NoDi80 je napisao/la: ↑04 jul 2025, 13:26
Brate, vas par ste baš vrisnuli totalno. Zašto bi smarao na ovoj temi stvarima koje su samo za vašu temu i zašto bi ovo što si objavio trebalo da interesuje bilo koga od nas koji ne navijamo za Željezničar?
Najjače što kontaju da će čovjek nešto unaprijediti.
Ljudi idu na mjesec, oni čovjeka od 70 godina postavili za direktora omladinskog pogona, Aferim

[/quote]
Taj covjek je do skora bio u stabu United States Soccer Education sportske organizacije iz Denvera koja se bavi promocijom nadolazećih fudbalskih talenata
“ U svojoj 36-godišnjoj trenerskoj karijeri imao sam priliku da od talentovanih dječaka stvorim vrhunske igrače koji su nastupali za Real Madrid, Benficu, Chelsea, za reprezentacije Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Kipra, Grčke, Srbije, Hrvatske i Jugoslavije.”
Krste Velkovski vam dolazi u klub, a on podcjenjuje legendu kao sto je Starovlah
Hahah ok
[/quote]
Ovog ubogog starca doveli u klub
Placacete ga jednom kafom dnevno i penzionerskim tiketom za GRAS
He,sirotinjo i Bogu si teska..