Nasa ekipa u cetvrtak igra u Europu, a Pidro, Dizdarevic ce platiti na my tv da nas gledajujurisicduska je napisao/la: ↑04 jul 2025, 10:57
Imate ba bestrofejnu ekipu drugoligašku i ismijavate igrače koji imaju njih 3 vise trofeja nego svi članovi vašeg kluba kombinovano![]()
Kad ne možeš činjenicama možeš nešto tako paušalno i plitko.
Kako ih nece ismijavati, kad ih ti prvi dizao u nebesa kad su otisli u Francusku, Ameriku…
Ovo nema veze s Velezom da se neko pogresno ne protumaci , oni su ok igraci za nase lige i to sve stoji
Moram priznati da ste majstori prodavanja, sve sto ste prodali niko nista nije napravio
Jedno ovaj Kovacevic je nesto vece napravio i to cemo vidjet hoce li braniti u engleskoj cvajti
Evo recimo Velez nije prodavao kao vi, ali daleko bolje su igrace napravili i mislim da treba vise da se posvete svojoj skoli unjesto sto dovode vase polovnjake
Isto tako Borac, Sloboda, Celik, Zrinjski, Siroki nisu uzimali pare, ali njihovi igraci su ostavili neki trag u ozbiljnim ligama







