FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
Hansestadt
- Postovi: 3716
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Bilo bi fino kad bi neko nastavio da pise neki manji summary sa trening za raju koja ne moze da prati 
Re: FK Željezničar
Mi necemo,hoce tko hoce... Milan Sikanjic u Zrinjski lagano.u 2 Sezone 63 gola
Lijepih i Kulturnih igraca ima za male pare ;D
Lijepih i Kulturnih igraca ima za male pare ;D
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovaj nije Drugoligaski Igrac... Dosta klubova ga je i prosle sezone pratio,kontali su usralo ga,sto je dokazao da nije tako.. Strasan napadac,Krpa mladji 10 godina...Dovodilo smo naslijepo igrace,bez ikakve koristi od njih..
Meni na Q ide dovodjenje igraca,da pokusaju oziviti karijeru...
-
zeljovolimte
- Postovi: 3778
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kakav crni Milan Sikanjic..
Ne mozemo sve na trazistu pokupiti.
Ovaj nacin dovodjenja je top. Samo mladi igraci.
Kakvi Sikanjici picke materine u 25oj u Laktasima igrao. Prva liga Federacije je engleski premijersip za taj nivo takmicenja.
Jedan od najboljih igraca te elite je Adonis Bilal.
Ne mozemo sve na trazistu pokupiti.
Ovaj nacin dovodjenja je top. Samo mladi igraci.
Kakvi Sikanjici picke materine u 25oj u Laktasima igrao. Prva liga Federacije je engleski premijersip za taj nivo takmicenja.
Jedan od najboljih igraca te elite je Adonis Bilal.
Zadnja izmjena: zeljovolimte, dana/u 12 jun 2025, 17:17, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Željezničar
Fulio si temu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
-
Hansestadt
- Postovi: 3716
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pojede Mirvica ovaj transfer Jabera 
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zato sto navijas za Milan i Carla Ancelotija, degenerice
- Riquelme1921
- Postovi: 1978
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Da. Šteta stvarno, ali najvažnije je sada da on bude ok.
Grupa iznad svakog pojedinca.
-
tiagofaria25
- Postovi: 540
- Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Što to misliš?
Re: FK Željezničar
Garcevica sam zaboravio i on je novi, ipak tek je i on dosao
Mavi Gojaka sto sam ja gledao vidio sam da je vizionar i da ima prelijepe lopte
Takodjer presing i uzimanje lopte mu ide
Kad skontas da tek 17 ima, imamo se cemu nadati
Svidja mi se ovo sto klub radi i to pravo
Nisam se odavno vise radovao pocetku nove sezone
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
Napokon da dovodimo igrače koji imaju potencijal.
A u Adžema ne sumnjam, ni najmanje!
A u Adžema ne sumnjam, ni najmanje!
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jeb.ajiga.
Mada bi ja u svakom slucaju ganjao nekog jablana, jer smo najlosiji u ligi bili sto se tice kornera i prekida..
A poznavajuci Adu, trazit ce opet stopera k'o sto je bio Graovac/Jaksic koji su dobri na lopti.
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Zasto je Jaksic otpao?
Re: FK Željezničar
pao ljekarski.
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Brzine nam treba nazad,i ne libi se iznijeti loptu.avalPacidoroP je napisao/la: ↑12 jun 2025, 21:41Jeb.ajiga.
Mada bi ja u svakom slucaju ganjao nekog jablana, jer smo najlosiji u ligi bili sto se tice kornera i prekida..
A poznavajuci Adu, trazit ce opet stopera k'o sto je bio Graovac/Jaksic koji su dobri na lopti.
Gradnja napada,i da stojiš visoko
Brohra ribo se...
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 41 gost.

