Premijer liga BiH - aktuelno

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jointunija » 04 jul 2025, 20:17

svrakino1921 je napisao/la:
04 jul 2025, 19:44
Sarajevo kažnjeno od UEFA, evo koje su sankcije




UEFA se oglasila i izdala saopštenje u kojem je objasnila zašto su kažnjeni pojedinačni klubovi među kojima je i Sarajevo



Evropska krovna fudbalska asocijacija UEFA objavila je danas finansijski izvještaj za sezonu 2024/2025.

UEFA je kaznila 12 klubova zbog nepoštovanja finansijskih pravila, a među njima je i FK Sarajevo.


"Prvostepeno vijeće CFCB-a utvrdilo je da su FK Bodø/Glimt (NOR) i FK Sarajevo (BIH) prijavili nepotpune parametre finansijskog izvještaja za 2023. fiskalnu godinu, što je rezultiralo podnošenjem nepotpunih finansijskih informacija. Takva je situacija odmah ispravljena u finansijskoj godini koja završava 2024.



Oba kluba pristala su na plaćanje kazne, Bodo/Glimt 0,5 miliona eura, odnosno Sarajevo 0,25 miliona eura. Ako se ovaj prekršaj ponovi u sljedeće 3 godine, oba kluba pristala su na isključenje iz sljedećeg UEFA-inog klupskog takmičenja za koje bi se inače kvalifikovali", stoji u saopštenju UEFA.




@Virto Jel to to što si im najavljivao


Ode 500 000 konv.maraka iz budžeta općine Centar
Ja budala :cool:

slika
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jointunija » 04 jul 2025, 20:21

Vico zašto Vico,ugasi UDBU!
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 04 jul 2025, 20:25

Vico spasio Bodø/Glimt. :salut:

Europol, SIPA. :rol:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jul 2025, 20:26

jointunija je napisao/la:
04 jul 2025, 20:21
Vico zašto Vico,ugasi UDBU!


Izvini
Ti si prvi napisao da su kažnjeni

Avatar
svrakino1921
Postovi: 19869
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la svrakino1921 » 04 jul 2025, 20:28

HordasOdMalena je napisao/la:
04 jul 2025, 20:25
Vico spasio Bodø/Glimt. :salut:

Europol, SIPA. :rol:
Hajd šuti molim te
Zahvalite se čovjeku

Avatar
AVNOJ
Postovi: 3196
Pridružen/a: 14 apr 2013, 10:51
Lokacija: 43°52'26.8"N 18°24'28.0"E
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la AVNOJ » 04 jul 2025, 20:28

jointunija je napisao/la:
04 jul 2025, 20:17
svrakino1921 je napisao/la:
04 jul 2025, 19:44
Sarajevo kažnjeno od UEFA, evo koje su sankcije




UEFA se oglasila i izdala saopštenje u kojem je objasnila zašto su kažnjeni pojedinačni klubovi među kojima je i Sarajevo



Evropska krovna fudbalska asocijacija UEFA objavila je danas finansijski izvještaj za sezonu 2024/2025.

UEFA je kaznila 12 klubova zbog nepoštovanja finansijskih pravila, a među njima je i FK Sarajevo.


"Prvostepeno vijeće CFCB-a utvrdilo je da su FK Bodø/Glimt (NOR) i FK Sarajevo (BIH) prijavili nepotpune parametre finansijskog izvještaja za 2023. fiskalnu godinu, što je rezultiralo podnošenjem nepotpunih finansijskih informacija. Takva je situacija odmah ispravljena u finansijskoj godini koja završava 2024.



Oba kluba pristala su na plaćanje kazne, Bodo/Glimt 0,5 miliona eura, odnosno Sarajevo 0,25 miliona eura. Ako se ovaj prekršaj ponovi u sljedeće 3 godine, oba kluba pristala su na isključenje iz sljedećeg UEFA-inog klupskog takmičenja za koje bi se inače kvalifikovali", stoji u saopštenju UEFA.




@Virto Jel to to što si im najavljivao


Ode 500 000 konv.maraka iz budžeta općine Centar
Ja budala :cool:

slika
Zar nismo poklopili sve medije pa se čitav slučaj zataško.
Čovjek nije slobodan dok sve ne izgubi.

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jointunija » 04 jul 2025, 20:29

svrakino1921 je napisao/la:
04 jul 2025, 20:26
jointunija je napisao/la:
04 jul 2025, 20:21
Vico zašto Vico,ugasi UDBU!


Izvini
Ti si prvi napisao da su kažnjeni
Ovo objavljeno je mila majka,šta ih čeka,a šegali se,bez Vicka bi bili ugašeni,valja vraćati kad zatreba!
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 04 jul 2025, 20:29

svrakino1921 je napisao/la:
04 jul 2025, 20:28
HordasOdMalena je napisao/la:
04 jul 2025, 20:25
Vico spasio Bodø/Glimt. :salut:

Europol, SIPA. :rol:
Hajd šuti molim te
Zahvalite se čovjeku
Hvala mu što je spasio norveške nam prijatelje.

Živio, Švrakino. :bih:
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
Herson
Postovi: 2783
Pridružen/a: 24 nov 2022, 15:14

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Herson » 04 jul 2025, 20:33

HordasOdMalena je napisao/la:
04 jul 2025, 20:29
svrakino1921 je napisao/la:
04 jul 2025, 20:28
HordasOdMalena je napisao/la:
04 jul 2025, 20:25
Vico spasio Bodø/Glimt. :salut:

Europol, SIPA. :rol:
Hajd šuti molim te
Zahvalite se čovjeku
Hvala mu što je spasio norveške nam prijatelje.

Živio, Švrakino. :bih:
Hvala predsjedniku, ali nas samo dupla kruna interesuje ove sezone.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga!

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 4462
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 04 jul 2025, 20:34

19vendetta87 je napisao/la:
04 jul 2025, 19:35
enimaL je napisao/la:
04 jul 2025, 19:29
Nemojte misliti da ćemo imati milosti ako se pojavite u tom crnom dresu s kockicama.
Dobra taktika, idu na domoljublje
slika

Športski

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jointunija » 04 jul 2025, 20:34

HordasOdMalena je napisao/la:
04 jul 2025, 20:29
svrakino1921 je napisao/la:
04 jul 2025, 20:28
HordasOdMalena je napisao/la:
04 jul 2025, 20:25
Vico spasio Bodø/Glimt. :salut:

Europol, SIPA. :rol:
Hajd šuti molim te
Zahvalite se čovjeku
Hvala mu što je spasio norveške nam prijatelje.

Živio, Švrakino. :bih:
Budaletino,vi ste ugašeni,a ne znate :urnebes:
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

visokohz
Postovi: 4623
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la visokohz » 04 jul 2025, 20:35

Ispali ih Makedonac ode u Prištinu....plati pa se klati

Avatar
Virtu4l
Postovi: 59751
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Virtu4l » 04 jul 2025, 20:37

Počelo je, počelo. :kafa:
Virtu4l je napisao/la:
31 maj 2025, 10:59
mma_hz je napisao/la:
31 maj 2025, 10:57
A to ovaj polutan i ti znate.Sta UEfA i Fifa istrazuju
Jebbemliga, priča se, vidjećemo.

Citiraću samo ovoga. Ostali će se sami pronaći. :wave:
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 04 jul 2025, 20:38

jointunija je napisao/la:
04 jul 2025, 20:34
HordasOdMalena je napisao/la:
04 jul 2025, 20:29
svrakino1921 je napisao/la:
04 jul 2025, 20:28


Hajd šuti molim te
Zahvalite se čovjeku
Hvala mu što je spasio norveške nam prijatelje.

Živio, Švrakino. :bih:
Budaletino,vi ste ugašeni,a ne znate :urnebes:
Vidi, žao mi je što ti moram ovo govoriti, ali nemoj padati na botovske priče. Vjerujem da si dobar lik, ali nemoj to sebi raditi. To su ljudi koji se prodaju za sendvič, siguran sam da ti nisi takav.
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jointunija » 04 jul 2025, 20:38

FKSDoGroba je napisao/la:
03 jul 2025, 08:50
jointunija je napisao/la:
03 jul 2025, 01:27
PeppermintSA je napisao/la:
03 jul 2025, 00:01
da je stanje u savezu pošteno meljo bi ispao iz lige ko fišek pretprošle sezone, umjesto što se Vicinim posredstvom nosilo 25k u Modriču, da se kupe bodovi od dobojske Sloge.
Pa vi žohari ste Vicinim posredstvom dobili na poklon i 2.kupa i korona titulu,a bulja boli od 8.komada u 2 tekme,vjerovatno bi bili dvocifreni sa trećom.
A tek sad ste na redaljci,jer vas je spasio gašenja :beba:
Ide Vicko ideeeeee


Zivotom bi je slavili da ste kojim slucajem vi bili prvi. Ni dvije pobjede u derbiju vam nisu bile dovoljne, toliko o vama. Crkni od muke :twisted:
Vraćaj sve bando :urnebes:
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Hansestadt
Postovi: 3711
Pridružen/a: 20 sep 2022, 01:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Hansestadt » 04 jul 2025, 20:40

Stvarno im treba uruciti ovu Megle kanticu, vrijeme je.

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3829
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la HordasOdMalena » 04 jul 2025, 20:42

Hansestadt je napisao/la:
04 jul 2025, 20:40
Stvarno im treba uruciti ovu Megle kanticu, vrijeme je.
Nemojte vi o kanticama. :mrgreen:

Jesu li vam botovi uprave pričali zašto vam je takav bio nadimak? Nisu, jel tako? :D
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Avatar
FKSDoGroba
Postovi: 4462
Pridružen/a: 23 jul 2022, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la FKSDoGroba » 04 jul 2025, 20:42

Bas se vidi da mu je mozak sprzen.

Pocelo je :urnebes:

Avatar
broj6
Postovi: 757
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la broj6 » 04 jul 2025, 20:43

Sta ovo Zeljo glumi Chelsea i dovodi trecu postavu ko da americki fudbal igraju, treba im sirok roster za grupnu fazu? :lol:

Avatar
jointunija
Postovi: 1034
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jointunija » 04 jul 2025, 20:45

Teške su muke pitarske :urnebes:
Znaju sve osim u svom dvorištu,gasi bordo k.ravu :bih:
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Giuseppe1, PiazzaGrande i 16 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []