
FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
NekoSaDaleka
- Postovi: 127
- Pridružen/a: 12 jan 2025, 23:45
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ali ljudi isto kao da ne znaju sta je gostujuca trbina . Znaci citava subkultura u citavoj evropi je napravila vrlo napetu situaciju to jest najvatreniji navijaci svih klubova se mrze izmedju sebe i zbog sala mozes dobiti batine i da ti jos oduzmu taj isti sal. I imas tako te ljude koje idu svaku domacu svako gostovanje i po kisi i kad te policija maltretira , i kad od 52 vikenda 33 vikenda su ti zauzeta tim utakmicama. I naravno sto se sve radi van trbine od grafita tuca to necu ni da spominjem . Moze se reci da navijaci nanose stetu klubu zbog pirotehnike , zbog skandiranja . Meni ce uvijek biti najsmjenija kazna kad je dobijeno za skandiranje vico pede.ru . Ali ti isti navijaci donose imidz klubu . Svi mediji kad zeljo igra evropu prvo spomenu vatrene navijace . Koliko koreografija je napravljeno da su se svi divili njima . Ali ti kad si neka tako starija osoba koju ne zanima ta citava subkultura tebi realno nece niko nista reci i da odes na gostovanje na domacu trbinu . Jer niko ne udara po ulici i po utakmicama zenu , djecu , starije ljude. Ako zelis da ides u sloveniju nikakav problem platis kartu za domacu trbinu sjedis ko hadzija 90 minuta .Pablo11 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 00:12Naravno. Evo znam po sebi gdje sam isao po zapadnom kisnuli dva sata, pa u Konjic kad je prekinuta tekma, Mostar drugo kolo kad je 40 stepeni bilo. I shvatam to kao nagradu kad me neko pripazi za kartu.
Simpatizer najtrofejnijeg kluba u drzavi
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
Furam se na renana oliveiru ne smijem kod frizera ici
- GrbavicaHram1921
- Postovi: 745
- Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Joj kako bi nam Santos lego
Re: FK Željezničar
"Moj ideal bio je i ostao Željezničar!" - Branimir Jelušić
Re: FK Željezničar
santosa ce ljudi prizivati dok je ziv, kao da je jedino krilo na svijetu. boljevic i cvetanoski su puno bolji i kompletniji igraci od njega.
- Riquelme1921
- Postovi: 1977
- Pridružen/a: 29 jul 2024, 01:16
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ma na glupost ste potrošili 2 stranice.
Momak mjesecima pljuje sve vezano za jug pa tako i ovo. Jednostavno, imat će priliku otići o svom trošku na tribinu gdje nisu ultrasi i to je to, valjda tako i želi budući da ih ne može očima.
Karte za gostovanja moraju dobiti Manijaci i isključivo Manijaci. Tamo nam treba 1000 ljudi koji će srušiti stadion samo da Željo prođe Koper, a ne 1000 navijača koji će sjediti. Uostalom, godinu dana oni hodaju po Gabeli, Posušju, Ugljeviku i gdje sve ne. Daju novac, razbole se jer su pokisli ko miševi, rade sedmicu dana da bi taj jedan slobodan dan potrošili da gledaju 45 minuta Želje i da ih policija izdegenječi.
Momak mjesecima pljuje sve vezano za jug pa tako i ovo. Jednostavno, imat će priliku otići o svom trošku na tribinu gdje nisu ultrasi i to je to, valjda tako i želi budući da ih ne može očima.
Karte za gostovanja moraju dobiti Manijaci i isključivo Manijaci. Tamo nam treba 1000 ljudi koji će srušiti stadion samo da Željo prođe Koper, a ne 1000 navijača koji će sjediti. Uostalom, godinu dana oni hodaju po Gabeli, Posušju, Ugljeviku i gdje sve ne. Daju novac, razbole se jer su pokisli ko miševi, rade sedmicu dana da bi taj jedan slobodan dan potrošili da gledaju 45 minuta Želje i da ih policija izdegenječi.
Grupa iznad svakog pojedinca.
Re: FK Željezničar
Za gostovanja je uvijek bolje imati 500 manijaka koji ce navijati 90 minuta i davati podrsku, nego imati 5000 zeljovaca koji ce sjediti i grickati kospice.
- GrbavicaHram1921
- Postovi: 745
- Pridružen/a: 22 feb 2025, 11:33
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Naravno !
Ovde pisu dvojica imbecila da su karte vec prodate.
Manijacima pripadaju karte i to stoji, ali ce se oglasiti cim ih dobiju i pustiti ostatak na prodaju ako sta ostane , a ostat ce
Re: FK Željezničar
To smo ti pokusali objasniti, prvi dio koji je bio je vec rezervisan, ostatak od 300 ce biti pusten.GrbavicaHram1921 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 03:21
Naravno !
Ovde pisu dvojica imbecila da su karte vec prodate.
Manijacima pripadaju karte i to stoji, ali ce se oglasiti cim ih dobiju i pustiti ostatak na prodaju ako sta ostane , a ostat ce
Fk Željezničar.
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Santos je Lago Wagner.
-Domovina se brani vjerom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-I?!
-I tuđim mrtvim sinom!
-
itatabisine
- Postovi: 662
- Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kad je vec sada ovolika guzva sta ce tek biti sutra kada pravo kupovine imaju clanovi.
Slovenci spremite se za grotlo Grbavice, daj Boze da ostane sta karti u slobodnoj prodaji nakon sutrasnjeg dana.
Slovenci spremite se za grotlo Grbavice, daj Boze da ostane sta karti u slobodnoj prodaji nakon sutrasnjeg dana.
Re: FK Željezničar
Upravu si, ali na to treba dodati dvije stvari:Riquelme1921 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 01:17Ma na glupost ste potrošili 2 stranice.
Momak mjesecima pljuje sve vezano za jug pa tako i ovo. Jednostavno, imat će priliku otići o svom trošku na tribinu gdje nisu ultrasi i to je to, valjda tako i želi budući da ih ne može očima.
Karte za gostovanja moraju dobiti Manijaci i isključivo Manijaci. Tamo nam treba 1000 ljudi koji će srušiti stadion samo da Željo prođe Koper, a ne 1000 navijača koji će sjediti. Uostalom, godinu dana oni hodaju po Gabeli, Posušju, Ugljeviku i gdje sve ne. Daju novac, razbole se jer su pokisli ko miševi, rade sedmicu dana da bi taj jedan slobodan dan potrošili da gledaju 45 minuta Želje i da ih policija izdegenječi.
1. To je klub trebao javno napisatini reci i bilo bi ok
2. Tacno sve napisano za njih + navijanjem, bakljama i parolama prave stetu klubi na domacim tekmama.
Ako pricamo, onda da pricamo do kraja i iznesemo sve.
Zasto meni smeta da oni dobiju karte pa jer prave stetu klubu koju klub plati i bit ce nagradjeni. Ali kako rekoh, sve je to ok, ali da klub zvanicno saopsti.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Naravno da skupina navija u odnosu na mene i slicne meni. Ali je pitanje je ko klubu vise pomaze i znaci, oni mu stete. Hiljade kazni i sve klub plati, ne oni.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑03 jul 2025, 23:50To sto ti zelis je cirkus, rekoh ti, zamisli da se tvoja ideja implementira i da u Sloveniju odes ti i tebi slicnih 800 ili koliko vec, popijete po pivu, zagalamite dva - tri puta i sjednete da odgledate tekmu. Kopar odigra domacu tekmu.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 23:03Valjda tezimo tom uredjenju. Treba pricati, ovo nije pljuvanje.RatoborniMrmot je napisao/la: ↑03 jul 2025, 22:54
Zaboravljas odnosno ne znas da ti atraktivni kakp ih nazivas imaju stadione od 20k+ gledalaca i da onda mozes doci do karte bez problema u sustini.
Previse pljujes, realno.
To ne bi zeljelo 99.99% navijaca Zeljeznicara.sa svih tribina, a Bogme ne bi zeljeli ni igraci. Svi budale, samo ti pametan![]()
Ne ide to tako, jbg.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Pa pisao sam to, ali da klub to kaze zvanicno, a ne mahalski. Ne bi ni znao za karte da nisam na forumu. Amaterizam kluba.Levin je napisao/la: ↑04 jul 2025, 00:08Izvini, ali ono što pričaš su nebuloze. Svi klubovi sa jakim organizovanim navijačkim grupama karte za gostujuće sektore distribuiraju prvenstveno tim grupama. Neki na ovaj a neki na onaj naćin ali velika većina tih karata završi kod članova tih grupa a ujedno i najvatrenijih navijača. Evo neko je spomijao BVB prije par stranica pa nek nam kaže kako doći do ulaznice za gostujući sektor.Argentina je napisao/la: ↑03 jul 2025, 22:03Ne palamudim, ja klub podrzavam itekako. Nisam jedini, a kao takav ocekujem da se napravi sistem po zaslugama, kao npr kupovina karata za domacu tekmu.
