-
jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 02 jul 2025, 21:51
LavoviGabela je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:48
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:42
Razbi Željezničar Zrinjskog toliko o njihovom nekakvom vele kvalitetu, a da je takmicarska utakmica ne bi im dao da igraju i Zrinjski bi izgledao kao Real Madrid. Sanjam našu ligu da se sudi korektno.
Da se pošteno sudi u ligi Željezničar bi bio 1.liga FBih, a onako je lijepo kupio protiv Sloge itd.
Ne znamo šta bi bilo. Ali sigurno ne bi Zrinjski bio “dominantan” u toj mjeri kako se pokušavaju predstaviti. Ja imam mnogo respekta prema Zrinjskom mislim da imaju najbolju sportsku politiku ali razlika u kvalitetu nije velika kao sto nekad izgleda. Tu razliku naprave sudije sjeckanjem igre, sa 2-3 pogrešne odluke, ubijanjem u pojam protivnika.
Ovo je nekako realnije. Dvije podjednake ekipe gdje mogu obije pobijediti kad im je dan. A to se ne dešava godinama.
-
Rigoletto
- Postovi: 8590
- Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la Rigoletto » 02 jul 2025, 21:54
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:51
LavoviGabela je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:48
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:42
Razbi Željezničar Zrinjskog toliko o njihovom nekakvom vele kvalitetu, a da je takmicarska utakmica ne bi im dao da igraju i Zrinjski bi izgledao kao Real Madrid. Sanjam našu ligu da se sudi korektno.
Da se pošteno sudi u ligi Željezničar bi bio 1.liga FBih, a onako je lijepo kupio protiv Sloge itd.
Ne znamo šta bi bilo. Ali sigurno ne bi Zrinjski bio “dominantan” u toj mjeri kako se pokušavaju predstaviti. Ja imam mnogo respekta prema Zrinjskom mislim da imaju najbolju sportsku politiku ali razlika u kvalitetu nije velika kao sto nekad izgleda. Tu razliku naprave sudije sjeckanjem igre, sa 2-3 pogrešne odluke, ubijanjem u pojam protivnika.
Ovo je nekako realnije. Dvije podjednake ekipe gdje mogu obije pobijediti kad im je dan. A to se ne dešava godinama.
Jesi gledao posljednju prvenstvenu utakmicu između Zrinjskog i Željezničara?
imamo žicu za jela na žlicu, goveđigulašmajka
-
NoDi80
- Postovi: 18965
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 02 jul 2025, 21:54
Eurogol Sabica 0:2 kraj
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la LavoviGabela » 02 jul 2025, 21:55
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:51
LavoviGabela je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:48
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:42
Razbi Željezničar Zrinjskog toliko o njihovom nekakvom vele kvalitetu, a da je takmicarska utakmica ne bi im dao da igraju i Zrinjski bi izgledao kao Real Madrid. Sanjam našu ligu da se sudi korektno.
Da se pošteno sudi u ligi Željezničar bi bio 1.liga FBih, a onako je lijepo kupio protiv Sloge itd.
Ne znamo šta bi bilo. Ali sigurno ne bi Zrinjski bio “dominantan” u toj mjeri kako se pokušavaju predstaviti. Ja imam mnogo respekta prema Zrinjskom mislim da imaju najbolju sportsku politiku ali razlika u kvalitetu nije velika kao sto nekad izgleda. Tu razliku naprave sudije sjeckanjem igre, sa 2-3 pogrešne odluke, ubijanjem u pojam protivnika.
Ovo je nekako realnije. Dvije podjednake ekipe gdje mogu obije pobijediti kad im je dan. A to se ne dešava godinama.
Deset godina su ispred vas na tablici, šiju vas skoro svaku tekmu, zadnju pod BB ručnu povukli nisu vas htjeli više punit, i ti nakon jedne prijateljske donosiš zaključak da je Željezničar sila neka šta li, a Zrinjskom ovo prvi pripremni meč uopće

Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 02 jul 2025, 21:57
Rigoletto je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:54
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:51
LavoviGabela je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:48
Da se pošteno sudi u ligi Željezničar bi bio 1.liga FBih, a onako je lijepo kupio protiv Sloge itd.
Ne znamo šta bi bilo. Ali sigurno ne bi Zrinjski bio “dominantan” u toj mjeri kako se pokušavaju predstaviti. Ja imam mnogo respekta prema Zrinjskom mislim da imaju najbolju sportsku politiku ali razlika u kvalitetu nije velika kao sto nekad izgleda. Tu razliku naprave sudije sjeckanjem igre, sa 2-3 pogrešne odluke, ubijanjem u pojam protivnika.
Ovo je nekako realnije. Dvije podjednake ekipe gdje mogu obije pobijediti kad im je dan. A to se ne dešava godinama.
Jesi gledao posljednju prvenstvenu utakmicu između Zrinjskog i Željezničara?
Ma jesam buraz. Ne kažem ja da je Željezničar bolja ekipa, daleko od tog. Kažem da mogu dobiti u nekakvim okolnostima koje im idu na ruku. A rijetko su vas kad dobil, toliko rijetko da se ja stvarno ne sjećam tog.
