Interesantan je bio Lausevic, ne bih rekao da je i podbacio ako se gleda njegova uloga u klubu. Medjutim sa druge strane dosao Jaganjac kao mlad napdac, i vjerovatno ce se potpisati sa Zenicaninom. Znaci imas dva napadaca koji isto popunjavaju u21 ulogu.ZeljeznicarUberAlles je napisao/la: ↑18 jun 2025, 17:26Umjesto Krpića, oni Lauševića… (Ako je istina)
Ko i dalje tog lika drži nije mi samo jasno…
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
Hansestadt
- Postovi: 3711
- Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Re: FK Željezničar
Lausevic nije dobio priliku i tesko ga je kriviti ako zeli da ide. Ne racuna se kao u21, nema nase papire koliko znam.
-
ZeljeznicarUberAlles
- Postovi: 442
- Pridružen/a: 19 apr 2025, 19:00
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
To i mene brine, nema ko nije čuo da se igrači žale da je debil i kako narušava atmosferu, a prestar je i kad smo već doveli te mlade igrače u napad, daj onda da ih forsiramo i da ne idu na klupu kako bi on mogao da se svaða sa 22 osobe na terenu i da maše glavom.
Nadam se da će Adžem to da ukroti, ako ne, onda ga pišaj..
Ja davno sam zakletvu dao, da voljeću vječno taj klub.
- gegenpressing
- Postovi: 739
- Pridružen/a: 28 apr 2023, 20:46
- Kontakt:
-
19vendetta87
- Postovi: 10272
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Znam, ali na pocetku te sezone su svi bili za njegov odlazak i dovođenje novog stopera.tiagofaria25 je napisao/la: ↑18 jun 2025, 16:22Ne mogu Drljo i Biber u isto recenicu sa Kosoricem.19vendetta87 je napisao/la: ↑18 jun 2025, 15:38I Dinamo Minsk je bio prvi na tabeli kad smo ih izbacili, i to sa Drljom, Kosoricem i Biberom![]()
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Re: FK Željezničar
Uhhh... tačno imam neki PTSP...RatoborniMrmot je napisao/la: ↑18 jun 2025, 17:07... ne gubis loptu na svojoj polovini, greske svedes na minimum i molos Boga da ti ns zabiju iz prekida...
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Novo ime u svlačionici Rođenih mogao bi biti Huso Karjašević. Iskusni veznjak ne ostaje na Grbavici, očekuje se da u skorije vrijeme raskine važeći ugovor sa Plavima i zaputi se prema Mostaru.
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
Nadamo se da nije ni prvi napadač
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Bio sam igrac, i znam kako je kad neki igrac umisli nesto i rusi atmosferu svojom negativom, brzo se to osjeti i u igri vjerujte.ZeljeznicarUberAlles je napisao/la: ↑18 jun 2025, 17:50To i mene brine, nema ko nije čuo da se igrači žale da je debil i kako narušava atmosferu, a prestar je i kad smo već doveli te mlade igrače u napad, daj onda da ih forsiramo i da ne idu na klupu kako bi on mogao da se svaða sa 22 osobe na terenu i da maše glavom.
Nadam se da će Adžem to da ukroti, ako ne, onda ga pišaj..
Re: FK Željezničar
Zeljeznicar na MY TV
Pripremne utakmice i europske live na MYTV
28.06 Posusje
02.07 Zrinjski
10.07 Koper
17.07 Koper
Pripremne utakmice i europske live na MYTV
28.06 Posusje
02.07 Zrinjski
10.07 Koper
17.07 Koper
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
A moze i Adzem pokazati svoj autoritet preko KrpicaNapaceni87 je napisao/la: ↑18 jun 2025, 18:30Bio sam igrac, i znam kako je kad neki igrac umisli nesto i rusi atmosferu svojom negativom, brzo se to osjeti i u igri vjerujte.ZeljeznicarUberAlles je napisao/la: ↑18 jun 2025, 17:50To i mene brine, nema ko nije čuo da se igrači žale da je debil i kako narušava atmosferu, a prestar je i kad smo već doveli te mlade igrače u napad, daj onda da ih forsiramo i da ne idu na klupu kako bi on mogao da se svaða sa 22 osobe na terenu i da maše glavom.
Nadam se da će Adžem to da ukroti, ako ne, onda ga pišaj..
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije Sulejman baš toliko loš čovjek kako ga mnogi navijači vide. Želji je valjao mnogo što se tiče igračke strane. Što se tiče ljudske strane dosta igrača ga opisuje kao lidera i slično. Njemu definintivno nije u glavi ego ispred Želje. Prošlo ljeto se možda ne bi ni doveo napadač da on nije došao i rekao da traže prvog špica jer on ne može pogoditi ništa.
Eh sad, to što on nema vokabular kao Isak Samokovlija i što ne podržavam psovanje na treningu u bilo kojem vidu, pozitivnom i negativnom, druga stvar. Jednostavno to je on. Ali ne možemo reći da ne voli Želju.
Eh sad, to što on nema vokabular kao Isak Samokovlija i što ne podržavam psovanje na treningu u bilo kojem vidu, pozitivnom i negativnom, druga stvar. Jednostavno to je on. Ali ne možemo reći da ne voli Želju.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: FK Željezničar
General je napustio klub...
