FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee

U sezoni 2025/26. očekujem:

1. Borbu za titulu
79
18%
2. Borbu za Evropu
183
41%
3. Sredinu tabele
78
18%
4. Borbu za opstanak
103
23%
 
Ukupno glasova: 443

Predatod
Postovi: 740
Pridružen/a: 13 dec 2022, 18:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Predatod » 03 jul 2025, 15:25

Brkooo je napisao/la:
03 jul 2025, 15:18
10.000 aktivnih clanova.. 🔵⚪
:ljepota: :salut:
10.222 je od prosle sezone. Ma ide to do Kopra hladno. Najaci smo u svim segmentima sto se navijaca tice.
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!

Avatar
TeaM87
Postovi: 3292
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la TeaM87 » 03 jul 2025, 15:58

Novi kontigent od 300 ulaznica ce ipak biti u slobodnoj prodaji, ovih dana karte dolaze u Sarajevo i onda ce krenuti prodaja, pratite zvanicne kanale.
FKŽ !

lakilone
Postovi: 1361
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lakilone » 03 jul 2025, 16:13

TeaM87 je napisao/la:
03 jul 2025, 15:58
Novi kontigent od 300 ulaznica ce ipak biti u slobodnoj prodaji, ovih dana karte dolaze u Sarajevo i onda ce krenuti prodaja, pratite zvanicne kanale.
Znas li hoce li biti organizovan prijevoz?
Željezničar über alles

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 03 jul 2025, 16:18

lakilone je napisao/la:
03 jul 2025, 16:13
TeaM87 je napisao/la:
03 jul 2025, 15:58
Novi kontigent od 300 ulaznica ce ipak biti u slobodnoj prodaji, ovih dana karte dolaze u Sarajevo i onda ce krenuti prodaja, pratite zvanicne kanale.
Znas li hoce li biti organizovan prijevoz?
Ide se privatno, nema buseva.
Fk Željezničar.

Avatar
BocaJuniors1905
Postovi: 5196
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 03 jul 2025, 16:19

Ima li šta za nove dresove ?
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

tiagofaria25
Postovi: 540
Pridružen/a: 01 jul 2024, 16:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la tiagofaria25 » 03 jul 2025, 16:31

Nekadasiigrostarsno je napisao/la:
03 jul 2025, 08:53
Kako cu da provociram ove nase jadnike sa dvije riječi.... MAGIC ŠOŠA!!!!!!!!!! kapitenskiiiii momak igra i ova mu traka oko ruke daje takav vjetar u ledja....ja se iskreno osjecam ponosno, odavno nisam gledao (PA NI U PRIJATELJSKOJ) da Zeljo odigra ovakav presing, pustili loptu Zrinji sl nisu znali za ce s njom...bas isplanirana taktika i odigrana jako jako dobro, prostora za napredak ima jos dosta al Elham 🤞
Odličan Šošić, ali je trebao pustiti loptu desno Cveti, ono kad po sred gola opali.

Argentina
Postovi: 3827
Pridružen/a: 20 avg 2011, 18:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Argentina » 03 jul 2025, 16:41

TeaM87 je napisao/la:
03 jul 2025, 11:39
Argentina je napisao/la:
02 jul 2025, 21:37
TeaM87 je napisao/la:
02 jul 2025, 14:04


520 karti za gostujuci sektor smo dobili po cijeni od 20 eura i one su vec pukle interno - po zaslugama kako i treba da bude. Dok vi ovdje naprdjujete kako je 10KM puno, ima 520 ljudi kojima i 40KM za kartu i 700 kilometara nije puno.

PS u pregovorima smo za dodatne karte.
Ja nisam nigdje vidio da su se te karte mogle kupiti. Ako dobijemk jos karata kako se moze doci do njih?