Nije ovo nikakav bezobrazluk s moje strane ili umanjivanje bilo čega sto vi jeste, svaka čast sve ok, samo nekad u ključnim momentima imate vjetar u leđa i u ključnim utakmicama. Meni odgovaraju jake obje ekipe da otkinu bodove Borcu jer pretpostavljam da ne mogu kupit ni jedne ni druge.
Ovaj LavoviGabela, nisi ti to nešto dobro povezao.
Zadnja izmjena:
jurisicduska, dana/u 02 jul 2025, 21:58, ukupno mijenjano 1 put.
-
caffetin
- Postovi: 920
- Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la caffetin » 02 jul 2025, 21:58
LavoviGabela je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:55
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:51
LavoviGabela je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:48
Da se pošteno sudi u ligi Željezničar bi bio 1.liga FBih, a onako je lijepo kupio protiv Sloge itd.
Ne znamo šta bi bilo. Ali sigurno ne bi Zrinjski bio “dominantan” u toj mjeri kako se pokušavaju predstaviti. Ja imam mnogo respekta prema Zrinjskom mislim da imaju najbolju sportsku politiku ali razlika u kvalitetu nije velika kao sto nekad izgleda. Tu razliku naprave sudije sjeckanjem igre, sa 2-3 pogrešne odluke, ubijanjem u pojam protivnika.
Ovo je nekako realnije. Dvije podjednake ekipe gdje mogu obije pobijediti kad im je dan. A to se ne dešava godinama.
Deset godina su ispred vas na tablici, šiju vas skoro svaku tekmu, zadnju pod BB ručnu povukli nisu vas htjeli više punit, i ti nakon jedne prijateljske donosiš zaključak da je Željezničar sila neka šta li, a Zrinjskom ovo prvi pripremni meč uopće
duska tije stara navijacica zelje
menstrual
-
LavoviGabela
- Postovi: 618
- Pridružen/a: 15 apr 2025, 11:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la LavoviGabela » 02 jul 2025, 22:00
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:57
Rigoletto je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:54
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:51
Ne znamo šta bi bilo. Ali sigurno ne bi Zrinjski bio “dominantan” u toj mjeri kako se pokušavaju predstaviti. Ja imam mnogo respekta prema Zrinjskom mislim da imaju najbolju sportsku politiku ali razlika u kvalitetu nije velika kao sto nekad izgleda. Tu razliku naprave sudije sjeckanjem igre, sa 2-3 pogrešne odluke, ubijanjem u pojam protivnika.
Ovo je nekako realnije. Dvije podjednake ekipe gdje mogu obije pobijediti kad im je dan. A to se ne dešava godinama.
Jesi gledao posljednju prvenstvenu utakmicu između Zrinjskog i Željezničara?
Ma jesam buraz. Ne kažem ja da je Željezničar bolja ekipa, daleko od tog. Kažem da mogu dobiti u nekakvim okolnostima koje im idu na ruku. A rijetko su vas kad dobil, toliko rijetko da se ja stvarno ne sjećam tog.
Nije ovo nikakav bezobrazluk s moje strane ili umanjivanje bilo čega sto vi jeste, svaka čast sve ok, samo nekad u ključnim momentima imate vjetar u leđa i u ključnim utakmicama. Meni odgovaraju jake obje ekipe da otkinu bodove Borcu jer pretpostavljam da ne mogu kupit ni jedne ni druge.
Ovaj LavoviGabela, nisi ti to nešto dobro povezao.
ma trzno dvi travarice, a vruće
Giorgos Tzavellas : "Bijeg iz sela. Čestitam svim suigračima"
-
arelinho
- Postovi: 14059
- Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la arelinho » 02 jul 2025, 22:02
Dobro ga je provalio. Duška je naš stari navijač.
-
NoDi80
- Postovi: 18965
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 02 jul 2025, 22:04
Nama je bitan Koper i Europa, a o ligi unutar kluba, skoro pa nikako i ne razmisljaju
Trofeje i te stvari mozes samo procitat na forumu
Upravo je Adzemova izjava to potvrdila
U stvarnosti klub je na zemlji, ide korak po korak i ne leti visoko
Mislimo da Koper nije bolji od Zrinjskog i zbog toga ova pobjeda nam je vazna
Dobro je sto ce nam vjerovatno doci jos jedan napadac i idemo pretkolo po pretkolo
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Orden43
- Postovi: 765
- Pridružen/a: 19 jan 2022, 23:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Orden43 » 02 jul 2025, 22:11
Gorio bi ovaj pdf da smo izgubili, nego sad ne smiju a njih bolan Novi Pazar podero al prijateljski odigrano 4-3
Crni Cerak 🐦⬛
-
jurisicduska
- Postovi: 10890
- Pridružen/a: 09 jun 2015, 00:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la jurisicduska » 02 jul 2025, 22:14
arelinho je napisao/la: ↑02 jul 2025, 22:02
Dobro ga je provalio. Duška je naš stari navijač.
Koliko imam utakmica uživo na grbavici za vas pojedine i jesam navijač.
Samo sto ste vi primitivci (pojedini) kad vam ja napišem da niste poslovali pozitivno i da ste pisali u prihod otpis poreza ovdje pljujete po cijeli dan, godinu poslije predsjednik to izjavi , normalna atmosfera
A i generalno za sve, nema ništa netacno. Nego vi ne prihvatate. istine. Evo sad vas čovjek pohvali vi provocirate. Primitivizam.
Zadnja izmjena:
jurisicduska, dana/u 02 jul 2025, 22:16, ukupno mijenjano 2 puta.
-
arelinho
- Postovi: 14059
- Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
-
Kontakt:
Post
Postao/la arelinho » 02 jul 2025, 22:15
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 22:14
arelinho je napisao/la: ↑02 jul 2025, 22:02
Dobro ga je provalio. Duška je naš stari navijač.
Koliko imam utakmica uživo na grbavici za vas pojedine i jesam navijač.
Dobro od pojedinaca tamo sa teme imaš sigurno.
-
NoDi80
- Postovi: 18965
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 02 jul 2025, 22:21
U21 reprezentativac BiH
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
Stanley
- Postovi: 336
- Pridružen/a: 27 jan 2016, 18:33
-
Kontakt:
Post
Postao/la Stanley » 02 jul 2025, 22:28
NoDi80 je napisao/la: ↑02 jul 2025, 22:21
U21 reprezentativac BiH

Golazooo
FK BORAC BANJA LUKA - ZVANIČNO PODRŽAVA TERORIZAM!
-
AVNOJ
- Postovi: 3196
- Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
- Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
-
Kontakt:
Post
Postao/la AVNOJ » 02 jul 2025, 22:30
Laskavo priznanje "šampioni priprema" koje je godinama dobijao FK Sarajavo, ovog ljeta će pripasti fk zeljezničar.
Čestitamo.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.
-
enimaL
- Postovi: 26
- Pridružen/a: 29 jun 2025, 20:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la enimaL » 02 jul 2025, 22:32
LavoviGabela je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:48
jurisicduska je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:42
Razbi Željezničar Zrinjskog toliko o njihovom nekakvom vele kvalitetu, a da je takmicarska utakmica ne bi im dao da igraju i Zrinjski bi izgledao kao Real Madrid. Sanjam našu ligu da se sudi korektno.
Da se pošteno sudi u ligi Željezničar bi bio 1.liga FBih, a onako je lijepo kupio protiv Sloge itd.
Da se pošteno sudi navijači Željezničara bi i sada pričali o nekakvoj tituli prije osnutka zajedničke lige.
רק חזק
-
NoDi80
- Postovi: 18965
- Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la NoDi80 » 02 jul 2025, 22:37
enimaL je napisao/la: ↑02 jul 2025, 22:32
LavoviGabela je napisao/la: ↑02 jul 2025, 21:48
Da se pošteno sudi u ligi Željezničar bi bio 1.liga FBih, a onako je lijepo kupio protiv Sloge itd.
Da se pošteno sudi navijači Željezničara bi i sada pričali o nekakvoj tituli prije osnutka zajedničke lige.
Željezničar kad je igrao polufinale kup uefa i osvajao trofeje Sliskovic je igrao u Velezu, a Modric i zrinjski nisu bili ni rodjeni
Do 2010 godine bili ste veca nepoznanica od planete Mars
Samo hocu malo postovanja prema gigantu, ipak vi ste moje godiste
Zadnja izmjena:
NoDi80, dana/u 02 jul 2025, 22:43, ukupno mijenjano 2 puta.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆
-
GIBRA
- Postovi: 4069
- Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la GIBRA » 02 jul 2025, 22:37
Tuce11 je napisao/la: ↑02 jul 2025, 19:10
svemalim1 je napisao/la: ↑02 jul 2025, 14:15
Tuce11 je napisao/la: ↑02 jul 2025, 13:16
Biće još igrača. Velež je prošle sezone imao roster ništa slabiji od onog za vrijeme Klafurića kad smo uzeli 3 mjesto. Ukoliko ne bude turbulencija, smjene trenera.. očekujem borbu za vrh tabele.
bojim se da nisi realan. ovaj vas roster je mozda 6-7 roster lige po jacini. igras 4 puta protiv zelje, sarajeva, zrinjskog, borca. dodaj siroki i slogu i ne znam gdje tu vidis ovakav velez da nesto moze. iskreno. ako se pojacate i posudi vam sarajevo igrace kao sto se najavljivalo, onda je druga prica.
Evo ti vezne linije sezona 2023/2024: Pršeš-Šikalo-Vehabović. Bili smo na kraju treći, ispred Sarajeva.
Uostalom, po čemu je to sadašnji roster Želje bolji od Veležovog? Vidjet ćeš na kraju sezone tabelu pa ti bude jasnije.

SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆
FK ŽELJEZNIČAR 💙
"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "
SUPER MAX 🧡
allegri OUT
DEBUG SSO: [] | STATUS: []