Mi zivimo i dalje da je skupina klub i ogledalo kluba, pogledaj malo evropske ekipe i njihove sve navijace i sastav, a onda se zapitaj gdje su oni, a gdje mi.
Sve dok mislimo da je klosar koji navija, ide na gostovanje, pali baklje bitniji nego navijac u srednjim godinama koji je isto tako redovan, ali ne navija, a s druge strane podrzava klub kroz kanale koji su doatupni, mi smo nula i daleko od ozbiljnog kluba.
Normalno je da se do domaćih karata lako dođe, stadion BVB prima 80 hiljada ali evo možda je neko bolje upoznat pa nek nam kaže kako do gostujućih sektora. Koliko ja znam vrlo teško, bio ti član i imao ili nemao sezonsku kartu. Nek me neko ispravi ako griješim.
Jedini ispravan način distribucije karata za gostujuće utakmice je taj da se te karte distribuiraju prvo Grupi a za ostale šta ostane. Uostalom imaju i ostale tribine.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
A trebam li ja biti pripazen koji finansijki pomazem klub 100x nego prosjecan clan navijacke skupine?Pablo11 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 00:12Naravno. Evo znam po sebi gdje sam isao po zapadnom kisnuli dva sata, pa u Konjic kad je prekinuta tekma, Mostar drugo kolo kad je 40 stepeni bilo. I shvatam to kao nagradu kad me neko pripazi za kartu.
Zbog takvog amaterizma kluba, nama su sponzori kluba samo firme koje imaju za zaposlene Zeljovce. Neutralnog nikoga ne mozemo dovesti jer funkcionisemo na nivou mahale.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Za klub je bolje imati sponzore i navijace kao sto imaju veliki klubovi gdje finansijski pomazu klubu za vrhunsko poslovanje!!! Imas Dinamo u komsiluku koji je godinama bojkotovala skuoina, ali su imali ljude koji vole klub i navlacilo novca i novca da im klub bude to sto jeste.
Od finansijskih prihoda skupine uz sve njihove kazne, klub nema da struju plati. Svidjalo se to nekome ili ne, tako je.
Prvak NR BiH: 1946
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Prvak Jugoslavije: 1972
Prvak BiH: 1998, 2001, 2002, 2010, 2012 i 2013
Kup BiH: 2000, 2001, 2003, 2011, 2012 i 2018
Super kup BiH: 1998, 2000 i 2001
Dupla kruna: 2001 i 2012
Titula, kup i super kup: 2001
Kup UEFA: 1/4(1972) i 1/2(1985)
Re: FK Željezničar
Uvijek imaš mogućnost da kupiš kartu i sjediš među domaćim navijačima, šta ti znači gdje ćeš biti ako ne navijaš, uostalom uzeo bi mjesto momku nekom koji bi navijao 90 min a ti ćeš sjediti i gledati.Argentina je napisao/la: ↑04 jul 2025, 09:48Za klub je bolje imati sponzore i navijace kao sto imaju veliki klubovi gdje finansijski pomazu klubu za vrhunsko poslovanje!!! Imas Dinamo u komsiluku koji je godinama bojkotovala skuoina, ali su imali ljude koji vole klub i navlacilo novca i novca da im klub bude to sto jeste.
Buniš se ovdje bez razloga kao da si ostao bez mogućnosti da kupiš kartu.
Najlakše je reći grupa šteti, a kad je grupa pokrenula akciju pa skupila pare to ne spominješ
Forza Željo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
Željo je šampion
Ja sa strane sjedim, posmatram i ne vjerujem. Ićo
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Samo se nadam da ce se protokol postovati oko kupovine ulaznica.
Haos ce biti protiv Kopera
Haos ce biti protiv Kopera
-
itatabisine
- Postovi: 662
- Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Karte kupljene, jest da sam dosao oko 8.20 i medju prvim bio u redu, sada je red vec do pola tribine ako nije i veci, pozurite po svoju kartu, jer ovo ce danas i sutra sve da se rasproda
-
zeljovolimte
- Postovi: 3777
- Pridružen/a: 31 okt 2022, 20:12
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Traze li godisnje?itatabisine je napisao/la: ↑04 jul 2025, 09:59Karte kupljene, jest da sam dosao oko 8.20 i medju prvim bio u redu, sada je red vec do pola tribine ako nije i veci, pozurite po svoju kartu, jer ovo ce danas i sutra sve da se rasproda
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.