Ako i one idu preko kluba, a valjda bi trebalo ici, nadam se da ce i tu postojati sistem kupovine.
Danas dosla obavijest da dobijamo jos 300 karti. Dakle 520 otislo, jos 300 je u opticaju. Ako znas koga bliskog grupi, javi mu se i trazi da ti rezervise mjesto, jedino tako ce se moci doci do karte za gostujuci sektor.
Je li moguce da grupa upravlja tim kartama, a ne klub?
Nemam nikoga bliskog u grupi, jer iskreno ocekijem da imam pravo prvenstva kupovine karte jer imam 10godisnju, pored nje kupim svake godine i sezonsku, clanstvo obnavljam, redovan sam u fan shopu.

Ovo mi je bas lose sto klub ne upravlja sa tim kartama, za razliku od domace tekme gdje je savrseno postavio stvari.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)

Pablo11
Postovi: 5150
Pridružen/a: 30 jul 2023, 00:35
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Pablo11 » 03 jul 2025, 16:51

Argentina je napisao/la:
03 jul 2025, 16:41
TeaM87 je napisao/la:
03 jul 2025, 11:39
Argentina je napisao/la:
02 jul 2025, 21:37


Ja nisam nigdje vidio da su se te karte mogle kupiti. Ako dobijemk jos karata kako se moze doci do njih?

Ako i one idu preko kluba, a valjda bi trebalo ici, nadam se da ce i tu postojati sistem kupovine.
Danas dosla obavijest da dobijamo jos 300 karti. Dakle 520 otislo, jos 300 je u opticaju. Ako znas koga bliskog grupi, javi mu se i trazi da ti rezervise mjesto, jedino tako ce se moci doci do karte za gostujuci sektor.
Je li moguce da grupa upravlja tim kartama, a ne klub?
Nemam nikoga bliskog u grupi, jer iskreno ocekijem da imam pravo prvenstva kupovine karte jer imam 10godisnju, pored nje kupim svake godine i sezonsku, clanstvo obnavljam, redovan sam u fan shopu.

Ovo mi je bas lose sto klub ne upravlja sa tim kartama, za razliku od domace tekme gdje je savrseno postavio stvari.
Pa vjerovatno jer je logicno da ljudi koji idu svaku tekmu gostujucu imaju prednost?
Fk Željezničar.

lakilone
Postovi: 1361
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lakilone » 03 jul 2025, 16:56

slika

?
Željezničar über alles

Avatar
Riquelme1921
Postovi: 1977
Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Riquelme1921 » 03 jul 2025, 17:00

Ma ovo je realno i najbolji potez. Momci koji idu u razne selendre i putuju po nekoliko sati da bi ih tamo policija skidala i uvodila ih u 35. a izvodili u 75. minuti. Oni su i zaslužili sada u Sloveniju.
Grupa iznad svakog pojedinca.

bablaz1
Postovi: 697
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bablaz1 » 03 jul 2025, 17:09

Što se tiče sinoć, po meni, ubjedljivo najveće pojačanje je Erik. Također ovaj Gojak iako jako mlad uopšte nije inferioran u odnosu na protivnike. Mislim da će biti predobar igrač. Pi meni on je prvi pik u21 (umjesto Dana) Sedorf se jako dobro postavlja, Alić je djelovao dosta dobar.
Biće ovo dobro!
VTŽ

Avatar
Bumbaclat
Postovi: 1056
Pridružen/a: 03 jul 2024, 22:51
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bumbaclat » 03 jul 2025, 17:13

bablaz1 je napisao/la:
03 jul 2025, 17:09
Što se tiče sinoć, po meni, ubjedljivo najveće pojačanje je Erik. Također ovaj Gojak iako jako mlad uopšte nije inferioran u odnosu na protivnike. Mislim da će biti predobar igrač. Pi meni on je prvi pik u21 (umjesto Dana) Sedorf se jako dobro postavlja, Alić je djelovao dosta dobar.
Biće ovo dobro!
VTŽ
Dan nije u21, a Gojak je i mene iznenadio kako je jak fizicki za svoje godine, raznese onog igraca Zrinjskog u duelu.

