Evo tek uhvatih vremena da uđem i vidim šta se pisalo.
Hvala vam na nominacijama, ali sam stava da ima i kompetentnijih momaka za preuzeti moderaciju od mene, što zbog staža, što zbog frekventnijeg korištenja foruma (uđem jednom ili nijednom dnevno).
Što se tiče mojih prijedloga, u prvi red bih stavio momke koje sam imao priliku i upoznati, @H8Z7 i @Tabba77. Lično poznajem i još nekoliko momaka koji bi bili fin izbor, ali nisam siguran da li bi mogli uklopiti sa obavezama.
Što se tiče raje koju nisam imao priliku upoznati, izdvojio bih forumaša @Napoleon. I u ovoj skupini ima još nekoliko momaka koji se čine kao fin izbor. Već ste ih navodili, ne bih da se ponavljam.
Za kraj, moj prijedlog je da se napravi anketa (ako je moguće obezbijediti regularnost iste) i da se stavi 10-ak nickova koji su se najviše pominjali, te da tako izaberemo novu ekipu moderatora.





