enterofuryl je napisao/la: ↑30 jun 2025, 15:10I ja kazem nigdje veze, pa barem da su forumasima sa ova dva debilna portala ostavili dio ulaznica...
Navijacke karte idu navijacima, vrlo prosto i logicno.
Ko se pegla po gostovanjima cijelu sezonu taj treba da ide u Sloveniju.