Avatar
MrAmarOsim
Postovi: 883
Pridružen/a: 03 maj 2023, 12:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MrAmarOsim » 03 jul 2025, 17:15

slika
Ide hajc životom :mrgreen:
"Ovi igrači za koje se plaćaju enormne sume novca su prije svega životinje fizički."
Najtrofejniji trener PLBiH - Amar Osim

MoSaZeLjo1921
Postovi: 553
Pridružen/a: 08 dec 2019, 21:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MoSaZeLjo1921 » 03 jul 2025, 17:19

bablaz1 je napisao/la:
03 jul 2025, 17:09
Što se tiče sinoć, po meni, ubjedljivo najveće pojačanje je Erik. Također ovaj Gojak iako jako mlad uopšte nije inferioran u odnosu na protivnike. Mislim da će biti predobar igrač. Pi meni on je prvi pik u21 (umjesto Dana) Sedorf se jako dobro postavlja, Alić je djelovao dosta dobar.
Biće ovo dobro!
VTŽ
Da li je ili nije najveće pojačanje treba sačekati,ali ono od sinoć,Lagumdzija i on u tandemu djeluju baš fino,dosta trke i jedan i drugi,to će biti dosta korisno u ovakvim derbi utakmicama.A vjerujem i da će Radovac imati značajnu ulogu,pogotovo u utakmicama gdje smo na papiru favoriti,a i stil Adzemov je pas igra.

Avatar
Valter
Postovi: 1204
Pridružen/a: 01 avg 2013, 20:23
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Valter » 03 jul 2025, 18:09

Muftić, Odinaka, Sedorf, Karamarko, Alić, Erik, Radovac, Šošić, Cvetanoski, Boljević, Krpić
Prednost Krpiću zbog iskustva i svega drugog što je potrebno u ovakvim utakmicama. Odinaku posebno upozoriti da se ne zalijeće na svaki trzaj protivnika nego da bude fokusiran.

Nekadasiigrostarsno
Postovi: 124
Pridružen/a: 28 jan 2024, 13:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Nekadasiigrostarsno » 03 jul 2025, 18:12

tiagofaria25 je napisao/la:
03 jul 2025, 16:31
Nekadasiigrostarsno je napisao/la:
03 jul 2025, 08:53
Kako cu da provociram ove nase jadnike sa dvije riječi.... MAGIC ŠOŠA!!!!!!!!!! kapitenskiiiii momak igra i ova mu traka oko ruke daje takav vjetar u ledja....ja se iskreno osjecam ponosno, odavno nisam gledao (PA NI U PRIJATELJSKOJ) da Zeljo odigra ovakav presing, pustili loptu Zrinji sl nisu znali za ce s njom...bas isplanirana taktika i odigrana jako jako dobro, prostora za napredak ima jos dosta al Elham 🤞
Odličan Šošić, ali je trebao pustiti loptu desno Cveti, ono kad po sred gola opali.

Brate slažem se u potpunosti. Soša ima jos toliko da uci, mene licno nekad dovede do ludila kao nekada Lazar popovic 🤣kao djete sam radi njega kosu cupo 🤣 o Krpi da ne pricam, derbi necu nikad u životu zaboravit i 1na 1 stativa sam on golman i pun sjever zaledjen... Ono dan danas suzu pustim. Al ono sto kod Šošica vidim tu je be nu borbenost, zalaganje i na treninzima i na tekmama. Fudbalsko razmisljanje i vise nego na nivou samo ima preveliku zelju da on bude taj u egzekuciji i da se njegovo Prezime prolama... Voli on Zelju...igra i navija s nama...al mi idu na zivce ljudi koji osporavaju i vrlo rado da se njih pita ugasili bi dijete i zavrsili mu karijeru... ubi me to brate sto smo sve samo ne ljudi... To je nase dijete koje budimo realni ima profitabilniju mogucnost prodaje nego Mufta jer prije ces prodati igraca od 22 godina sa 10-20 golova u godini i 10ak asistencija nego vanzemaljskog golmana koliko god da je mlad ... Bilo kako bilo vazda ce biti ovih sto sve zivo osporavaju tu nema pomci al uzivam ih podsjećati i slatko bocnuti 😁