- Bersaga
- Postovi: 1133
- Pridružen/a: 31 maj 2021, 14:42
- Lokacija: Švrakino, Poluklinika "Dilajla"
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Legendarni videoMrAmarOsim je napisao/la: ↑18 jun 2025, 15:47Vidim uživa se u Tehno Vikingu![]()
Ne viđoh ranije pa kasnim sa odgovorom, niti mi je u interesu, niti sam nešto pretjerano potencirao Mačića, možda 3-4 puta, ali ako je ipak previše onda halali. Meni je na probi ostavio neki utisak da ima dobre predispozicije da za koju godinu dostigne nivo Šošića na primjer, ali ta priča je svakako gotova, šta je tu je.
Nije bilo vezano za tebe, pisali su i drugi o njemu pa sam napisao kao generalno potenciranje njega. Znam da se pisalo da je greška što ga nismo potpisali, nisam ga gledao i ne znam kakav je bio ali vidim da se nije nametnuo ni u Stupčanici. Imamo sad povoljnu situaciju, imamo veliki broj mladih igrača a tu je i čovjek koji zna sa njima. Vjerujem da ćemo dobiti bar dva, tri pozitivna iznenađenja iz ove kombinacije.
Uz tebe sam od rođenja svog,
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.
uz tebe sam ja,
samo nek te čuva dragi Bog,
gdje god ti da zaigraš.
Re: FK Željezničar
Cekaj od “klasicnih” veznjaka ostali smo na
Radovac (29)
Erick (27)
Simoni (23)
Lagumdzija (22)
Vjerovatno ovaj mali Gojak (17) dobar i zato su pustili Karjasevica, ne vidim drugi razlog
Ne znam sad sta ce Foco (17) igrati
Iskreno zao mi je Lausevica, jer nije se nesto naigrao, ali sta je tu je
Jedva cekam protiv Posusja da vidimo naseg Želju
Radovac (29)
Erick (27)
Simoni (23)
Lagumdzija (22)
Vjerovatno ovaj mali Gojak (17) dobar i zato su pustili Karjasevica, ne vidim drugi razlog
Ne znam sad sta ce Foco (17) igrati
Iskreno zao mi je Lausevica, jer nije se nesto naigrao, ali sta je tu je
Jedva cekam protiv Posusja da vidimo naseg Želju
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
Re: FK Željezničar
De se malo uozbiljite.Osto Krpic Radovac Boljevic koje niko nije htjeo na derbiju nakon debakla sa Zrinjskim i sad raja plaće za Boljom Krpic glavni napadac o Radovcu nemam rijeci osim da je trom.I sta hocete da igrate Evropu sa njima.Otiso daleko najbolji igrac dovedeni novi ni na mapi pravo pojacanje.Vratite se u normalu.
Re: FK Željezničar
Pa brate realno Krpic i Boljevic su medju najboljim igraciamAlipasino je napisao/la: ↑18 jun 2025, 19:22De se malo uozbiljite.Osto Krpic Radovac Boljevic koje niko nije htjeo na derbiju nakon debakla sa Zrinjskim i sad raja plaće za Boljom Krpic glavni napadac o Radovcu nemam rijeci osim da je trom.I sta hocete da igrate Evropu sa njima.Otiso daleko najbolji igrac dovedeni novi ni na mapi pravo pojacanje.Vratite se u normalu.
Radovac je tu negdje
Ne sikiraj se Alpa, ovog malog Gojaka cemo prodati za milion
To sto su nam imena nepoznata kod novih igraca, to ne znaci da nece biti pojacanja
Ko je bio Jaber kad je dosao?
Realno bio nebitan Arap za kojeg su mnogi sumnjali
Za Lagumdziju takodjer mnogi su govorili sta ce nam igrac Goska, a momak ispade jedan od najboljih
Santos brate….
Nekad su nepoznata imena najbolji igraci i siguran sam da ce Zeljo biti jaci nego prosle godine
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Napaceni87
- Postovi: 253
- Pridružen/a: 22 maj 2025, 17:25
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Pa sta je psovanje nego rusenje atmosfere, onda saigrac se boji greske da mu Suljo ne bi sta je*o i samim tim se odma pogubiRiquelme1921 je napisao/la: ↑18 jun 2025, 18:46Nije Sulejman baš toliko loš čovjek kako ga mnogi navijači vide. Želji je valjao mnogo što se tiče igračke strane. Što se tiče ljudske strane dosta igrača ga opisuje kao lidera i slično. Njemu definintivno nije u glavi ego ispred Želje. Prošlo ljeto se možda ne bi ni doveo napadač da on nije došao i rekao da traže prvog špica jer on ne može pogoditi ništa.
Eh sad, to što on nema vokabular kao Isak Samokovlija i što ne podržavam psovanje na treningu u bilo kojem vidu, pozitivnom i negativnom, druga stvar. Jednostavno to je on. Ali ne možemo reći da ne voli Želju.
Re: FK Željezničar
Suljo je mangup , neki dan je malog Gojaka bas naruzio, krenuo je da ga udari ali ga je Madzid zaustavio.
Re: FK Željezničar
Jaganjac pretanak, kad ga Foco na stoperu moze ustopati 
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Online
Trenutno korisnika/ca: kosuljaplava, perodeformero i 44 gosta.



