GospodinIzSarajeva je napisao/la: ↑27 jun 2025, 15:35
Navodno ništa od njega. Ybg, viša sila.
Što odmah kuknjava? Pa nije Achraf jedini kreativac koji postoji u fudbalu, dovest će se neko drugi i to je to.
Da odgovorim @holymanu, mrsko mi citirati, ali uglavnom, praćen je Marokanac već neko vrijeme.
Jest brate da ce doci u roku od 3-5 dana drugi a znamo da nema nista od toga.Vrijeme ide,pripreme pocele,nije problem sto je ovaj propao nego sto nikako nemamo kreativca odnosno imas Krdzalica...Mora se uigrati vezni red
Znam da nije klub kriv ali ako je vec neko vrijeme pracen i ispitan valjda bi znali da je imao problema s tim povredama.
Zato sam vise fan nekog provjerenog igraca nego macaka u vreci.Kone zavrsile 2 igraca iz te njegove lige poprilicno lako,nisam siguran kakav je to kvalitet pa trce iz Holandije u BiH ligu
ŠTA_JE je napisao/la: ↑27 jun 2025, 15:19
Ovo da bi im bio rezerva je šuplja i zavlačenje nama. Latina su to brate.
Ma cijenjen je tamo kao golman,kakva rezerva Lucicu stipu suplje jel pratimo mi isto