FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
Re: FK Sarajevo
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.
Re: FK Sarajevo
Ako ništa riješili bi U21 a Mujketa bih halalio. 
Re: FK Sarajevo
Soldo je ok igrac bio, ali i sklon kiksevima i glupostima, a to je nezahvalno kad igras stopera. Helem, sretno mu
Re: FK Sarajevo
Nema više dovodženja indijanci
Re: FK Sarajevo
Hvala Soldo!
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.
Re: FK Sarajevo
Golmani: X, Rockov, Mušija, Mehić)
Stoperi: Jović, Paskalev, (Mujkić, Đurić ?), Gojković cca 10. mj dostupan.
LB: Kuprešak, X
RB: Beganović, Unušić
CDM: Jatta, Bubanja, Mamas
CM: Mustafić, Krdžalić, Mehmedović, Hamzić
Napad: Turkeš, Mlinarić, Butić, Kyeremeh (Guliashvili i Ristić?).
Znači, golman, dva stopera, lb, dva vezna ako Pavičić ostane onda jedan, napad ništa, eventualno ako neko iskoči mlad na kome možemo zaraditi.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!
Re: FK Sarajevo
Jesmo tanki u pmH8Z7 je napisao/la: ↑14 jun 2025, 18:01Golmani: X, Rockov, Mušija, Mehić)
Stoperi: Jović, Paskalev, (Mujkić, Đurić ?), Gojković cca 10. mj dostupan.
LB: Kuprešak, X
RB: Beganović, Unušić
CDM: Jatta, Bubanja, Mamas
CM: Mustafić, Krdžalić, Mehmedović, Hamzić
Napad: Turkeš, Mlinarić, Butić, Kyeremeh (Guliashvili i Ristić?).
Znači, golman, dva stopera, lb, dva vezna ako Pavičić ostane onda jedan, napad ništa, eventualno ako neko iskoči mlad na kome možemo zaraditi.
ISTINA ZA VEDRANA!
Re: FK Sarajevo
Pa i jesmo. Kad' ode Guli imamo ukupno 0 igrača koji su prevaga na terenu. Valjda nešto na timsku igru uspijemo inače je opet 2 pretkola, završnica kupa i -20 u ligi.
-
Mocvara1991
- Postovi: 1101
- Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
- Kontakt:
- ErosViverosViv
- Postovi: 3374
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bas smo tanki, prolaz u trece pretkolo nije nemoguca misija ali bi bilo veliko iznenadjenje. Koliko smo samo losih utakmica imali, pozelio sam da nemam oci.
Ali idemo napraviti spicu na tribini, pa cemo vidjeti dalje.
Re: FK Sarajevo
Mehmed Pazdarevic
- FKSDoGroba
- Postovi: 4462
- Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
- Kontakt:
- GospodinIzSarajeva
- Postovi: 11448
- Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
- Kontakt:
-
edgarallanpoe04
- Postovi: 161
- Pridružen/a: 08 feb 2023, 16:15
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
slabo je ovo momci zasad iskreno, vidjet ćemo, al zasad moje skromno mišljenje da ostajemo na istom nivou kao prošle sezone što se tiče kvaliteta, šteta obzirom da smo milione eura inkasirali, al vidjet ćemo neću da širim negativnu energiju
Re: FK Sarajevo
Guli i Mlinaric po krilima, ispred Petkovic

Re: FK Sarajevo
Sto misliš da je slabo? Sto se nije pojavio autobus igrača dokazanih iz naše lige i nedokazanih na probi? Ako su ti mjerilo anamo oni.edgarallanpoe04 je napisao/la: ↑14 jun 2025, 19:08slabo je ovo momci zasad iskreno, vidjet ćemo, al zasad moje skromno mišljenje da ostajemo na istom nivou kao prošle sezone što se tiče kvaliteta, šteta obzirom da smo milione eura inkasirali, al vidjet ćemo neću da širim negativnu energiju
Za DŽ uvijek možeš autobus igrača angažovati i reci evo vam prilika da se izborite za potpis.Nama takvi igrači trenutno nisu interesantni,mada ne bi bilo loše nekog sa Afričkog kontinenta dovesti na probu pa dvojna reg ako zadovolji...
Ipak situacija u kojoj već plaćaš odštetu za igrača te čini izbirljivijim uz dosta drugih okolnosti koje su možda protiv nas jer ako mi plaćamo odštetu za igrača taj isti ima još zainteresovanih ekipa koje bi takodjer platile ali su iz jačih liga i samim tim bolje kotiraju kao izlog za budućnost pomenutog igrača.Ruku na srce i mi smo pokazali da znamo i možemo biti dobar prodavac,porasli smo!
Ne bih se ja sikirao.
Možda da kreneš od sebe kako bi se ponašao u situaciji da uzimaš neku robu za eventualnu preprodaju.Kako bi birao da nemaš pare za robu,da li bi uzeo sta se nudi pa ako prodje prodje.Ili situacija u kojoj imaš keš da platiš robu,pa onda detaljno gledaš sta ces uzeti,da li je tražena generalno na tržištu,da li cijena opravdava kvalitet,da li konkurencija ima nesto slično ili isto,možeš li biti bolji od njih itd.
Re: FK Sarajevo
Dok pojedini naši manekeni se izležavaju po Dubaiju, Maljorci...teretanama pizzdamamaterinama, Keremeh formu održava bježeći lavovima po afričkim pustinjama, odmah u nastavku sezone mu treba dati kapitensku
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
Online
Trenutno korisnika/ca: fera, HeavyBassBlues, nedimmmm1337, ristagrad i 18 gostiju.






