Da izvinete posto sam rekao da je zavrsen Marokanac.Ako se zakaze ljekarski pregled meni nekako logicno da je zavrsen ali eto bilo sta je bilo.Navodno 3 puta pokusao i pao svaki put.I bolje onda sto ne dolazi
Za spanca ne znam da je zavrsen,mozda su kod njega papiri samo u pitanju
Kako god mi nemamo kreativnog veznog i bit ce patnja ziva gledati izgradnju napada ako brzo ne nadjemo zamjenu.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
Da izvinete posto sam rekao da je zavrsen Marokanac.Ako se zakaze ljekarski pregled meni nekako logicno da je zavrsen ali eto bilo sta je bilo.Navodno 3 puta pokusao i pao svaki put.I bolje onda sto ne dolazi
Za spanca ne znam da je zavrsen,mozda su kod njega papiri samo u pitanju
Kako god mi nemamo kreativnog veznog i bit ce patnja ziva gledati izgradnju napada ako brzo ne nadjemo zamjenu.
100 posto,izgubili smo mozak ekipe Pavicica plus Lulica,nama osim Krdzalica nema ko da organizuje napad,sad ce kao i do sad panicno da traze rijesenje. Saleta ne racunam jer Bog zna kakav ce biti.
Ali nazalost, strucnjaci i sve bivsi potencijalni reprezentativci (koji zbog povrede koljena nisu uspjeli) sa ovog PDFa su rekli da je on los.
Procitaj komentare navijaca Hajduka.
Novi trener gura svoje igrace,po njima broj 1 golman lige, ili medju 3 sigurno.
Ja koliko vidim kod njih bi on bio rezerva i to za smiješne uvjete.
Broj 1 golman lige ne može biti rezerva, a obzirom na njegov klub iz kojeg dolazi, ne može biti ni u top 8, ne znam zašto se pišu takve nebuloze. A navijači hajduka ne žale za Banićem i ne kukaju, nego kritikuju sportskog direktora i upravu kluba, svakako koga god dovedu oni opale po negativi.
Sretno Baniću, ja od njega ne očekujem ništa tako da jedino može iznenaditi.
Tako je, samo 100% spremni, a ne da im FKS bude mjesto oporavka kao gordezianiju.
Inače, od koga je ovaj predložen i je li skautiran?
Vrlo rijetko se dešava da neki novajlija ne prođe ljekarske preglede, valjda je ovo ozbiljan klub i 100 puta provjeriš koga i šta dovodiš, obzirom da su ugovori dugi i potencijalno mnogo plaćeni.
Kako su nam Saleta uvalili !?
Daleko smo mi od ozbiljnog kluba.
Mogu misliti koja smijurija je ljekarski kod nas. TLN.
Pa Sale povrede nije imao prije nego je dosao kod nas, bio spreman ko mina, igrao redovno u srbiji, a i kod nas kad je dosao, ova povreda sto je on vuce to medicina skoro da i ne poznaje, hronicna odvratna upala ahilove tetive, nema ozbiljnog doktora da se nije trazilo misljenje/rjesenje, nema terapije da se nije probala, sve ovo iz njegovih usta
Ti si gori sto ovakvima odgovaras...
'ta ono zna, ne prati to klub od kako njegovi nisu tu.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC
Navodno ništa od njega. Ybg, viša sila.
Što odmah kuknjava? Pa nije Achraf jedini kreativac koji postoji u fudbalu, dovest će se neko drugi i to je to.
Da odgovorim @holymanu, mrsko mi citirati, ali uglavnom, praćen je Marokanac već neko vrijeme.
Kako su nam Saleta uvalili !?
Daleko smo mi od ozbiljnog kluba.
Mogu misliti koja smijurija je ljekarski kod nas. TLN.
Pa Sale povrede nije imao prije nego je dosao kod nas, bio spreman ko mina, igrao redovno u srbiji, a i kod nas kad je dosao, ova povreda sto je on vuce to medicina skoro da i ne poznaje, hronicna odvratna upala ahilove tetive, nema ozbiljnog doktora da se nije trazilo misljenje/rjesenje, nema terapije da se nije probala, sve ovo iz njegovih usta
Ti si gori sto ovakvima odgovaras...
'ta ono zna, ne prati to klub od kako njegovi nisu tu.
Ne znam samo sta ce mu ovo anti u imenu.
On voli Saraj'vo, pravi je Hordaš, Husref Musemic jedan je od NAS!
Caljari za Marka Roga nudi posudbu RIjeci do zime uz obavezan otkup ugovora na zimu koji traje do ljeta 2026. Navodno smo i mi u toj nekoj igri oko njega, mada mislim da je to skupo za nas.
Navodno ništa od njega. Ybg, viša sila.
Što odmah kuknjava? Pa nije Achraf jedini kreativac koji postoji u fudbalu, dovest će se neko drugi i to je to.
Da odgovorim @holymanu, mrsko mi citirati, ali uglavnom, praćen je Marokanac već neko vrijeme.
Jest brate da ce doci u roku od 3-5 dana drugi a znamo da nema nista od toga.Vrijeme ide,pripreme pocele,nije problem sto je ovaj propao nego sto nikako nemamo kreativca odnosno imas Krdzalica...Mora se uigrati vezni red
Znam da nije klub kriv ali ako je vec neko vrijeme pracen i ispitan valjda bi znali da je imao problema s tim povredama.
Zato sam vise fan nekog provjerenog igraca nego macaka u vreci.Kone zavrsile 2 igraca iz te njegove lige poprilicno lako,nisam siguran kakav je to kvalitet pa trce iz Holandije u BiH ligu
Caljari za Marka Roga nudi posudbu RIjeci do zime uz obavezan otkup ugovora na zimu koji traje do ljeta 2026. Navodno smo i mi u toj nekoj igri oko njega, mada mislim da je to skupo za nas.
u igri smo i za gjokeresa, samo da vidimo propada li mu Arsenal
Caljari za Marka Roga nudi posudbu RIjeci do zime uz obavezan otkup ugovora na zimu koji traje do ljeta 2026. Navodno smo i mi u toj nekoj igri oko njega, mada mislim da je to skupo za nas.
u igri smo i za gjokeresa, samo da vidimo propada li mu Arsenal