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 03 jul 2025, 18:27

Drago mi vas je vidjeti u vecem broju da pisete
Samo pisite braco i nemojte se vrijedjati

lakilone je napisao/la:
03 jul 2025, 16:56
slika

?
Ne znam sta da ti kazem
Sumnjam da tek tako neko moze ubaciti igraca u neki tim
Nadam se da je istina :bih:
Zadnja izmjena: NoDi80, dana/u 03 jul 2025, 18:29, ukupno mijenjano 1 put.
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

lakilone
Postovi: 1361
Pridružen/a: 02 feb 2023, 07:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lakilone » 03 jul 2025, 18:29

NoDi80 je napisao/la:
03 jul 2025, 18:27
Drago mi vas je vidjeti u vecem broju da pisete
Samo pisite braco i nemojte se vrijedjati
Tooo moderatoru buduci aBd
Željezničar über alles

NoDi80
Postovi: 19027
Pridružen/a: 02 maj 2023, 20:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la NoDi80 » 03 jul 2025, 18:34

lakilone je napisao/la:
03 jul 2025, 18:29
NoDi80 je napisao/la:
03 jul 2025, 18:27
Drago mi vas je vidjeti u vecem broju da pisete
Samo pisite braco i nemojte se vrijedjati
Tooo moderatoru buduci aBd
Eto u isto vrijeme sam editovao svoj post i odgovorio za Ilievskog, tek sad vidim i bersaga je stavljao
Nadam se da je istina i da je nas igrac
Hvala ti brate u svakom slucaju
Kao sto kaze nas Al Pacino **** moderatora, bitno je Zeljo da prodje haha

Evo 10.000 clanova smo zaokruzili, sve ce ljepse vijesti dolaziti iz kluba :bih:
Yugoslav First League: ⭐️
League of BiH: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Cup: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
BiH Supercup: ⭐️⭐️⭐️
UEFA Cup/UEFA Europa League
Semi-finalists
Quarter-finalists (2)
Mitropa Cup
Semi-finalists (2)
Intertoto Cup
Quarter-finalists
Raonffa 🏆

RatoborniMrmot
Postovi: 1788
Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RatoborniMrmot » 03 jul 2025, 18:37

Argentina je napisao/la:
03 jul 2025, 16:41
TeaM87 je napisao/la:
03 jul 2025, 11:39
Argentina je napisao/la:
02 jul 2025, 21:37


Ja nisam nigdje vidio da su se te karte mogle kupiti. Ako dobijemk jos karata kako se moze doci do njih?

Ako i one idu preko kluba, a valjda bi trebalo ici, nadam se da ce i tu postojati sistem kupovine.
Danas dosla obavijest da dobijamo jos 300 karti. Dakle 520 otislo, jos 300 je u opticaju. Ako znas koga bliskog grupi, javi mu se i trazi da ti rezervise mjesto, jedino tako ce se moci doci do karte za gostujuci sektor.
Je li moguce da grupa upravlja tim kartama, a ne klub?
Nemam nikoga bliskog u grupi, jer iskreno ocekijem da imam pravo prvenstva kupovine karte jer imam 10godisnju, pored nje kupim svake godine i sezonsku, clanstvo obnavljam, redovan sam u fan shopu.

Ovo mi je bas lose sto klub ne upravlja sa tim kartama, za razliku od domace tekme gdje je savrseno postavio stvari.
Jok eto ti ces da se pitas ko ce ici na gostovanje, a ko nece. Jel ides na domace tekme ? Ides. Barem tako kazes. Imas li sezonsku/desetogodisnju ? Imas. Imas li prednost kod kupovine karte za domacu tekmu ? Imas. Jel to posteno. Jeste. Ende.

Sad isto to primjeni za gostovanja. Logicno, zar ne ? Ko hoda po gostovanjina ili ko je hodao moze zavrsiti kartu, ko to ne radi, ne moze sto je i logicno.

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 43 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []