FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Hoće li se moći sa dvije različite članske uzeti dvije karte?
IGRAJTE SRCEM SARAJEVSKI PLAVI!
Re: FK Željezničar
Puno vise klubu doprinosim, kao i ostali ljudi slicni meni. Zato smatram da je normalno da imam pravo prvenstva kupovine i gostujuce karte u odnosu na mnoge ostale.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:37Jok eto ti ces da se pitas ko ce ici na gostovanje, a ko nece. Jel ides na domace tekme ? Ides. Barem tako kazes. Imas li sezonsku/desetogodisnju ? Imas. Imas li prednost kod kupovine karte za domacu tekmu ? Imas. Jel to posteno. Jeste. Ende.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 16:41Je li moguce da grupa upravlja tim kartama, a ne klub?
Nemam nikoga bliskog u grupi, jer iskreno ocekijem da imam pravo prvenstva kupovine karte jer imam 10godisnju, pored nje kupim svake godine i sezonsku, clanstvo obnavljam, redovan sam u fan shopu.
Ovo mi je bas lose sto klub ne upravlja sa tim kartama, za razliku od domace tekme gdje je savrseno postavio stvari.
Sad isto to primjeni za gostovanja. Logicno, zar ne ? Ko hoda po gostovanjina ili ko je hodao moze zavrsiti kartu, ko to ne radi, ne moze sto je i logicno.
Da li idem na gostojuce tekme? Da, ne tako redovno, ali idem i nikad u organizaciji navijavke skupine.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Sutra je otvorena prodaja SAMO ZA LJUDE KOJI IMAJU SEZONSKE KARTE.
Ako nemate sezonsku kartu nemojte dolaziti da stvarate guzvu bezveze. Od subote aktivni clanovi (sa ili bez sezonske) mogu kuputi kartu.
Ako nemate sezonsku kartu nemojte dolaziti da stvarate guzvu bezveze. Od subote aktivni clanovi (sa ili bez sezonske) mogu kuputi kartu.
Re: FK Željezničar
Ma Eric rutinski valja loptu, svako ko je pogledao neku tekmu Posušja u zadnje dvije sezone vidio je da ima šlifa. On se odlično uklapa u stil koji Adžem želi nametnuti. Doduše vjerovatno će biti upitna njegova defanzivna odgovornost ali vidjet ćemo kad dođu prave utakmice kako će izgledati na terenu.MoSaZeLjo1921 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 17:19Da li je ili nije najveće pojačanje treba sačekati,ali ono od sinoć,Lagumdzija i on u tandemu djeluju baš fino,dosta trke i jedan i drugi,to će biti dosta korisno u ovakvim derbi utakmicama.A vjerujem i da će Radovac imati značajnu ulogu,pogotovo u utakmicama gdje smo na papiru favoriti,a i stil Adzemov je pas igra.bablaz1 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 17:09Što se tiče sinoć, po meni, ubjedljivo najveće pojačanje je Erik. Također ovaj Gojak iako jako mlad uopšte nije inferioran u odnosu na protivnike. Mislim da će biti predobar igrač. Pi meni on je prvi pik u21 (umjesto Dana) Sedorf se jako dobro postavlja, Alić je djelovao dosta dobar.
Biće ovo dobro!
VTŽ
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Re: FK Željezničar
Onda ces na ovo gostovanje isto tako ici bez organizacije navijacke skupine, ne znam sta ti smeta onda toliko..Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:45Puno vise klubu doprinosim, kao i ostali ljudi slicni meni. Zato smatram da je normalno da imam pravo prvenstva kupovine i gostujuce karte u odnosu na mnoge ostale.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:37Jok eto ti ces da se pitas ko ce ici na gostovanje, a ko nece. Jel ides na domace tekme ? Ides. Barem tako kazes. Imas li sezonsku/desetogodisnju ? Imas. Imas li prednost kod kupovine karte za domacu tekmu ? Imas. Jel to posteno. Jeste. Ende.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 16:41
Je li moguce da grupa upravlja tim kartama, a ne klub?
Nemam nikoga bliskog u grupi, jer iskreno ocekijem da imam pravo prvenstva kupovine karte jer imam 10godisnju, pored nje kupim svake godine i sezonsku, clanstvo obnavljam, redovan sam u fan shopu.
Ovo mi je bas lose sto klub ne upravlja sa tim kartama, za razliku od domace tekme gdje je savrseno postavio stvari.
Sad isto to primjeni za gostovanja. Logicno, zar ne ? Ko hoda po gostovanjina ili ko je hodao moze zavrsiti kartu, ko to ne radi, ne moze sto je i logicno.
Da li idem na gostojuce tekme? Da, ne tako redovno, ali idem i nikad u organizaciji navijavke skupine.
Fk Željezničar.
Re: FK Željezničar
Sutra ne bi trebalo biti guzve jer ce raditi svih 6 biletarnica (iskljucujem opciju nasih debila kojih ce bez sumnje biti i koji ce doci i pokusati bez sezonske uzeti karte jer je i danas bila takva slicna situacija prilikom kupovine godisnjih karti gdje su se hvatale i pokusavale hvatati razne protekcije, švere i ostalo.
Uglavnom red ce sutra biti u hladu svo vrijeme jer ce ici od plavog zamka pa nece smetati sunce kao danas (dobrim dijelom).
Uglavnom red ce sutra biti u hladu svo vrijeme jer ce ici od plavog zamka pa nece smetati sunce kao danas (dobrim dijelom).
Re: FK Željezničar
Zato sto klub treba upravljati tim kartama, to je poenta. Jadna je organizacija kluba ako se moze navijacka skupina pitati, to je onda mahalska organizacija, a ne ozbiljan klub.Pablo11 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:56Onda ces na ovo gostovanje isto tako ici bez organizacije navijacke skupine, ne znam sta ti smeta onda toliko..Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:45Puno vise klubu doprinosim, kao i ostali ljudi slicni meni. Zato smatram da je normalno da imam pravo prvenstva kupovine i gostujuce karte u odnosu na mnoge ostale.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:37
Jok eto ti ces da se pitas ko ce ici na gostovanje, a ko nece. Jel ides na domace tekme ? Ides. Barem tako kazes. Imas li sezonsku/desetogodisnju ? Imas. Imas li prednost kod kupovine karte za domacu tekmu ? Imas. Jel to posteno. Jeste. Ende.
Sad isto to primjeni za gostovanja. Logicno, zar ne ? Ko hoda po gostovanjina ili ko je hodao moze zavrsiti kartu, ko to ne radi, ne moze sto je i logicno.
Da li idem na gostojuce tekme? Da, ne tako redovno, ali idem i nikad u organizaciji navijavke skupine.
Sta treba sutra da igramo tekme gdje se ne mogu kupiti karte preko kluba, a da neko ko podrzava klub u prosjeku za vikend u istom iznosu kao neko godisnje da ima vece pravo prvenstva kupovine karte?!
Da, ici cu jer ce moci da se uzme karata za ostatak, na svu srecu jer je Koper ta vrsta kluba.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
-
RatoborniMrmot
- Postovi: 1788
- Pridružen/a: 24 jun 2023, 19:55
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Onda bi bila gostujuca tekma, da odes, a ne domaca jer ce ici navijaci. Ne shvatam kako ti to nije jasno. Za domacu tekmu imas prednost, za gostujucu nema logike da imas, al nikakve. Zamisli da ode 800 penzionera u Kopar umjesto navijaca na sta bi to liciloArgentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:45Puno vise klubu doprinosim, kao i ostali ljudi slicni meni. Zato smatram da je normalno da imam pravo prvenstva kupovine i gostujuce karte u odnosu na mnoge ostale.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:37Jok eto ti ces da se pitas ko ce ici na gostovanje, a ko nece. Jel ides na domace tekme ? Ides. Barem tako kazes. Imas li sezonsku/desetogodisnju ? Imas. Imas li prednost kod kupovine karte za domacu tekmu ? Imas. Jel to posteno. Jeste. Ende.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 16:41
Je li moguce da grupa upravlja tim kartama, a ne klub?
Nemam nikoga bliskog u grupi, jer iskreno ocekijem da imam pravo prvenstva kupovine karte jer imam 10godisnju, pored nje kupim svake godine i sezonsku, clanstvo obnavljam, redovan sam u fan shopu.
Ovo mi je bas lose sto klub ne upravlja sa tim kartama, za razliku od domace tekme gdje je savrseno postavio stvari.
Sad isto to primjeni za gostovanja. Logicno, zar ne ? Ko hoda po gostovanjina ili ko je hodao moze zavrsiti kartu, ko to ne radi, ne moze sto je i logicno.
Da li idem na gostojuce tekme? Da, ne tako redovno, ali idem i nikad u organizaciji navijavke skupine.
Usput, ovi ne mogu prodati 2000 karata svojim mavijacima, bice sigurno karata i za nase navijace. Kupis online, problem rijesen i svi sretni
Re: FK Željezničar
Ko ide godinama na utakmice Želje i na gostovanja, taj zna nekoga u grupi i taj je sebi vec zavrsio kartu za Koper, sve ostalo je suplja prica.
Centrotours je htio da prodaje karte, ali srecom grupa je na vrijeme reagovala i sve ide preko grupe.
Centrotours je htio da prodaje karte, ali srecom grupa je na vrijeme reagovala i sve ide preko grupe.
FKŽ !
- dubioza144
- Postovi: 2511
- Pridružen/a: 06 feb 2020, 20:01
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
De nam reci sta nam je obecano naredne sezone pusti karte
Ali duboko u srcu, u središtu naše Grbavice osim ratnog plamena, tinjala je jedna iskra, iskra koja je tiho šaputala pjesmu ljubavi i znala da će doći neko drugo vrijeme!
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Koliki je Željo, Željo je GOLEM, nije velik nego GOLEM, razlika je veliko i GOLEMO.
Re: FK Željezničar
Kup za kadetedubioza144 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 19:51De nam reci sta nam je obecano naredne sezone pusti karte
Re: FK Željezničar
Ja idem aktivno na utakmice od prije rata. Od neke 7-8 godine, ali ne idem na jug. Sponzor sam i kluba zadnjih 10 godina u manjem iznosu za klub, ali za mene velikom. Zasto bih znao ikoga iz grupe, ne interesuje me to. Zanima me klub.
Mislim da je pametnije bilo da je klub rekao jabno, dajemo karte grupi jer nam treba navijacka podrska na gostovanju, a ne ovako mahalski i amaterski odraditi.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Sutra cemo igrati protiv nekoga ko je 100x atraktivniji od Kopra i "taj penzioner" nece moci kupiti kartu nego neko iz grupe i bit ce uskracen za gledanje svog kluba na gostovanju.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑03 jul 2025, 19:11Onda bi bila gostujuca tekma, da odes, a ne domaca jer ce ici navijaci. Ne shvatam kako ti to nije jasno. Za domacu tekmu imas prednost, za gostujucu nema logike da imas, al nikakve. Zamisli da ode 800 penzionera u Kopar umjesto navijaca na sta bi to liciloArgentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:45Puno vise klubu doprinosim, kao i ostali ljudi slicni meni. Zato smatram da je normalno da imam pravo prvenstva kupovine i gostujuce karte u odnosu na mnoge ostale.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:37
Jok eto ti ces da se pitas ko ce ici na gostovanje, a ko nece. Jel ides na domace tekme ? Ides. Barem tako kazes. Imas li sezonsku/desetogodisnju ? Imas. Imas li prednost kod kupovine karte za domacu tekmu ? Imas. Jel to posteno. Jeste. Ende.
Sad isto to primjeni za gostovanja. Logicno, zar ne ? Ko hoda po gostovanjina ili ko je hodao moze zavrsiti kartu, ko to ne radi, ne moze sto je i logicno.
Da li idem na gostojuce tekme? Da, ne tako redovno, ali idem i nikad u organizaciji navijavke skupine.![]()
Usput, ovi ne mogu prodati 2000 karata svojim mavijacima, bice sigurno karata i za nase navijace. Kupis online, problem rijesen i svi sretni![]()
Napisao sam iznad. Klub je morao oglasiti se za karte kako god, pa makar i reci, dajemo ih grupi.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Mene je sinoć baš defanzivno kupio. Sve reakcije su mu bile u pravo vrijeme, dobijao duele, zatvarao nazad kad je Dan izlazio visoko, pravio pritisak naročito na Surdanovića. Stvarno ako ovako nastavi, pun pogodak. Za Radovca je Rodri. Čak mislim da će Radovac biti 4 opcija u vezi.Raonffa je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:56Ma Eric rutinski valja loptu, svako ko je pogledao neku tekmu Posušja u zadnje dvije sezone vidio je da ima šlifa. On se odlično uklapa u stil koji Adžem želi nametnuti. Doduše vjerovatno će biti upitna njegova defanzivna odgovornost ali vidjet ćemo kad dođu prave utakmice kako će izgledati na terenu.MoSaZeLjo1921 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 17:19Da li je ili nije najveće pojačanje treba sačekati,ali ono od sinoć,Lagumdzija i on u tandemu djeluju baš fino,dosta trke i jedan i drugi,to će biti dosta korisno u ovakvim derbi utakmicama.A vjerujem i da će Radovac imati značajnu ulogu,pogotovo u utakmicama gdje smo na papiru favoriti,a i stil Adzemov je pas igra.bablaz1 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 17:09Što se tiče sinoć, po meni, ubjedljivo najveće pojačanje je Erik. Također ovaj Gojak iako jako mlad uopšte nije inferioran u odnosu na protivnike. Mislim da će biti predobar igrač. Pi meni on je prvi pik u21 (umjesto Dana) Sedorf se jako dobro postavlja, Alić je djelovao dosta dobar.
Biće ovo dobro!
VTŽ
Re: FK Željezničar
Da, sinoć je u oba pravca bio odličan, samo eto ostavljam prostora da se ne razočaram ako ne bude baš onako zujao konstantno po terenu u zvaničnim tekmama.bablaz1 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 21:14Mene je sinoć baš defanzivno kupio. Sve reakcije su mu bile u pravo vrijeme, dobijao duele, zatvarao nazad kad je Dan izlazio visoko, pravio pritisak naročito na Surdanovića. Stvarno ako ovako nastavi, pun pogodak. Za Radovca je Rodri. Čak mislim da će Radovac biti 4 opcija u vezi.Raonffa je napisao/la: ↑03 jul 2025, 18:56Ma Eric rutinski valja loptu, svako ko je pogledao neku tekmu Posušja u zadnje dvije sezone vidio je da ima šlifa. On se odlično uklapa u stil koji Adžem želi nametnuti. Doduše vjerovatno će biti upitna njegova defanzivna odgovornost ali vidjet ćemo kad dođu prave utakmice kako će izgledati na terenu.MoSaZeLjo1921 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 17:19
Da li je ili nije najveće pojačanje treba sačekati,ali ono od sinoć,Lagumdzija i on u tandemu djeluju baš fino,dosta trke i jedan i drugi,to će biti dosta korisno u ovakvim derbi utakmicama.A vjerujem i da će Radovac imati značajnu ulogu,pogotovo u utakmicama gdje smo na papiru favoriti,a i stil Adzemov je pas igra.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Re: FK Željezničar
Sve jasno, razumijem te u potpunosti, ali politika je takva i to je to. Momci idu sva gostovanja u sezoni i red je da imaju prednost. Mozemo se slagati ili ne, ali tako je kako je.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 21:06Ja idem aktivno na utakmice od prije rata. Od neke 7-8 godine, ali ne idem na jug. Sponzor sam i kluba zadnjih 10 godina u manjem iznosu za klub, ali za mene velikom. Zasto bih znao ikoga iz grupe, ne interesuje me to. Zanima me klub.
Mislim da je pametnije bilo da je klub rekao jabno, dajemo karte grupi jer nam treba navijacka podrska na gostovanju, a ne ovako mahalski i amaterski odraditi.
FKŽ !
Re: FK Željezničar
Pa ako je sve tako kao što kažeš, onda ćeš ti bez problema doći do ulaznice. Klub će ti je obezbijediti.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 21:06Ja idem aktivno na utakmice od prije rata. Od neke 7-8 godine, ali ne idem na jug. Sponzor sam i kluba zadnjih 10 godina u manjem iznosu za klub, ali za mene velikom. Zasto bih znao ikoga iz grupe, ne interesuje me to. Zanima me klub.
Mislim da je pametnije bilo da je klub rekao jabno, dajemo karte grupi jer nam treba navijacka podrska na gostovanju, a ne ovako mahalski i amaterski odraditi.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Nek se ti hvalis da si sponzor kluba, cim se neko pocne hvalit taj blizu Grbavicu nije vidio. Ohani malo, grupa treba da prodaje karte navijacima koji idu na gostovanje i koji kisnu a ti sjedis u toplom i gledas a sad si se nasao palamuditTeaM87 je napisao/la: ↑03 jul 2025, 21:35Sve jasno, razumijem te u potpunosti, ali politika je takva i to je to. Momci idu sva gostovanja u sezoni i red je da imaju prednost. Mozemo se slagati ili ne, ali tako je kako je.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 21:06Ja idem aktivno na utakmice od prije rata. Od neke 7-8 godine, ali ne idem na jug. Sponzor sam i kluba zadnjih 10 godina u manjem iznosu za klub, ali za mene velikom. Zasto bih znao ikoga iz grupe, ne interesuje me to. Zanima me klub.
Mislim da je pametnije bilo da je klub rekao jabno, dajemo karte grupi jer nam treba navijacka podrska na gostovanju, a ne ovako mahalski i amaterski odraditi.
Re: FK Željezničar
Nisam vala previse upoznat s kvalitetama Erika i Gojaka ali jedva cekam da ih vidim u takmicarskoj utakmici.
Kako bi bilo dobro da Gojak i Sabic igraju prvu postavu i to zbog super kvalitete a ne samo u21 pravila.
Kako bi bilo dobro da Gojak i Sabic igraju prvu postavu i to zbog super kvalitete a ne samo u21 pravila.
Boze spasi nas hrvatske kulture, srpskog junastva i pitarskog humora.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Glupahopka - neizivljeni debil
Samo je jedan klub na dunjaluku optuzen javno na zvanicnoj stranici svoje navijačke grupe da namješta utakmice.
Re: FK Željezničar
Sutra za domacu utakmicu cu otici sa sezonskom i uzeti kartu. Ne treba mi klub nista obezbjediti osim da postoji fer sistem.Virtu4l je napisao/la: ↑03 jul 2025, 21:46Pa ako je sve tako kao što kažeš, onda ćeš ti bez problema doći do ulaznice. Klub će ti je obezbijediti.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 21:06Ja idem aktivno na utakmice od prije rata. Od neke 7-8 godine, ali ne idem na jug. Sponzor sam i kluba zadnjih 10 godina u manjem iznosu za klub, ali za mene velikom. Zasto bih znao ikoga iz grupe, ne interesuje me to. Zanima me klub.
Mislim da je pametnije bilo da je klub rekao jabno, dajemo karte grupi jer nam treba navijacka podrska na gostovanju, a ne ovako mahalski i amaterski odraditi.
Za gostovanje, jer je blizu, namjeravam uzeti kartu "za domace" gdje ce i vecina ljudi uzeti i to je to. Mislim da je cilj imati klub koji ima glavu i rep za sve, ovo i dalje smatram da je amaterizam i mahala.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Online
Trenutno korisnika/ca: BarbareZeljin i 24 gosta.






