FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

Avatar
Nirton
Postovi: 7526
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Nirton » 14 jun 2025, 17:27

belosevic23 je napisao/la:
14 jun 2025, 17:24
Eman Kospo novi stoper?
:mrgreen:
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 14 jun 2025, 17:28

Ako ništa riješili bi U21 a Mujketa bih halalio. :mrgreen:

boki86
Postovi: 5115
Pridružen/a: 17 okt 2022, 11:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la boki86 » 14 jun 2025, 17:29

Soldo je ok igrac bio, ali i sklon kiksevima i glupostima, a to je nezahvalno kad igras stopera. Helem, sretno mu

NoProfit
Postovi: 2776
Pridružen/a: 27 okt 2024, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NoProfit » 14 jun 2025, 17:39

Nema više dovodženja indijanci

Avatar
mnon46
Postovi: 5185
Pridružen/a: 19 okt 2021, 14:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mnon46 » 14 jun 2025, 18:00

Hvala Soldo!
A kaj ti bum rekel, stari, danas kad je sve to jučer znam dvije stvari. Jedna je da postoji grad u kojem sam legenda, a druga da ne kitim zagorske tamburaše ako ne znaju odsvirati „Da ga hoće zabit Matko, joj nano, nanice“.

Avatar
H8Z7
Postovi: 7184
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 14 jun 2025, 18:01

hazarder je napisao/la:
14 jun 2025, 17:20
Šta nam fali odoka? Golman, stoper il' dva, vezni da grmi i možda krilo ala Kera samo kontra strana?
Golmani: X, Rockov, Mušija, Mehić)
Stoperi: Jović, Paskalev, (Mujkić, Đurić ?), Gojković cca 10. mj dostupan.
LB: Kuprešak, X
RB: Beganović, Unušić
CDM: Jatta, Bubanja, Mamas
CM: Mustafić, Krdžalić, Mehmedović, Hamzić
Napad: Turkeš, Mlinarić, Butić, Kyeremeh (Guliashvili i Ristić?).

Znači, golman, dva stopera, lb, dva vezna ako Pavičić ostane onda jedan, napad ništa, eventualno ako neko iskoči mlad na kome možemo zaraditi.
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!

Avatar
Lecler
Postovi: 2788
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 14 jun 2025, 18:05

H8Z7 je napisao/la:
14 jun 2025, 18:01
hazarder je napisao/la:
14 jun 2025, 17:20
Šta nam fali odoka? Golman, stoper il' dva, vezni da grmi i možda krilo ala Kera samo kontra strana?
Golmani: X, Rockov, Mušija, Mehić)
Stoperi: Jović, Paskalev, (Mujkić, Đurić ?), Gojković cca 10. mj dostupan.
LB: Kuprešak, X
RB: Beganović, Unušić
CDM: Jatta, Bubanja, Mamas
CM: Mustafić, Krdžalić, Mehmedović, Hamzić
Napad: Turkeš, Mlinarić, Butić, Kyeremeh (Guliashvili i Ristić?).

Znači, golman, dva stopera, lb, dva vezna ako Pavičić ostane onda jedan, napad ništa, eventualno ako neko iskoči mlad na kome možemo zaraditi.
Jesmo tanki u pm
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 14 jun 2025, 18:09

Pa i jesmo. Kad' ode Guli imamo ukupno 0 igrača koji su prevaga na terenu. Valjda nešto na timsku igru uspijemo inače je opet 2 pretkola, završnica kupa i -20 u ligi.

ŠTA_JE
Postovi: 1766
Pridružen/a: 17 avg 2009, 18:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ŠTA_JE » 14 jun 2025, 18:09

osam je napisao/la:
14 jun 2025, 15:48
Dobrodosao M. P.
Daj bar ime i prezime :D

Mocvara1991
Postovi: 1103
Pridružen/a: 17 mar 2024, 15:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mocvara1991 » 14 jun 2025, 18:14

ŠTA_JE je napisao/la:
14 jun 2025, 18:09
osam je napisao/la:
14 jun 2025, 15:48
Dobrodosao M. P.
Daj bar ime i prezime :D
Mruno Petkovic🤣

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Yokohama » 14 jun 2025, 18:15

ŠTA_JE je napisao/la:
14 jun 2025, 18:09
osam je napisao/la:
14 jun 2025, 15:48
Dobrodosao M. P.
Daj bar ime i prezime :D
Miro Purivatra

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3374
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 14 jun 2025, 18:16

hazarder je napisao/la:
14 jun 2025, 18:09
Pa i jesmo. Kad' ode Guli imamo ukupno 0 igrača koji su prevaga na terenu. Valjda nešto na timsku igru uspijemo inače je opet 2 pretkola, završnica kupa i -20 u ligi.
Bas smo tanki, prolaz u trece pretkolo nije nemoguca misija ali bi bilo veliko iznenadjenje. Koliko smo samo losih utakmica imali, pozelio sam da nemam oci.
Ali idemo napraviti spicu na tribini, pa cemo vidjeti dalje.

Avatar
hazarder
Postovi: 3141
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 14 jun 2025, 18:20

osam je napisao/la:
14 jun 2025, 15:48
Dobrodosao M. P.

slika

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la osam » 14 jun 2025, 18:39

Mehmed Pazdarevic

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 4462
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FKSDoGroba » 14 jun 2025, 18:45

ŠTA_JE je napisao/la:
14 jun 2025, 18:09
osam je napisao/la:
14 jun 2025, 15:48
Dobrodosao M. P.
Daj bar ime i prezime :D
Da nije mozda ThoMPson

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 11448
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 14 jun 2025, 18:59

Pitari i depresija vol..?
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

edgarallanpoe04
Postovi: 161
Pridružen/a: 08 feb 2023, 16:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la edgarallanpoe04 » 14 jun 2025, 19:08

slabo je ovo momci zasad iskreno, vidjet ćemo, al zasad moje skromno mišljenje da ostajemo na istom nivou kao prošle sezone što se tiče kvaliteta, šteta obzirom da smo milione eura inkasirali, al vidjet ćemo neću da širim negativnu energiju

Avatar
Lakoste
Postovi: 7398
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 14 jun 2025, 19:17

Guli i Mlinaric po krilima, ispred Petkovic :bow: :wtf: :shock:

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Yokohama » 14 jun 2025, 19:38

edgarallanpoe04 je napisao/la:
14 jun 2025, 19:08
slabo je ovo momci zasad iskreno, vidjet ćemo, al zasad moje skromno mišljenje da ostajemo na istom nivou kao prošle sezone što se tiče kvaliteta, šteta obzirom da smo milione eura inkasirali, al vidjet ćemo neću da širim negativnu energiju
Sto misliš da je slabo? Sto se nije pojavio autobus igrača dokazanih iz naše lige i nedokazanih na probi? Ako su ti mjerilo anamo oni.

Za DŽ uvijek možeš autobus igrača angažovati i reci evo vam prilika da se izborite za potpis.Nama takvi igrači trenutno nisu interesantni,mada ne bi bilo loše nekog sa Afričkog kontinenta dovesti na probu pa dvojna reg ako zadovolji...

Ipak situacija u kojoj već plaćaš odštetu za igrača te čini izbirljivijim uz dosta drugih okolnosti koje su možda protiv nas jer ako mi plaćamo odštetu za igrača taj isti ima još zainteresovanih ekipa koje bi takodjer platile ali su iz jačih liga i samim tim bolje kotiraju kao izlog za budućnost pomenutog igrača.Ruku na srce i mi smo pokazali da znamo i možemo biti dobar prodavac,porasli smo!

Ne bih se ja sikirao.

Možda da kreneš od sebe kako bi se ponašao u situaciji da uzimaš neku robu za eventualnu preprodaju.Kako bi birao da nemaš pare za robu,da li bi uzeo sta se nudi pa ako prodje prodje.Ili situacija u kojoj imaš keš da platiš robu,pa onda detaljno gledaš sta ces uzeti,da li je tražena generalno na tržištu,da li cijena opravdava kvalitet,da li konkurencija ima nesto slično ili isto,možeš li biti bolji od njih itd.

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AVNOJ » 14 jun 2025, 20:12

Dok pojedini naši manekeni se izležavaju po Dubaiju, Maljorci...teretanama pizzdamamaterinama, Keremeh formu održava bježeći lavovima po afričkim pustinjama, odmah u nastavku sezone mu treba dati kapitensku
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: GBBP87, Haksss i 18 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []