FK Sarajevo
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
-
pjankesarajevo
- Postovi: 1570
- Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Mislim da je on prvi na mojoj block listi. Duboko blokiran.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️
-
KosevoZove
- Postovi: 1793
- Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Sto se tice samog protivnika mislim da imamo sansi, jeste da su favoriti, ali im pokazimo zube na domacem terenu, uz jedan pozitivan rezultat mozemo ocekivati uzbudljiv revans , samo jako abd.
Moja prognoza iako je jos rano 2-1
Moja prognoza iako je jos rano 2-1
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻
Re: FK Sarajevo
Da bi dogurali sto vise u eu takmicenjima u slucaju ovih "manjih/siromasni" klubova treba pod prvo imati jaku odbranu/defanzivnu igru, a to mi nemamo, a jos gore je sto nam je najbolji defanzivac out.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool
-
EastMadness
- Postovi: 1188
- Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ode i Rogić. Ko ode zadnji nek svjetlo ugasi
Re: FK Sarajevo
Vakat je da i ti ideš.
Re: FK Sarajevo
vise od mjesec dana za pripremu utakmice.
u slijedecih 7 dana je ocekivati 2 igraca da se pojaca roster.
nema tu sta jak protivnik ili slab, ako zelimo grupe ( po meni nemoguca misija iz ovog starta)morat ce se i jaci od rumuna pobjedjivati, tsko da nema kukanja.
dobro bi bilo radi atmosfere da se prodje ovo kolo, stadion ce se napuniti.
Nazalost jedini put do grupa je biti prvak ili drugi ako udjemo u top33 tako da pojacanja ce dolazito vjerovatno malo kasnije, liga je priorotet.
u slijedecih 7 dana je ocekivati 2 igraca da se pojaca roster.
nema tu sta jak protivnik ili slab, ako zelimo grupe ( po meni nemoguca misija iz ovog starta)morat ce se i jaci od rumuna pobjedjivati, tsko da nema kukanja.
dobro bi bilo radi atmosfere da se prodje ovo kolo, stadion ce se napuniti.
Nazalost jedini put do grupa je biti prvak ili drugi ako udjemo u top33 tako da pojacanja ce dolazito vjerovatno malo kasnije, liga je priorotet.
Re: FK Sarajevo
Idi i ti na gurbetnjak tamo puca od pojačanja i uživaj
Re: FK Sarajevo
Dobra vjest ako cemo dovest boljeg golmana. Jedan od losi golmana jedino alaim bandovic adikovic su bili gore od 1996 godine hedino jos onaj sto je iz stoje citya doso..
Lovra hvala ti sretno
Re: FK Sarajevo
Tebi jedan od losijih a vamo covjek najbolju statistiku ima u ligi, kako to?
Re: FK Sarajevo
Ima za 6 mjeseci a prije toga godinu i pol svi ga redom tjerali koliko je gresaka imaobvsic je napisao/la: ↑18 jun 2025, 19:55Tebi jedan od losijih a vamo covjek najbolju statistiku ima u ligi, kako to?
F.K. SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Najbolji poslijeratni golman Rogic
Re: FK Sarajevo
- Bosniacum Lilium
- Postovi: 16673
- Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
- Lokacija: Nigerija
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Bez zajebancije, ali po mom mišljenje si forumaš koji ima možda i najveće fudbalsko znanje ovdje
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Adnan Kanuric
Re: FK Sarajevo
Asmir Begović!
Re: FK Sarajevo
A gdje njega nađe, poče mi zujat' u ušima momentalno kad se Milsamija sjetim. Otvorim malo TM da vidim gdje je šta radi, kad bratina u drugoj austrijskoj prima tricu u prosjeku po utakmici. Forma je prolazna a klasa je vječna!
Re: FK Sarajevo
Nase najvece pojacanje je Zoran Zekic i kontinuitet kojeg imamo uz naravno par pojacanja koja trebaju doci mislim da prolaz uopste nece doci u pitanje. Vidim mnogi se hvataju prijasnjih neuspjeha u evropi a kako i ne bi kad smo ispali u zadnje 3 godine od levata, izuzev prosle godine. Treba tu sagledati sliku objektivno jer svake godine kad bi igrali u evropi, govorim za ove neuspjehe u zadnje 3godine, bi pocinjali sa novim trenerom i nekom novom vizijom koju bi taj nwko morao probati nametnuti kroz pripreme od mjesec dana prije evrope, sto je jako malo vremena da se bilo sta uigra. Sada vec imamo pravof trenera, mangupa na klupi koji zna tacno koji mu igrac sta donosi na terenu a i koji je u evropi izbacivao mnogo jace protivnike od ovih rumuna. Realno gledajuci, mi njih uopste ne treba da se plasimo iako imaju puno veci budzet od naseg to nista ne znaci u danasnjem fudbalu. Mi ako hocemo u grupe, sto je jako tesko postici kad nisi prvak mi moramo da igramo sa svima ravnopravno bez obzira na razliku u budzetu. Ako se mjerimo po budzetu pa mi imamo najslabiji budzet od svih ekipa kojima su cilj grupe. Helem nejs, rumuni jesu na papiru bolji ali igracki i organizacijski smo mi u boljoj situaciji jer sam vidio da su im najbolji igraci napustili klub nesto slicno sto se je i nama desavalo ranije.
Prolazimo ovo aBd i svi na Kosevo!
Prolazimo ovo aBd i svi na Kosevo!
- ErosViverosViv
- Postovi: 3377
- Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ja prvo napisah ovdje pa sam morao odmah na tm da vidim unesreceni klub
Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot], Napapijri, rimljanin90, trunks1946 i 22 gosta.
