad su igrali ševe uspio se povrijediti.
😂😂😂 nemoj vruc hladne vode da se napije bgti mu reci.. 😂😂

Sarun
Postovi: 395
Pridružen/a: 15 jan 2022, 23:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sarun » 12 jun 2025, 14:22

Riquelme1921 je napisao/la:
12 jun 2025, 14:04
Sarun je napisao/la:
12 jun 2025, 14:01
BihackiMangup je napisao/la:
12 jun 2025, 13:01
Adzem je poveo iz Bihaća najbolje igrače, a nama Bišćanima sezona nije gotova jer imamo baraž/doigravanje za opstanak. Stvarno ovo nisam očekivao od Adzema, te ako se igrači ne vrate na te utakmice stvarno će mi pasti u očima, a odličan je trener.
Salkanović i Obradov su igrači koji su novi na treningu i obojca mogu igrati premijer ligu. Pozz iz Bihaca!
Nije los Salkanovic?
Dobro se pokazao na treningu, već kad su igrali ševe uspio se povrijediti.
Preintenzivno se radi vjerovatno? 😁

Ima li ko zanimljiv od novih na treningu?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59818
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 12 jun 2025, 15:01

Uvijek sam za ovakve igrače, jeftini, skoro ništa ne koštaju a ako se ubode sa njima mogu donijeti ogromnu korist.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

NoDi80
Postovi: 19030
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 12 jun 2025, 15:02

Alic 25
Jaganjac 21
Ibrahim 18
Tri igraca smo doveli, najvise od svih u ligi do sad
Slaze se virtom isto mislim po ovom pitanju za Ibru
Samo jako Zeljo :salut:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

svemalim1
Postovi: 1211
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svemalim1 » 12 jun 2025, 15:12

NoDi80 je napisao/la:
12 jun 2025, 15:02
Alic 25
Jaganjac 21
Ibrahim 18
Tri igraca smo doveli, najvise od svih u ligi do sad
Slaze se virtom isto mislim po ovom pitanju za Ibru
Samo jako Zeljo :salut:
dodaj tu i garcevica. imamo bas dosta mladih igraca, za mene super stvar.

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 12 jun 2025, 15:57

Što se tiče Garčevića i Ibre, odlična stvar...
Jedan će isplivati garant, a ne koštaju puno

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 12 jun 2025, 16:03

NoDi80 je napisao/la:
12 jun 2025, 15:02
Alic 25
Jaganjac 21
Ibrahim 18
Tri igraca smo doveli, najvise od svih u ligi do sad
Slaze se virtom isto mislim po ovom pitanju za Ibru
Samo jako Zeljo :salut:
Dodaj i ovog Gojaka slobodno
Brohra ribo se...

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 12 jun 2025, 16:30

gegenpressing je napisao/la:
12 jun 2025, 16:03
NoDi80 je napisao/la:
12 jun 2025, 15:02
Alic 25
Jaganjac 21
Ibrahim 18
Tri igraca smo doveli, najvise od svih u ligi do sad
Slaze se virtom isto mislim po ovom pitanju za Ibru
Samo jako Zeljo :salut:
Dodaj i ovog Gojaka slobodno
O Gojaku ne znamo ništa.
O ovoj dvojici imaju relevantne informacije.

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 12 jun 2025, 16:38

Vidi se da mali zna lopte, ali jako je mlad i seniorski fudbal je nesto drugo. Svakako je odlican potez potpisivati ovakve igrace.

Zadnja izmjena: Bumbaclat, dana/u 12 jun 2025, 16:39, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
gegenpressing
Postovi: 739
Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gegenpressing » 12 jun 2025, 16:38

mavi je napisao/la:
12 jun 2025, 16:30
gegenpressing je napisao/la:
12 jun 2025, 16:03
NoDi80 je napisao/la:
12 jun 2025, 15:02
Alic 25
Jaganjac 21
Ibrahim 18
Tri igraca smo doveli, najvise od svih u ligi do sad
Slaze se virtom isto mislim po ovom pitanju za Ibru
Samo jako Zeljo :salut:
Dodaj i ovog Gojaka slobodno
O Gojaku ne znamo ništa.
O ovoj dvojici imaju relevantne informacije.
Znam šta vidim na treningu,jučer i prekjučer
Brohra ribo se...

Avatar
mavi
Postovi: 1034
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mavi » 12 jun 2025, 16:45

gegenpressing je napisao/la:
12 jun 2025, 16:38
mavi je napisao/la:
12 jun 2025, 16:30
gegenpressing je napisao/la:
12 jun 2025, 16:03


Dodaj i ovog Gojaka slobodno
O Gojaku ne znamo ništa.
O ovoj dvojici imaju relevantne informacije.
Znam šta vidim na treningu,jučer i prekjučer
U redu, ne sporim...
Ali, nemamo nikakvih informacija o njemu da bi naprecac donosili zaključke.

Avatar
avalPacidoroP
Postovi: 3893
Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la avalPacidoroP » 12 jun 2025, 16:56

Jaksic definitivno otpao?

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MukiBek i 29 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []