FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koju poziciju će zauzeti FKS na kraju ove sezone?

Prvaci
46
11%
Drugi
42
10%
Treći
138
34%
Četvrti
76
19%
Peti
34
8%
Šesti
17
4%
Sedmi
6
1%
Osmi
15
4%
Ispadamo iz lige
36
9%
 
Ukupno glasova: 410

eccehomo
Postovi: 479
Pridružen/a: 30 jul 2021, 15:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la eccehomo » 18 jun 2025, 17:54

:thumbup:
Pendulum je napisao/la:
18 jun 2025, 15:09
Antikloc je napisao/la:
18 jun 2025, 15:04
Rumuni če nas razguzit ko usput. Nema pojacanja. I ono malo igrača sto smo imali je otislo.
Kerojed I Debeli krmak su nas unazadili totalno.
Ja ne znam kako ti od ranije nisi na block listi. Moja greška. :kafa:
Ispravljena.
:thumbup:

pjankesarajevo
Postovi: 1570
Pridružen/a: 15 apr 2023, 21:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la pjankesarajevo » 18 jun 2025, 17:57

eccehomo je napisao/la:
18 jun 2025, 17:54
:thumbup:
Pendulum je napisao/la:
18 jun 2025, 15:09
Antikloc je napisao/la:
18 jun 2025, 15:04
Rumuni če nas razguzit ko usput. Nema pojacanja. I ono malo igrača sto smo imali je otislo.
Kerojed I Debeli krmak su nas unazadili totalno.
Ja ne znam kako ti od ranije nisi na block listi. Moja greška. :kafa:
Ispravljena.
:thumbup:
Mislim da je on prvi na mojoj block listi. Duboko blokiran.
Samo naprijed moje Sarajvoooooooo ♥️

KosevoZove
Postovi: 1793
Pridružen/a: 15 dec 2024, 20:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KosevoZove » 18 jun 2025, 18:28

Sto se tice samog protivnika mislim da imamo sansi, jeste da su favoriti, ali im pokazimo zube na domacem terenu, uz jedan pozitivan rezultat mozemo ocekivati uzbudljiv revans , samo jako abd.

Moja prognoza iako je jos rano 2-1
Limvo te Rajvosa 🇱🇻🇱🇻

Avatar
Fudo
Postovi: 5336
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 18 jun 2025, 18:52

Da bi dogurali sto vise u eu takmicenjima u slucaju ovih "manjih/siromasni" klubova treba pod prvo imati jaku odbranu/defanzivnu igru, a to mi nemamo, a jos gore je sto nam je najbolji defanzivac out.
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

EastMadness
Postovi: 1188
Pridružen/a: 10 okt 2024, 14:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la EastMadness » 18 jun 2025, 19:30

Ode i Rogić. Ko ode zadnji nek svjetlo ugasi

Yokohama
Postovi: 228
Pridružen/a: 03 apr 2025, 13:50
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Yokohama » 18 jun 2025, 19:32

EastMadness je napisao/la:
18 jun 2025, 19:30
Ode i Rogić. Ko ode zadnji nek svjetlo ugasi
Vakat je da i ti ideš.

SHZ82
Postovi: 970
Pridružen/a: 21 maj 2023, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SHZ82 » 18 jun 2025, 19:36

vise od mjesec dana za pripremu utakmice.
u slijedecih 7 dana je ocekivati 2 igraca da se pojaca roster.
nema tu sta jak protivnik ili slab, ako zelimo grupe ( po meni nemoguca misija iz ovog starta)morat ce se i jaci od rumuna pobjedjivati, tsko da nema kukanja.
dobro bi bilo radi atmosfere da se prodje ovo kolo, stadion ce se napuniti.
Nazalost jedini put do grupa je biti prvak ili drugi ako udjemo u top33 tako da pojacanja ce dolazito vjerovatno malo kasnije, liga je priorotet.

Anex
Postovi: 3813
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 18 jun 2025, 19:43

EastMadness je napisao/la:
18 jun 2025, 19:30
Ode i Rogić. Ko ode zadnji nek svjetlo ugasi
Idi i ti na gurbetnjak tamo puca od pojačanja i uživaj

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la osam » 18 jun 2025, 19:44

Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2025, 17:53
hazarder je napisao/la:
18 jun 2025, 17:52
To pouzdana info za Rogu?

Nije nam valjda Osman plan D...
Kiprani jos prije 7 dana objavili da je sve dogovorio sa Anorthosisom.

Radije bi prodao gulasa nego rogica.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 8137
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 18 jun 2025, 19:52

Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2025, 17:53
hazarder je napisao/la:
18 jun 2025, 17:52
To pouzdana info za Rogu?

Nije nam valjda Osman plan D...
Kiprani jos prije 7 dana objavili da je sve dogovorio sa Anorthosisom.

Dobra vjest ako cemo dovest boljeg golmana. Jedan od losi golmana jedino alaim bandovic adikovic su bili gore od 1996 godine hedino jos onaj sto je iz stoje citya doso..

Lovra hvala ti sretno

bvsic
Postovi: 4860
Pridružen/a: 21 apr 2024, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bvsic » 18 jun 2025, 19:55

Pitar6785 je napisao/la:
18 jun 2025, 19:52
Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2025, 17:53
hazarder je napisao/la:
18 jun 2025, 17:52
To pouzdana info za Rogu?

Nije nam valjda Osman plan D...
Kiprani jos prije 7 dana objavili da je sve dogovorio sa Anorthosisom.

Dobra vjest ako cemo dovest boljeg golmana. Jedan od losi golmana jedino alaim bandovic adikovic su bili gore od 1996 godine hedino jos onaj sto je iz stoje citya doso..

Lovra hvala ti sretno
Tebi jedan od losijih a vamo covjek najbolju statistiku ima u ligi, kako to?

Avatar
senad82
Postovi: 315
Pridružen/a: 20 mar 2008, 16:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la senad82 » 18 jun 2025, 20:16

bvsic je napisao/la:
18 jun 2025, 19:55
Pitar6785 je napisao/la:
18 jun 2025, 19:52
Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2025, 17:53


Kiprani jos prije 7 dana objavili da je sve dogovorio sa Anorthosisom.

Dobra vjest ako cemo dovest boljeg golmana. Jedan od losi golmana jedino alaim bandovic adikovic su bili gore od 1996 godine hedino jos onaj sto je iz stoje citya doso..

Lovra hvala ti sretno
Tebi jedan od losijih a vamo covjek najbolju statistiku ima u ligi, kako to?
Ima za 6 mjeseci a prije toga godinu i pol svi ga redom tjerali koliko je gresaka imao
F.K. SARAJEVO

Avatar
osam
Postovi: 480
Pridružen/a: 27 apr 2025, 18:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la osam » 18 jun 2025, 20:17

Najbolji poslijeratni golman Rogic

Avatar
Vanja8
Postovi: 14084
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 18 jun 2025, 20:18

Anex je napisao/la:
18 jun 2025, 19:43
EastMadness je napisao/la:
18 jun 2025, 19:30
Ode i Rogić. Ko ode zadnji nek svjetlo ugasi
Idi i ti na gurbetnjak tamo puca od pojačanja i uživaj
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 16673
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 18 jun 2025, 20:27

Pitar6785 je napisao/la:
18 jun 2025, 19:52
Aduka87 je napisao/la:
18 jun 2025, 17:53
hazarder je napisao/la:
18 jun 2025, 17:52
To pouzdana info za Rogu?

Nije nam valjda Osman plan D...
Kiprani jos prije 7 dana objavili da je sve dogovorio sa Anorthosisom.

Dobra vjest ako cemo dovest boljeg golmana. Jedan od losi golmana jedino alaim bandovic adikovic su bili gore od 1996 godine hedino jos onaj sto je iz stoje citya doso..

Lovra hvala ti sretno
Bez zajebancije, ali po mom mišljenje si forumaš koji ima možda i najveće fudbalsko znanje ovdje

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 jun 2025, 20:55

Adnan Kanuric

KarlMarx
Postovi: 945
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KarlMarx » 18 jun 2025, 20:59

Asmir Begović!

Avatar
hazarder
Postovi: 3144
Pridružen/a: 20 sep 2020, 13:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hazarder » 18 jun 2025, 21:00

ErosViverosViv je napisao/la:
18 jun 2025, 20:55
Adnan Kanuric
A gdje njega nađe, poče mi zujat' u ušima momentalno kad se Milsamija sjetim. Otvorim malo TM da vidim gdje je šta radi, kad bratina u drugoj austrijskoj prima tricu u prosjeku po utakmici. Forma je prolazna a klasa je vječna! :salut:

ubipara
Postovi: 1035
Pridružen/a: 01 feb 2020, 20:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ubipara » 18 jun 2025, 21:02

Nase najvece pojacanje je Zoran Zekic i kontinuitet kojeg imamo uz naravno par pojacanja koja trebaju doci mislim da prolaz uopste nece doci u pitanje. Vidim mnogi se hvataju prijasnjih neuspjeha u evropi a kako i ne bi kad smo ispali u zadnje 3 godine od levata, izuzev prosle godine. Treba tu sagledati sliku objektivno jer svake godine kad bi igrali u evropi, govorim za ove neuspjehe u zadnje 3godine, bi pocinjali sa novim trenerom i nekom novom vizijom koju bi taj nwko morao probati nametnuti kroz pripreme od mjesec dana prije evrope, sto je jako malo vremena da se bilo sta uigra. Sada vec imamo pravof trenera, mangupa na klupi koji zna tacno koji mu igrac sta donosi na terenu a i koji je u evropi izbacivao mnogo jace protivnike od ovih rumuna. Realno gledajuci, mi njih uopste ne treba da se plasimo iako imaju puno veci budzet od naseg to nista ne znaci u danasnjem fudbalu. Mi ako hocemo u grupe, sto je jako tesko postici kad nisi prvak mi moramo da igramo sa svima ravnopravno bez obzira na razliku u budzetu. Ako se mjerimo po budzetu pa mi imamo najslabiji budzet od svih ekipa kojima su cilj grupe. Helem nejs, rumuni jesu na papiru bolji ali igracki i organizacijski smo mi u boljoj situaciji jer sam vidio da su im najbolji igraci napustili klub nesto slicno sto se je i nama desavalo ranije.

Prolazimo ovo aBd i svi na Kosevo!

Avatar
ErosViverosViv
Postovi: 3377
Pridružen/a: 05 sep 2024, 19:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ErosViverosViv » 18 jun 2025, 21:07

hazarder je napisao/la:
18 jun 2025, 21:00
ErosViverosViv je napisao/la:
18 jun 2025, 20:55
Adnan Kanuric
A gdje njega nađe, poče mi zujat' u ušima momentalno kad se Milsamija sjetim. Otvorim malo TM da vidim gdje je šta radi, kad bratina u drugoj austrijskoj prima tricu u prosjeku po utakmici. Forma je prolazna a klasa je vječna! :salut:
Ja prvo napisah ovdje pa sam morao odmah na tm da vidim unesreceni klub :rol:

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []